Witoldek

Witoldek

okres Ostrava

• 22.2.2016  22:07
    Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

Po druhe serii - 4,5*. Vyjimecne dobre natocena tuzemska kriminalka, je opravdu videt, ze na tvorbe se podileli lide znali veci. Realne, uveritelne, zabavne. Este :)

• 18.2.2016  12:18
    Lilyhammer (TV seriál) (2012)

Prvni serie naprosto skvela, dalsi uz byt nemusely. Nastesti se da bezbolestne skoncit po 1 serii. Skvely napad i provedeni. 4* za S01.

• 16.2.2016  01:05

No, thx. Uroven dialogu by stacila mozna na polovicni stopaz - zejmena s ohledem na zvoleny format divadelni konverzacky, ktery osobne mam moc rad, ale kde nic neni, tam ani bazen kepuču nic nezmuze. Plytke repliky - jakkoli jsou pro efekt pronaseny zpomalene, nebo oblibenym jizanskym/britskym akcentem - az na par svetlych vyjimek nudi a az prilis casto clovek musi protrpet, nez si protagoniste vymacknou, aniz by casto az nemistne protahovani prineslo odpovidajici poentu dane casti pribehu. Pro mne pokus o Django reloaded rozhodne neklapl. Casting - za me vypichavam 1.Tim Roth coby klon Django dentisty - tak vernym az se jeden pta, proc QT rovnou neobsadil osvedceneho videnaka? 2. Senore Bob - ktery predstavoval snad jediny element filmu s prvkem tajemstvi a s hrstkou vtipnych dialogu s majorem Snowballem. Nevim, jestli QT najel na nejaky hrbol nebo co, ale tenhle sklad mrtvych negru uprostred Wyomingu do zlateho fondu nepoputuje. 2,5*

• 15.12.2015  17:11
    Fargo (TV seriál) (2014)