MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Klasický markizácky blockbuster. Nenudí. Keď to už nikdy v živote neuvidím, tak mi to nebude vadiť, ale taktiež ani ďaľšiemu pozretiu sa nebránim.

Království (2007)

Priemerný námet, v priemernom prevedení. Nedá sa povedať, že by to nebavilo, ale ani, že by to bavilo. Sú aj lepšie filmy z blízkeho východu. PS: Posledná veta spravila film o 10% lepším. /70%/

Disturbia (2007)

Fejkové Okno do Dvora. Je to napínavé, baví to a dobre finále. Užil som si to.  /80%/

Total Recall (1990)

Keď drbnete do mixéru, blade runnera, star wars 4 a nejakého toho Bourna dostanete Total Recall. /90%/

Volejte Saulovi - Série 6 (2022) (série)

Na svete sú tri istoty, dane, smrť a to, že Vince Gilligan sa vždy prekoná a nás nakŕmi tým čo chceme vidieť.

Volejte Saulovi - Slzavé údolí (2022) (epizoda)

Debata o tom, že je to najlepší seriál na svete (spolu s BrBa) skončila už dávnejšie, teraz to už len zdvíha laťku vyššie a vyššie a universum Vinca Gilligana už nikdy nič neprekoná. Teraz nám prajem veľa trpezlivosti, bude tažke to vydržať do ďaľšieho týždňa.

Quantum of Solace (2008)

Scénarista si utrel riť, pozrel na papier a povedal si toto bude scenár nového Jamesa Bonda. Daniel Craig sa snaží, ale nedokážem mu fandiť, príbeh je jak som už vyššie naznačil totálna sračka, absolútne nezaujímavý záporak, akcia je celý film, takže bol som ňou prejedený po prvých 30 minútach a potom som sa už trápil aj s mobilom v ruke avšak je to také zlé, že ani mobil nepomohol a momentálne ľutujem 2 hodiny života . Tých 200 mega neviem kde zmizlo. Není to vidno, že by ich použili, mohli ich dať radšej mne. Jedna hviezda Olga Kurylenko, tá druhá Gemma Arterton, na ne sa aspoň dalo pozerať. /35%/

Čínská čtvrť (1974)

Pomalé, rozťahané, dlhé zábery na nič a jeden z najlepších filmov čo som videl a ľutujem, že to nebolo ešte dlhšie.

Pašerák (2018)

Zo začiatku som sa kúsok obával, ale nakoniec to bolo super. Clint Eastwood nenatočil a nehral v zlom filme. /75%/