sheen

okres Praha
filmový závislák

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38
    • 21.9.2017  22:26

Krejčí z legendární britské Savile Row jsou zpět a v plné síle. Je to neskutečně přehnané, plné super hlášek. Vaughn to vyhnal do extrému a to se mi moc líbilo, stejně jako Statesmani. [IMAX 2D]

• 2.9.2017  12:43

Mladičký Williem Defoe, kterému zkušeně sekunduje veterán Hackman. Mrazivé a hutné drama, které se věnuje nejen rasové nenávisti.

• 31.8.2017  21:41

Emocionální ždímačka. Ani ne týden zpět jsem byl v Londýně, měl jsem možnost navštívit Kensingtonský palác, výstavu "Diana Her Fashion Story" a projít si její "Memorial Walk" a navštívit krásná místa kam chodila. Byl jsem naprosto dojat.

• 2.8.2017  00:39
    Bio Ráj (1988)

Tak to bylo boží, vidět film v originále s titulkama a ze starých kotoučů. Letní kino na Veletržním paláci vytasilo zážitek jak bič. Dokonalý film o jednom z nejsilnějších přátelství a lásce k filmu. [Letní kino Veletržního paláce]

• 30.7.2017  00:46
    Mimo zákon (1986)

Po příchodu Benigniho na scénu začne ta pravá zábava xD [Nákladové nádraží Žižkov]

• 25.7.2017  23:22
    Dunkerk (2017)

Nolan mi sedl ..nebo spíš Zimmer?:) Perfektně technicky zvládnuté drama, skvělé prolínání časových linek, více než obvykle je tady veledůležitý Mr. Zimmer, který dokresluje emoce a atmosféru, tam kde se nemluví, což je hodně částí filmu. Jinak zvláštní odstavec si zaslouží projekce v IMAXU, projekce ve formátu 70mm na plátně 25 x 14 metrů a musím říci, že to byla pastva pro oči, tak čistý obraz jsem v kině ještě neviděl a obávám se, že jinde bude zážitek zhola poloviční. [IMAX]

• 21.7.2017  00:20

Nejvíce filmu škodí jeho délka, jinak je to příjemná omalovánková sci-fárnána, která hraje miliony barvičkami. Další Pátý element se nekoná. Cara je hot jak sviň:) [Cinestar Anděl]

• 17.7.2017  23:06

Boží, kdy naposledy jsem se takto zasmál? Tolik zářezů kolik měl tento film si snad ani nepamatuji. Být to o něco kratší, jednalo by se o jednu z nej komedií jakou jsem kdy viděl, tak se jedná o jednu z nej komedií, kterou jsem viděl za poslední roky. [Kino Světozor]

• 15.7.2017  21:07
    Baby Driver (2017)

Nabušený akční muzikál. Wright do toho vlítnul na plný pecky a natočil nesmírně zábavnou hudební jízdu. [Kino Aero]

• 15.7.2017  00:45

Matt Reeves vytasil trumfové eso a z posledního dílu děla komorní drama, válčení je tady jen do počtu. Vůbec mi to nevadilo, užíval jsem si putování a dialogy opičích hrdinů naplno. "Apes not kill apes" [Cinestar Anděl]

• 7.7.2017  23:00

V Římě to očividně žije a docela dost. Sorrentino se mi trefil do vkusu, bezmála dvou a půl hodinová oslava umění a krásy, kterou nás provádí postarší elegán, který se tak jako každý správný Ital umí oblékat. Hlavně jsem ocenil různé kombinace sak, košil a kapesníčků. Skvělá hudba, krásné obrázky, krásné oblečení a krásný Řím :)

• 7.7.2017  00:36
    Memento (2000)

Trochu mi to trvalo než jsem se k tomuto filmu dostal. Jakmile Bio Oko uspořádalo akci "Přehlídka filmů Christophera Nolana" bylo rozhodnuto :) Chtělo to hodně soustředění a přemýšlení ale zvládl jsem rozmotat to zamotané klubko, Nolan je fakt pán. [Bio Oko]

• 5.7.2017  22:57

Sam Raimi může být v klidu, tento Spiderman ho jen stěží přeponá. Komixovka pro hodně teenage publikum, nic víc od toho nečekat, pobavil jsem se, zasmál jsem se :) [Cinestar Anděl]

• 1.7.2017  00:33
    Flashdance (1983)

Americký sen, film je spíše smršť klipů, dnes už s legendárními songy. She's a maniac, maniac....[Nákladové nádraží Žižkov]

• 26.6.2017  23:38

Bay už nějak tak rezignoval... dřív to dávalo alespoň trošilinku smysl, pátý díl jde ještě dále a servíruje nám totální bullshit xD Jako jo, dobře se na to v Ajmaxu dívá, akce střídá akci, film je doslova napěchovaný akcí, auta jsou krásné...ale na popáté už mě to nějak neoslní i když mám TF sérii rád (byli moji první TF v IMAXU a to 3D je tam fakt kulervoucí). Byl to úlet jako prase:) [IMAX 3D]

• 17.6.2017  23:46

Na Strážce vesmíru jsem jako prcek čuměl každé ráno a chtěl být červený :) v té době to bylo supr. Dnes, totální blbina. Musím říct, že restart je to poměrně dobrý, čekal jsem daleko větší bullshit. Příjemná teenage akční sci-fárna, jen kdyby to nebylo zbytečně natahované,

• 17.6.2017  00:17
    Smrtihlav (2017)

Naprosto souhlasím s uživatelem Wacoslav1. Já jsem s tímto zpracování naprosto spokojen, měl jsem možnost nahlédnout do života Heydricha, vidět atentát z jeho perspektivy, trošku poznat ho jako člověka. [Cinestar Anděl]

• 10.6.2017  21:44
    Mumie (2017)

Nechtěl jsem srovnávat se Sommersem ale musím, tam kde měla jeho verze kouzelný Egypt, vtip / hláškujícího Frasera, potrhlého Hannaha, krásnou Weisz, perfektního záporáka a opět spoustu vtipu a nezapomenutelných scén. Kutzman má jen Toma, který pořád někam pobíhá, naštěstí je to krátké a díky akci to rychle uteče :) [MKUH]

• 10.6.2017  13:24

Asi jsem beznadějný romantik, to co předvedla mladičká Audrey a elegán Peck bylo kouzelné. O dva měsíce později jsem měl možnost vidět film v letním kině v karlínských kasárnách, letní romantika jak bič :)

• 9.6.2017  20:56
    Casablanca (1942)

Nesmrtelná klasika s Bogartem, opravdu pan Elegán. Obdivuji ty lněné/bavlněné obleky :)

• 2.6.2017  22:53
    Tanečník (2016)

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Furstovi z kina Aera za volňásky :) Byla to má první návštěva kina Světozor, moc krásné kino. A teď k filmu. Nejsem žádný velký znalec ale balet mám rád, byl jsem na několika představeních. Dokument naprosto pecka, ukázka toho jak se dostat na vrchol, co to všechno sebou nese, neskutečné rodinné oběti, obrovský tlak, osamocení a poté obrovský pád. Co tam Sergej předvádí, ta ladnost, kroky, akrobacie a gestikulace. Už, když byl na škole a bylo možno vidět srovnání s jeho vrstevníky, ten propad byl obrovský, byl o několik levelů výše. [Kino Světozor]

• 1.6.2017  20:12
    Wonder Woman (2017)

DCčku se to konečně povedlo, na chvíli zadupat Marvel :) Jsem rád, že filmy DC jsou tak diametrálně odlišně od marvelovek. Spusty fandů plivaly směrem ke Gal Gagot a ja musím napsat, že impérium vrací úder, umlčela je se vší parádou. Odcházel jsem z Imaxu naprosto nadšen, ač tomu sám nevěřím, tento rok patří zatím DC [IMAX 3D]

• 25.5.2017  23:03

Deppovi asi došly peníze, že musel natočit další díl. Místy jsem se hodně nudil, zbytečně natahované, trikově bravurně zvládnuté. Ani IMAX 3D, který byl supr to nezachránil. [IMAX 3D]

• 23.5.2017  22:25

Takovou temnou, nahláškovanou fantasy pro dospělé jen tak neuvidíte. Do toho Ritchieho prostřihy a vynikající hudba! Londýn mi hodně připomínal Vizimu z počítačové hry The Witcher :) [Cinestar Anděl]

• 20.5.2017  19:35
    Hagane no renkindžucuši (TV seriál) (2009)

FMA z 2003 byl super, neváhal jsem a ihned jsem se vrhl na FMA 2009. Seriál mě naprosto nadchnul, pohltil a dostal. Je vůbec možné stvořit něco tak geniálního? Od příběhu, přes postavy, scenérie až po zvraty, rozhodnutí, odhalení, úvahy a vyvrcholení se jedná o neskutečnou jízdu, kdy mě každý díl hnal neskutečně kupředu. Hnací síla byla o trošilinku slabší než u Berserka. Nemám víc co dodat, naprostá symfonie :)

• 18.5.2017  23:10

Doby kdy se za 10-15 mega rodily kultovky jsou nenávratně pryč a nejspíše se to již opakovat nebude. Scott dobře navázal na Promethea, něco málo vysvětlil, Fassbender vynikající, zbytek nic moc. I těch pár povedených, vygradovaných scén, hlavně poslední půl hodinka mi stačily k poměrné spokojenosti. [IMAX 2D]

• 7.5.2017  21:03
    Fullmetal Alchemist (TV seriál) (2003)

Po dvou týdnech sledování můžu konečně napsat mé pocity ohledně celého seriálu. Spolu s Berserkem je to pro mne naprostá topka. Témata, které se tam probírají, rozhodnutí, kterým musejí čelit..nečekal bych, že animovaný seriál půjde až tak...Bylo to prostě super, bratři Elricové si mne získali a už nyní se těším na remake z 2009.

• 5.5.2017  23:14

Sranda to je, o tom žádná....dokonce velká sranda ale už to není tak cool jako jednička, něco to ztratilo....chyběl mi tam i nějaký klasický záporák. Ale dobře se na to dívá a uteče to jako voda, trojka bude rozhodně lepší = vydržet úplně do konce. [IMAX 3D]

• 23.4.2017  22:22
    Psycho (1960)

Po Vertigu můj druhý Hitchcock, perfektní dialogy a mrazivá atmosféra. [Kino Ponrepo]

• 22.4.2017  02:39

Trošku opožděnější koment :) Na Volavku tu zdaleka nemá, Jack a parta okolo něj se mohou snažit jak chtějí ale ne a ne. [Kino Aero]

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38