Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Drama
  • Komedie

plakát

Star Wars: The Bad Batch - Reunion (2021) (epizoda)

Tak po 20 dňoch bez žiadneho filmu a seriálu som sa rozhodol, že dobehnem to čo som vymeškal z Bad Batch a nenormalne mi chutí to čo navaril Dave Filnoni. Teraz buď je to tým, že som nič nevidel 20 dní alebo je to tým, že Bad Batch je proste topka. To prvé môže tiež niečo zohrávať, ale osobne si myslím to druhé. BAD BATCH JE TOPKA

plakát

Star Wars: The Bad Batch - Rampage (2021) (epizoda)

Nechápem ľudí, ktorí pozerajú seriál, ktorý ich nebaví. Miesto vyležavania diery do gauču, pri seriály, ktorý ich nebaví by mohli aspoň zdvihnuť ten pivný pupok a isť sa von prejsť, kúsok sa vypotiť, nech je aj nejaký výdaj energie, nie len príjem v podobe piva, čipsikov... a nie tuto písať o tom, aká je to nuda a bla, bla, bla, a len strácajú svoj čas a fanúšikov, tých pravých a skalných fanúšikov, ktorí si uživajú Bad Batch každu sekundu len znechucujú svojím pohladom na vec a negatívny hodnoteniami. FILONI NA HRAD 🏰

plakát

Star Wars: The Bad Batch - Cornered (2021) (epizoda)

Teraz sa krásne ukazuje to, že kto má ako rád Star Wars. Tí čo ho milujú, si to uživajú, lebo je to dľších 20 minút vo svete ktorý milujeme a je nám jedno, že príbehovo je to zatiaľ nič moc, hladá sa to. Tí čo na to pindajú, tak tí nie sú skutočný SW fanúšici, lebo inak by držali hubu a uživalí by si tu nádhernú grafiku a svet, ktorý je ...

plakát

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (TV seriál)

Veľmi skeptický som k tomu bol, lebo v mojej hlave mám zakomplexované to, že keď je niečo populárne, tak to nechcem pozerať, lebo to pozerá každý a nechcem byť ako 🐑. Väčšinou si také seriály/filmy pozrem až potom ako vyprší ich hype alebo ako to nazvať. U La Casa de Papel som spravil výnimku a som za to rád, lebo by som prišiel o jeden z najväčších seriálových gigantov akých som mal možnosť doteraz vidieť, len kvôli nejakému môjmu nezmyselnému komplexu. Do top 10 u mňa tento seriál patrí, lebo ... . Však vám to nejdem spoilerovať, lebo spoilerujú väčšionu len tí ľudia (teraz myslím tych, ktorý spiuelrujú v každom komente a nie tých, ktorí len občas), ktorý nevedia písať a tak len napíšu to, čo už videli. Nutné vidieť, je to 💣💣💣💣💣!

plakát

Poslední představení (2020) (TV seriál)

Spolu s Černobylom, seriál, pri ktorom sa musí upäťhviezdičkovať k smrti každý, čo to videl. 10/10 jak hovädo. PS: FC Barcelona 2009-2011 a 2014-2015 mala lepší tým 😏😏.

plakát

Simpsonovi (1989) (TV seriál)

Posledný rok u mňa začína žltačka ustupovať, ale aj tak je silná a navždy budem ňou prepitý ako Barney Gumble Duffom.

plakát

Živí mrtví - Série 10 (2019) (série)

Jak komentujú niektorí tunajší géniovia ktorých fantázia, inteligencia a schopnosť napísať niečo zmysluplné hraničí s bodom mrazu: /85%/

plakát

Temný případ - Série 2 (2015) (série)

Ako čúračikovia, čo tu dávajú 1 a 2* (aj keď tie 2* sa ešte v pohode dajú) tejto sérii, trpia syndrómom, chcem sa zviditelniť, podobne ako jeden týpek, ktorý napísal na prvú sériu: ,,Pouze 1 epizoda a už nikdy více!!! Nechápu zdejší hodnocení." Týpek videl jednu časť a drbol odpad celému seriálu. Dokonalý príklad buranizmu a poruchy osobnosti (asi keď bol malý, tak rád šprintoval proti stene a zabúdal brzdiť), ktorou trpí na ČSFD ¼ ,,komunity". Nevyčítam im to, je to ich osobný názor, ale neverím, že sa im to až tak nemohlo páčiť.___ Kúsok som od(b)(m)očil a idem sa vrátiť k 2. sérii. Keďže na ČSFD je ¼ obmedzených mentálov, tak logicky musia zhodiť, všetko čo sa zhodiť dá, lebo to zhodil niekto iný, nejaký bodonahánač, ktorý to zhodil a týmto zhodením dostal nejaký ten bod navyše (for few points more), tak logicky vyplýva, keď sú mentálne retardované ovce, tak idú zhadzovať tiež, lebo za ďaľši bod by zhodili aj svoju mamu z Karlovho mostu do Vlatvy... . Týto zhadzovači sú natoľko tupí, že nedokážu zhodiť niečo nad 90%, lebo to nikto nezhodil, pred nimi, nemajú inšpiráciu, tak prvej sérii drbli 5*. Došla 2. séria, ktorá je slabšia, tak ihneď majú nutkanie najväčší bodonahánači, vzory ovečiek (to je tá ¼) to zhodiť, lebo zhodenia im nahnali body, tak ovečky to idú tiež zhodiť, lebo ich vzory, to tiež zhodili, získali for few points more a keďže body na tejto stránke sú pre nich zmyslom života, tak to tiež zhodia. Potom aj tie hodnotenia tak vyzerajú a mnohokrát sú absolútne nezaslúžene pod alebo nad tým, koľko si v skutočnosti zaslúžia. True Detective 2. séria, je mierne pod. Taký /77%/ by bolo akurát. Herci super, príbeh good, remeselne fytečne. Choďte na to!

plakát

Jie wen 4: Wan ťie pchien (2019)

Tak konečne po týždni som sa dostal k filmu. Chcel som konečne dopozerať perfektnú sériu o Ip Manovi. Dopozeral som a mierne som sklamaný z tohto filmu, aj keď asi som to mal čakať, že to bude už len film plný klišé. Všetko zaujímavé bolo v prvých troch častiach. Tuto už len Bruce Lee, ktorý tu je 10 minút. /75%/

plakát

Temný případ (2014) (TV seriál)

Druhú a tretiu sériu som nevidel a ani sa do toho nejako nechystám, za to prvá séria je najlepší detektívny príbeh aký som kedy videl. 8 tak našľapaných častí, že až sa mi rozum zastavuje, keď pomyslím nad tým, že to dokázal vymysleť človek. Woody+Matt=najlepšia dvojka spolu s Murtaug+Riggs.