BoPo

BoPo

okres Skalica

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 61 81
    • 29.4.2021  08:57
    Ví o tobě (TV seriál) (2021)

Od prvého dielu Vám tvorcovia dávajú decentne najavo, že sa tu odohráva niečo divné. Klasická zápletka, kde je muž nešťastný zo svojho manželstva, a tak flirtuje s inou. Následne zisťujete, že v tom manželstve naozaj chýba pohoda a prevyšujú zvláštne situácie. Postupne si začnete vytvárať viaceré teórie čo, prečo, ako, pretože odpovede dlho nedostávate. Na záver dostanete vysvetlenie a aj zvraty, ktoré povýšia klasiku na niečo viac. V konečnom dôsledku celkovú pointu oceníte až deň po pozretí, kedy si začnete vyhodnocovať jednotlivé udalosti, či to teda sedí/nesedí. Za mňa je tam veľa dobre premyslených detailov, ale občas haprujú veľké veci. Preto len 3*, ktoré však stoja za odporučenie fanúšikom žánru. Hlavnou hviezdou, ak nebudem rátať finálne rozuzlenie, je Eve Hewson, ktorá zaujme po všetkých stránkach.

• 25.4.2021  09:37
    Holky z červeného gauče (TV seriál) (2021)

Priemerná minutáž je 25 minút. Skvelá voľba. Nie je tu priestor pre zbytočné odbočky. Ano, sú tu, ale sú k veci. Prvý diel Vás hodí do sveta kuriev. Následne sa stane niečo, čo už nejde zobrať späť a nezastaviteľne sa rozbehnú kolesá osudu. Následne každým ďalším dielom zisťujete viac a viac o účastníkoch zájazdu. Prečo sa stali kurvami, čo si myslia o zákazníkoch, akých zákazníkoch majú, ako znášajú kurvenie sa. Všetko je svižné, rádoby akčné (ono sa väčšinu času len vyhrožuje), rádoby vulgárne (to čo ukážu nie je nič, čo by zásadne vyčnievalo z priemernej tvorby Netflixu). Vďaka ultra krátkej minutáži to však všetko bez problémov zožeriete. Po 6 dieloch si hovoríte, že dostávate pohodové 3*. Bohužiaľ záver sa snaží vzdelávať, moralizovať. Ja nesledujem dokument o kurvách, ja sledujem akčný, štýlový, miestami vtipný seriál, tak mi prosím nevnucujete hodiny etiky. Inak veľká škoda, že tvorcovia oveľa viac netlačili na humor. Kde to totiž urobili, tak to fungovalo skvelo. Za mňa veľké premrhanie potenciálu v rámci čierneho humoru.

• 18.4.2021  09:18
    Nikdo (2021)

Môžem odporučiť? Jednoznačne. Jasne, žiadny film roka, ale má to len hodinu a pol, a akcia je skvelá (žiadne epileptické strihy = 10 strihov za 15 sekúnd), a je tu plná prdel kreativity čo sa týka spôsobov zmrzačenia či zabitia. Taký John Wick verzia senior, čo sa neberie smrteľne vážne. Akčná oddychovka, ktorá bude mať určite pokračovania a na 100% prinesie nejaké tie falzifikáty (akčné filmy, kde hlavný hrdina je typologický protiklad akčného hrdinu). Tie 4 sú s trošku prižmúrenými očami, lebo záver už bol trošku Sám doma. Tá chuť vidieť niektoré momenty znova však misku váh prevažuje na vyšší stupeň zážitku.

• 12.4.2021  19:18
    Letuška (TV seriál) (2020)

Keďže si Kaley Cuoco produkovala svoj vlastný seriál, tak si pochopiteľne vybrala k sebe hercov a herečky, ktorí sú maximálne na jej hereckej úrovni. Takže nečakajte žiadny áčkový seriál. Skôr pokus o kvalitne urobenú oddychovku. Zo začiatku to vlastne dosť dobre vychádza. Veľmi dobre zvolený štýl rozprávanie príbehu. Fajn zápletka. Kaley Cuoco sa dokázala odprostiť od Penny a jej alkoholická letušková rajda vyšla celkom trefne. Bohužiaľ to čo prvých pár dielov hodnotíte ako hlavný plus, sa neustálym opakovaním zmení v nudu. Posledné dve časti začnú všetko strašne zjednodušovať, postavy kopia ešte väčšie nelogické kiksy než predtým, hop hop a poďme na "šokujúce" rozuzlenia. Postupne som sa z dojmu fajn prepracoval k nič moc.

• 5.4.2021  21:23

Súboje Godzilla vs. Kong vyzerajú výborne. Dostanete presne to, o čo ste snívali v roku 2007, keď Vám bolo 10 a práve ste si dávali na stenu plagát Megan Fox z Transformers. Bohužiaľ tu úplne absentuje ľudská smrteľnosť. Ničia sa tú mrakodrapy, ničia sa tu celé štvrte, ale ani jeden jediný záber na kričiacich, utekajúcich, umierajúcich obyvateľov. Mestá sú tu len neživým ringom. Oku lahodiacim spôsobom vyfarbené ringy. Herci tu slúžia len k tomu, aby odohrali totálne priamočiaru zápletku, kde sa absolútne s ničím nerobí ťažká hlava. Bohužiaľ k už tak slabej hlavnej dejovej línii je pricucnutá druhá, ktorá je ešte o level či dva tupšia. Je to lepšie než Kong: Ostrov lebek? Za mňa nie. Kong: Ol nedopadol, ale bola tam poznať snaha natočiť film. G vs. K je čistá digi rubačka (vydarená) na ktorú sa len nalepila nevyhnutná filmová minutáž. No vo výsledku obe opičárny za 2*.

• 5.4.2021  14:13
    Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál) (2017)

Prvé dve série sú výborným mixom dvoch vecí. Útěk z vězení a Dannyho parťáci. Užívate si plán. Plán, ktorý myslí na všetko a všetkých. Bavia Vás postavy, baví Vás prostredie. Užívate si tú všade prítomnú kontrolu a neustály boj o ňu. Naozaj zaslúžené a kvalitné 4*. A teraz vysvetlím, prečo som nemohol dať plný počet * a prečo od 3. série ide kvalita do hajzlu. Teda čítať len na vlastné riziko = séria spoilerov. 1. + 2. séria: Prečo by Profesor kazil šancu na úspech tým, že by do party bral Tokio? V čom je expertka, že sa nedala nahradiť? Je expertka jedine tak na prúsery. Prečo začali kopať únikový tunel z druhej strany až im išlo vyložene o minúty? To sa tam nemohli dokopať s predstihom bez časového dramatu? Prečo celú dobu tlačili 50 eurové bankovky a keď už im tieklo do topánok, tak zrazu nevadilo tlačiť 100 eurové? Napriek týmto výtkam som si spomínané série užil. 3. + 4. séria: LGBT propaganda, ktorá urobila z charizmatického Berlína akéhosi bohéma, ktorý serie na pravidlá a miluje riť čuchajúceho a nevychovaného "čokla". Zobral by Profesor do party transku? Ale no ták, to v 5. série príde na scénu hlučná, 150 kg asexuálna černoška? Všetko nabralo oveľa akčnejší štýl. Čo neznie špatne, len bohužiaľ so všetkými klišé. Milión výstrelov a žiadny zásah. Gandía je prezentovaný ako bývalý elitný zabiják a robí neuveriteľné stupidity. Strašne často sa tu plače, emócie hore dole. Profesor sa stáva paródiou sám na seba. A rozhodne tu nenájdete nejakú kontrolu a boj o ňu. Tu sa všetko serie, všetko sa rieši streľbou a výbuchmi. Dojem klesá k 2*. Jediným výrazným pozitívom je Alicia Sierra. Tá mňa bavila v každej scéne.

• 26.3.2021  21:18
    Neuvěřitelná (TV seriál) (2019)

Sú tu všetci účastníci znásilnenia. Obeť, útočník, polícia a systém. Polícia je zásadný element a zároveň zásadne rozdielny prípad od prípadu. Do tejto lotérie, akého vyšetrovateľa obeť nafasuje, ešte vstupuje systém, ktorý je rozkúskovaný na x nekomunikujúcich súčastí. Realisticky pojatá kritika stavu polície, ktorá vďaka kvalitným hercom dokáže udržať pozornosť. Nečakajte žiadne ohromujúce vyšetrovanie, nečakajte žiadne originálne pojaté drama. Dostanete však niekoľko rôzne silných faciek značky Život nie je k*rva fér.

• 24.3.2021  10:01

Horor ktorý pracuje s náznakmi, a to po všetkých stránkach. Všetko len čiastočne naznačené, ukázané, vysvetlené. Herci béčkoví až céčkoví. Malo to však svoje svetlé, či skôr temné chvíľky, vďaka ktorým som chcel vedieť, ako to skončí. Ano, miestami to malo lepšiu atmosféru, než oveľa drahšie pokusy, ale ten začiatočníci level je tu proste cítiť. Ak by som dostal aj nejaké odpovede, tak by sa dalo uvažovať o jednej hviezde navyše, a to napriek (ne)hercom.

• 24.3.2021  08:48

Éru VHS som si užil až v časoch všade prítomných videopožičovní. Jednohlasný dabing ma zasiahol okrajovo. No Predátora som prvých 10 x videl práve s rýchlodabingom od Hejmu. Králové videa poskytnú všetky dôležité informácie a predstavia viac či menej dôležité osoby tohto fenoménu. Dve veci mi tam vadili. Tie pokusy o hrané scénky boli trápne a úplne zbytočné. A viac by mi sedelo, keby každý dostal viac ucelený priestor. Skákalo sa od jedného k druhému. Hejma povedal dve tri vety, skočilo sa na Neffa. Ten dve tri vety a zasa skok. Nostalgická hodnota veľká, informatívna hodnota nezanedbateľná, ale celkový dojem bohužiaľ nič moc.

• 20.3.2021  23:07
    Království (TV seriál) (1994)

Seriál nesúci cejch kultový. Pokiaľ kultový znamená pocitovo neskutočne dlhý (a to má séria len 4 diely), viac než nudný a len sem tam zaujímavý (vtipný), tak potom áno. Skutočne "kultový" počin. Do druhej série by som sa dokopal jedine tak za finančnú odmenu. Išiel som do toho s tým, že dostanem hororový, bizarný seriál. Na miesto toho som dostal divnú Nemocnici na kraji města.

• 14.3.2021  21:04
    TY (TV seriál) (2018)

Dexter bez krvy a premyslenosti. Dexter pre puberťáčky. Dexter, ktorý totálne ignoruje princíp pravdepodobnosti. Beck kandiduje na jednu z najviac nesympatických, stupidných a otravných postáv v histórii TV. Vďaka nej musíte absolvovať desiatky nelogických rozhovorov. Neviem aký zámer tvorcovia mali, ale Joey mal moje sympatie. Teda sympatie v tom smere, aby všetky tie p*če na čele s Beck sejmul. Druhú sériu naozaj riskovať nebudem. To by som musel byť rovnako vypatlaný ako Beck.

• 12.3.2021  21:10

Banda v zložení drsný voják a nadpriemerne inteligentní asociáli rieši starú známu vec, a to že náhody neexistujú. Mix žánrov, ktorý ako celok drží dobre pokope. Bohužiaľ nie každá ingredencia (žáner) poskytli rovnako kvalitné momenty. Čierna komédia a akčný film sa vydarili. Najväčšou hybnou silou sú dialógy, ktoré reálne jednoducho nezažijete.

• 8.3.2021  19:18
    Český lev 2001 (TV pořad) (2002)

Dnes už legendárny večer, v rámci ktorého Jaroslav Dušek rozohral vtipnú hru s hereckým publikom. Postupne sa vytvorila atmosféra, že herci vlastne chceli a zároveň nechceli vyhrať niektorú kategóriu, pretože okrem ceny to automaticky znamenalo, že si ho/ju Dušek vychutná. Komédia, ktorá trestuhodne žiadne ocenenie nikdy nedostala.

• 4.3.2021  18:02

Tom Cruise si odskočil do TV rozmeru. Jack Reacher skutočne nie je Ethan Hunt. Dostanete v podstate filmovú, oveľa drsnejšiu verziu seriálu JAG. Akcia fajn. Postavy tuctové, nezaujímavé. V rámci cruisovského akčného impéria sa jedná o veľmi ľahko zabudnuteľnú záležitosť, ktorá nepriniesla žiadny wow či cool moment.

• 21.2.2021  17:22

Za posledný polrok je Jako v bavlnce tým najlepším filmom, čo som videl. Dobrá podfukárská zápletka, ktorú ťahá do vyššieho levelu Rosamund Pike. Svoju postavu si naozaj užíva a dodáva jej ten správne vychytralý, bezcitný šarm mrchy roku. Dej je od začiatku do konca zábavný a je prešpikovaný výborne fungujúcimi slovnými prestrelkami. Pozitíva sú bohužiaľ úkor prítomnosti určitých negatív. Negatívum č.1: mafiáni majú nepomerne nižšie IQ ako všetci ostatní. Negatívum č.2: hlavný mafiánsky boss je svojim spôsobom osviežujúci, ale nedokáže myslieť tri kroky dopredu. Negatívum č.3: chýbajú tu nezabudnuteľné momenty. Napriek tomu som si tie dve hodiny skvelo užil. Ak by tvorcovia viac zatlačili na drsnosť a vyváženosť atraktivity postáv, tak sme mohli kľudne dostať film roka.

• 15.2.2021  18:13
    Střípky (2021)

Detektívka, ktorá sa snaží zabojovať dvomi vecami. Prvou je obsadenie ústrednej trojice v zložení Denzel Washington, Rami Malek a Jared Leto. Denzel hraje policajta č. 35 v rámci svojej kariéry a je to skrz túto skutočnosť, a jeho aktuálny vek, dosť unavený, nudný policajt. Rami Malek, herec jedného výrazu (jeho hviezdna bublina rýchlo splaskne), tu predvádza neskutočne prkenného vyšetrovateľa. Naopak Jared Leto potešil. Zaslúžil by si oveľa väčší priestor v oveľa zaujímavejšom filme. Druhou vecou, ktorou sa snažia tvorcovia zabodovať, je pokus vykresliť policajtov ako chybujúcich ľudí, ktorí občas nie sú o nič lepší, ako zločinci proti ktorým stoja. Tento pokus je však tak strašne dobre schovaný za tou navzájom nefungujúcou ústrednou trojicou, že si toho len letmo všimnete, ale nemôžete to nijako zarátať do kladov.

• 14.2.2021  09:29
    Bílý tygr (2021)

Sonda do indickej spoločnosti a predovšetkým do mentálneho nastavenie obyvateľov. Ľudia pri narodení dostanú nezmazateľný cejch svojej kasty. A z tejto kasty nie je na 90% úniku. Dôvody? Do vyššej kasty Vás nechce pustiť práve tá vyššia. India má cez miliardu obyvateľov, takže koláč je už aj tak až priveľmi rozkrájaný. Vaša vlastná rodina Vás nepustí, pretože v ich hlavách je to niečo nemožné. Vy sám ste od mala naučený prijímať svoje postavenie a ak by sa Vám naskytla príležitosť zmeniť pravidlá hry, tak to zrejme ani nepostrehnete. A o tomto všetkom je Bílý tygr. O ceste chudého chlapca, ktorý si postupne krok za krokom otvára oči a tým pádom príležitosti. Film o neustálom vedomom ponižovaní a výsmechu, a zároveň dosť úprimný/smutný pohľad na outsourcing.

• 12.2.2021  19:54

V komentároch sa často opakuje, že ide o western, ktorý ukazuje všetko bez príkras. Dajme tomu. A zároveň sa často opakuje, že ide top predstaviteľa svojho žánru. Ale kdeže. Pomerne obyčajné udalosti, ktoré zaujmú hlavne presvedčivým vizuálom a uveriteľnosťou niektorých postáv. Celkový dojem najviac zráža Schofield Kid. Mladý vypatlaný kovboj, ktorý je slepý na diaľku. To sa prejavuje tým, že jeho parťáci strieľajú a on sa ich neustále otravne pýta: Trafil si? Tak, čo? Ty si netrafil? Ty si sa vážne netrafil? Trafil si sa? Je to jednoducho Jar Jar Binks westernového sveta. Nesmiřitelní z môjho pohľadu neprinášajú nič svetoborného. Hype spôsobili asi fanatický fanúšikovia žánru, ktorý sa kochali, ako sa Clint Eastwood lúčil so svetom, ktorý zo značky C.E. urobil celosvetový pojem.

• 2.2.2021  17:22
    Hush (2016)

Obohraná klasika dostala hluchonemý update. Vďaka tomuto ozvláštneniu malo zrazu dosť klišé scén osviežujúci nádych. Zloduch s maskou si neužíva len zabíjanie samotné, ale predovšetkým ten celý proces ako taký. Postupné trápenie svojej obete smerujúce ku krvavému finále. Film, ktorý prinesie oveľa viac zábavy než väčšina vyhajpovaných "hororov".

• 31.1.2021  09:24
    Dredd (2012)

Je Dredd (2012) lepší než Soudce Dredd (1995)? Jednoznačne. Karl Urban bola výborná voľba. Bohužiaľ ostatní herci sú céčko. Ano, je tu Lena Headey, ale hraje škaredozubú feťácku kráľovnú, ktorá neznáša chlapov. Vadila má tá Hra o trůny ždímačka a zároveň v tomto prípade jej kraľovanie nebolo vôbec ničím podložené. Čo sa týka využitia potenciálu námetu Soudce Dredda, tak v rámci rozpočtu z toho vytrieskali maximum. Vyzerá to dobre, zabíjanie je dostatočne rôznorodé, ale dostanete akčné béčko s hluchými miestami a bez charizmatických zloduchov. Verím tomu, že ak by sa natočilo pokračovanie s Urbanom, do ktorého by niekto nalial 2-3 krát viac peňazí, tak by sme dostali kvalitné sci-fi jatka atakujúce 4*. Takto bohužiaľ len akčná oddychovka, ktorá neurazí, ale rozhodne nestojí za odporúčanie či nebodaj znovu pozretie.

• 26.1.2021  13:40

Najprv musíte prečkať zoznamovanie, balenie, š*kanie ústrednej dvojice a až v druhej polovici filmu dostanete príbeh samotný. A ten rozhodne zaujme. Pocity úzkosti a beznádeje sú tu zachytené viac než dobre. Rozhodne ale nečakajte nič mysteriózne, hororové. Netradičná love story, ktorá podrobí všetkých zúčastnených skúškou svedomia.

• 25.1.2021  14:21
    Musarañas (2014)

Misery nechce zemřít po španielsky. Jediným zapamätateľným je výkon, ktorý predviedla Macarena Gómez. Skvelá psycho troska. Inak priemer až podpriemer, v ktorom vlastne nemáte komu fandiť, o koho sa báť a nedostane sa Vám žiadneho prekvapenia. Teda jedného malého áno, ale bez posunu celkového dojmu.

• 23.1.2021  20:16
    Ďábel (2020)

Zasa jeden ten z filmov, ktorý prepája na prvý pohľad neprepojené postavy a osudy. Kvalitne zahraný príbeh, zložený z malých príbehov, ktoré však neprinášajú vlastne vôbec nič zaujímavé. Film na ktorý si na druhý deň nemáte šancu spomenúť. Samozrejme potešila Riley Keough, ktorá skôr či neskôr získa status skvelej herečky pre hlavné role. Zatiaľ boduje hlavne v tých vedľajších. No a Robert Pattinson tak nejako ide cestou Leonarda DiCapria. Od miláčika pubin sa viac a viac začína presúvať do pozície skvelého herca po ktorom čoraz častejšie budú siahať áčkoví režiséri (odporúčam film Maják).

• 17.1.2021  17:43
    Banshee (TV seriál) (2013)

Čisto čisté béčko. Postavy si jasné na prvú dobrú a dej prináša nekomplikované, ale rozhodne dostatočne zaujímavé zvraty, a vzťahy. Hlavnou hybnou silou prvých troch sérii boli predovšetkým Kai Proctor a Rebecca Bowman. Čím však Banshee vyčnieva je akčnosť. Nájdete tu ojedinelý mix, v ktorom proti sebe bojujú mafiáni, policajti, amišovia, indiáni, náckovia. Toľko pästných súbojov v jednom diely či v jednej sérii nikde inde nenájdete. Banshee zároveň nešetrí sex scénami a necenzúrovanou nahotou herečiek. Nenáročná, dostatočne atraktívna záležitosť, ktorej by sa však zišlo viac zaujímavejších, kvalitnejších hercov. Záverečná 4. séria opúšťa vyšľapané chodníčky a stáva sa akýmsi pokusom o detektívny seriál. Viac kecov, menej akcie. Jedna postava sa premení v "catwoman". Pribudnú podivné postavy na čele s agentkou FBI, ktorá je fetka a rajda, a všade chodí na vysokých opätkoch. V rámci béčkových seriálov určite jeden z vydarených. No inak proste len priemer, ktorý nešetrí drsnosťou.

• 10.1.2021  22:00

V Poľsku zatúžili po vlastnej verzii klasických hororových príbehov. Zobrali Pátek třináctého a Hory mají oči, a vytvorili z nich kríženca, ktorý sám seba nedokáže brať vážne. Ani horor, ani hororová paródia. Pokus, ktorý sa asi počas výroby zvrtol v krvavú, nevážnu oddychovku.

• 10.1.2021  19:16
    Impetigore (2019)

Horor určite nie. Skôr duchárska historka, ktorá má spracovanie, za ktoré by sa nehanbili ani snímky made in USA. Násilia tu nie je nejako extra veľa, strašenia ešte menej. Dve mladé baby navštívia odľahnutú dedinu v ktorej postupne zisťujú, že je tam niečo v neporiadku. Nič čo by Vás ohúrilo, ale oceníte fajn zápletku a osvieženie v podobe exotickej krajiny a hercov.

• 6.1.2021  22:23
    Jeho dům (2020)

Začalo to ako príbeh o útrapách utečencov a ich štarte v novej krajine. Následne sa to nachvíľu prehupne do hororu s celkom vydarenou atmosférou. Potom už ale ide v podstate len o drama (s nadprirodzenou nadstavbou) o manželoch, ktorí stratili dcéru a každý sa s tým popasuje po svojom. Celé kúzlo filmu spočíva v tom, že Vám vŕtajú v hlave myšlienky o drobných či väčších rozdieloch v tom popasovaní sa. Zápletka zaujímavá, ale inak vlastne dostanete niečo, čo ste nechceli, pretože strach vyprchá priskoro. Tie dve hviezdy sú predovšetkým za ústrednú dvojicu. Neokukaní, kvalitní herci + vo vedľajšej role Matt Smith, ktorý sa čoraz viac derie do môjho zorného poľa.

• 5.1.2021  23:16
    Hlasy (2020)

Pre ľudí, ktorí vidia jeden horor za rok, tak pre tých to bude dobrý až nadpriemerne vydarený za 3-4*. Pre ľudí, ktorí vidia x za rok, tak pre tých to bude za 2-3*. Povedia si, že je to síce tuctový horor plný klišé, ale dobre natočený. No pre tých, ktorí radia hororový žáner medzi svoje najobľúbenejšie, tak pre nich to klesne do rozmedzia 1-2*. Dôvod? Spomínané klišé sú v tomto prípade strašne okaté, bez akejkoľvek snahy ich skryť. Postava vie, že jediné čo všetkých zachráni je A. No vždy keď je kúsok od A, tak sa nechá zlákať na B, potom C, potom D. Následne zázračne precitne a zasa sa vrhá na správny plán A. No ale potom ho zasa niečo čapne, tak ide na E. Čo v konečnom dôsledku nesvedčí ani tak o tuposti kladných postáv, ale o tuposti zla. A to sa neodpúšťa. Navyše herci mi vôbec nesadli. Nikto zaujímavý, nikto presvedčivý.

• 30.12.2020  18:36

Rok 2001. Scarlett Johansson. 17 rokov, ešte chirurgom nezmenšený nos, bez statusu sexsymbolu, bez miliónov od Marvelu. Thora Birch. 19 rokov a vrchol kariéry, teda Americkú krásu, už úspešne za sebou. Tak tieto dve nám tu rozohrali vzťahovku pre nerdov. Scarlett hraje dievča, ktoré si vlastne len myslí, že je mimo hlavného prúdu. Pritom túži po bežnom americkom tuctovom živote. Thora naopak hraje tú, ktorá je vo všetkom voči mainstreamu. A začína byť naštvaná, keď pomaly a isto zisťuje, že po skončení strednej školy už svoju najlepšiu kamarátku vo svojej bubline neudrží. Nájde si tak náhradu menom Steve Buscemi. No a tu sa odohraje romantika/vľhký sen pre nerdov. Ste divný, najlepšie roky máte za sebou, a pritom Vás chce zbaliť mladučká, peknučká s veľkým poprsím? Bizar romantika ako sa patrí. Lenže ona Vás chce aj nechce. A o tom je Přízračný svět. Divné aj pravdivé. Tie dve * sú zo 70% vďaka Thore Birch, ktorá bola v tom čase skvelým mixom sexepílu, roztomilosti a divnosti.

• 29.12.2020  21:30
    Wonder Woman 1984 (2020)

Wonder Woman 1984 je dokonalou ukázkou toho, že #MeToo vygeneruje zopár vyložených sračiek s nemalým rozpočtom. Sračiek, o ktorých to všetci kompetentní budú vedieť dlho dopredu, ale nebude im to vadiť. A prečo? No pretože vďaka týmto sračkám budú mať krytie. Dali sme priestor režisérke/scenáristke, jedného z dvoch záporákov sme obsadili ženou, ktorá rozhodne nebola obsadená pre svoju krásu. Už chápete? My, predstavitelia filmového štúdia rešpektujeme ženy. Nehnevajte sa preto na nás, že sme tých 151 minút vyplnili príbehom v ktorom motivácia postáv stojí za hovno. Nehnevajte sa, že postavám vyletujú z úst nudné kecy o hodnotách, že predvádzajú nudnú akciu a veľmi trápne pôsobiaci rýchlobeh. No a ešte sa nehnevajte za ten záver, kde sa rešpektujú všetci bez ohľadu na pohlavie, národnosť či náboženstvo. Umožnite týmto talentovaným ženám natočiť ďalšie pokračovania. Prosím, inak nás zažalujú, že ich nerešpektujeme. A sľubujeme, že z Gal Gadot urobíme najlepšie platenú ženu...nie nie, to by bolo diskriminačné...osobu v rámci hereckej brandže!

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 61 81