mardun

Velká Británie
Food & Beverage Manager at 42 the calls

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 29.11.2020  14:39
    Silák a strašidla (TV film) (1999)

V hlavní roli Jiří Racek, který není napsán v popiscích. Asi má ban na CSFD.

• 28.11.2020  10:48

Je to takové televizní vydání filmu Barrandovské nocturno aneb Jak film zpíval a tančil vyroben ke stejné příležitosti. Obojí velmi slabé.

• 21.11.2020  10:20
    Madam a sedm loupežníků (TV film) (1969)

Dvacetiletá Hanka Zagorová a uhrančivý třicátník Josef Laufer, velice dlouho jsem chtěl vidět tuto hudební komedie a zklamaný nejsem ani náhodou. Skvěle zahrané oběma protagonisty. Písničky jsem znal, takže jsem nadmíru spokojen.

• 18.11.2020  15:01
    Bakaláři - Otec (S06E03) (epizoda) (1977)

Drama ne komedie.

• 14.11.2020  15:32

Jakmile se začalo zpívat, tak jsem měl chuť to vypnout. Jinak OK. #BlackLivesMatter

• 8.11.2020  21:35
    Chvilky (2018)

Jenovéfa je skvělá herečka, po tomto snímku se mi líbí snad ještě víc. Procítěné a pravdivé.

• 6.11.2020  21:08
    Poslední žena (1976)

Vysoke hodnoceni tomuto filmu mohou dat jen lide nemocni. Tak odpornej film jsem uz dlouho nevidel. Muti a Depardieu jsou prasata. Jestli tomuhle nekdo rika umeni, tak to je potom linie mezi umenim a prasarnou velice tenka. Nejsem zadnej puritan, ale i zde na CSFD kde neni ve filmu ani naznak porna nebo tak, tak se napise Drama / Pornograficky. Zde ani zminka o tom ze to neni " drama" , ale ze jde ciste o pornografii a pedofilii.Chudak dite, zazaloval bych v dospelosti toho rezisera za pedofilii a Depardiea take. Umeni prece neznamena mit za kazdou cenu ve filmu velice otevrene sexualni sceny.

• 25.10.2020  18:57
    Maryša (TV film) (1971)

Skuby47 :) hezkej komentar. Jinak skvele herecke obsazeni az na pana Beka, tomu jsem toho Vavru neveril, mozna je to proto, ze tak hodne vystupoval v ruznych estradnich poradech a je u me zaskatulkovanej jako bavic.

• 24.10.2020  19:13

Smal jsem se o 106 a porad jsem si rikal " To je debil "" hahahaha

• 11.10.2020  12:14
    Herec (TV seriál) (2020)

Škoda, že u některých komentářů nelze dát mínus. baddass01, DAJAAAA. My tu přeci nehodnotimíme politiku, ale film. Za mě uvěřitelný herecký výkona. Boková je výborná herečka a já ji věřil všechno to utrpení v jejich očích. Jastraban a Finger on nich se psalo už níže a ukázali své kvality. Lidi kteří tady plivou na LGBT, myslíte si, že za komančů to u nás neexistovalo? aaaa já zapoměl, kdyby tam po sobě lezli dvě ženský tak by to bylo OK a Vy by jste chrochtali blahem. Rozjezd za 5/5

• 5.10.2020  00:42

Docela vydařené Remake filmu z roku 1970 https://www.csfd.cz/film/3184-kluci-z-party

• 24.8.2020  23:33
    Nezbedná pohádka (TV film) (1976)

Jedna z mych neoblibenejsich pohadek v detstvi. Dnesni deti, znaji jen blbej Netflix a Disney channel.

• 22.8.2020  14:41
    Zlatý slavík 1979 (koncert) (1980)

Jeden z tech lepsich koncertu. Skupiny: 3. Olympic 2. Orchestr Ladislava Štaidla 1. Katapult. Zpěvačky 3. Marika Gombitová 2. Helena Vondráčková 1. Hana Zagorová. Zpěváci 3. Jiří Korn 2. Václav Neckář 1. Karel Gott.

• 8.8.2020  10:40
    Bio Ráj (1988)

Pokud jsi milovnikem filmu tak budeš milovat i tento krasný film o lásce k němu. Philippe Noiret skvělý jako vždycky a Marco Leonardi mu nádherně sekundoval. Salvatore Cascio byl tak úžasně roztomilej spratek, prostě nádhera. Grazie mille per questo film.

• 27.7.2020  11:42

velice nesympaticka herecka Vladimíra Hejtmánková

• 9.7.2020  21:42
    Špatná máma (TV film) (2019)

strasnej film, a špatní herci. Vivica A.Fox hlavni jako hvezda filmu. Tak blbou herecku s plastickou operaci vsude kam se podivas, jsem dlouho nevidel. Davno to uz neni ta holka z Kill Bill.

• 5.7.2020  11:49
    Sejdeme se Na výsluní (TV pořad) (1982)

Když to uváděl Staidl, tak mi připomínal chcíplou rybu. Sejdeme se na Výsluní bylo dobré když začínalo. Pak jeho uroven šla do kytek

• 1.6.2020  17:41
    Karel Gott ve Slaném (TV pořad) (1978)

Keci jako normalizacni zabava jsou uz dost trapny, jak se lidi meli driv bavit nebo co meli poslouchat? to jako mel kazdeje poslouchat ty debilni plastic people na tripu? Kazdej ma jinej hudebni vkus a pokud ta "Normalizacni zabava" byla dobra pro SRN tak proc ne pro CSSR. Doba byla takova a to clovek nezmeni, ale odsuzovat vse co bylo pred revoluci povoleno za spatne a vynaset do nebe vse co bylo zakazane, je naprosta blbost a udela to jen clovek ktery v ty dobe nezil.

• 26.5.2020  17:37
    Páni kluci (1975)

Můj nejoblíbenější dětský film.

• 16.5.2020  00:24
    Hana Zagorová 70 (koncert) (2016)

Jak sama Zagorova rekla, koncert dala ona jako darek lidem, protoze oslavili jeji 70 s ni. Koncert bykl skvelej, samoliba urcite neni. Kdo ji zna tak mi da za pravdu a Zagoroku opravdu znam a velice dobre, dlouhou dobu jsme byli sousedi za mych detskych let a s tetou Hankou jsem stravil mnoho casu.

• 15.5.2020  23:48

Takovy keci tech mlady zde, cekal jsem zabavu atd. Tohle se Vazeni libilo lidem v te dobe a pokud jsi porevolucni dite a nelibi se ti to tak mas na to narok, ale keci jako normalizacni zpevaci za okrajem vkusu, haha kdo v te dobe nebyl normalizacni? ne kazdy poslouchal Kryla nebo Prazsky vyber. Takze klidek.

• 12.5.2020  14:52

delka poradu je 61 minut a Lucii Bilou tu bych tam asi tezko hledal. Kdo sem pise ty informace? a prvni odvysilani poradu je v roce 1970.

• 29.4.2020  12:41
    Kouzelný kolotoč (TV film) (1978)

Ke shlednuti zde: https://www.youtube.com/watch?v=mE0IgPPZReU

• 16.4.2020  00:27
    Svoboda (2019)

vetsi picovinu uz jsem dlouho nevidel. Hnus a bezduchost v jednom. To musi byt clovek asi opravdu velice "art" zalozen dat tomuto 5 hvezdicek. Pritom miluju art vec, ale tohle neni ani art ani porno, to je kinky hnus na velkem platne a kdo tomu da 5 hvezdicek tak s nim asi neni neco v poradku.

• 4.4.2020  10:54
    El Paso (2008)

Kdo to napsal? Byl jste nekdy u romu? Teda tohle je uplna píčovina. to si snad mel jit do Rumunska natocit takovej odpudivej film.

• 14.3.2020  14:48

Navrátilovi bylo 19 a Bicikove táhlo na 13. Taková pedofilní pohadka

• 6.3.2020  21:02

Nejslabší díl.

• 4.3.2020  10:06
    Kluci z hor (2018)

Magnusek je odpornej jak zjevem tak svym umem natocit film. Labus se na tuto roli absolutne nehodil a s Dejdarem mam taky problem. Proste Katastrofa. Dejdarovi neverim hrani, je to strasne amaterske a Labus je proste dobrej jako komik, ale hrani si na blazna mu proste neslo, bylo to smesne. Magnuska by mel nekdo poslat do blazince a nebo sponzori prestat davat penize na jeho debilni filmy. Tenhle fim by slusel Hynkovi Bocanovi, skoda.

• 27.2.2020  16:47

jeden z tech lepsich dilu.

• 24.2.2020  11:07

Po prvním díle, zatim dobrý. Co mě ale nejvic sere, je to mumlání herců kterým je horko těžko rozumět. Nebo uz zapomínám Český Jazyk a nerozumim mu. Divam se na České programy pres iptv tak nevim jestli ty to neni tou dalkou(6500km) z ČR. ;))) Samizrejme žert. Nobpockane na další díly.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10