• Pohádka

Stalo se (1997) (pořad)

Vtipně vybrané momentky z uplynulého týdne. Některé střihy byly obzvláště vydařené

Tykadlo (1996) (pořad)

Zajímavý pořad pro děti a mpládež přímo o nich. Hlavně se mi líbilo, že se tam vyjadřují přímo děti a mládež a není to jen povídání dospělých na dané téma.

Janek nad Janky (2003) (TV film)

Klasický pohádkový příběh - ztratí se princezna a chudý Janek se jí vydá hledat. Ale co mě teda hodně překvapilo a vůbec se mi do pohádky nešlo bylo to, když princezna provádí Janka zámkme a v jedné komnatě je kulečník. To mi nějak do pohádek nesedí.

Kuřátka (1991) (pořad)

Tak tenhle pořad jsem rozhodně měla raději než nynější Kouzelnou školku. Ta mi přijde hodně stupidní. Ale na Kuřátka jsem tehdy v dětství koukala ráda :-)

DO-RE-MI (1998) (pořad) odpad!

Tohle nééé, opět se tu potvrzuje,jak Nova kopírovala pořady. Tentokrát si vzali na mušku primácké Carusošou. A ještě tam Laurinová, to bylo na mě až moc

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Černá kronika.... co jiného dodat!

Kolotoč (1996) (pořad)

Občas jsem na to koukla, ale strašně mě tam rozčiloval Poulíček. Možná, kdyby to uváděl někdo jiný bylo by to lepší.

Natočto! (1999) (pořad) odpad!

Koukala jsem na to snad jen jednou a úplně mi to stačilo. Nova hodně často ze začátku kopírovala úspěšné TV pořady ostatních televizí, ale skoro pokaždé to dopadlo katastrofálně. Nevim, jestli tam měli tak neschopný lidi, že nedokáží vymyselt něco svýho. Ale tohle byla fakt hovadina

Digimon (1999) (seriál) odpad!

No teda upřímně lituju děti co na to koukaly. Je to děs hrůza!!!

Pozor, bonbón (1993) (seriál)

Agáta je skvělá, až mě jí občas bylo líto. Hlavně, když se jí po bonbónech zkazily zuby. Vždycky jsem jí jako dítko závidlěa tu spoustu těch bonbónů-)