Ztraceni ve vesmíru (2018) (seriál)

Tohle skutečně zaujalo někoho, kdo má víc než 10 let? Pravda, já jsem asi jiný, tohle by mě totiž zřejmě nijak zvlášť nezaujalo ani v těch deseti. :-(

Dark Matter (2015) (seriál)

Hm, tak podle mého je to scifi o třídu lepší než většina těch seriálů o podivných hrdinech s podivnými schopnostmi. Na nic si to nehraje, a děj má také hlavu a patu, i když je místy lehce naivní. Škoda, že to skončilo.

O rybáři a jeho ženě (2013) (TV film) odpad!

Tohle si klasika od bratří Grimmů opravdu nezaslouží... :-(

Atlas mraků (2012)

No, jako špatné to nebylo, uznávám, ale upřímně řečeno, nějak jsem nepochopil, o čem to vlastně bylo. Co jsem pochopil bylo to, že ten Atlas mraků má být úžasné hudební dílo nějakým způsobem spojující a ovlivňující všechny zúčastněné postavy a dějové linie, nicméně po skončení filmu jsem si nevybavil naprosto žádnou výraznější melodii , což mi přijde docela zvláštní, protože zrovna toho si docela všímám, takže z toho jsem rozpačitý ještě víc. Prostě - tady mi něco uniklo.

Detektiv z Hongkongu (2016)

Nic moc jsem od toho nečekal, ale pobavil jsem se docela dobře. Podle mě je to stará dobrá klasika.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Kvůli té špatně uvěřitelné "teologické" linii Vrabčáků jenom čtyři hvězdičky. Že by si s nimi vládnoucí kasta nedokázala poradit je prostě naprosto neuvěřitelné, obzvláště když v seriálu v podstatě nehráli vůbec žádnou roli, a najednou z ničeho nic vězní a soudí nejvyšší vládce země. Blbost.