sheen

okres Praha
filmový závislák

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40
    • 7.1.2019  23:45

Velké díky kinu Aero a klukům z Moviezone, díky nim jsem mohl vidět jednu z největších sci-fi klasik na velkém plátně. Naprosto dokonalý scénář, herci, vtípky, hlášky, to vše z filmu dělá nesmrtelný film. Neskutečně jsem se nasmál a bavil u této nestárnoucí retrovky. [Kino Aero]

• 29.12.2018  14:41
    Maléna (2000)

Překrásná Monica Bellucci v honu na čerodejnici za nezaměnitelných tonů hudby Ennia Morriconeho.

• 28.12.2018  21:38

WOW WOW WOW. Naprosto úžasný koncert jednoho z nejzásadnějších skladatelů filmové hudby. Italská osobnost, ikona, hrdina a velikán. Hollywoodem naprosto neprávem přehlížen a nedoceněn. Několikrát byl Hollywoodem ošizen ale v roce 1986 naprosto okraden kdy složil vůbec jeho největší mistrovské dílu, hudbu k filmu Mise. Jeho skladby předběhly dobu. Koncert je víceméně průřezem toho nejlepšího co Maestro složil. I když mi tam chyběla píseň z filmu Neuplatní od Depalmy a Cockeye's Song, kterou zahrál George Zamfir. I tak se jedná o naprosto mimořádný koncert. Morriconeho jsem měl možnost slyšet rok zpět a příští rok jdu na něj zase. Morricone ohlásil konec koncertování již několikrát, myslím si, že tentokráte je to opravdu definitivní a rok 2019 bude poslední možnost slyšet jeho nesmrtelné melodie naživo. Proto jsem rád, že si pro oslavu svých 90tin vybral právě Český národní symfonický orchestr se kterým tak rád spolupracuje a Prahu. Bude to rozlučka se vším všudy.

• 27.12.2018  00:47

Vánoční klasika to asi úplně nebude. Je ale zábavné a dobře to utíká. Kurt Russel byl boží Santa a Severní pól nebyl nikdy kouzelnější.

• 15.12.2018  08:33
    Aquaman (2018)

James Wan vykradl a namixoval co mohl xD StarWars, Tron Legacy, Pacific Rim, trošinku Jurassic Park, možná bych ještě něco našel. Výsledkem je opravdu příjemná, zábavná a všemi barvičkami hrající a hýřící pohádka, která mile překvapila. Wan vytvořil opravdu krásnou podvodní říši, chce to mít teda koule, většina filmu se odehrává pod vodou. I když je to od začátku jasné a průhledné, tak Aquamanovi prostě fandíte. Amber je setsakramentsky sexy, Dafoe skvělý vypravěč a mentor. Nechybí ani opravdu gigantické finále. Rozhodně to povedenější co nám DC naservírovalo. [IMAX 3D]

• 10.12.2018  22:52

Ten monstrózní London je naprostá pecka, také všechny ty hejblátka a udělátka. Člověk se má stále na co dívat a čím se kochat, nechybí ani dobrá akce a velkolepé finále. Postavy mi k srdci moc nepřirostly až na Shrika. Čekal jsem asi trochu víc. [IMAX 2D]

• 24.11.2018  01:16
    Creed II (2018)

Pro mě milé překvapení. Postava Rockyho mě provází od dětství celým mým životem, nečekal jsem, že po posledním filmu Rocky Balboa uvidím Rockyho v ringu a ono vida, sice neboxuje, nic to ale nemění na tom, že mám velkou radost, nostalgie jak bič. Super trénink, finální zápas a vynikající Stallone. [Kino Aero]

• 22.11.2018  23:39

Dobrá romantika se super hereckými výkony, tleskám Mr. Cooper (sošku si ale odnese jiný zpěvák) a možná měním trošku názor na Gagu, dost dobrá herečka. Líbila se mi hlavně první polovina filmu kdy byla ještě obyčejná dívenka. [Kino MAT]

• 16.11.2018  16:32

Čekal jsem stupidnější příběh :) Ty bitky jsou naprosto perfektní, choreografie je na nejvyšší úrovni. Raid 3 to sice není ale i tak, jedná se o dobrou krvavou lázeň.

• 10.11.2018  16:00

Pane Singere smekám. Oživil jste legendu a fenomén takovým způsobem v který jsem ani nedoufal. Taková SHOW tady ještě nebyla. Všichni byli fakt špičkový ale Malek, ten byl naprosto famózní. Koncert ve Wembley jsem sledoval v slzách. Těžká ždímačka. Pro fanouška Queenu povinnost. Letos asi nic lepšího neuvidím. [IMAX 2D] . Film jsem viděl v kině ještě podruhé ve Světozoru. Zážitek to byl fantastický. Imaxu se ale žádné kino ani z daleka nepřiblíží.

• 29.10.2018  22:59
    Frankenstein (divadelní záznam) (2011)

Mohu hodnotit verzi Cumberbatch / Frankenstein a Miller / Monstrum. V samotném divadle to musel být pecka zážitek. Miller v roli Monstra opravdu exceluje. [Kino Světozor]

• 15.10.2018  20:59
    Billy Elliot (2000)

Ani nepamatuji kdy naposled mne film vzal tak za srdce.

• 5.10.2018  23:16

Trošku delší stopáž mi vůbec nevadila, nepřistihl jsem se, že bych sledoval hodinky nebo se nudil. Jako Gosling je pro mne několik let po sobě absolutní top, po BR 2049 má další majstrštyk, asi bude volat po sošce. Myslel jsem, že větší patriot než Bay neexistuje ale Chazelle v tomto filmu zachází ještě o kousek dál. [Kino Atlas CSFD předpremiéra]

• 13.9.2018  09:32

Tak opožděnější komentář ale přece :) V 87 si Shane Black asi splnil svůj sen, když si zahrál s Arnieho testosteronovýma hodavama v perfektním survival filmu. Teď si splnil asi svůj druhý sen, škoda, že to nepřišlo o dost dříve, mohl to být hit. Teď je to jen béčková, nahláškovaná krvavá lázeň. Bavil jsem se. [Kino Atlas CSFD předpremiéra]

• 9.9.2018  00:18
    Stalker (1979)

Tak to není film pro každého, zdaleka. U tohoto filmu se musí přemýšlet a uvažovat. Na velkém plátně působivé. [Kino Ponrepo]

• 6.9.2018  23:39
    McQueen (2018)

Úchvatné. Božské. Dokonalé. Vizionářské. Depresivní. Pohled pod pokličku jednoho z nejvíce kontroverzních módních návrhářů. Jedni ho milovali, druzí jím opovrhovali. [Bio Oko]

• 3.9.2018  20:55

Poutavé vykreslení divočiny a života v divočině. Redford to zvládl na jedničku, musím uznat, že je to jeden z nejlepších filmů, který jsem s ním viděl.

• 26.8.2018  22:15

Zatím asi nejhorší McQueen, kterého jsem viděl, nějak se mi to táhlo a neutíkalo :(

• 24.8.2018  22:29
    Upgrade (2018)

Tvl, to byl cyberpunk jak mraky, naprostá pecka a velké překvapení. Boží scénář, prostředí, hudba, vylepšení mi dost připomínalo Deus Ex :)

• 14.8.2018  21:05

Steve McQueen - Persoly na očích a na sobě harringtonku G9 od Baracuty. Klasik :)

• 8.8.2018  00:23
    Altered Carbon (TV seriál) (2018)

Hodně dobrý cyberpunk, chvilkami mi to připomínalo Deus Ex / Blade Runner. Našel jsem tam vše, krásný vizuál, úžasné prostředí, super akci - i s katanama, krásné nahé ženy, drsného antihrdinu. Ale i tak to na plný počet nebylo, třeba druhá řada zvedne laťku :)

• 27.7.2018  18:36

Našlapaná vysokooktanová šleha, která nemá žádné hluché a ani nudné místa. Cruise je brutální. Série jde díl od dílu nahoru (když neberu dvojku). Hype a zvěsti byly pro jednou pravdivé :) letos je to zatím to nejlepší. [IMAX 3D]

• 14.7.2018  12:10
    GLOW (TV seriál) (2017)

Pustil jsem si to jen tak ze srandy, že si dám jeden díl a uvidím. Ten seriál mě chytl a bavil celou první série. Velmi příjemná retro blbinka:) Netflix jede bomby. Tak jo, i druhá řada byla super, dokonce lepší než první, už se těším na třetí. Děvčata mají dobře našlápnuto.

• 9.7.2018  21:03

Seveřani mají tohle prostě v malíku, tyto thrillery on umí. Bravurně napsáno a zahráno, reálně natočeno až z toho mrazí. [Kino Světozor]

• 8.7.2018  22:41
    Patrick Melrose (TV seriál) (2018)

Hodně depresivní one man show Benedicta Cumberbatche.

• 5.7.2018  21:32

DCčko ty animáky zvládá na výbornou. Vynikající scénář, super postavy a pecka bitky. PS : potitulková scéna :)

• 5.7.2018  18:43

Měli před sebou těžký úkol, překonat nepřekonatelné. Překvapení se nekoná, každopádně se jedná o dobře natočený thriller. Brolin s Del Torem jsou neskuteční, když jsou oba na scéně, tak to šlape na plné pecky. [Kino Světozor]

• 4.7.2018  23:36

Další marvelovka pro kidy ale bavil jsem se setsakramentsky. Akce nebyla nikdy vtipnější :) [Cinestar Anděl]

• 27.6.2018  20:22

Po té kritice, která se snesla jsem čekal, že to bude opravdu terrybad :) ale nebylo to až tak zlé. Je pravda, že scénář je jedna velké díra, pokud tento aspekt filmu odpustíte a budete si užívat film, dostanete příjemnou, napínavou a lehce hororově naladěnou jednohubku. [IMAX 3D]

• 21.6.2018  05:51
    Fargo (1996)

V rámci legend v Kino Aero jsem měl možnost shlédnout tento sranda thriller. Ten scénář, to prostě nevymyslíš, ty zvraty a eskapády, neskutečně jsem se bavil a ústřední dvojka? Totální trotlící bez debat, naprosto úžasní. [Kino Aero]

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40