HellFire

MSN: ne
Yahoo: ne

<< předchozí 1 2 3 4 17 34 50 66
    • 7.10.2017  22:09

Špatný film to nebyl, ale že bych si ho pamatoval za týden, to teda ne. Jediná opravdu zapamatováníhodná postava je Michelle, která je vždy nad věcí. Hlavní romantická linie nefunguje :(. Chemie mezi Peterem a Liz nulová. Hudební podkres naprosto zapomenutelný. Dvojka pro mě stále zůstává nepřekonatelná.

• 16.9.2017  20:32

Hrozná slátanina. V dalším díle se dozvíme, že Zemi a lidi stvořili Transformeři. Takhle to dopadá, když něco děláte jen pro prachy... "I will lead the way into her chamber." Opravdu, páni scénáristé?

• 8.9.2017  21:41
    Wonder Woman (2017)

Ti otevřenější pochopí.

• 2.9.2017  18:24
    Mumie (2017)

Nuda na všech frontách. Totálně nezajímavé ve všech ohledech. Nefunguje tady akce, budování napětí, herci, příběh, do toho digitální letadlo, digitální krysy, CGI everywhere... Tady se přerod ze scénáristy na režiséra nepodařil. Ani bych se nedivil, kdyby nováčka Kurtzmana ve všech ohledech šikanoval Cruise, který si rozhodně nechce nechat zkazit již tak pošramocenou pověst.

• 19.8.2017  15:19

Stupidní v mnoha ohledech, párkrát jsem se ale zasmál. Není divu, že je na internetu ohledně filmu takový hate, zaslouží si ho. A to, že v něm hrají hlavní roli ženy je úplně bezpředmětné.

• 12.8.2017  18:39

Po výborné jedničce parádní sešup. Více digitálna a nudná zápletka. Mrzí to o to víc, že konec je emocionálně velmi silný.

• 5.8.2017  22:07

Nudné béčko, napínavé asi jako hraní pexesa s pětiletým dítětem. O to víc si snad lidi začnou vážit Promethea :).

• 26.7.2017  23:16

"Typická" italská komedie, která se snaží svést na vlně Fantozziho úspěchu, chtělo by se říct. Není divu, že hlavní protagonista je Fantozzimu podobný. Pouze s tím rozdílem, že mu chybí Fantozziho přirozené kouzlo. Zatímco pouhý pohled na Fantozziho mi na tváři vyvolává úsměv, Artemio mě nechává klidným. Film má slušný rozjezd, kdy je alespoň vidět snaha o vtipy, i když nemůžu říct, že bych se u některého z nich moc zasmál. Připsal bych to na vrub Atremiovi, kterému to buranství nevěřím ani za mák, a přílišné vypočítavosti vtipů. Druhá část filmu se odehrává ve velkoměstě, kde hrdina potkává krásnou ženu (Mariu), do které se zamiluje a snaží se ji pochopitelně dostat. Jak bych to řekl... "she is out of his league" a navíc ho ignoruje, jak se dá. Artemio se snaží získat práci, ale vůbec se mu to nedaří. Stejně zoufale mu vychází i pokusy o upoutání pozornosti Marie, která ho stále bere jen jako kamaráda... až se s ním z ničeho nic vyspí. V této fázi filmu vtipné scénky ustupují do pozadí a do konce jsem se vlastně dodíval jen z dobré vůle. Všeho všudy tedy velmi slabá komedie s jednou až dvěma opravdu vtipnýma scénkama, které po půl hodině dochází dech.

• 25.7.2017  20:22
    Dunkerk (2017)

Před třemi lety mi Nolan vyrazil dech s Interstellarem, který jsem viděl v kině nejméně čtyřikrát. Teď tady jen sedím s nevysvětlitelnou pachutí v ústech. První minuty mě nalákaly, ale hned po úvodu jsem pojal podezření, že tady něco nehraje. Napětí veškeré nulové, neustálé střihy a pohledy na jednu a tu samou situaci z pohledu více osob zbytečné, hudba spíše maskovala nezajímavý děj... Jediné, co se povedlo, je technická stránka, ale to je zatraceně málo. Velký krok vedle Nolane, velký, stejně jako Insomnie. A mám takový pocit, že moc lidí z tohohle veledíla v kinech nejásalo. Pozoroval jsem až příliš mnoho zívání a zapnutých mobilů.

• 22.7.2017  23:15
    Whiplash (2014)

Aneb jak dělat věci dokonalými.

• 15.7.2017  23:42
    Spotlight (2015)

Režisér úžasného The Visitor a a Station Agent natočil tuhle nudnou novinařinu? :( Téma je to sice závažné, ale podané tak nudně, až se mi tomu nechce věřit. Tempo filmu je pomalé, ale mluví se rychle, vzduchem létá spousta jmen, takže jsem stejně polovinu času nevěděl, o kom je řeč. Měl jsem pocit, že spíš sleduji kupu hollywoodských herců, kteří se snaží zapadnou do svých rolí a Ruffalo byl ze všech nejhorší. Nevím, jestli svou roli ztvárnil na základě skutečného novináře nebo jen byl tak nevýrazný.

• 15.7.2017  16:34

Při sledování Lost City of Z jsem si neustále představoval, jak by to asi natočil Malick. Chybí tomu krásná kamera, která se přímo nabízí a dobrá hudba. Takto zůstal jen sympatický Hunman a Pattinson. Bohužel to ale není film, na který by se moc chodilo do kina, na to je příliš "obyčejný".

• 1.7.2017  22:18

Zase tak šílená jízda to nebyla, ale klobouk dolů před Millerem za použití praktických efektů!

• 1.7.2017  18:29

Stejně hloupé a over the top (bohužel však tím směšným způsobem), jako předešlé díly. Vin Diesel zestárl a při jeho drsném pohledu mám chuť se spíš usmát. O příběhu nemůže být řeč a akční scény mě prostě nebavily. Místy to byla až šaškárna a u finále jsem se válel smíchy.

• 1.7.2017  09:22

Těšil jsem se na pohodový film s příjemnou atmosférou, ale nakonec jsem dostal přehrávající Sally Field, které jsem její postavu prostě nevěřil.

• 18.6.2017  10:16
    Humr (2015)

Svým způsobem krásně podivný příběh o lásce. Moc se mi líbil Colin Farrell, tyhle role mu sedí.

• 26.5.2017  23:55

Poklona před všemi zúčastněnými. Erko je pro Wolverina trefa do černého, čemuž napovídá už první scéna. Jackman se bude těžko nahrazovat, ten chlap v sobě má zvíře!

• 30.4.2017  19:22

Popravdě nic zajímavého. Za zmínku stojí snad jen to, že jde o debut bratrů Wilsonových.

• 30.4.2017  18:48

Zbožňuji Andersonův styl. Na jeho filmy bych se mohl dívat neustále, sálá z nich silná osobnost. Herci zde nejsou jen loutky v příběhu, ale skutečné živoucí postavy. Rushmore je jeden z prvních filmů Andersona se všemi jeho trademarky. Potěšil mě obzvlášť hlavní hrdina s tváří Jasona Schwartzmana.

• 30.4.2017  18:39
    Prada: Candy (2013)

I don't get the point but I like it!

• 22.4.2017  22:19
    Kód Enigmy (2014)

Naprosto výjimečný film, při jehož sledování jsem cítil, že sleduji skutečný život a ne jen herce zasazené do kulis. Benedict famózní, stejně jako zbytek osazenstva. Je s podivem, čím si Alan Turing musel za svého života projít. Můj obdiv. Pokud jsem doteď hodnotil kvalitu filmu podle oscarových nominací, tak jsem dělal velkou chybu. Aby Birdman vyhrál nad Imitation Game...

• 16.4.2017  16:46

Nepochopil jsem, komu je tenhle animák určen. Pro dospělé je v tom příliš dětinských "vtipů" a pro děti je v tom králík, který neustále touží po zabíjení lidí?

• 29.3.2017  20:36

Sledovat takové reklamy v televizi, tak se těším na přestávku ve filmu!

• 28.3.2017  23:11

Neskutečné nudný film. Roztahaný děj, hloupá dějová linka s dcerou, nezáživná akce a žádná hudba!!! Cruise se chtěl dát možná dohromady s režisérem úžasného Posledního samuraje, ale pomalé tempo tomuhle film opravdu nesedí. Schválně. Kdo by poznal, že kameru tu má na svědomí kameraman Bourna?

• 25.3.2017  20:09

Bez Abramse to není ono. Film obsahuje příliš mnoho WTF momentů, kdy jsem si říkal, jak tohle někdo mohl do filmu prosadit. Jako třeba když Uhura z videa, které z nějakého důvodu běží na pozadí pozná hlavního záporáka. Prostě jen tak, bez důvodu. Nemluvě o předvídatelné akci a rozuzlení filmu. Prvních deset minut Abramsova Star Treku strčí co se akce a emocí týče tenhle film do kapsy.

• 25.3.2017  11:32

Zasmál jsem se jen u scény s gravitací. Chápu, že tohle má být kraťas pro děti, ale jak si dobře vzpomínám, tak první kraťas s touhle nesmrtelnou veverkou byl naprosto famózní. Tady už se jen variuje na všechna myslitelná témata.

• 20.3.2017  10:05

Stejně jako v případě nových Star Wars je to sázka na jistotu. Jako taková mě ale nijak nezaujala, žádný moment nebyl výjimečný a budu si pamatovat leda robota.

• 18.3.2017  21:18

Až na kameru je to průměrný a moc dlouhý příběh o odvetě. Leo ve své roli rozhodně nebyl nijak oslnivý, stejně jako Hardy, kterému bych bez titulků nerozuměl asi 80 % dialogu.

• 4.3.2017  23:37
    Šéf (2014)

Tak takový feel-good film jsem nečekal! Naprostá pohodovka, která se velmi jednoduše může stát jedním z mých oblíbených filmů, který nikdy neurazí. Lépe natočenou reklamu neuvidíte! Obzvláště ne na sociální síť.

• 4.3.2017  21:00
    Pasažéři (2016)

Škoda první hodiny a půl, která byla vcelku nudná a nezajímavá, protože závěrečná půlhodinka se moc povedla.

<< předchozí 1 2 3 4 17 34 50 66