6thSun

Maledivy

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 46 61
    • 19.7.2018  20:09
    Tully (2018)

Vidět pařit Charlize Theron na death metal je mega sexy! (song "Arsenal" od LAST LEGION)

• 19.7.2018  16:40
    Good Girls (TV seriál) (2018)

Vynikající seriál, jehož největší předností je funkční chemie mezi třemi hlavními představitelkami, včetně odzbrojujícího množství hlášek.

• 6.7.2018  20:51

Ze všech těch použitých surovin maj u nás na rohu v sámošce možná tak cibuli (a ještě ne červenou), ale kouká se na to pěkně.

• 6.7.2018  12:17
    Mine (2016)

Film má slušnou šťávu, dokud se režiséři Ferda a Ferda, teda Fabio a Fabio, nerozhodnou prohnat hlavního hrdinu psychoterapeutickým mlýnkem nastřádaných životních strastí.

• 3.7.2018  20:47
    Potvora (2017)

Působivá sonda do hlubin toxického vztahu, člověk je rád, že se ho to pro jednou netýká (ale stejně mu je úzko, páč přesně ví, která bije). Jen ty pohledy do kamery - potažmo do objektivu fotícího téma na plakát - jsou zhola zbytečné a hází to trochu do jiného žánru.

• 30.6.2018  19:31

Taková slabší epizoda loňského seriálu Blood Drive roztažená na dvojnásobnou stopáž.

• 30.6.2018  11:21
    Calibre (2018)

Thriller jako křen!

• 25.6.2018  19:32
    Innocent - Epizoda 4 (E04) (epizoda) (2018)

Vrah je nečekaný, ovšem způsob, jakým si naběhne, svědčí o slušné scénáristické bezradnosti.

• 16.6.2018  19:47

JCM je pořád ve formě, vo tom žádná!

• 7.6.2018  17:29
    Sbírka (TV film) (1982)

Povídka o chlapíkovi, jehož manželku a milenku nebaví jeho vejce.

• 28.5.2018  18:18
    Cobra Kai - Mercy (E10) (epizoda) (2018)

Nutné a nudné bojovně-usmiřovací finále.

• 25.5.2018  20:37

Díl o Cumberbatchovi bez Cumberbatche. Tvůrci nás chtěli poučit, že měl psychopatického otce, a proto v dospělosti jede na háčku a neváží si žen. To bylo ale jasné už v prvním díle, který byl navíc - na rozdíl od tohoto - zábavný a vtipný.

• 16.5.2018  16:41

Dáme dortík? Nedáme!!

• 14.5.2018  14:23

Režisérská hra na Terrence Malicka úplně nevyšla. Tak stane se...

• 9.5.2018  18:49
    Downrange (2017)

Počkat na noc nešlo?

• 6.5.2018  11:39
    Hádavá pohádka (TV film) (1969)

"A nechceš si to hádání rozmyslet? Jsi docela pěkný, bude škoda tě hyzdit."

• 5.5.2018  19:58

Závěrečné vyjednávání to táhne nahoru, ale stejně, sledovat půl dílu truchlení nad někým, o kom divák přinejmenším velmi silně tuší, ale spíš ví (páč to není poslední díl), že ještě není mrtvej, velká zábava není.

• 29.4.2018  15:42

Z režisérských pokusů dvojice Boudali/Lacheau prozatím jednoznačně vyhrává druhý jmenovaný. Boudali v tomto filmu až příliš tlačí na komediální pilu, fórky jsou celkově slabší, nemluvě o elementárních logických faulech.

• 23.4.2018  20:25

Nic nebylo.

• 23.4.2018  19:23
    Metanol (TV film) (2018)

Po I. díle (proč to jako nejde hodnotit zvlášť?): velkou část atraktivity zde tvoří samotný námět, který se více či méně dotýká každého z nás (někoho minimálně proto, že tenkrát nemoh chlastat tvrdej) a i proto se z toho dalo možná vytěžit ještě o kousek víc, ale stejně tak to moh někdo šeredně dojebat, což Kopáčová zatím neudělala, naopak v závěru při představování vyšetřovací skupiny dokázala zaujmout natolik, že teď nevím, jak to přežiju do dalšího dílu. Asi ten čas celej prochlastám. Po 2. díle: Kvalita vydržela, sláva.

• 16.4.2018  14:42
    Marc Maron: Too Real (TV film) (2017)

The space between despair and orgasm is hard to fill.

• 13.4.2018  21:01
    Trust - La Dolce Vita (E03) (epizoda) (2018)

Slušnej díl, až na příhodu ve slunečnicovém poli, kde se z hlavního únosce zničehonic stane marvelovský superhuman.

• 12.4.2018  18:30
    Nepřátelé (2017)

Bale převzal minimalistické brblání od Hardyho, ale funguje to zhruba stejně spolehlivě. Plus úvodní scéna intenzitou srovnatelná s nejlepšími okamžiky Revenanta, plus poctivé množství slzavého melodramatu, plus závěrečná scéna (kdo se nedojme, nežije). To vše hravě přebíjí několik mínusů, jako je mírně vykonstruovaný scénář nebo Ben Foster coby už hodně klišoidní svině.

• 9.4.2018  20:22

Nadpozemský hrdina Polášek dokáže během pár minut zařídit upečení dortu, náročné vyzdobit zahradu a připravit paušální oslavu narozenin včetně pozvání hostů a luxusních darů, jako je obrovský model železnice s krajinou. Veselí se koná několik hodin až do tmy, opadající listí a sychravé počasí přitom dávají tušit říjnovo-listopadové období, takže skutečnost, že se všichni neustále smějí, místo aby padli podchlazený pod stůl, je velmi těžko uvěřitelná. Teda až na opilce, který se zahřívá celý díl permanentně, přitom ještě dokáže obsloužit samoobsluhu a chovat se tak, aby ho máma mladého oslavence kvitovala s radostí a úsměvem. Vše se pak odehrává ve zřejmě nejdepresivnější vesnici filmových dějin.

• 5.4.2018  20:07

Hra je naštěstí zábavnější, i když ten záporák se sedmdesátkovejma brejlema přes půl xichtu mě těma kecama denervuje i tam.

• 1.4.2018  10:44
    CinemaSins (TV pořad) (2012)

Extrémně vtipný, ale taky trochu nepříjemný, když se jedná o vaše oblíbené filmy. Najednou zjistíte, že jste měli celou dobu rádi nelogické kraviny.

• 30.3.2018  19:56

Netušil jsem, že se Donald Sutherland umí smát. V souvislosti s pilotem tohoto seriálu jsou ovšem důvody ke spokojeným úsměvům zcela na místě.

• 29.3.2018  10:43

Ztracená mlátička, věčně nadržený, ale zničehonic zázračně napravený Štastný, četník Jiroušek zklamaný z toho, že hledané dítě nebylo znásilněné, pan Lízátko prodávající lízátka a přesně padající deadly stromy. Slabší díl.

• 27.3.2018  20:11

That little evil kid just wanted to play...

• 26.3.2018  16:10
    K čertu! (amatérský film) (2018)

Lepší než Anděl páně (kterejkoli).

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 46 61