6thSun

Svatý Kryštof a Nevis

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58
    • 12.11.2017  16:15
    Polda (TV seriál) (2016)

Pohodová a na české poměry dokonce skvělá věc, ve které chutnou dřeň generují povedené fórky, odlehčený tón a herecké výkony ústřední dvojice.

• 5.11.2017  14:19
    Čechoslováci v gulagu (TV seriál) (2017)

Paní režisérka do toho vkládá nemalé umělecké ambice, některé vyšly, jiné méně, občas je to zbytečně natahované, komentář by mohl číst (místo paní režisérky) profesionál, aby to dostalo větší pel, i tak jde ale o pozoruhodný dokument s celou řadou zajímavých faktů.

• 4.11.2017  20:28
    Lajna - Denisa (E02) (epizoda) (2017)

K hokeji emoce patří.

• 2.11.2017  18:13

Probouzet se každé ráno ve stejném dni je daleko menší zlo, než kdyby vás někdo nutil čumět pořád dokola na tuhle nenápaditou blbost.

• 2.11.2017  18:03
    Revue za šest korun (TV film) (1985)

Revue za jednu hvězdu.

• 1.11.2017  17:17
    Tři chlapi a dáma (TV film) (1988)

Prci prci prcičky na český způsob.

• 30.10.2017  19:25
    To (2017)

Stejnej problém jako s Annabelle 2, těch hororovejch momentů je tolik, že nakonec (teda asi půl hodiny před koncem) přestanou rezonovat. Jinak ovšem jasnej nadprůměr.

• 28.10.2017  13:03
    Manhunt: Unabomber (TV seriál) (2017)

Mnohovrstevnatý, detailně propracovaný, režijně i herecky strhující zážitek!

• 27.10.2017  16:09
    Tetinka (TV film) (1977)

Z toho by byl dobrej horor.

• 16.10.2017  20:55
    Spielberg (TV film) (2017)

Ok, a teď Scorsese.

• 15.10.2017  20:21
    Klec (TV film) (1973)

Tohle natočit v době rané normalizace, to je jako postavit Trumpovu sochu na náměstí v KLDR.

• 14.10.2017  12:17
    Šach mat (TV film) (1963)

Královská hra je jenom jedna.

• 14.10.2017  09:27

Představa, že se zase budou všichni chvíli štvát, aby posléze mohlo dojít k srdceryvnému smíření, to fungovalo v I. sérii, jakkoli i tam bylo 18. dílů moc, na II. řadu už to ale nestačí vůbec.

• 11.10.2017  18:27
    Rocco (2016)

"Přemýšlím, co by se stalo, kdybych měl menší penis. Možná bych se stal knězem, jak si to přála moje matka."

• 9.10.2017  17:10

Pokus o návrat Dr. House šmrncnutého Rain Manem a Sheldonem v prvním díle vyšel. Jen by většina doktorů nemusela vypadat jako napomádovaný slizouni z telenovely.

• 8.10.2017  18:14

Nápaditý a vtipný, víc se z tak malé časové plochy ani vytřískat nedalo.

• 7.10.2017  10:15
    Štafle (TV film) (1974)

Velmi debilní zápletka se štaflemi spadlými napříč chodbou tak, aby se nedaly otevřít dveře po stranách. Režisér i herci se sice velmi snaží, aby ta stupidita byla co nejmíň vidět, takže se ani jeden z uvězněných ve skutečnosti dvakrát nepokouší o záchranu (snaha obou je raději utnutá tím, že se jakože zraní, přitom u Bohdalky je jasně vidět, že by to v pohodě zvládla, o Menšíkovi nemluvě) a důraz je kladený na křičící dialogy, které naštěstí jedou v nejlepších intencích Bohdalka - Menšík. Dojem ale zase trochu kazí jejich fakan, který měl být evidentně mladší, jenže to by zase nepobral, co po něm režisér chce, takže výsledkem je asi desetiletý a poměrně MOHUTNÝ kluk, u kterého máme uvěřit, že aspoň o kousek nepozvedne štafle a vůbec že mluví a jedná jako kokot.

• 2.10.2017  20:02
    Muzzikanti (2017)

Horší, než současná produkce Dogy, a to je co říct.

• 29.9.2017  13:54

Za určitých okolností to mohl být dobrý film. Svědčí o tom úvodní scénka, které nechybí dynamika a vtip (Novotný opět bezkonkurenční!) a ještě při navazujících epizodách se zatýkáním je všechno v naprostý pohodě. Pak se ale cosi stane a scénky jsou najednou bezkrevné, plytké, herectví kulhá a vše je navíc dlouhé jako Chile. Hřebejk s Jarchovským se na tý chatě, kde všechno píšou, bezesporu dojímali sami sebou, a to až do takové míry, že si v jednu chvíli řekli: "Ty vole, to je normálně tak super, že to musíme rozdělit na tři filmy, jinak to nejde!". Tím bylo neštěstí dokonáno a průser se mohl jenom prohlubovat. Škoda, že u toho nebyl nějaký dramaturg, který by jim osvětlil reálný stav věci (nebo aspoň schoval chlast), nejlépe s vyřídilkou Remundové, která je po úvodu druhým a posledním obstojným elementem filmu.

• 28.9.2017  17:09

Skupina blbečků vyrazí na místo, kde se před časem měly udát hnusný věci, a dle místních se tam cosi nepěkného pořád děje. Je jasný, že je nebudou na oné farmě čekat zrovna farmářský trhy s nabídkou bio rajčat a řepy, červenýho bude ale i tak dosyta. Režisér s příjmením Slunce natočil slušně krvavej horor, nutno dodat, že nikoli špatnej, zvlášť oceňuji občasný závan vtipu, kterej ostatně dokládá už samotnej poster k filmu.

• 27.9.2017  20:31
    Bába z ledu (2017)

Novýmu bych dal za výkon Českýho lva, to jo, jinak ale není moc o čem mluvit, zejména dvojice synů byla tak prvoplánově nesnesitelná, až to potopilo celej film. Do hodně ledový vody.

• 24.9.2017  17:26

Troška 25%, Ekl 50%, Drha 70%

• 22.9.2017  19:24

Oproti prvním dílům už v pohodě koukatelné, ale opět zde figurují podivnosti, jakože nemocnice sama pošle sestru před soud, protože se jí údajně chtěla zbavit, přičemž ostudu, která by vznikla prokázáním viny, nikdo neřeší, nehledě na zaplacení odškodného. Často kladené otázky, zdali byla dotyčná sestra v den skonání toho kterého pacienta ve službě, jsou pak už zcela mimo mísu, vždyť snad existuje něco jako evidence odsloužených směn. Opět si neodpustím poznámku, že k takovýmto lapsům v I. sérii nedocházelo.

• 21.9.2017  08:59
    Vdova po dvou mužích (TV film) (1981)

Neodolatelná kravina, kterou mé hodnocení po právu hodilo do červených čísel, takže ne, aby to některej z vás ignorantů změnil.

• 17.9.2017  10:58

Úplně všechno je tady podřízeno lekačkám a hororově vypjatým scénám, včetně té nejzákladnější logiky. Sandberg jako by zapomněl, že už netočí kraťas a postupně si nechal gradaci filmu - podobně jako u Lights Out - rozutéct pod rukama. Líp proto funguje první polovina, člověk jenom nesmí moc přemýšlet, proč ty holky pořád prohledávaj temný zákoutí baráku a když se dostanou do sraček, nenapadne je ani řvát o pomoc, prostě tak nějak v pohodě přijímaj ty nejstrašidelnější věci a jsou pak schopný v klidu usnout a dělat, jakoby se nic nestalo. 70%

• 12.9.2017  21:23

Malinko spíchnuté horkou jehlou, ale ta pointa je jasná, a kdyby to přesvědčilo byť jediného člověka, aby přestal volit toho prolhaného pána, pak dokument nevznikl zbytečně.

• 10.9.2017  21:00

Začátek jako ze seriálu Specialisté (stejně naivní po režijní i scénaristické stránce), kauza se pak točí kolem vysoce nepravděpodobné skutečnosti, že si nikdo nevšiml, kdo v autě opravdu střílel. Takovéto přešlapy byly u výborné I. série vyloučeny, zde zatím chybí návaznost nejen kvalitativní, ale i logistická (necitlivé a konkrétněji nevysvětlené poskočení v ději mezi závěrem I. a začátkem II. série).

• 10.9.2017  12:24

Páč mě tvorba tohoto pána nikdy nezajímala a nic moc jsem si o něm tedy nikdy nezjišťoval, do půlky dokumentu jsem netušil, proč chodí jako mátoha, která neví, co se kolem děje a jede už na hodně zrezivělého auto-pilota. V půlce jsem se tedy jal sám hledat informace na internetu, kde jsem se dozvěděl, že na to má Müller klinické potvrzení. O tom padne nakonec zmínka i v (mimochodem nepěkně utahaném) závěru filmu, jak se ale do tohoto stavu dostal, o tom autoři mlčí. A to vidím, jako největší slabinu - jinak slušného - dokumentu, protože si nemyslím, že by se věci o konkrétních lidech měli dělat tak, aby si to do souvislostí hodili jenom skalní fandové.

• 8.9.2017  21:49

Prozatím nejlepší díl, skvělá kauza, mezi synem-soudcem a matkou-zástupkyní to hezky jiskřilo, dokonce ušly i rozhovory s Čvančarovou, hlavně proto, že byly krátký.

• 8.9.2017  20:13

Po šesti dílech můžu napsat, že soudní kauzy jsou na tom nejlepší, Švehlíkův voice-over mě baví (vtipně poukazuje na to, že valná většina proslovů jsou pouhé žvásty, které není nutné slyšet), slabší je to s rodinnou linkou, vztah s psycholožkou Čvančarovou (really?) mě pak denervuje úplně.

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58