Ona (2013)

1530. hodnocený film:

Jen 17 (2013)

1529. hodnocený film:

LEGO® příběh (2014)

1524. hodnocený film: Tady není možné hodnotit herecké výkony, neboť bych musel pohlížet na každou figurku, sestávající se z mnoha dílků, zvlášť. Jednoduše: nadchne mrňouse, pobaví i dospělého a nezapadne do šedi animáků. 4* si film zaslouží, protože tu dlouho nebylo nic podobného. Navíc nám tvůrci snímku ukazují i jiné „Lego světy“, než ten, ve kterém se odehrává každodenní život Emeta. 4*

Na hraně zítřka (2014)

1523. hodnocený film: Jestliže se dá o někom říct, že zraje jako víno, pak je to žena a George Clooney. Nově můžu řadit mezi tento výběr i Toma Cruise, který již ve snímku Oblivion ukázal své kvality. Vzhledem k tomu, že pomalu již upustil od lehce teatrálních rolí a přesedlal (snad už natrvalo) k akčním a fantasy snímkům, je skvělou zprávou pro všechny jeho fanoušky, že si mezi snímky vybírá a netočí filmy s každým. Film má skvělý příběh a hlavně dokonalou záminku, kdy postava Toma Cruise dokáže vrátit čas pokaždé, kdy je zabit. Tedy téměř pokaždé… Emily Blunt je krásná a jenom doufám, že se ukáže v nějakém dalším skvělém snímku. Vynikající kostýmy, temná hudba jako z Promethea, vynikající akce a skvělé herecké výkony… 5* si film zaslouží a jenom doufám, že jsem neviděl Toma Cruise v posledním sci-fi. 5*