6thSun

Petr Štěpnička

Maledivy

<< předchozí 1 2 3 4 17 32 48 63
    • 20.1.2019  20:50
    LSD made in ČSSR (TV film) (2015)

Jestli to mělo fungovat jako kritika oné drogy, pak to moc nevyšlo. Jdu hledat dealera...

• 20.1.2019  18:50
    Malý vodní had (TV film) (1985)

V tomhle filmu má nejlepší hlášky Létající Čestmír, kterej je tam ale dohromady jenom pár minut. Jisté uspokojení lze nalézt alespoň v Cabadajově šikanování Renče s Tofim.

• 13.1.2019  11:16

SPOJLER: Absolutně mě minul psychologický moment, kdy se z duchovně transformovaného Freje stane člověk toužící po pomstě. Do té doby to bylo dobré, ale nelogičnost Frejova (lépe napsáno scénáristova/režisérova) chování v závěru to srazila hodně dolů.

• 11.1.2019  15:22
    Why Hide? (2018)

Na povedený komediálně laděný start nenaváže hororově nezáživná druhá polovina.

• 9.1.2019  20:13

Viz recenze.

• 9.1.2019  16:45
    Brexit (TV film) (2019)

"It´s about the soul of our country. I worry. I worry that we won´t be able to heal, that this has created a type of debate, a politics that is unsophisticated, uncivilised and, worst of all, unkind."

• 6.1.2019  20:34

Skvělej rozjezd, ucházející střed, slabej finiš.

• 6.1.2019  12:01
    Snovej (studentský film) (2016)

Film výborně funguje v rovině crazy-komedie, hůř si vede na poli klasický romanťárny, o kterou se režisér snaží hlavně ve druhý půlce, takže výsledkem nemůže být nic jinýho, než hodně vychýlený psychologický profil hlavní představitelky. Nápady ale dobrý, herecký výkony taky.

• 4.1.2019  20:48

Je hodně zábavný vidět Gerarda Butlera v jiný, než mačo-stupidní roli. Škoda, že filmu spadne řetěz přesně ve chvíli, když hrdinům začne definitivně šplouchat na maják.

• 29.12.2018  21:10
    Most! - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2019)

Vrtkavý Kolečko jednou konkurenci ujede, jindy se mu zase zlomí scénáristická osa, tohle zatím vypadá na jasné vítězství první varianty!

• 28.12.2018  21:09

Díl jako křen!

• 27.12.2018  22:38

Úvodní přestřelka mimořádně stupidní, až se člověk zastydí, že se na další díl tohoto seriálu těšil. Pak se tvůrci srovnaj, i když to správný vysoko voltážní napětí přijde - podobně jako v případě minulý epizody - až v samotným závěru.

• 25.12.2018  16:44

Satirická chuťovka (Pivec kouzlí!) z hloubi padesátých let, jejíž natočení nějakým zvláštním zázrakem neskončilo popravou všech zúčastněných.

• 16.12.2018  15:46
    Bird Box (2018)

Dlouho si to drží poctivý čtyři hvězdy, protože úvodní mayhem je výbornej a hodinka poté pořád slušně maskuje nelogický chování (nejen postav, ale vůbec všeho). Jenže poslední třetina se začne nepěkně vléct, což umožňuje divákovi přemýšlet nad každou kravinou, kterých narůstá úměrně s přepálenou délkou snímku. Teď už jen zbývá čekat na biják, kde na svět zaútočej hyper-bestie citlivý na sluch, na který se navíc nebude možno dívat, ani k nim čichat a už vůbec ne se jich dotýkat a ochutnávat je.

• 14.12.2018  18:24

Kvůli tomu, že je to pěkně a chvílemi nápaditě animovaný, to nemusí být bez špetky logiky, nebo?

• 14.12.2018  13:48
    Život je hra (TV seriál) (2018)

Aby to tvůrcům fungovalo, museli udělat z hlavního hrdiny totálního retarda, ale celkově námět výbornej a několik fórů taky. Škoda jen celkové rozpolcenosti.

• 11.12.2018  20:42
    Legendární komentátoři (TV pořad) (2018)

Na Zárubu jsem vlít hned (ten je za pět hvězd, protože prostě Záruba), zbytek později.

• 2.12.2018  16:27
    DriverX (2017)

Trochu komedie, trochu rodinný drama, hlavně ale nečekaně svěží a povedený film.

• 23.11.2018  13:10
    Pět statečných (TV seriál) (2017)

Ona bezelstná vtipnost je zde zcela odzbrojující.

• 21.11.2018  20:54

"I´m just saying that I wasn´t thinking about the future because your father supposed to be nothing but dried up crust on Gram Gram´s titties."

• 18.11.2018  17:50
    Ohnice (TV film) (1968)

"Nevím, jak žít s Tebou, a nevím, jak žít bez Tebe."

• 15.11.2018  16:28
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Když budete mít mega velkou a ultra kvalitní plazmu, která jednoho dne z nějakého důvodu odejde a poté nebudete mít jinou možnost, než koupit menší televizi s o dost levnějšími parametry, nic moc dobrého z toho nevyplyne. Koukat se na to dá, barevný je to taky, ale smutek převládá, neb je jasné, že předchozí kvalita je absolutně nenahraditelná.

• 4.11.2018  13:33

Stejně jako v předchozích dílech jsou zde drobné náznaky, že to mohl být za jistých okolností dobrý seriál. Stačilo jenom zásadně vypilovat scénář a režii, hluboce zamakat na dramaturgii a nebylo co řešit.

• 24.10.2018  20:33
    Tři sestry - Zelená (hudební videoklip) (1991)

Pomsta Tří sester všem ženskejm za to, že téměř nikdy nevyslyšely jejich opilecké vábení a touhu po páření na nejmožnějších pitkách a akcích.

• 21.10.2018  12:09

Tento seriál pouze dokazuje, jaký byl - náladově podobně laděný - Okresní přebor majstrštyk.

• 20.10.2018  08:41
    Měsíc s dýmkou (TV film) (1967)

To není o huličích?

• 18.10.2018  19:40
    Pátrání (2018)

Film skvěle funguje jako obžaloba nekontrolovatelných on-line možností a selhává na úrovni krimi, zejména v závěrčné části, která je tam bůhví proč uměle naplácnuta. Dvacet minut před koncem se tak strhne lavina nesmyslných scénáristických kliček, ani ty ale nedokáží úplně přebít silný dojem, který zanechalo předchozí dění (i když v posledních minutách už je to jenom těsně).

• 28.9.2018  18:37

Dark.

• 26.9.2018  12:27
    Jan Palach (2018)

Dvě výborné scény: příjezd tanků a závěrečné upálení, což ale není úplně režisérova zásluha, tyto situace strhávají tak trochu samy o sobě (jakkoli jsou zároveň dobře natočené). Mezitím paběrkování a dramaturgická beznaděj (postavy se nahodile objevují a mizí, scény jsou zkratkovité nebo rovnou nesmyslné). Výsledkem je bezkrevný a plytký film, což je vzhledem k tématu celkem brutální fail. Jinak řečeno: snímek o statečnosti a odvaze natočený zcela sterilně a neinvenčně.

• 11.9.2018  14:33

Dobré obsazení, hodnocení a některé reakce mě přiměly tento díl dokoukat. Celou dobu jsem pak přemýšlel, za co dát aspoň dvě hvězdy. Nic mě nenapadlo.

<< předchozí 1 2 3 4 17 32 48 63