Nevinný (1976)

Otravně banální telenovela s příznačně mizerným hraním.. div jsem si zuby nevyskřípal.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Kdesi v dálce na parkovišti mezi nedůležitou masou aut se náhle zaleskl povědomý stříbrný Aston Martin DB5. Copak tam asi dělal? Každopádně je vtipné sledovat, jak se z Bondovek stává skoro seriózní záležitost s prvky dramatu, zatímco IMF se vydává cestou totální akční taškařice. Jen tak dále. Rogue Nation nemá chybku.

Terminator Genisys (2015)

Na to, jak je celá ta sranda se Soudným dnem už provařená skrz na skrz, povedlo se i na popáté natočit vcelku obstojného Terminátora. Přesto se jedná o třetí marný pokus vyrobit něco kvalitnějšího, než byla první dvě Téčka, a tudíž by už mohlo být na čase pověsit endoskeleton jednou pro vždy na hřebík. "Vajíčko" na samém konci Genisys to ale zřejmě vidí jinak..

Kingsman: Tajná služba (2014)

Odvážná a totálně nekorektní akční "WTF?!" komedie, která minimálně v této dekádě nemá konkurenci ani na dohled.

Láska na kari (2014)

Lasse byl vždycky slaďouch, ale býval aspoň opravdovější. Kari je tak umělé a nadité stereotypy, že být Francouzem, Indem nebo kuchařem, tak se snad urazím. Každopádně nejsem ani jedno, takže ty superkorektní dvě hodinky kvituju jen s mírně pobaveným povděkem, že to nebylo horší.

Tři bratři (2014)

Nebyla to ztráta času, Klus se svlíkl do půl pasu.

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

Od pilotu do finále naprosto dokonalý počin. Nemám slov. "How's life?" - "Fine. How's death?"

Black Books (2000) (seriál)

"Which one of you bitches wants to dance?"

V oku tornáda (2014)

Hvězdičky si odpustím, páč jsem viděl jen asi 40 minut filmu ve vlastnoručním sestřihu myší. Jinak to nešlo vydržet. Použití záznamů ručních a průmyslových kamer tentokrát vychází jako naprostá hloupost a vše je tomu nesmyslně podřízeno. Když se pak člověk konečně prokliká skrze balast toporných dialogů k nějaké akci, přisviští tornádo, které nevypadá ani o píď opravdověji, než to DeBontovo, což mi příjde jako za mega selhání, vzhledem k tomu, jak vysoko a hlavně jak dlouho tahle laťka visela.