6thSun

• 23.4.2018  20:25

Nic nebylo.

• 23.4.2018  19:23
    Metanol (TV film) (2018)

Po I. díle (proč to jako nejde hodnotit zvlášť?): velkou část atraktivity zde tvoří samotný námět, který se více či méně dotýká každého z nás (někoho minimálně proto, že tenkrát nemoh chlastat tvrdej) a i proto se z toho dalo možná vytěžit ještě o kousek víc, ale stejně tak to moh někdo šeredně dojebat, což Kopáčová zatím neudělala, naopak v závěru při představování vyšetřovací skupiny dokázala zaujmout natolik, že teď nevím, jak to přežiju do dalšího dílu. Asi ten čas celej prochlastám.

• 16.4.2018  14:42
    Marc Maron: Too Real (TV film) (2017)

The space between despair and orgasm is hard to fill.

• 13.4.2018  21:01
    Trust - La Dolce Vita (E03) (epizoda) (2018)

Slušnej díl, až na příhodu ve slunečnicovém poli, kde se z hlavního únosce zničehonic stane marvelovský superhuman.

• 12.4.2018  18:30
    Hostiles (2017)

Bale převzal minimalistické brblání od Hardyho, ale funguje to zhruba stejně spolehlivě. Plus úvodní scéna intenzitou srovnatelná s nejlepšími okamžiky Revenanta, plus poctivé množství slzavého melodramatu, plus závěrečná scéna (kdo se nedojme, nežije). To vše hravě přebíjí několik mínusů, jako je mírně vykonstruovaný scénář nebo Ben Foster coby už hodně klišoidní svině.

• 9.4.2018  20:22

Nadpozemský hrdina Polášek dokáže během pár minut zařídit upečení dortu, náročné vyzdobit zahradu a připravit paušální oslavu narozenin včetně pozvání hostů a luxusních darů, jako je obrovský model železnice s krajinou. Veselí se koná několik hodin až do tmy, opadající listí a sychravé počasí přitom dávají tušit říjnovo-listopadové období, takže skutečnost, že se všichni neustále smějí, místo aby padli podchlazený pod stůl, je velmi těžko uvěřitelná. Teda až na opilce, který se zahřívá celý díl permanentně, přitom ještě dokáže obsloužit samoobsluhu a chovat se tak, aby ho máma mladého oslavence kvitovala s radostí a úsměvem. Vše se pak odehrává ve zřejmě nejdepresivnější vesnici filmových dějin.

• 5.4.2018  20:07

Hra je naštěstí zábavnější, i když ten záporák se sedmdesátkovejma brejlema přes půl xichtu mě těma kecama denervuje i tam.

• 1.4.2018  10:44
    CinemaSins (TV pořad) (2012)

Extrémně vtipný, ale taky trochu nepříjemný, když se jedná o vaše oblíbené filmy. Najednou zjistíte, že jste měli celou dobu rádi nelogické kraviny.

• 30.3.2018  19:56

Netušil jsem, že se Donald Sutherland umí smát. V souvislosti s pilotem tohoto seriálu jsou ovšem důvody ke spokojeným úsměvům zcela na místě.

• 29.3.2018  10:43

Ztracená mlátička, věčně nadržený, ale zničehonic zázračně napravený Štastný, četník Jiroušek zklamaný z toho, že hledané dítě nebylo znásilněné, pan Lízátko prodávající lízátka a přesně padající deadly stromy. Slabší díl.

• 27.3.2018  20:11

That little evil kid just wanted to play...

• 26.3.2018  16:10
    K čertu! (amatérský film) (2018)

Lepší než Anděl páně (kterejkoli).

• 25.3.2018  16:54

The truth is out there.

• 22.3.2018  19:05
    Ricky Gervais: Humanity (TV film) (2018)

People who hate the C-word would hear it a lot less, if they didn´t go round acting like such cunts.

• 20.3.2018  14:38

Moc rád bych šel v hodnocení vejš, téma je mi blízké a jsem rád, že se Václav nebojí nastavovat zrcadlo naší společnosti, která je prolezlá zbytečnými strachy (na druhou stranu tady nebydlí, takže to zase takový hrdinství není), dokonce jsem snad pochopil i barevné proměny, na který kdekdo chrlí hněv, jenže ten film se mnou - hlavně ve II. polovině a už vůbec ne v závěrečné dvacetiminutovce - nic moc nedělal, a tak jsem se tentokrát (na rozdíl od Cesty ven nebo Mariana) s režisérem pocitově minul.

• 18.3.2018  16:05
    Gieokeui bam (2017)

(SPOILERY)...aneb jak se dá z nejprve výtečně napínavého thrilleru (s jednou parádní hororovou scénou) udělat fraška a blábol. Jenže než se to celé zvrhne do této stupidní roviny, kdy zjistíme, že jsme celou dobu fandili prachsprosýtmu vrahovi, přičemž si tvůrci přejí, abychom mu svým způsobem zachovali sympatie až do úplně poslední scény, tak film disponuje intenzivním a velmi vtahujícím dějem, který mě přibyl k sedačce jako v poslední době máloco. Takže za ty úvodní (zhruba) dvě třetiny čtyři hvězdy, kdybych chtěl být objektivnější, musel bych jít o jednu, možná dvě níž.

• 17.3.2018  10:49

Malých divadelních scén si prezident moc nevšímal, daleko víc ho ale zajímal film. S manželkou Boženou si na Hradě rádi pouštěli české novinky. Jenomže na plátna kin postupně přicházely derpesivní obrazy kolektivizace, drzé parodie na stranickou byrokracii a existenciální dramata. Řečeno slovy Josefa Škvoreckého: Po zhlédnutí mnoha českých filmů tzv. Nové vlny, soudruh prezident lezl po stropě.

• 7.3.2018  18:30
    Kuchyňa - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2018)

Ženská si v hospodě objedná jídlo od samotného šéfa, ale ten se na ni vysere, protože ztratil svůj nůž. Ženská to neví a čeká, servírka chodí kolem a ženská furt čeká, poté zavolá servírku a poprosí o urychlení objednávky, protože je už hladová. Teprve v tu chvíli začíná zbývající personál přemýšlet, že udělá jídlo za šéfa. To jídlo je ovšem králík, který se musí péct nejmíň další hodinu a půl, což je ovšem v seriálu vyřešeno krátkou montáží a spokojenou ženskou chválící výborné jídlo. Tenhle díl je jednak nesmyslnej, ale hlavně nevtipnej, takže s tím končím, však voni to slovenští diváci vyhajpujou tak jako tak (viz čtyř a pěti hvězdičkové hodnocení, kterých je tady už teď tři prdele).

• 7.3.2018  18:26
    Kuchyňa - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2018)

Pár dobrých fórků se najde, ale jako vážně tam musel bejt ze všech českejch herců zrovna Dejdar?

• 5.3.2018  16:08

Vybíjení démonů ve spermobance za doprovodu "Take On Me" od A-Ha. U mě dobrý.

• 4.3.2018  11:17
    Dnes před 70 lety (TV pořad) (2018)

"Masa je vždy velmi lehce manipulovatelná. Jakmile seženete víc jak 13 lidí dohromady, tak jejich společný intelekt se rovná tomu nejnižšímu, mínus deset."

• 4.3.2018  09:40

Už dědek Huml z Chalupářů věděl, že lepší než bydlet v paneláku, je hospodařit s Kemrem, kterej ho postříkal barvama a nadával mu do hulvátů. Tady je do panelových klecí hnána celá herecká plejáda, přičemž všichni jsou nucený přestírat, jak se na nový bydliště strašně těšej, i když jim to nikdo nevěří (viz zasněný pohled Maciuchový na prolétající letadlo a poznámka neméně veselého Postráneckýho: "To bude odteď náš budíček."). Jenže právě ta herecká smetánka (v podstatě celou stopáž I. dílu se vynořují hvězdy tehdejší scény) zaručuje koukatelnost, zvlášť ve spojitosti s ne úplně hloupým scénářem, ve kterém je největší prostor věnován Růžkovi, jenž se jako jedinej stěhovat nechce a boj, kterej kolem toho svádí, je největší předností I. epizody. (a taky Hanzlík sdělující Kolářové, že vypadá líp zezadu než zepředu)

• 3.3.2018  16:50

"So what does the "Svoboda" mean?"

• 2.3.2018  13:35
    Nahota (1970)

"Mám tam být ve tři." "Proč ve tři? Co je to za čas? To nic nezačíná, ani nekončí, taková nepotřebná doba."

• 1.3.2018  19:19
    Vkladní knížka (TV film) (1972)

Největší hodnotou a (v)kladem této povídky je Slávka Budínová.

• 27.2.2018  16:16

Při rozvleklém startu jsem to málem vypnul, pak nastalo nečekaně rychlé vtáhnutí formou incidentu s mladým bolševikem, které drželo až do uklizení Macháčka do blázince. Od té chvíle film ztratil jakoukoli šťávu a hlavně přestal dávat smysl.

• 26.2.2018  08:39
    Expres foto (2002)

Robin úžasnej, toť vše.

• 23.2.2018  19:45

Trochu Wildera, trochu Allena, špetka Monty Python, každopádně hodně třaskavá směsice vtipu a zábavy!

• 23.2.2018  14:24
    Výkřik (2017)

Nápad dobrej, dlouho to funguje jako komedie i horor dohromady, škoda slabýho vyústění.

• 22.2.2018  20:09
    Hladoví (2017)

Ve většině hororů ztichne hudba ve chvíli, kdy má nastat zvukově předimenzovaná lekačka. Tady je ve většině vypjatých scén dlouhotrvající ticho a je jasný, že nějaký to zařvání, který zde navíc dosahuje mimořádně nelidských rozměrů, může přijít kdykoli, což mně nejednou slušně pocuchalo nervy (sledování v noci a hodně nahlas zážitek drtivě umocní). Budování chvílema fakt nesnesitelnýho napětí jde naproti i polo-artový způsob zpracování, do kterýho jsou zcela nečekaně, ale o to funkčněji vnesený čistokrevně komediální prvky. Ještě za půlkou film sahá po pěti hvězdách, závěrečná třetina se ale začne nepěkně táhnout a navíc motat ve scénáristický bezradnosti. I tak je netradičnost snímku nutný zdůraznit nadprůměrným hodnocením.

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 46 61