Město žen (2009) (seriál)

Pravděpodobně nejlepší sitcom, který začali v roce 09 vysílat

Zombieland (2009)

Zombieland není typickým zombie horrorem, sice se najde pár lekacích momentůch a krví se taky příliš nešetří, ale ve výsledku je ta zombie-horror podstata jen vykradena a nahrazena (vůbec ne špatnou) ujetou komedií, kde se na hlášky příliš dlouho nečeká a všechno příjemně odsýpá k povedenému finále. Láká mě to do kina zajít ještě jednou :) // Po utřídění myšlenek, prohlašuji Zombieland za komedii roku 09.

O kominickém učni a dceři cukráře (2007) (TV film)

Myslel jsem si, že můj devítistý hodnocený film bude trochu jiná kvalitativní třída, ale i o téhle české televizní záležitosti se dá říct, že je to kvalitní film, který je pro české prostředí dosti atypický. Celkem příjemné překvapení a solidní čtyři hvězdičky. // Nemůžu nechat bez povšimnutá, že Adriana Neubauerová je roztomilé děvče :)

Noc oživlých mrtvol (1968)

Nemrtvá klasika od klasika žánru? Dnes už film příliš nevyděsí (nemotorné ploužící se postavy vypadají vedle speed zombies z remaku Daw of the Dead jako nějaká nepovedená betaverze). Ale nutno podotknout, že s atmosférou se zde pracuje výtečně a člověk si film vážně užije. Btw. konec byl překvapivý a docela mě donutil koukat s otevřenou pusou :)))

Hrdina (2002)

Je z toho příliš cítit komunistická agitka...

Rocky V (1990)

S Rockym to šlo bohužel dolu vodou (nejen v příběhu ale i co se týče kvality filmu).

Rocky IV (1985)

Béčko jako vyšité, neporazitelný soupeř, trénink ve spartánských podmínkách a na závěr celkem laciná, ale pravdivá řeč...

Rocky III (1982)

Tahle druhá cesta na vrchol je podle mě lépe natočená než předchozí díl a konečně: trojce se nedá upřít ani pořádný záporák. O Eye of the Tiger ani nemluvě :)

Rocky II (1979)

Dvojka mě z úvodní trilogie bavila asi nejméně a to ačkoliv měla své kvality.

Rocky (1976)

Nesmrtelná klasika o jednom splněném americkém snu. Mimochodem, jsem jediný, kdo má raději tréninky před zápasem než samotný box?