6thSun

Petr Štěpnička

Svatý Kryštof a Nevis

<< předchozí 1 2 3 4 16 30 45 59
    • 18.1.2018  21:03
    Vzteklina - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2018)

Atmosféra pořád jede, ale sympatické dojmy prozatím vždy něco domrvilo. V I. díle epizoda s Bleskem, ve II. maximálně stupidní hon na lišku.

• 16.1.2018  13:16

Cukr, káva, limonáda, bez čaje, rumu, bumu.

• 16.1.2018  12:18
    Hodina angličtiny (TV film) (1988)

Film, se kterým to jde od desíti k pěti. Tedy lépe řečeno od pěti hvězd k jedné (skvělá první vs. závěrečná totálně WTF třetina).

• 15.1.2018  17:58
    Můj strýček Archimedes (TV film) (2018)

Z nějakého důvodu jsem si myslel, že to bude drama, takže mě hodně rychle začaly denervovat nesmysly, jako je zapřísáhlý komunista, jenž obratem zahazuje odznak s Leninem, nebo že se všichni naučili česky rychleji, než to kdy dokáže Chantal Poullain. které je zde již asi sto let. Ale ani poté, když začalo být jasné, že tady jde hlavně o sluníčkovou komedii, nebylo možné přehlédnout zkratkovité scénky nebo rovnou absurdní situace, kdy si dospělí lidé seriozně říkají o výrobu křídel z ptačího peří. Nic však nepřekonalo cestu vlakem, který nikdo neprohledává, aby nakonec dorazil přímo před barák hledané osoby, která samozřejmě bydlí u moře v idylické vesnici a do minuty objímá špinavého, cizím jazykem mluvícího a zcela určitě šíleně smradlavého zarostlého cizince.

• 14.1.2018  12:18
    Jeff Dunham: Relative Disaster (TV pořad) (2017)

Jeff to má pořád v paži. A v břiše.

• 10.1.2018  21:08

Do půlky slušný a občas super, poté slabší a ke konci už trochu otravný. Jakoby si výteční seriáloví režiséři a herci, jako je právě Louis C.K. nebo i Ricky Gervais, nedokázali poradit s celovečerní stopáží.

• 9.1.2018  10:46

Tyhle souhrnný časový kontinuity budou vždy cenný a jedinečný, chybí mi ovšem aspoň minimální návraty do minulých dílů, člověk si přece jen nemůže všechno pamatovat a nakoukávat se mi to znova nechce.

• 4.1.2018  18:00
    PopStory (TV seriál) (2016)

Extrémně zajímavý, i když asi hlavně proto, že začínám bejt pamětník toho všeho.

• 31.12.2017  14:32
    Horká kaše (1988)

Kdyby aspoň ty metalový songy za něco stály...

• 31.12.2017  08:55

I přesto, že scénárista použil k podpoře svého výtvoru berle, které by mu záviděl i Švejk, pořád jde - po zhlédnutí všech dílů - o nejlepší epizodu série.

• 30.12.2017  21:13

Finální důkaz, že je Karl Pilkington génius a vizionář (fanoušci The Ricky Gervais Show pochopí: Karl tam v podstatě načrtl námět prvních dvou mini-příběhů této epizody Black Mirrors).

• 29.12.2017  16:44

Pozn.: Tato epizoda nemá nic společného s metalovými fanoušky. Ale stejně je dobrá.

• 28.12.2017  21:39

Prachsprostá a chvílemi hodně bizarní komerční propagace.

• 28.12.2017  15:36

Vizuálně dobrý, ale emočně tak chladný, že jsem si doma musel přitopit.

• 26.12.2017  20:44

"Don´t let the Sun catch you crying."

• 26.12.2017  18:12
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Dává to smysl. Janák byl režisér, který v předešlých letech dojebal vánoční pohádky nejméně, takže si ho televizní bafuňáři celkem rozumně vybrali i pro letošní rok. Jenže to nevyšlo, pohádka Nejlepší přítel je bezkrevná, mdlá a bez špetky jakékoli vnitřní dynamiky.

• 26.12.2017  17:51

V tomto díle se celkem brutálně přeladilo na vážnější notu, hláškující jednorožec téměř zmizel ze scény, což se nepěkně projevilo na celkové zábavnosti.

• 25.12.2017  09:09

Jako když vám někdo ukazuje svoje rodinný album. Pár obrázků je hezkejch, některý trochu mimo, jiný úplně o ničem, každopádně se nad tím bude vždy víc dojímat ukazující, nežli vnější pozorovatel, kterej by byl daleko radši, kdybyste mu místo toho nabídli (např.) pořádnou lampu nějaké řízné whiskey. Ta má aspoň příběh.

• 23.12.2017  19:17
    Bright (2017)

"You´re the Bright, you´re fucking Bright?? Would have been nice to know that when we was getting fucked up, you know. Could´ve had a magic helicopter take us somewhere. You gonna need to unfuck this, okay? You gonna magic us to Palm Springs or some shit." Hlášky fungovaly, to ostatním moc ne.

• 21.12.2017  20:49

(Komentář obsahuje BROILERY) Survival část v pohodě, hlavně díky hereckýmu duu, Winslet a zejména Elba by mohli charismatem zamrzlé hory přenášet (přecházet), závěr v teple domova už se sice vleče a je podřízen těžké romantice, jenže tohle přesně mně teď hraje do citový noty, vidět, jak si dva přes všechny překážky osudu stejně padnou do náruče, takže tomu dávám z emoční protekce jednu vánoční hvězdu navíc.

• 20.12.2017  19:40

Nečekaně zábavná věc, ve které krom humoru dojde i na palčivé otázky, jako např. čím se brání židé proti upírům, když místo kříže nosí na krku Davidovu hvězdu.

• 19.12.2017  14:26
    Serpent (2017)

Scénáristku a režisérku Amandu Evans v jednu chvíli napadlo něco podobnýho: černá mamba vleze lidem do stanu a voni budou bojovat o život, chlápek jí pak posvítí do xichtu mobilem a během toho ještě navíc objeví manželčinu nevěru. To je super, to jako zápletka na hodinu a půl dlouhej film stačí, to natočím! Naneštěstí se nenašel nikdo, kdo by této paní včas řekl, že je to celý hrozná kravina a že bude lepší, když místo toho půjde nakoupit, uvařit, učit se režírovat, nebo prostě dělat něco smysluplnýho.

• 19.12.2017  14:21
    Dům (TV film) (1975)

Nejzajímavější na této bakalářské epizodě pro mě bylo zjištění, že Marek Vašut vypadal v dětství jako Michal Horňák.

• 10.12.2017  19:53

"Už máš vytřenýho hnědáka?"

• 10.12.2017  18:30
    Detroit (2017)

Až dodatečně jsem zjistil, že to režírovala Bigelow, takže teď už se nedivím, že mě to nebavilo.

• 10.12.2017  11:40
    Mudbound (2017)

Těžko vidět vhodnější (nový) film na Den lidských práv.

• 9.12.2017  20:37
    Kozy léčí (TV film) (2017)

"Make cheese, not war."

• 9.12.2017  12:58
    Thresher (2014)

Za rockový elektro-beaty v závěru hvězda navíc.

• 6.12.2017  15:36

Nemám rád, když někdo ve svém komentu odkazuje na koment jiného uživatele, protože pak člověk vypadá jako stádní debil bez názoru. Tady ale nemůžu jinak, než propagovat MartinaX., jehož slova do posledního podtrhuji a vše, co bych napsal, by již bylo zbytečné a navíc.

• 25.11.2017  17:06
    Dismissed (2017)

Ne úplně vychytaný, motivace jsou polovičatý, závěr nulově gradující, nicméně hlavní herecké duo je velmi slušný (zvlášť mladej měl toho zmrda fakt ve vočích) a vzrůstající napětí mezi nimi dokáže leccos vynahradit.

<< předchozí 1 2 3 4 16 30 45 59