cubajz

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 21.5.2018  12:26
    Deadpool 2 (2018)

Podle mě se pod všema těma srandičkama, popkulturníma a komiksovýma odkazama trochu ztrácí samotný příběh. Navíc teskný začátek byl na mě chvilkama až moc nedeadpoolovský.

• 2.5.2018  11:25

Přesně na to sedí anglický výraz mindblowing!

• 3.4.2018  12:21

Výborné všechno...

• 6.3.2018  11:08

Boží úvodní scénka s Wonder Woman, říkal jsem si "ty vole, tak to nebude až taková sračka, jak jsem se bál"... A ve výsledku opravdu není, i když jsem doufal v trošku temnější a míň barevné pojetí (přesně to, proč mám radši komixy od DC než od Marvelu). Pár nářezových scének, dost nepovedený záporák i triky a vrcholí tomu dojem slepenosti..

• 20.2.2018  12:34

Marvelovka trochu uzavřená do sebe... A díky tomu malinko nudná, i když padouši byli výborní.

• 6.2.2018  09:36

Chtělo to víc zombie a míň Pýchy a předsudku..

• 5.2.2018  10:42

Podle mě vcelku věrná adaptace.

• 5.2.2018  10:27

Za pár let už všechny ty narážky na aktuální politické dění nikdo nepochopí, ale jako momentální satira na zdejší chlívek je tato epizodka kanceláře Blaník vrcholně zábavná.. Až bude Česku nejhůř, Blaník povstane!

• 30.1.2018  12:23
    Baby Driver (2017)

Po výborné úvodní scéně celý film trochu ztrácí dech, ale i tak je to jako oddychovka na jedno použití zábavné.

• 25.1.2018  12:38
    Na doraz (2017)

Potencionálně dobrá myšlenka, dle mého názoru zabitá chvilkama zbytečně a nepříjemně hysterickou Halle (nesedí to k ní, když je schopna celý film racionálně přemýšlet a sledovat únosce) a spoustou, ale spoustou chvil kdy jsem si, že není možný, jakou z hlavní hrdinky scénáristé dělají blbku.

• 24.1.2018  10:12
    Jedna noc (TV seriál) (2016)

Bezvadná mini série umožňující nahlédnout do zákulisí amerického justičního systému, který je pro našince určitě zajímavý a sledující vývoj (úpadek) hlavního hrdiny, který ač nevinný se tlakem okolí stává grázlíkem. Čtyři hvězdičky dávám za občasnou vleklost některých dílů.

• 8.1.2018  15:18
    Bright (2017)

Mohlo to být o dost lepší, na mě moc moc chaotické, cool a zkratkovité. Třeba se s dvojkou Netflix polepší.

• 8.1.2018  15:15
    Thelma (2017)

Jestli něco severští filmaři umí, tak navodit správně pochmournou atmosféru. Dostala mě hned první scéna.

• 18.12.2017  12:10
    Cesta (2009)

Facka do tváře všem klasickým filmům, kdy hrdinové mají nějaký větší smysl (ideálně zachránit celý svět). Zde jde jen o to, přežít další šedivý den a pokud možno zachránit sebe i syna cestou na jih, kde se snad ještě dá žít. Nevíte, co se stalo a obyčejnému člověku je to vlastně i jedno, prostě se to stalo a je třeba přežít. Vše v tísnivé atmosféře bezútěšnosti doprovázené minimalistickým klavírním soundtrackem.

• 15.12.2017  11:38

Jsem z toho takový rozpačitý... Na jednu stranu nadšení ze starých postav, které tu mají moře prostoru a perfektně ho využívají. Na druhou stranu mě celkem zklamaly postavy nové, které až na Kylo Rena neprodělali skoro žádný vývoj a jsou takové nemastné, neslané. A škoda i supermanského kousku princezny Leii, mohlo to jít filmařům na ruku, i když samozřejmě nemohli tušit, že Carrie Fisher zemře.

• 11.12.2017  13:04

Kvůli scéně bitky na schodech stojí za to se na tohle kouknout..

• 7.12.2017  13:36

Na celém dokumentu mě nejvíc iritovala postava režiséra - jako by to celé bylo o něm a jeho názoru.

• 20.11.2017  16:05

Puberťácky pojatá marvelovka, která je oproti ostatním tak trochu trhlým crossoverem. Michael Keaton hraje padoucha, se kterým je snadné sympatizovat.

• 2.11.2017  14:12
    The Circle (2017)

Ze začátku se tvářící jako slibný špehovací thriller s perfektním obsazením, postupně se drolící vlastně do ničeho.. Nevyužitý potenciál zajímavého nápadu.

• 2.11.2017  14:07

Thor trošku šmrncnutý atmosférou Strážců Galaxie, která mu překvapivě sluší.

• 30.10.2017  15:12

Aneb i s malým kašpárkem se dá uhrát velké divadlo.

• 5.10.2017  15:08

Říkal jsem si, že naše spory ohledně toho, zda je lepší Saab nebo Volvo jsou malicherné a je načase se na stará kolena usmířit. Ale pak přijel v BMW a to neměl dělat...

• 18.9.2017  12:57
    To (2017)

Za mě palce nahoru, film vzbuzuje stejný pocity jako knížka - a děs v ní není na prvním místě, spíš jakási osudová sounáležitost celé ústřední party a příjemný retro pocit. Řemeslně zvládnuto na jedničku, promakané záběry i kompozice a navrch několik detailů při kterých jsem se tetelil blahem. Škoda jen že chybí scéna grupáče, ale třeba se jí dočkáme v druhém díle.

• 14.9.2017  15:21

Sdělení filmu se může zdát jednostranné, ale jak osvětlili sami tvůrci v rozhovoru, z druhé strany se s nimi kdokoliv odmítal bavit... A věřím, že i to sedí do Babišova obrazu mučedníka, který spasí tuto zem a všichni na něj jen hází špínu a točí o něm ošklivé dokumenty. V kombinaci s Matrixem AB a nadcházejícími volbami si nejsem jist, zda se pro naší zemičku rýsuje slibná budoucnost...

• 18.5.2017  15:41

Pokud půjdete na věrnou a vážnou adaptaci artušovské legendy, asi se v kině uzoufáte. Pokud ovšem půjdete na další cool gangsterku Guye Ritchie, tentokrát vsazenou do fantasy prostředí volně načichlého příběhem o Artušovi, budete si chrochtat blahem...

• 23.3.2017  11:08
    Rocco (2016)

Bezvadně natočený dokument (záběry na nezúčastněné osoby jsou často dost vtipné), který by klidně mohl být o čtvrt hoďky kratší.. Nicméně občas nadhazuje zajímavé myšlenky, včetně věrnosti moulovi Gabimu.

• 7.3.2017  13:07

Bezútěšné rozloučení s Wolverinem, vedle kterého ostatní X-men filmy vypadají jako vystajlovaní a zgelovaní puberťáci.

• 1.3.2017  12:53
    John Wick 2 (2017)

Našláplejší než jednička ve všech směrech - rozvinutí zákulisí sítě zabijáků (až do dost paranoidních důsledků), lepší a nápaditější akce, větší pes a nekonečné zástupy pohůnků toužících nechat si prostřelit hlavu. Jediné co mě trošku štvalo bylo, když Keanu střílí nepřátele v davu a nezasáhne nikoho jiného než je (dalo by se říct dobře, má slabší laboraci střeliva a je to fakt borec, takže nikdy nemine a ta kulka v těle pohůnka zůstane) jen aby ke konci filmu někoho tou samou pistolí vesele odprásknul přes zeď...

• 21.2.2017  13:52
    Catastrophe (TV seriál) (2015)

Seriál ze života, který je vtipnější než většina sitcomů. Nemůžu se dočkat třetí řady...

• 24.1.2017  13:18

Ale tak jako je tam Darth Vader, který se probíjí povstaleckou lodí za ukradenými plány, to za to přeci stojí i když to přijde až úplně na konci...

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27