50/50 (2011)

4,5*

Profesionálové (2008) (seriál)

No ta predtým nič moc, ale teraz jak prišol Miki Hric s mäkkým i, ta me idze rozdrapic od smiechu. Nenormálne hlody tote hlášky co on pušťa z papule, že originál. :D

Počátek (2010)

Neviem sa dočkať, kedy na to pôjdem znova do kina. --- Dočkal som sa a bolo to úžasne. Druhá projekcia umocňuje zážitok a vypĺňa všetky prázdne miesta.

Futurama (1999) (seriál)

Čo ste si nedokázali predstaviť, tu nájdete! PS: Bender je proste borec!

500 dní se Summer (2009)

Krásny film, veľmi príjemne prekvapil. Mňa osobne určite, nakoľko som si niečo podobné prežil. Prežitý film ozaj. Citujem aj môjho kamaráta: "To je film o mne!". A tak po lete vždy príde jeseň (s ktorou som si tento film aj vychutnal). PS: už som stretol aj zimu. :D

Poprava (1998)

No áno, film o veľkej morálnej dileme, ale neskutočne nelogický. Mne tie zvraty a rozuzlenie nešli do hlavy. Ja neverím, že takto to v Malajzii funguje, možno hej, ale potom to mali natočiť lepšie, než aby sa sudca rozhodoval na základe článku v novinách. A tá romantická zápletka? To čo bolo! Joaquin ale veľmi slušný výkon!

Bruno (2009) odpad!

Som za, aby sa začatý film dopozeral do konca, ale toto je priveľa. Odporná trápnosť nad trápnosť. Stačilo mi iba 10 minút tejto perverznosti. Možno sa k tomu raz vrátim, ale tak skoro to isto nebude. Je mi ľúto tých, čo na to šli do kina. Peniaze by som radšej dal na charitu.