Tipek_14

absolvent práva a Gooner

homepage

<< předchozí 1 2
    • 13.11.2014  22:06

Absolútna surovosť, špina, brutalita. Aj jeden tank stačí na výborny film o 2. svetovej vojne - neobmedzenej to studne námetov a príbehov. Každý videl minimálne desať filmov s touto tématikou, ale do piatich sekúnd si spomenie najskôr na "Zachránte vojaka Ryana" a toto by mal byť hneď druhý film. Akcia vynikajúca. Až som sa pristihol, ako mi v kine podskakujú kolená. :)

• 9.7.2014  18:36
    Zátah 2 (2014)

+ Serbuan maut

• 12.12.2013  21:45
    The Wire - Špína Baltimoru (TV seriál) (2002)

U mňa najlepší kriminálny seriál! Dexter je trošku iná "káva", takže udeľujem dve prve miesta. Prepracované do najmenších detailov. Každá séria je iná, má svoj osobitý charakter, iný uhol pohľadu, napriek tomu seriál tvorí jeden perfektný celok. Dokonalé. Obľubené postavy: Lester Freamon, Cedric Daniels, Bubbles, Omar, Butchie, Bodie, Stringer Bell, Cutty, Carver

• 20.6.2013  21:17
    Muž z oceli (2013)

Megalománia aká tu ešte nebola.

• 7.2.2013  18:03
    3 idiyats (2009)

Bál som sa trošku stopáže, veď je to indický film, isto tam nebudú robiť nič iné len spievať, no ale hodnotenie tu na csfd.cz a najmä postavenie v rebríčku IMDb.com ma presvedčili. A veru dokonale strávené necelé tri hodiny. Film, kde sa človek zasmeje aj poplače. Myšlienky, ktoré prinútia zamyslieť sa. AAL IZ WELL! AAL IZ WELL!

• 6.1.2013  09:49
    Skyfall (2012)

• 26.7.2012  21:19

+ Batman Begins a The Dark Knight

• 29.3.2012  11:18
    Drive (2011)

Pre mňa najlepší film, ktorý som v r. 2011 videl. Soundtrack 200%. Užíval som si v kine každú jednu sekundu. Bonus: Film sa stal srdcovkou aj pre mojú priateľku, ktorá thrillery vôbec nemusí, a obával som sa jej reakcie po odchode z kina. Dokonalé. Gosling rulez!

• 14.2.2012  13:11

Dlho som mal film za 4*, ale potom, ako som bol nútený po opätovnom vzhliadnutí kúpiť nový televízor (no nerozbite ho kladivom, keď vidíte ten protivný ksicht sestry Ratchedovej), nemôžem inak ako za 5*.

• 14.1.2012  16:05
    Matrix (1999)

+ The Matrix Reloaded a The Matrix Revolutions.

• 11.1.2012  11:03
    50/50 (2011)

• 31.10.2011  18:04
    Kmotr (1972)

+ The Godfather: Part II a The Godfather: Part III

• 8.9.2010  01:20
    Profesionálové (TV seriál) (2008)

No ta predtým nič moc, ale teraz jak prišol Miki Hric s mäkkým i, ta me idze rozdrapic od smiechu. Nenormálne hlody tote hlášky co on pušťa z papule, že originál. :D

• 23.7.2010  20:28
    Počátek (2010)

Neviem sa dočkať, kedy na to pôjdem znova do kina. --- Dočkal som sa a bolo to úžasne. Druhá projekcia umocňuje zážitok a vypĺňa všetky prázdne miesta.

• 25.4.2010  01:19
    Futurama (TV seriál) (1999)

Čo ste si nedokázali predstaviť, tu nájdete! PS: Bender je proste borec!

• 2.3.2010  09:38

Krásny film, veľmi príjemne prekvapil. Mňa osobne určite, nakoľko som si niečo podobné prežil. Prežitý film ozaj. Citujem aj môjho kamaráta: "To je film o mne!". A tak po lete vždy príde jeseň (s ktorou som si tento film aj vychutnal). PS: už som stretol aj zimu. :D

• 23.1.2010  00:52

Asi som si vyplakal oči...a tá hudba, Pane Bože! Ďakujem

• 6.1.2010  22:20
    Poprava (1998)

No áno, film o veľkej morálnej dileme, ale neskutočne nelogický. Mne tie zvraty a rozuzlenie nešli do hlavy. Ja neverím, že takto to v Malajzii funguje, možno hej, ale potom to mali natočiť lepšie, než aby sa sudca rozhodoval na základe článku v novinách. A tá romantická zápletka? To čo bolo! Joaquin ale veľmi slušný výkon!

• 19.10.2009  14:52
    Bruno (2009)

Som za, aby sa začatý film dopozeral do konca, ale toto je priveľa. Odporná trápnosť nad trápnosť. Stačilo mi iba 10 minút tejto perverznosti. Možno sa k tomu raz vrátim, ale tak skoro to isto nebude. Je mi ľúto tých, čo na to šli do kina. Peniaze by som radšej dal na charitu.

• 21.7.2009  00:24

No, môžem len ľutovať, že som nešiel do kina.

• 16.7.2009  15:36

Odporná feťáčina! Fuj! Už to nechcem vidieť. No isto by si to mal každý pozrieť aspoň raz ako výchovný prostriedok. Je to ta najhnusnejšia vec akú som kedy videl - myslím tu ruku.

• 15.2.2009  22:34

• 15.2.2009  14:42
    21 gramů (2003)

To je sila. Do 35 minúty nechápete, ale potom to všetko zapadne do seba. Človek by čakal takýto koniec, ale nie. Tu je to len začiatok a búši to do vás celý film a poriadne!

• 15.2.2009  02:23

Chcem napísať komentár, ale mám pocit, že ma niekto vykričí, že to robím zle! :) Záver je veľmi metúci. Mám rád keď sa ľudia udobrujú, o to viac ma to tešilo pri Frankovi a April, ale tušil som, že to nebudú obyčajné raňajky...No ale aby neostalo len pri smutnom...veľmi ma bavil John, ktorý na blázna je veľmi dobrým psychológom a veta: „Som rád, že nie som to dieťa.“ bola výstižná!

• 14.2.2009  17:33

Veľmi podobný priebeh ako part One, ale v Bolívií. Úroveň trošku zvyšuje Che-ho smrť, ale to sa dalo čakať. Zanecháva odkaz pomoci ľudom, ale ten sa stráca v dĺžke filmu. Opäť 2/3 nudy. Sem-tam trošku vzrušenia, ale to aby ste nezaspali. Aj tu som čakal viac. Veľká osobnosť, ale film až taký veľký nie je. Sorry.

• 14.2.2009  01:48
    Che Guevara (2008)

Nie zlé, ale ani skvelé. Dobré. Za 3*. Kým sa revolúcia nedostala do mesta, dosť som sa nudil. V meste to už bola iná káva. Malo to aj svoj smer aj gradáciu. Dovtedy som sa strácal v „lese“ a prejavoch z OSN. Benicio je jediný skvelý, ma skutočne charizmu a pôsobí ľudsky – revolucionár, doktor. Čakal som však viac.

• 13.2.2009  21:58
    Gran Torino (2008)

No ja som ale citlivka! Clint to na mňa vie! A dosť dobre! Sakramentský dobré hlášky, ale hlavne Clint. Nemám rád americké autá a zatrpknutých veteránov (v USA môže mať hádam každý zbraň)...ale toto je niečo iné. Vynikajúce! Už sa teším čím ma dostane nabudúce.

• 13.2.2009  11:06
    6. Batalion (2005)

Nuda! Človek sa 2/3 filmu načaká, kým sa niečo začne diať! Hrozná škoda, keďže aj podľa filmu sa jedná o veľmi hrdinský čin, ktorý si isto nezaslúži také slabé spracovanie! Okrem popravy 10 zajatcov je to úplne hluché a hlavná operácia nezaberie ani tú zvyšnú 1/3.

• 3.1.2009  03:04

Veľké sklamanie! Tešil som sa na Indianu, ale toto? To je vtip? 2,5 *

• 19.11.2008  11:39
    Zázračná planeta (TV seriál) (2006)

Ach, Bože! Absolútny skvost! Jednoznačne 6*. Samozrejme v HD kvalite...ale ta nádhera sa ani nedá slovami opísať! Krajší zážitok po zhliadnutí tejto série je azda to len vidieť naživo. Zaujme od prvej sekundy a na konci si človek želá ešte aspoň jednú hodinu. Majstrovské dokumentárne dielo od BBC. Nič lepšie a krajšie nie je, a asi ani nebude. Videnie tohto diela by malo byť povinnosťou pre každého, komu osud našej planéty nie aspoň trošku ľahostajný.

<< předchozí 1 2