• Thriller

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Vypadal na ctyricet, ale melo mu bejt asi 18 a celej film mel xicht jako stvorenej pro pest..navic to bylo nechutne hrdinsky, hlavne jak ho vsichni nenavideli a na konci se k nemu lísaly :)

Don't Knock Twice (2016)

Dokoukano snad na popaty, dalsi z nekonecnyho zastupu podradnych hororu

Příchozí (2016)

Moc plactivy a emzaci byly hodny..meh. Prijde mi to jako remake Blizkych setkani tretiho druhu. Celej film sem se tesil ze cinani rozpoutaji valku s mimozemstanama a ono to skonci takovou debilitou..

Noční zvířata (2016)

Nic co by cloveka vyvedlo z miry, obycejnej prumernej film. Nehrat tam Gyllenhaal tak bych to asi v pulce vypnul. I kdyz prekvapil Shannon, kterej tak skvele zahral serifa a v mych ocich zastinil Gyllenhaala. Konec jsem, jak je u me uz zvykem, nepochopil..

Ouija: Zrození zla (2016)

Flanagan obcas umi vystrasit, ale tenhle horror je celkove snadno zapomenutelnej. Aspon ze ten konec neni happyend.

Bodom (2016)

Lesni horory patri k mym nejoblibenejsim, ale tohle byla nuda. Jediny kvuli cemu se u toho dalo vydrzet byly zabery finskyho lesa a ctyrky hlavni hrdinky.

Kam slunce nechodí... (1971) (TV film)

Zezacatku slabsi, ale od pulky jsem se uz docela smal. Hlavne pri dialogach mezi Janzurkou a Mensikem.

Mokřina (2014)

Obcas jsem se ztracel ve jmenech, obcas v deji a obcas jsem se nudil.

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Do pulky je to na ctyri, ale pak se to zacne prisravat a bejt pritazeny za vlasy a spadne to na dve. Suma sumarum prumer. Skoda.

Blair Witch: 20 let poté (2016)

BW je muj top horror a po kukaccim hnizde i druhej top film ever, takze jsem veskery deni kolem tyhle znacky bedlive pozoroval a k tomuhle pokracovani pristupoval znacne obezretne. Cekal jsem pro jistotu sracku a dockal jsem se prumernyho hororu. Hororu kterej se na legendarni BW snazi navazat. Bohuzel ale neprinasi nic novyho, nic zasadniho, zapletka je ke vsemu jeste pitoma (prejze Heather v zrcadle, pritom ji vubec nepripomina) a co je nejhorsi - atmosfera puvodniho filmu je tam ve stopovym mnozstvi. Snad se nekdy toho SKUTECNYHO pokracovani v podobe prequelu, kterej kravataci z Lionsgate Myrickovi se Sánchezem zatrhli, prece jenom dockame. A i Heather, Joshui a Mika, ktery meli soucasti prequelu byt, nez jim bude 80 let.

Ovládací panel
7 bodů