cubajz

cubajz

okres Strakonice

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 6.1.2019  19:45

Takový obyčejný film o neobyčejném dětství malé Moone. Ve výsledku si myslím, že bude mít na svou matku lepší a opravdovější vzpomínky než lecjaké dítě pracháčů.

• 20.12.2018  12:26
    Aquaman (2018)

Povedený origin, který rozmáchle vysvětluje původ Aquamana a seznamuje nás s celým vodním světem a jeho mytologií. Je to dlouhé, povedené, dost často vizuálně podmanivé a hlavní roli je tupý sympaťák Jason Momoa. I když to občas evokovalo Thora 3 nebo Strážce galaxie, tak to není tak povedené.

• 18.12.2018  14:54

Mámu nechávající tašku s ginem na brance jsem fakt nepobral, to jen potvrzuje, že za průsery dětí jsou ve větší míře skoro vždy zodpovědní rodiče.

• 10.12.2018  13:52

Snad nikdy se mi v kině nestalo, že bych tak trpěl u každý další scény a řikal si, že blbější už to být nemůže...

• 1.11.2018  11:12

Tak takhle od srdce jsem se u filmu už dlouho nesmál.

• 22.10.2018  11:25

Interpretace ruských dějin po anglicku, místy dost vtipná, většinou dost děsivá.

• 7.9.2018  10:42
    Upgrade (2018)

Ten konec stojí za to:)

• 14.8.2018  13:24
    Erotikon (1929)

Viděno s doprovodem živé hudby kapely Neuvěřitelno, zajímavý zážitek, hudba a motivy výborné a místy i dost vtipné. Nicméně film samotný mě nenadchl.

• 24.7.2018  13:55

Holčičí komedie, kde jde děj i pointa většiny vtípků shrnout jednou větou. Oplácaná Amyy Schumer se chová jako sexy bohyně. Některé vtípky povedené, při některých jsem zažíval podobné pocity jako Ethan v baru...:)

• 26.6.2018  16:05
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Jeden z mála seriálů, který mě dokáže zaručeně naštvat i dojmout - už dlouho se mi nastalo, že bych měl po většinu stopáže zaťaté pěsti. Navíc je to vše překrásně natočeno a doplněno nápaditou hudbou.

• 21.5.2018  12:26
    Deadpool 2 (2018)

Podle mě se pod všema těma srandičkama, popkulturníma a komiksovýma odkazama trochu ztrácí samotný příběh. Navíc teskný začátek byl na mě chvilkama až moc nedeadpoolovský.

• 2.5.2018  11:25

Přesně na to sedí anglický výraz mindblowing!

• 3.4.2018  12:21

Výborné všechno...

• 6.3.2018  11:08

Boží úvodní scénka s Wonder Woman, říkal jsem si "ty vole, tak to nebude až taková sračka, jak jsem se bál"... A ve výsledku opravdu není, i když jsem doufal v trošku temnější a míň barevné pojetí (přesně to, proč mám radši komixy od DC než od Marvelu). Pár nářezových scének, dost nepovedený záporák i triky a vrcholí tomu dojem slepenosti..

• 20.2.2018  12:34

Marvelovka trochu uzavřená do sebe... A díky tomu malinko nudná, i když padouši byli výborní.

• 6.2.2018  09:36

Chtělo to víc zombie a míň Pýchy a předsudku..

• 5.2.2018  10:42

Podle mě vcelku věrná adaptace.

• 5.2.2018  10:27

Za pár let už všechny ty narážky na aktuální politické dění nikdo nepochopí, ale jako momentální satira na zdejší chlívek je tato epizodka kanceláře Blaník vrcholně zábavná.. Až bude Česku nejhůř, Blaník povstane!

• 30.1.2018  12:23
    Baby Driver (2017)

Po výborné úvodní scéně celý film trochu ztrácí dech, ale i tak je to jako oddychovka na jedno použití zábavné.

• 25.1.2018  12:38
    Na doraz (2017)

Potencionálně dobrá myšlenka, dle mého názoru zabitá chvilkama zbytečně a nepříjemně hysterickou Halle (nesedí to k ní, když je schopna celý film racionálně přemýšlet a sledovat únosce) a spoustou, ale spoustou chvil kdy jsem si, že není možný, jakou z hlavní hrdinky scénáristé dělají blbku.

• 24.1.2018  10:12
    Jedna noc (TV seriál) (2016)

Bezvadná mini série umožňující nahlédnout do zákulisí amerického justičního systému, který je pro našince určitě zajímavý a sledující vývoj (úpadek) hlavního hrdiny, který ač nevinný se tlakem okolí stává grázlíkem. Čtyři hvězdičky dávám za občasnou vleklost některých dílů.

• 8.1.2018  15:18
    Bright (2017)

Mohlo to být o dost lepší, na mě moc moc chaotické, cool a zkratkovité. Třeba se s dvojkou Netflix polepší.

• 8.1.2018  15:15
    Thelma (2017)

Jestli něco severští filmaři umí, tak navodit správně pochmournou atmosféru. Dostala mě hned první scéna.

• 18.12.2017  12:10
    Cesta (2009)

Facka do tváře všem klasickým filmům, kdy hrdinové mají nějaký větší smysl (ideálně zachránit celý svět). Zde jde jen o to, přežít další šedivý den a pokud možno zachránit sebe i syna cestou na jih, kde se snad ještě dá žít. Nevíte, co se stalo a obyčejnému člověku je to vlastně i jedno, prostě se to stalo a je třeba přežít. Vše v tísnivé atmosféře bezútěšnosti doprovázené minimalistickým klavírním soundtrackem.

• 15.12.2017  11:38

Jsem z toho takový rozpačitý... Na jednu stranu nadšení ze starých postav, které tu mají moře prostoru a perfektně ho využívají. Na druhou stranu mě celkem zklamaly postavy nové, které až na Kylo Rena neprodělali skoro žádný vývoj a jsou takové nemastné, neslané. A škoda i supermanského kousku princezny Leii, mohlo to jít filmařům na ruku, i když samozřejmě nemohli tušit, že Carrie Fisher zemře.

• 11.12.2017  13:04

Kvůli scéně bitky na schodech stojí za to se na tohle kouknout..

• 7.12.2017  13:36

Na celém dokumentu mě nejvíc iritovala postava režiséra - jako by to celé bylo o něm a jeho názoru.

• 20.11.2017  16:05

Puberťácky pojatá marvelovka, která je oproti ostatním tak trochu trhlým crossoverem. Michael Keaton hraje padoucha, se kterým je snadné sympatizovat.

• 2.11.2017  14:12
    The Circle (2017)

Ze začátku se tvářící jako slibný špehovací thriller s perfektním obsazením, postupně se drolící vlastně do ničeho.. Nevyužitý potenciál zajímavého nápadu.

• 2.11.2017  14:07

Thor trošku šmrncnutý atmosférou Strážců Galaxie, která mu překvapivě sluší.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28