HellFire

MSN: ne
Yahoo: ne

<< předchozí 1 2 3 4 17 34 50 66
    • 26.5.2017  23:55

Poklona před všemi zúčastněnými. Erko je pro Wolverina trefa do černého, čemuž napovídá už první scéna. Jackman se bude těžko nahrazovat, ten chlap v sobě má zvíře!

• 30.4.2017  19:22

Popravdě nic zajímavého. Za zmínku stojí snad jen to, že jde o debut bratrů Wilsonových.

• 30.4.2017  18:48

Zbožňuji Andersonův styl. Na jeho filmy bych se mohl dívat neustále, sálá z nich silná osobnost. Herci zde nejsou jen loutky v příběhu, ale skutečné živoucí postavy. Rushmore je jeden z prvních filmů Andersona se všemi jeho trademarky. Potěšil mě obzvlášť hlavní hrdina s tváří Jasona Schwartzmana.

• 30.4.2017  18:39
    Prada: Candy (2013)

I don't get the point but I like it!

• 22.4.2017  22:19
    Kód Enigmy (2014)

Naprosto výjimečný film, při jehož sledování jsem cítil, že sleduji skutečný život a ne jen herce zasazené do kulis. Benedict famózní, stejně jako zbytek osazenstva. Je s podivem, čím si Alan Turing musel za svého života projít. Můj obdiv. Pokud jsem doteď hodnotil kvalitu filmu podle oscarových nominací, tak jsem dělal velkou chybu. Aby Birdman vyhrál nad Imitation Game...

• 16.4.2017  16:46

Nepochopil jsem, komu je tenhle animák určen. Pro dospělé je v tom příliš dětinských "vtipů" a pro děti je v tom králík, který neustále touží po zabíjení lidí?

• 29.3.2017  20:36

Sledovat takové reklamy v televizi, tak se těším na přestávku ve filmu!

• 28.3.2017  23:11

Neskutečné nudný film. Roztahaný děj, hloupá dějová linka s dcerou, nezáživná akce a žádná hudba!!! Cruise se chtěl dát možná dohromady s režisérem úžasného Posledního samuraje, ale pomalé tempo tomuhle film opravdu nesedí. Schválně. Kdo by poznal, že kameru tu má na svědomí kameraman Bourna?

• 25.3.2017  20:09

Bez Abramse to není ono. Film obsahuje příliš mnoho WTF momentů, kdy jsem si říkal, jak tohle někdo mohl do filmu prosadit. Jako třeba když Uhura z videa, které z nějakého důvodu běží na pozadí pozná hlavního záporáka. Prostě jen tak, bez důvodu. Nemluvě o předvídatelné akci a rozuzlení filmu. Prvních deset minut Abramsova Star Treku strčí co se akce a emocí týče tenhle film do kapsy.

• 25.3.2017  11:32

Zasmál jsem se jen u scény s gravitací. Chápu, že tohle má být kraťas pro děti, ale jak si dobře vzpomínám, tak první kraťas s touhle nesmrtelnou veverkou byl naprosto famózní. Tady už se jen variuje na všechna myslitelná témata.

• 20.3.2017  10:05

Stejně jako v případě nových Star Wars je to sázka na jistotu. Jako taková mě ale nijak nezaujala, žádný moment nebyl výjimečný a budu si pamatovat leda robota.

• 18.3.2017  21:18

Až na kameru je to průměrný a moc dlouhý příběh o odvetě. Leo ve své roli rozhodně nebyl nijak oslnivý, stejně jako Hardy, kterému bych bez titulků nerozuměl asi 80 % dialogu.

• 4.3.2017  23:37
    Šéf (2014)

Tak takový feel-good film jsem nečekal! Naprostá pohodovka, která se velmi jednoduše může stát jedním z mých oblíbených filmů, který nikdy neurazí. Lépe natočenou reklamu neuvidíte! Obzvláště ne na sociální síť.

• 4.3.2017  21:00
    Pasažéři (2016)

Škoda první hodiny a půl, která byla vcelku nudná a nezajímavá, protože závěrečná půlhodinka se moc povedla.

• 21.2.2017  19:48

Skvělá práce! Po Avengers moje nejoblíbenější Marvelovka. Chybí tomu jen více zapamatovatelnější akce a silná hudba. Ale přeci jenom je to první díl, ve kterém bylo třeba představit mnoho jiných věcí, než se jen soustředit na akci. Velmi dobře zvládnuté! Oceňuji, že ke sledování a pochopení Marvelovek nemusí mít člověk načtenou tunu komiksů.

• 10.2.2017  23:18
    Švýcarák (2016)

Skvělá komedie o životě/neživotě. Všechny moderní americké komedie se můžou jít zahrabat. Nevěřil jsem, že se tak zasměju u vtipů s prděním.

• 27.1.2017  22:43

Celé je to špatně. Sešité horkou jehlou, bez atmosféry a nápadu a plné WTF momentů (jak může dozorce před zraky padesáti svědků předat telefon Harley, aby si toho nikdo nevšiml? Bull...). Půlka týmu se nám představí jen tak mimochodem, protože nejsou důležití (a hlavně to nejsou hollywoodské hvězdy) a jejich schopnosti jsou beztak k ničemu. Chlápek, co umí házet bumerangy je asi stejně velký superhrdina jako borec z Želvy Ninja, co používá hokejku a puk a Indián se "schopností" vylézt na každou budovu je tomuhle týmu platný jako sáně v létě (taky že slouží jen jako odstrašující případ). Nebo scéna, ve které havaruje vrtulník se všemi hrdiny, samozřejmě nevybouchne, jen udělá pár kotrmelců, ale v pohodě, nikdo nemá ani škrábanec.

• 25.1.2017  21:59

Mooreovy dokumenty mám prostě rád :).

• 29.12.2016  23:16

Na papíře to možná vypadalo jako dobrý nápad, ale ve skutečnosti je to hloupé, utahané a nevtipné.

• 27.12.2016  16:51

Přinejmenším průměrná a hloupá komiksová sága, která přesně odpovídá slovům jednoho z protagonistů filmu - třetí díl je vždy ten nejhorší. X-Meni se ztrácí v neustálých toulkách časem, takže už si ani nepamatuji, do jakého že přesně období měl spadat tento díl. Apocalypse je nudný boss, jeho sbírání čtyř jezdců probíhá stylem "beru co se mi nabízí", příběh je nezáživný a nenapínavý (možná proto, že jde o další prequel, takže víme, kdo přežije a kdo ne), mutantí omladina je kupodivu celkem snesitelná (good guys, not bad guys). Apocalypse dokáže zabíjet lidi pouhým pohybem ruky a když dojde na finální souboj, tak je bezmocný... A když už jsme u bezmocnosti mutantů, tak Beast je v boji nepoužitelný. Singer, dej od toho prosím ruce pryč. Měl by to převzít Marvel, ten alespoň ví, co dělá.

• 21.12.2016  13:58

Hloupé ve všech ohledech. Napadá mě, o čem svědčí oblíbenost tohoto filmu...

• 19.12.2016  18:14

Tisíckrát lepší než nějaký Zootropolis a Pixarovky posledních let. Perfektní animák nabitý humornými scénkami, u kterých se zasměje každý.

• 11.11.2016  10:02
    Příchozí (2016)

Nejnudnější film za posledních x let. Neustále jsem čekal, až se stane něco, co by mě překvapilo nebo ve mě vyvolalo emoce. Taková scéna nepřišla a nejen já jsem odcházel z kina velmi zmatený.

• 27.9.2016  23:14

Celkem nudný dokument o tom, jak kadeřník předhazoval šílené nápady na nového Supermana, kterého by režíroval mistr temna Burton a Supermana by ztvárnil mistr šíleností Cage. Brrrrrrr..... Do takových filmů se Hollywood nepouští, Hollywood zajímá jen profit a tohle by propadlo :).

• 25.9.2016  15:30
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

Nemám rád české seriály, protože dnešní produkce je jenom a pouze natahovaná sra... O to víc tady Čtvrtá hvězda působí jako zjevení z jiného světa. U prvního dílu jsem si říkal, že druhý Okresní přebor se asi nekoná, ale už od druhého dílu jsem si zamiloval všechny ty svérázné postavičky a nasmál jsem se jako blázen :). Děkuji pane Prušinovský za pozvednutí úrovně českých seriálů. Snad jako jediná působila jako pěst na oko Lenka Krobotová, u níž jsem měl pocit, že svou roli hraje (a špatně). Jinak ostatní herci byli ve svých rolích jako doma.

• 16.9.2016  10:12
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Rozhodně to nejlepší, co Nova vyprodukovala a jeden z nejlepších českých seriálů. A to nemám rád fotbal :).

• 14.8.2016  15:57

Tak tohle je ta miliardová nuda od Disney?

• 28.4.2016  23:33
    Ye Wen 3 (2015)

Nejslabší ze všech tří dílů. Nemá to žádného dobrého záporáka a vlastně ani žádný vyloženě zapamatovatelný souboj. Kdyby tahle série skončila u prvního dílu, nic by se nestalo.

• 26.3.2016  16:16

Nejsem vůbec žádný fanoušek Star Wars, ale těšil jsem se na Abramsův nový počin, protože je to skvělý režisér, který umí točit akční filmy. Doufal jsem, že si mě získá stejně, jako v případě Star Treku, jehož nejsem také fanouškem, ale film byl prostě bomba od začátku do konce. Jde vidět, že u Star Wars měl svázané ruce a nemohl plně rozvinout svůj potencionál. Prostě se musel držet mainstreamu, aby na to došla spousta lidí a mohly se natočit další a další díly. Škoda, takhle dávám čtyři hvězdy jen za to, že to nebyl špatný film, ale vlastně jsem se nudil a žádnou scénu si nebudu za týden pamatovat.

• 6.3.2016  02:38

Velmi silný zážitek.