HellFire

Jakub Kotýk

okres Hodonín

<< předchozí 1 2 3 4 18 35 51 68
    • 11.12.2018  17:45

„Hot secretary, gime president on line, I just got tired of paying taxes.“ Ultimátní CEO v nadupaném krátkometrážním snímku s Danny McBridem v hlavní roli. Pecka.

• 11.12.2018  17:35

Nemůžu říct, že jsem rozuměl všemu, ale film rychle uběhl a já se bavil. Překvapivě nejvtipnější postavou byl Ryan Gosling. Můj oblíbenec Christian Bale byl OK, ale kdyby ve filmu vůbec nebyl, nic mi neunikne.

• 7.12.2018  19:59

Vizuálně krásný film, který se však příliš táhne a na to, že herecké obsazení je vcelku luxusní, žádná postava nevyniká. Mia Wasikowska je asi taková herečka jako já a její chování v přítomnosti duchů je dost... řekněme sterilní. Navíc tohle období nemám vůbec v oblibě. Tenhle Toro je průměr – příběh byl předvídatelný a překvapeny byly jen postavy, protože to měly ve scénáři.

• 3.12.2018  18:28
    Tvář vody (2017)

Po všech stránkách krásný film, ale chyběl mi nějaký náboj, z něhož bych se posadil na zadek.

• 1.12.2018  23:52

Tohle že byl film Woodyho Allena? Já si celou dobu říkal, že má film skvělé postavy a tempo a vrtalo mi hlavou, kdo že to natočil... Joaquin je jako vždy skvělý a zdárně mu sekundeuje Emma Stone.

• 29.11.2018  17:17
    Venom (2018)

Na koho cílí Venom, může mi to někdo prozradit? Chvíli je to drama, chvíli horor, pak zase komedie. Škoda, že se tvůrci nezaměřili víc na vztah Venom s Eddiem, takhle na film za týden zapomenu. A o to samé se očividně snaží i Tom Hardy, který si řekne o velmi tučnou sumu za účast ve druhém díle.

• 29.11.2018  13:53

Skvělá ukázka brilantní kinematografie, která neservíruje divákovy všechny informace na stříbrném podnosu, tudíž jej nepovažuje za troubu, který si nedokáže spojit všechny informace dohromady. Přenádherná kameramanská práce. Nehledě na to, že na Anyu Tylor-Joy je radost pohledět.

• 28.11.2018  22:20
    Lovec trolů (2010)

Suprově natočený "fake" dokument o lovci trolů.

• 28.11.2018  12:51

Přinejlepším průměrný film, který je definicí slova "cringeworthy". Divně oblečení "hackeři" se nabourávají do systémů, mají u toho silácké řeči a všechno to doprovází divný vizuál a totálně nesmyslné postavy. Není divu, že scénárista téhle slátaniny má na kontě pouhé dva filmy.

• 28.11.2018  00:01
    Predátor: Evoluce (2018)

Jestli to byl vtip, tak se povedl. Není divu, když je pod tím podepsán takový velikán, v jehož portfoliu je masterpiece Robocop 3.

• 20.11.2018  12:17
    Psí ostrov (2018)

Wes Anderson může být jedním z posledních hollywoodských tvůrců, který vypráví krásné originální příběhy, jejichž cílem není vydělat obrovské peníze. Isle of Dogs je dalším z nádherně animovaných filmů, nad jehož krásou jsem žasl od začátku do konce.

• 18.11.2018  13:35

Vynikající "nerd" love story, který polechtá na srdci a vykouzlí úsměv na tváři. Nezapomenutelná je především Loren Horsley.

• 17.11.2018  12:46

Kurt Russell je borec a normálně mám tyhle typy filmů rád, ale něco mi tady nesedělo.

• 16.11.2018  20:41
    Frank (2014)

Tak tohle není můj šálek kávy. Ani zdaleka.

• 16.11.2018  10:48

Správně praštěný film ve všech ohledech. Úplně chápu, že tenhle styl nemusí sednout každému, ale já jsem se smál od začátku do konce.

• 14.11.2018  23:20
    Mikro monstra (TV seriál) (2013)

Na pohled do světa hmyzu jsem se těšil, ale byl jsem zklamán produkcí tohoto seriálu.

• 11.11.2018  23:10
    Kancl (TV seriál) (2005)

Po zhlédnutí všech 9 řad mám opravdu chuť zhlédnout všechny díly ještě jednou.

• 4.10.2018  16:24

Prvního Ant-Mana jsem vůbec nemusel a druhý díl považuji za jeden z nejnudnějších filmů Marvel universe. Už po pár prvních minutách je jasné, že je film cílený na dětské publikum (místy se samozřejmě setkáte s vtipy pro dospělé, aby se měli ti tatínci a maminky v kinech čemu zasmát). A to je jedna z mých výtek. K dalším patří špatné vtipy, naprosto zapomenutelný záporák a nechutně lazy scénář, který si nás doslova posadí na zadek, abysme příštích pár minut věnovali expozici.. Jestli jsem někdy nadával na to, jak špatný je Thor, tak to beru zpět. Režijní styl Reeda je příšerně rutinní a nudný. Akční scény jsou bez invence. Bleh.

• 29.9.2018  22:55

Neřekl bych, že Fallout je o třídu horší jak předchozí díl, jehož scény si s oblibou pouštím dodnes. Možná už by to chtělo změnit koncept nebo hlavní hrdiny. I když na to nevypadá, Cruise bude za pár let přeci jen důchodce. Při sledování jsem se dokonce párkrát přistihl u toho, že jsem pár minut dopředu předpovídal, co se bude dít dál. A to je zápletka vcelku komplikovaná. Možná by to taky chtělo ubrat na hrozbách... v minulém díle musel Hunt zastavit výbuch jedné atomovky, což bylo napínavé, ale že by nechali scénáristé vybouchnout hned dvě atomovky, tomu snad nikdo nevěří. A mimochodem zápletka s Julií je tam proč?

• 20.9.2018  21:15

Bezpochyby krásně natočený dokument/film o jedné krádeži knih. Ze začátku jsem si říkal, že je to poutavější než 90 % dnešní hollywoodské produkce, ale prostřední část filmu se hodně táhla. Neuškodilo by tomu krácení o 20-30 minut. 6/10.

• 11.9.2018  19:00

Solo trpí neduhem všech prequelů - jakmile dojde na scény, kdy se hlavní hrdina ocitne v nesnázích, napětí je to tam, jelikož dávno víme, že to přežije bez úhony (nebo se prostě dozvíme, jak přišel o nohu/oko/ruku/vyberte si). K tomu navíc je Solo naprosto nezajímavě natočený a nudný. Zapamatováníhodný film? Ani náhodou.

• 5.9.2018  11:24

Ten nejhorší druh filmu. Natočený jen pro to, aby vydělal peníze všem zúčastněným. Nudný až na dřeň a předvídatelný v každém ohledu. Chudák režisér se stal studiovou loutkou, jeho rukopis v tom budete hledat marně. Čichám z toho přístup ala nové Star Wars. P.S. Toho otravného ňoumu, co hrál comic relief bych nechal zabít hned na začátku.

• 4.9.2018  17:21

Skvělý short o učitelce na základní škole, které se zbortí celý život poté, co svému studentovi řekne, že 2+2 není 22, ale 4. Možná to ale nebude přeci jenom tak hrozné...

• 31.8.2018  18:44

Dannyho parťáci nepatří mezi filmy, na které bych se těšil, ale nemohu říct, že bych se při jeho sledování náramně nebavil. Ženská verze má nezajímavé postavy, příšernou hudbu a spoustu trapných (nebo nikam nevedoucích) scén... vlastně nic, na co bych si za týden vzpomněl. Když například postava Sandry Bullock ve filmu děkuje osazenstvu za jejich "hard work", její slova se míjí účinkem, jelikož film nám žádnou těžkou dřinu neukáže. Všechno jde jako po másle. Tohle je ten nejhorší typ filmu... nudný film.

• 28.8.2018  19:32

Nebylo to tak hrozné, jak jsem si myslel, ale to bezbožné cílení na asijský trh je do očí bijící.

• 18.8.2018  21:16
    Polytechnika (2009)

Určitě to bude tím, že je příběh natočen podle skutečné události, ale v mých očích byl emotivnější a zapamatování hodnější než Arrivals, Blade Runner a Sicario.

• 18.8.2018  14:54
    Army of One (2016)

Proč ne, pobavilo mě to a rozhodně bych se na film podíval znovu. Cage byl v roli uvěřitelný.

• 1.8.2018  22:54
    Rozpolcený (2016)

Nemůžu tomu nic vytknout, ale ani mě to nijak zvlášť nenadchlo.

• 14.7.2018  17:25

Další digitální hovadinka, na kterou si za měsíc nikdo nevzpomene.

• 26.4.2018  19:23

Co na to říct. Ještě to musím rozdýchat :).

<< předchozí 1 2 3 4 18 35 51 68