• Krátkometrážní

Bábušky z Černobylu (2015)

Dokument o babkách, jež se rozhodly neodejít ze zamořené zóny, takže by člověk čekal, že budou mít nejméně tři ruce nebo tak něco, jenže ony nezáří radioaktivitou, ale úsměvy a vesele baští jablka, maliny i brambory, co všude kolem rostou, a chytají ryby a krmí zvířata, co v pohodě kolem fungují. Do toho přednášejí vědci různé rozumy, jak je to tam hrozně nebezpečný, babky si z toho ovšem nic nedělají a ještě hlásí věty jako: "Tady je vzduch čistý, ne jako u vás ve městě, kde auta vypouští celou periodickou tabulku." nebo (před konzumací alkoholu) "Sbohem mozku, uvidíme se zítra!" Tyhle bábušky prostě díky své přirozenosti přirostou k srdci, až má člověk chuť všeho nechat a rozjet se za nimi na návštěvu.

Národní klenoty (2012) (seriál)

Je hodně příjemné ponořit se do oceánu vizuální nádhery a naučného scénáře, který s noblesou sobě vlastní přednáší Miroslav Táborský. Některé z dílů právě jedu podruhé a zřejmě ne naposledy.

Námluvy (1961) (TV film)

Začal jsem se bavit hned, jakmile jsem pochopil, že Chramostová není Pivcova žena, ale dcera.

Remember My Story (2015)

Ve spojitosti s tímto krátkým filmem jde o kompaktní, režisérsky vyspělé a hlavně mimořádně dojemné dílo.