SonGokussj

Jan Verner

okres Jeseník

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 12.8.2020  00:16
    Upload (TV seriál) (2020)

Já nevím. Tohle show je just pure fun a nic víc. Neřeší se tam zásadní otázky ničeho, prostě jen ta abstraktní problematika toho, kdy jeden umře a místo hrobu je ve virtuální realitě (musíte mít peníze), kde se dějí věci nevídané. Já si to naprosto užil, těším se na (doufám) druhou sérii a možná se na to kouknu v brzké době znovu, protože man, this was a ride. :-) IR is not AR 85 %

• 28.7.2020  23:30
    RWBY (TV seriál) (2012)

Od první sezóny, kdy kdokoli mimo hlavní hrdinky byl "černá animovaná skvrna" přes třetí, kde svět začal žít, čtvrtou, kdy se probíraly interní otázky, pátou-šestou, kdy to nabírá politické problematiky až po sedmou, kdy je animace naprosto úchvatná, příběh famózní a neodhadnutelné zvraty... mě tato série velmi překvapila... jsem rád, že jsem s ní nezačal u druhé série, protože by mohlo odradit. Vše naprosto jednoduché, animace as simple as it can by, třetí série začala experimentovat, ale špatným směrem, takže jsem díly jen protrpěl, ale od čtvré série..... Boha od čtvrté série je to jízda (včetně první a druhé). Ta třetí se fakt nepovedla... Parádní hlavní i vedlejší postavy, zajímaví antagonisti, k 6-7. sérii naprosto úchvatná animace... RWBY se prakticky jen zlepšuje a zlepšuje. Což mohu říct o málo seriálech, co existují. Až nezdravě se těším na sérii osmou. I přes chyby, Prozatím rudých 80 %

• 5.7.2020  17:33
    Lapis Re:Lights (TV seriál) (2020)

AKB meets magic.1EP drop. Nehodnoceno

• 28.6.2020  20:42
    Gleipnir (TV seriál) (2020)

Těžko hodnotit. Ze začátku mi to přišlo jako další Mirai Nikki, pak se to malinko zkomplikovalo, poznalo se pár nových lidí (nudné 2 episody), velké překvapení transformace, opět nuda s lidmi a poslední 2 episody konečně částečně odkryly zatím nevysvětlenou minulost. Vcelku jsem se na další díly těšil, ale abych byl upřímný, nemá to žádný větší hluboký smysl. Akční sexy/ecchi shounen, kde se z bojácného brýlovce stane nekompromisní agent. Méďa? 45 %

• 27.6.2020  12:52

Kvůli vysokému hodnocení jsem dokoukal až do konce, protože jsem si říkal "tož bude tam něco, co mi naprosto změní dosavadní názor?". Nebylo. Hamefura dopadá na 3 klasické věci... 1) Předvídatelnost: Prakticky od 5. episody bylo jasné, jak to skončí. Asi nepůjde ani o spoiler, pokud řeknu, že ano - prežije... Jak jinak. Jen ona jediná si to snad do poslední půlminuty posledního dílu nemyslí... 2) Opakované reakce: Všichni tam musí mít reakci. Prakticky nonstop vidíte 8 lidí spolu a když jí Geordo řekne "mám tě rád", tak Keith "mám tě rád", Alan "já tě mám taky rád", Nicol "hmmm, taky", Mary "i já tě mám ráda", Sophia "já tě mám také ráda!", Maria "jsi love of my thug life" a jsou takové chvíle každou episodu třeba dvě, tak to omrzí... Když mám skupinu 7 kamarádů, tak se občas k něčemu někdo ani nevyjádří. Je to normální. A nebo jen přitakají, když sdílí stejný názor. Boha... 3) Snižující se IQ: Hned v první episodě se dozvídáme, že reinkarnovaná, jak říká Jeoffrey, Bakarina je 17 letá v těle 8 leté. Takže má náskok v mozku cca 10 let, což tak ze začátku opravdu vypadá. Ale od 3. dílu se to naráz změní a je ještě stupidnější než "za mala", nic jí nedochází, nevidí náznaky, i její "přátelé" o ní říkají, jak je jednoduchá... Závěrem: Takže když si to zkombinuji, od 5. dílu vím, jak to skončí, pořád mi leze na mozek neustálé vyjadřování náklonnosti/obdivu, kde se ve vyřčení musejí vystřídat pokaždé všichni, její jednoduchost a klesající IQ v příměm úměru ke sladkostem, co sní, tak... Vzpomněl jsem si na jednu kladnou věc: bylo to tak nezajímavé, že jsem neměl tendence shlédnout další episody a pěkně jsem si to rozpoložil do 2 týdnů koukání. Kira kira baka 30 %

• 26.6.2020  22:23
    Půlnoční evangelium (TV seriál) (2020)

Ze začátku může odradit styl nebo "nezajímavé téma", ale jak to pokračuje, rozvíjí se i pomálu seriálová hloubka. A musím uznat, že poslední 2 episody (hlavně poslední) mě naprosto uzemnily. Je to jedna z mála show, kde je to lepší a lepší. Člověku to však musí sednout. A občas je těžké se soustředit na to, co říkají, přes veškerou animaci, která se na plátně odehrává. Death... 88 %

• 21.6.2020  21:04
    Yesterday wo utatte (TV seriál) (2020)

Také meh. Meh postavy, meh rozhodování, meh vyústění, meh průběh. Co musím vyzdvihnout je animace, velmi pěkná na koukání. Vracelo mě to do dob Mushi-Shi, Hachimitsu to Clover a tak. Do první půlky jsem ještě držel určito pozornost, ale poté se to příběhově zvrtlo a začalo být až moc nudné. Není to zlé, ale kdyby se mě někdo zeptal, zda to mohu doporučit, nemám proč... Meh... 55 %

• 19.6.2020  23:10

Ze začátku super, ke "konci" trochu horší, ale poslední episoda nahradila mnohé. Je to jak sledovat Avatara a jeho 60 episod zkrácených do 10. Určitě věc, co byste neměli jen tak vynechat, je to akční, hudba je moderní, věci se mění rychle, ani se nenadějete a první sezóna je u konce. I'm muscle man now! 85 %

• 17.6.2020  21:52
    Kami no tó (TV seriál) (2020)

Po 4 episodách jsem tu nudu nesnesl a přečetl během 2 týdnů CELEJ (až doteď) WebToon (zdarma) komix. A světe div se, webtoon byl o mnoho zábavnější. Nebudu tu spoilerovat, co se stane potom, jen řeknu, že tato část patřila k nejméně zajímavým a teprve se to rozjede. Než to začne být.... Mno, počtěte si. Anime jako takové je neskutečně natahované a přitom tam tuna věcí chybí, mnoho si tam domysleli a vytvořili úplně nanovo, změnili dialogy, no klasika, je to od předlohy dost jiné a takové "prázdné". Animace na úrovni prvních dílů WebToonu (špatné, poté se to o dost zlepší). Příběhově nuda. Nejhorší je Bam/Yoru. Ve WebToonu to byl člověk s nadějí, ale působil tak nějak, no, rozumně. Tady je to jen uplakanej fracek co chce vidět hvězdy. Lezl mi na nervy jak ten malej kluk z Claymore, který byl oproti manze také naprosto ubrečenej a ukňouranej... Celkově za mě zklamání, jak se lidi těšili a hypovali, tak prostě Meh 35 %

• 6.6.2020  00:29

Abych řekl pravdu, ze 13 episod mě to začallo zajímavat až v ŠESTÉ... Což je proklatě daleko... Prakticky "skoro" celá druhá sérka se odehrává jakou "tournament ark", který není ale tak zábavný, jak by člověk čekal. Gold by získala část 6-10. Pak už je to zas také "nějaké" a 13. episoda je doslova "wtf"... Celkově tak střed, protože i když mě to ze začátku nebavilo, půlka naprosto SKVĚLÁ a konec pak zas nuda. Hey hou...

• 6.6.2020  00:27
    Baki - Série 1 (série) (2018)

Bohužel jsem neviděl předchozí sezóny, ale zde se mísí směsice surreal a kendo. A není to úplně dokonalé. Co víc mě překvapuje je název "Baki", i když ten tu nedělá skoro žádný příběh... Rozhodně zajímaví "bojovníci", ale ne tak, abych řekl "kvalitně zpracované". Rozhodně tam bylo pár scén, kdy jsem si říkal "WOW" a pak zas na druhou stranu pár věcí, kde jsem si říkal "WTF........." Prostě... Rozpolcenost - střed

• 11.5.2020  14:55
    Solar Opposites (TV seriál) (2020)

Justin Roiland čelí nepříjemné věci. Tento seriál je bez Dana Harmona - tvůrce Ricka a Mortyho a Community. A je to znát. Skoro jako se koukat na Ricka a Mortyho bez trefných promyšlených příběhových zvratů a hlášek, které ve vás vyvolají to, co jiný seriál ne. Je zde používáno větší množství "slabších" vtipů nebo naopak přespříliš zbytečného násilí a znázornění vnitřností a krve. Solar Opposites je slabší odvar R&M. Ale odvar přecijen dobrý. Rodinka mimozemšťanů má něco do sebe, žlutý sliz je v nějakých scénách také povedený, děcka super, celkový episoidní příběh, který nemá návaznost na sebe, také pobaví a určitě zde nechybí udržení pozornosti. Nejvíc se mi snad líbil předposlední díl, aneb "co se děje za sklem". Doufám, že se Justin poučí z nějakých chyb a vydá pokračování. Velmi rád se kouknu znovu. Manc ave! 75 %

• 7.5.2020  15:10
    BNA: Brand New Animal (TV seriál) (2020)

Promyšlené, zábavné, ke konci vše pěkně vysvětlené se super hodícím se závěrem. Je to jako bych pozoroval oblíbenou Zootopii s mixem Kill la Kill :-) Za mě určitě super. Tanuki power 88 %

• 18.4.2020  15:19
    Nami jo kiite kure (TV seriál) (2020)

[3 EP] 3-episode rule. Jsem rád, že jsem nedropnul po nic moc prvním dílu. Dílo spíše pro dospělejší, kteří už pracují a vědí, že se s nimi svět nemazlí. Obsahuje plno vtípků a scén, u kterých jsem se ztotožňoval, postavy jsou zajímavé a příběh se dál logicky víc a víc rozvíjí. Těším se na další díly. Shlédnuto: Mno... Určitě je to pro dospělejší, o tom žádná, ale i tak to nemá nějakou moc zajímavou dějovou linku, ani postavy, které by vyloženě zaujaly, žádné šok faktory a hlavní postava je - opravdu - možná až moc uřvaná. Ze začátku to nevypadalo, ale když začne řvát i ve vlastních myšlenkách, je to moc. Takové nemastné neslané. Za mě určité zklamání, začátek vypadal dobře. Určitě bych to jen tak nikomu nedoporučil. Nami yo shut up 45 %

• 16.4.2020  21:30
    Devs (TV seriál) (2020)

Devs je náročné popsat. Na jednu stranu to vypadá na deep thinking věc, na stranu druhou je to naprostá blbost, která se drobí víc a víc, jak se to blíží ke konci. Ani Ron Swanson to nezachrání. U poslední episody mi chybělo youtubovské 1.25x ovládání rychlosti přehrávání. **Lehký spoiler** Myšlenka na konci byl (předpokládaný) rozpor k tomu, co se posledních 7,5 dílů dělo a vyústilo to ještě hůř, než jsem tušil. Fousáč naťukal kód do terminálu a já jen koukal s velkým otazníkem "proč???". A ten konec, "potřebuji vaši pomoc, aby simulace běžela". Něco tak neuspokojivého na konci jsem už dlouho neviděl...**Spoiler end**. Není to o tom, že bych nechápal, co nám autoři chtějí říct. Je to o tom, že je to bull**it, který moc nezvládli s hromadou hluchých a nelogických scén. Přitom beginning was fun 45 %

• 13.4.2020  14:27

Připadá mi, jako by bylo vytvořeno fanoušky pro fanoušky. Na nic víc si to nehraje :-) Příznivci herní série ocení prakticky vše, co uvidí. Krásná drastická story. Jediné, co mně osobně se nelíbilo, byly přehnané X-ray efekty z posledních pár her. Ve hrách to dávalo smysl, zde mi přišlo zbytečné. Ale je to jen osobní výtka, nic, co by kazilo celkový zážitek. Come over here! 85 %

• 8.4.2020  01:10
    Silicon Valley (TV seriál) (2014)

Jsem zaměstnáním Strojař/IT. Takže prvních pár okamžiků s touto sérií ve mně probudilo mnohé. A Musím říct, do nějaké 4. sezóny se dařilo. Byla to jízda, že jsem nemohl odtrhnout oči od toho, co se tam děje. **SPOILER** Avšak pátá/šestá sezóna je doslova bullshit, který si vytáhli z paty a bylo to jen o přerozdělování sil, ne o nových nápadech a klasického růstu nikoho v někoho" **SPOILER END** Určitě doporučuji shlédnout, minimálně první čtyři sezóny jsou naprosto úžasné a musím říct, málo co mne připoutalo k obrazovce jako právě růst Pied Piper company. Pro ty, co se zajímají o IT, bych řekl naprostá nutnost :-) Pro ostatní - mějte na paměti, pokud nerozumíte IT, mnoho věcí půjde mimo vás. Toto je show zaměřená na geeky. Ne na "normální" populaci. Pro každého z vás, který se zajímá o IT, je toto prakticky povinnost. Nemusí se vám líbit konec, ale začátek je stak svělý, že bych ho doporučil komukli (v IT). Po chvíli přemýšlení Eath myth pi** 7/10

• 25.3.2020  16:21

To je tak OP, až je to absurdní. A autoři to vědí, na nic si nehrají, nic se nesnaží vysvětlovat, pouze předávají enjoyment a u mně s tím nepohořeli, ba právě naopak. Snad žádná episoda nenudila, pořád se něco děje, každou chvíli zvraty, postavy likable i "nepřátelské". Nečekejte žádný hluboký příběh :-) BOFURI je prostě o čisté zábavě a odlehčení ze světa isekai her. Shield-her 75 %

• 14.3.2020  19:59
    Ježek Sonic (2020)

Myslím, že pro mladší generaci, které je toto směřované, je to výborný kousek. Mít 8-13 let, tak si seriál naprsto úžasně užívám.Vtipy jsou tam i pro dospělé a ty pro malé nejsou ukrutně hloupé. Jim Carrey zvládá svou roli bravurně. Jedinou výtku bych měl k "Donat Lordovi", kdy se mi zdálo, že reaguje na vzduch, ne na postavu stojící vedle něj. Za mě určitě spokojenost. Supersonic 75 %

• 16.2.2020  01:09
    Violet Evergarden (TV seriál) (2018)

Nemám zde komentář a něc/kdo mi říká, že je nyní ten správný čas to napravit. Po skoro dvou letech mám brtuální problém si příběh Violet vybavit. Možná jeho hlavní kostru. Pamatuji si tak 5 postav a můj naprosto znuděný dojem. Je tedy naprosto logické, že ve mně toto anime skoro nic nezanechalo. Prioritně vzpomínám na úchvatnou animaci, která se v některých chvílích rovná s Makoto Shinkayem. Co se však emocí týká, pak je to naprosto prázdné. Pamatuji si hlavně to, že většina dílů byla příliš tlačená na pilu ohledně emocí. Autor vám vnucoval "tady brečte" a na toto já nejsem. Violet jsem si logicky neoblíbil, "její snaha pochopit lidské city, především ten dle romantických básníků nejkrásnější" byl naprosto tristní, stejně jajko její naprosto totální strojová povaha, která se až moc uměle postupně ohlazuje. Závěrem: Seriál je moc umělý. Graficky nádherný s totálně prázdným vnitřním aspektem, nucené pocity, nudné příběhy, terminátorské reakce... Nejvíce mne tu irituje fakt, že je vše udělané tak, aby "teď diváku plač, teď buď diváku v úžasu, teď se diváku směj". Nic není v příběhu. Je to napsané tak, aby se to líbilo lidem. Není to napsané tak, aby se člověk vcítil do příběhu. Grafika to nezachrání. Za tu samotnou dávám *navíc. A že zbývá hvězda jako hodnocení? Snad to o této sérii vypovídá dostatečně... Fullmetal Violet 35 %

• 8.2.2020  01:14
    Mythic Quest: Raven's Banquet (TV seriál) (2020)

Holly hell... Ta 5. episoda. Feels man... Začalo to jako goofy studio, kde budou jen ty odpady lidstva, které koukají na peníze nebo svůj quirk, a pak přišla 5. episoda. Wow.... No, komentář dokončím po dokoukání. Zatím hodnotím weeb 80 % ... Dokoukáno Stále stojím za tím, že 5. episoda byla nejlepší. Celkově však velmi reálné, nepřeháněné dílko, které reflektuje skutečnost ve studiích, které vytváří počítačové hry. Nic mi zde nepřišlo "přehnané", spíše naopak. Doporučuji všem geekům, já si to naprosto užil a pokud nebude druhá série, tak klobouk dolů, protože by se autoři chovali po vzoru 5. episody :-) Game it out! 85 %

• 2.2.2020  19:26
    Ragnarök – Konec světa (TV seriál) (2020)

@Lunado to vystihl dobře s označením "komorní". Je to velmi zvláštní atmosféra, interakce mezi lidmi též jiná než u klasického amerického seriálu a to je možná důvod, proč se to mnoha lidem nelíbí. Nejsou na to zvyklí. Tak, jak Američan nebude chápat Pelíšky, tak ho moc nebude bavit Ragnarok. Za mě plusové body jak v ozvučení, tak i hereckými výkony. Příběh byl na mě trochu zbytečně "enviromentální", protože to teď "frčí", vadilo mi to o to víc. A určité mínus je pár scén, které prostě nedávaly logiku v jinak vcelku pěkně poskládaném příběhu. Řekněme jen, že kdybych v sobě našel nadpřirozené schopnosti a někomu o tom řekl, kdo bude jen tak kroutit hlavou, že jsem pako, tak mu asi ukážu nějaký důkaz. Ne, že ho nechám přemýšlet o mé narůstající psychické poruše... Budu velmi rád za pokračování. All Hail Lynet 68 %

• 1.2.2020  00:53
    Black Clover (TV seriál) (2017)

Asta: AAAAAAAAaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAaaaaaaaaAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaa. (Jen za JEDNU episodu....) Teď si představte, že se tohle opakuje v každé episodě..... A nelepší se to. Dovedete vydržet 112 episod tohoto druhu? Pokud jste na ten odkaz AAAAA....... nekoukli, koukněte. Tady jde o zdravý rozum... Závěrem: se sluší říct, že jsem nepřekousnul víc jak 6 episod kvůli uřvanému hlavnímu hrdinovi. Teď jsme na stodvanáctce. Kdo ví, třeba se to zlepšilo, třeba ne. One Piece se taky rozjížděl pomalu. Ale nemám na to to zkusit... Občas však sleduji shrnutí posledních X episod jednoho youtubera a musím říct... Nope.... NOPE 20 %

• 1.2.2020  00:13
    Somali to mori no kamisama (TV seriál) (2020)

[Drop 4 .ep] Pokud bych měl Somálsko v lese s něčím srovnat, je to natsume v lese. Chvíli jsem uvažoval o Muší vši, ale ne... I když Ginkgo prakticky celou episodu nepromluví, je živější, než stávající Golem, který i když žil 999.99999 let, tak ho překvapují naprosto normální věci. Wtf. Celkově: je to extrémně nudná, ničím nezajímavá věc, zasazená do prostředí, které je živé a zajímavé s unikátními postavami. Doslova -> kdyby tam nebylo Somálsko ani Golem, dal bych o hvězdu víc... To už o něčem možná svědčí. Doporučil bych? Těžko říct... Končím čtvrtou episodou s tím, že jsem čtyřku tak nějak jen narychlo prošel... Prakticky od začátku všechno předvídatelné. Mushishi - tam jste prostě nevěděli, co se stane. Tady? Naprosto jasné. A to u mě končí. Je to škoda. Konečně tu nemáme "školní prostředí s novým studentem se super schopnostmi". Ale koukám na to s odstupem, s individuálním pohledem a říkám, Go away, boring Golum... 45 %

• 30.1.2020  20:51
    Džibaku šónen Hanako-kun (TV seriál) (2020)

[Drop 4. ep] Velmi pěkná animace. Zajímavé postavy. Pěkný vizuální styl.Občas i vtipné. Ale... Něco tomu schází. Neudržím pozornost. Vadí až přílišná změna z vážné animace na "child animaci". Myslím, že toto dílko má určitě své obecenstvo. Možná trochu mladší :-) Nebudu tedy hodnotit. ¯\_(ツ)_/¯

• 30.1.2020  20:23
    Infinite Dendrogram (TV seriál) (2020)

[Drop 4. ep] Začalo to zajímavě. Isekai. To tu ještě nebylo kuma. Někdo se objevil v počítačové hře! Jaký koncept! Revoluční idea kuma! Mno každopádně... náš hlavní hrdina, co si jen změnil barvu vlasů, se vydá do světa kuma. Tam potká svého kumaráta kuma. Ten kuma za každou kuma větou dopr**le kuma říká "KUMA"...... A spolu se vydají na hřbitov, kde je atakuje žížala kuma... Mrtě. Naštěstí z toho náš hlavní hrdina vyvázne bez škrábance, protože dostane EMBRYO. Lepší kuma název tomu vymyslet nemohli. Embryo Nemesis. "Hey my embryo...". Další tři episody pak klasika - rozšiřuje svůj harém a vylepšuje embryo... Prakticky jediná zajímavá věc je, že důsledky tohoto světa jsou trvalé. Umře NPC? Sorry jako. Jediný nesmrtelný je hráč, který však dostane ban na 24 hodin po své smrti. Velmi pěkný koncept. Využitý jen v první episodě. Po čtvrté, kdy se snižuje kvalita animace na úkor rostoucího harému a jejich poprsí, končím. Je to prakticky o ničem. KU**A 20 %

• 29.1.2020  20:26
    Ahiru no sora (TV seriál) (2019)

[Drop 17. ep] Máte rádi létajícího volejbalistu? Tak toto vypráví prakticky stejný příběh. Jen ten míč je trochu větší a těžší. Ale oproti černému krkavci tam schází nějaké to kouzlo. Není to vyloženě zlé. Ale Naruto bez čaker se mi líbilo víc... K mému překvapení mě dost chytl začátek, ale okolo 12. ep to začíná být o tom stejném, nic nového, vytratil se duch... Krom bull's eye dua bych doporučil pro milovníky basketu spíše Duhové Teletubís. Oproti tomuto to má zajímavé postavy, náboj, vtip, akci. Eine Kleine Hito 55 %

• 22.1.2020  17:07

Nemám ve zvyku komentovat episody. Ale zde udělám výjimku... Takto velké hodnocení (3*) dávám kvůli brilantnímu obsazení Tesly a Edisona. V okamžiku, kdy se tam objevila napodobenina doktora with no boobs a její tlupa opadu, jejíž hlavní černý protagonista (nebo protagonistka?) řekl, cituji, "proč nás vůbec najali?", šlo všechno naprosto dop***le... S episodou Doctora Who, kde to nejlepší je, když tam není doktor, je něco špatně. Jakoždo poslední 2 sezóny celkově.. Štěstí za ty dva vědce. Roli si užili. Vše ostatní trash.

• 12.1.2020  23:53
    Vinland Saga (TV seriál) (2019)

Prakticky (pokud bych byl nestranný) top sezóny léto-podzim 2019. Úžasná grafika, příběhy, antagonista (nejslabší na celé sérii je hlavní hrdina, o kterém to naštěstí prakticky vůbec není). Celistvé, promyšlené, každou chvíli nějaký zvrat, nemůže si být jisti, že kdokoli přežije, jste pořád na naže. Hudba k tomu parádní, akční scény úchvatné... Nejvíc však boduje psychologie postav (krom hlavního hrdiny...). Není to můj (osobní) top, Beastars nebo Dr. STONE se mi líbily více, avšak na Vinland ságu jen tak nezapomenu... Doufám, že bude pokračování. Kde na začátku zemře hlavní hrdina... Sword is my arrow 82 %

• 12.1.2020  23:48
    Hošiai no sora (TV seriál) (2019)

I když jsem z nějakého podivného důvodu byl schopen sérii dokoukat, doteď netuším proč... Je to prakticky o 8 gejích (homosexuálních kloučků pod zákonem kopnutých do přirození), kteří rádi buší do koulí svými raketami. Takový Boku no Pico bez sexuálních scén. Protože ani na ty tihle hošánci nemaj koule... Příběh? Prakticky jen o tom, že mají "tenisový" klub, který skomírá. Když si však boháč všimne, že jeho spolužák dokáže mouše ukousnout za letu křídla, podplatí ho jako svou bi*ch a v tu ránu je jeho klub zas na nohou. Naštěstí to není vše, jinak bych to dropnul po 3. episodě. Velká část seriálu se tu zabývá i problémy v rodině a mezi sebou, a že je co řešit... Šikana, vydírání, mlácení, kopání do koulí... Všeho trochu. Ke konci tam byl už jen tenis, tak to ubralo z otáček. Pong is dead 45 %

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25