Lopic

Petr Vágner

okres Třebíč

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 10.10.2015  13:08

Mozna by to bylo i na 4*, kdyby tam nehrala nejtopornejsi herecka se kterou se mize srovnavat snad jen legendarni ochotnicka radobyherecka Eva Mendes

• 10.10.2015  12:57

Neni to sice cistejch 5, ale rad filmu jako je tenhle zvysim hodnoceni. Je to prijemna oddychovka v mnohym podobna Doktoru Hollywoodovi, kteryho zboznuju. Jen house takovych filmu, ktery zel casto prosumi bez pozornosti.

• 6.11.2014  20:29
    Pohádkář (2014)

Tak tohle bylo velky zklamani. Michalkuv O rodicich a detech me nadchnul, ale Pohadkar byl peknej fail. Film plyne odnikud nikam, konec sem asi nepochopil nebo byl proste jen tak marnej, ze sem ho pochopil dobre a vlastne to zadnej konec neni. Naznacovani podobnosti mezi detektivem a hlavnim hrdinou je uplne zbytecny a vede leda do pr... stejne jako celej film. Herzigova nebyla uplne marna, ale herecka to teda neni. "Nova hvezda" ceskeho filmu, jak sem se docetl o Alene Mudrove, nastesti na platne moc casu nepobyla, protoze podava stejne ochotnickej vykon jako v O rodicich a detech. V tom kazila jinak vybornej film, tady ma stesti, ze nema co zkazit a jen splyva s tim, ze to je cely docela sragora.

• 6.11.2014  20:26
    Interstellar (2014)

Nejsem zadnej fanatickej fanousek Nolana, Batmany moc nemusim, Pocatek nebo Dokonalej Trik byly fajn, ale nic co by melo misto v moji topce. Do ty se neprida ani Interstellar, ale presto mu tech 5* rad dam, i kdyz to neni stoprocentni. Mam tydle velkofilmy rad a dneska uz je nikdo poradne nenatoci. To ze tomu nekdo vycita, ze to je moc Spielbergovsky mi vubec nevadi, prave naopak. Poctivej film a v kine velkej zazitek. Taky nadavani na posledni vysvetlovaci pulhodinku vubec nechapu, neprislo mi to ze by tam neco nejak polopate vysvetlovali. To jestli film dava smysl necham na nekom jinym, ale rek bych ze i v tom je kouzlo toho filmu, ze nam ukazuje neco co si treba nedokazeme predstavit nebo pochopit. Odchazel sem z kina velmi spokojen, i kdyz sem si pred projekci nedelal velky nadeje.

• 24.9.2014  23:25
    Equalizer (2014)

Paradni oddechovka ze stary skoly. Jo je to neco co uz ste videli stokrat, ale posledni dobou uz se takovydle kvalitni zanrovky moc nedelaj a ja si na ni s chuti pochutnal. Trailery i premisa jasne rikaj o cem film bude a nic jinyho ani nemuzete cekat, komu se todle tema nelibi tak nechapu proc na to chodi aby tomu tady pak daval odpad. Jen vic takovejch filmu, tech nebudu mit nikdy dost.

• 27.7.2014  22:36

Pet moc nedavam, ale tady si asi nemuzu pomoct, i pres dost vyhrad. Tempo je super, furt se neco deje, nekoukal sem na hodinky jak u spousty filmu. Pak po polovine filmu prisly asi 3 takovy dost logicky sporny momenty nekdy az dost za hranou, ale i pres ty se dokazu prenyst a dat plnou palbu

• 7.6.2014  01:07

Uz dlouho me nezaujalo nic natolik abych dal 5*. Nerikam, ze to je perfektni, ale je to skvela zabava, prekvapilo me ze to je mistama dost vtipny ale vzdy ve vhodnou dobu, nesklouzava to do nejaky parodie. Toma Cruise sem nikdy nejak zvlast nemusel, ale tadle role mu hrozne sedla a Emily Blunt je nejen pekna, ale tu drsnacku sem ji i veril. Konec sem mozna ocekaval trochu narvanejsi, ale porad si to udrzelo latku. Narozdil od propiranyho Zdrojovyho kodu sem se tady nestihl nudit a byl sem mnohem spokojenejsi.

• 20.10.2012  13:11

Libilo se mi to vic jak Raimi, asi hlavne kvuli Garfieldovi, kteryho mam radsi jak Maguiera, jediny co me mrzelo byli hrdinny jerabnici a podobny hrdinsky blbosti. Emma Stone taky fajn.

• 2.10.2012  20:49

Neurazejici zabava, vlastne mam tudle bandu uz docela rad.

• 2.10.2012  19:24
    Vegas (TV seriál) (2012)

Pilot nebyl vubec spatnej, potencial tam je, obsazeni je vyborny, sem docela optimistickej.

• 2.10.2012  19:24
    666 Park Avenue (TV seriál) (2012)

No po pilotu musim rict, ze sem dost zklamanej. Takovydle namety obecne nemam moc rad a tady se to potvrdilo. Nic moc zajimavyho, mozna jeste zkusim druhej dil, ale nevidim to nadejne.

• 2.10.2012  19:23
    Revoluce (TV seriál) (2012)

Veril sem tomu stejne jako sem vloni veril Terra Nove. Po par dilech nudy sem nucenej to vzdat stejne jako Terra Novu

• 2.10.2012  19:22
    Poslední základna (TV seriál) (2012)

I kdyz sem byl po precteni premisi skeptickej, musim uznat ze mimo Homeland je todle nejlepsi pilot co se objevil za posledni dva tri roky. Sem zvedavej jestli jim to vydrzi, hlavne aby to nezarizla sledovanost jako uz spoustu nadejnejch bijaku.

• 2.10.2012  19:21

Nikterak novatorskej pribeh zachranuje pouze kvalitni obsazeni.

• 2.10.2012  19:21

Ws Anderson je pro me jako Woody Allen, proste mi nesedi.

• 18.9.2012  23:19
    The Words (2012)

Rozhodne zajimavej film. Zpusobem vypraveni mi to dost pripominalo Pokani. Na film je pekny, ze v sobe spojuje krasy filmu, literatury a celkove vypraveni pribehu, coz sou veci, pro ktery mam velky nadseni. V prubehu sem si tak rikal jak by bylo krasny bejt spisovatelem, ale kdyz si tak projizdim svoje komentare, tak sem asi neudelal chybu kdyz sem po prvni neuspesny povidce povesil svoji spisovatelskou karieru v 8 letech na hrebik. Konec a celkovy vyzneni filmu urcite pobizi k zamysleni, i kdyz vyusteni snimku se dalo docela dobre predpokladat.

• 16.9.2012  22:48
    Podfukáři (TV seriál) (2004)

Hodne velka pohodovka. Podfuky sou pekne vymysleny a hlavne banda co je provadi je hodne cool banda. Sem zatim v duhy serii a trochu se bojim, ze system co dil co podfuk se casem trochu omrzi, ale snad se pletu.

• 4.9.2012  16:27

Místama byly pokusy o vtip mirne trapny ale jako celek to je prijemny odreagovani a to hlavne ve chvili kdy se dej prenese do minulosti.

• 3.9.2012  02:06

Jako by slo dat nejakymu filmu s Amber min jak 4*

• 2.9.2012  12:44

Uz uplne uvodni vteriny filmu me rozesmaly a i kdyz celkove vyzneni filmu je spis takovy depresivni nebo melancholicky, tak tam je hodne vtipnych momentu. Soundtrack je skvelej a hlavne tanecni scena za doprovodu pisnicky You make my dreams come true me hodne dostala a nemuzu ji dostat z hlavy, i kdyz bezne takovy druh scen nemam rad.

• 2.9.2012  01:31
    Vrahova důvěrnice (TV film) (2011)

No cekal sem mnohem vetsi pecku. Skutecne udalosti nabizely mnohem vic, tim jak byla tadle miniserie pojata sem se chvilemi dost nudil. Herecke vykony sou na jednicku, ale postava Janet mi prisla krajne natvrdla a vubec sem podle predlozenych scen neveril jejimu chovani a prisla mi jako kravka, coz ve skutecnosti nemusi byt vubec pravda.

• 26.8.2012  17:56
    Black Books (TV seriál) (2000)

Ma to sice i slabis momenty, ale Dylan Moran je naprostej komedialni Buh.

• 26.8.2012  17:51
    The Wire - Špína Baltimoru (TV seriál) (2002)

Tak tohle mi neskutecne sedlo. Mozna tomu pomohlo i to, ze sem cely serial sjel behem zkouskoveho, ale to nic neodpira na kvalite The Wire.Az se sam divim jak mi pomale tempo serialu sedlo. A Idris Elba je nejvetsi badass za hodne dlouhou dobu.

• 26.8.2012  17:49

Dost se mi to libilo i pres obsazeni Sandry Bullock, kterou extra nemusim. Skoda ze takovejch filmu uz se dneska toci pomalu.

• 26.8.2012  17:46
    Město (2010)

Ben Affleck jako reziser fakt jede a Jeremy Renner, kteryho sem zaregistroval az diky Hurt Locker se pomale stava jednim z mejch oblibenejch hercu. A Blake Lively jen potvrzuje, ze me fakt vysira a doufam, ze nedostane roli v zadnym dalsim filmu, kterej bych chtel videt.

• 26.8.2012  17:44
    Láska bolí (TV seriál) (2011)

Bezelo to v lete, kdyz nebylo na co jinyho koukat, tak sem tomu dal sanci a bylo to moc dobry. Na oddych je to parada, Becki Newton me tady zaujala jeste predtim nez si me nadobro ziskala v HIMYM. Skoda ze nenatocili dalsi serii.

• 26.8.2012  17:42
    Mother's Day (2010)

Koukl sem na to jednou v noci, kdyz sem nebyl zrovna v dobry nalade a mel sem chut na nakou poradnou vyvrazdovacku. Todle hraje spis na psychickej teror, ale k nakymu tomu umrti taky dojde, celkem to odsejpa, je tam par zajimavejch napadu a na ty slabsi 4 hvezdy to vyjde.

• 16.8.2012  21:48
    Světla páteční noci (TV seriál) (2006)

Uz je to trochu delsi dobu co jsem do videl, ale vim, ze me to tehdy dostalo, minimalne prvni serie si z moji strany 5 hvezd zaslouzi. Mam rad sportovni filmy a serialy a taky pribehy o outsiderech. Navic Matt byl sympatak a dcera trenera kocka, coz taky nejakej ten bodik v hodnoceni prida :) Za zminku urcite stoji Taylor Kitsch, ktery tady zacinal karieru, kterou si letos (2012) dvema blockbustera, ktery kasovne pohoreli, pohrbil.

• 16.8.2012  20:21

Tak tenhle filmek mam moc rad. Pribeh samozrejme nenabizi nic prevratneho, ale ta atmosfera maleho mesta a hlavne Michael J. Fox me pokazdy dostanou. Jeden z tech filmu, ktery bych si mohl poustet porad dokola. Kdyz si vzpomenu na pixarovska Auta, ktera se mi taky strasne libila a pribehova byla prakticky to same co Doktor Hollywood, tak si rikam, ze se mi mozna na filmu hodne libi i ten pribeh, i kdyz jak uz sem zminil nenabizi nic prevratneho.

• 16.8.2012  20:15
    Všemocný (2011)

Hodne prekvapiva pecka s nabehem na 5 hvezd.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7