sheen

okres Praha
filmový závislák

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
    • 10.1.2018  22:55

Doufám, že to Garymu vyjde a vyhraje Oskara. Leta nám dokazuje, že je to pan Herec, neskutečný univerzál, dokáže přesvědčivě zahrát cokoliv. Jinak film lehký nadprůměr, většina film se odehrává v Churchill War Rooms. Při návštěvě Londýna minulý rok jsem si je prošel, návštěvu doporučuji. [Kino Atlas CSFD předpremiéra].

• 29.12.2017  19:15

Finální bitka za doprovodu Vivaldiho Čtvero ročních období (Storm) byla epik! Jinak lepší průměr.

• 29.12.2017  01:43

Jedna hvězda za Táňu a druhá za mého oblíbeného, bohužel předabovaného Zaklínače.

• 25.12.2017  18:23
    Paradox (2017)

První hodinku jsem si myslel, že je to ztráta času, naštěstí pak přišel parádní závěr, který to trošku zachránil.

• 15.12.2017  23:10

Staré Star Wars se nám nikdy nevrátí, alespoň, že to není taková vykrádačka jako 7mý díl. Byl jsem spokojenější i přes spousty nelogičností, mělo to staré, známé postavy, zajímavé zvraty, dech mi to nevyrazilo ale šlo to. [IMAX 3D]

• 3.12.2017  00:10

Kdo se trošku zajímá o tvorbu génia jménem Mijazaki, ví, že je naprosto posedlý létáním :) Tento film se naplno věnuje létaní, letectví, letadlům.

• 2.12.2017  10:30

Není to John Whick v sukni :) ale dobře se na to dívá a rychle to utíká. Charlize je jedna z mála hereček současnosti, která to zvládne utáhnout prakticky sama. Ať už se jedná o bojové scény, sexappeal či konverzaci špion vs špion :)

• 26.11.2017  19:56

Tak ten závěr, to byla těžká ždímačka až na kost, neubránil se snad nikdo. Hodnotím DC verzi.

• 20.11.2017  21:23
    Fate/Zero (TV seriál) (2012)

Druhá část nářezového anime preqvelu k Fate Stay Night. Jak jsem napsal k první části, zajímavější páni a zajímavější hrdinní duchové. Saber s jejím Vznešeným fantomem je prostě nej :)

• 19.11.2017  18:32

Naprosto super oddechovka. Frantíci ty komedie prostě umí, inteligentní vtip, chytré dialogy a narážky. [Kino Světozor]

• 18.11.2017  23:03
    Fate/Zero (TV seriál) (2011)

FZ se mi líbí více než FSN, hlavně díky zajímavějším pánům a služebníkům.

• 12.11.2017  14:49

Zdařilý remake! Kenneth a parta okolo něj to zvládli a dělají čest předchůdci. Branagh je výborný Poirot, samozřejmě Suchet byl a navždy zůstane TEN Poirot :) [Kino Aero]

• 9.11.2017  23:39
    Sloní muž (1980)

To byl Lynch? Nevěřím :) Lynchova analýza lidského charakteru. [Kino Aero]

• 9.11.2017  00:03

Kino Aero uspořádalo přehlídku filmů D. Lynche. Tak jsem si řekl, že dám Mulholland. Můj první film od tohoto režiséra, nechal mě v hlavě brutální guláš :) Jako Naomi Watts, och! [Kino Aero]

• 26.10.2017  20:24

Ale jo, nebylo to špatné, odcházel jsem více méně spokojen, více než z kinderspidermana. Je to barevné, je to hóóódně barevné, je tam opět kopec tupého Marvel humoru, odumřelo mi zase pár mozkových buněk. Naštěstí se na to dobře dívá, hlavně na začátek a na konec, prostředek je poměrně nudná omáčka.. [IMAX 3D]

• 25.10.2017  22:30
    Viva Maria! (1965)

Moje první a snad ne poslední Brigitte Bardot na velkém plátně. Dvě nesmírně krásné herečky své doby, hlavně Bardotka :) se potkaly na velkém plátně v šíleně ulétlé taškařici, zasmál jsem se dost. [Kino Ponrepo]

• 25.10.2017  19:06
    One Punch Man (TV seriál) (2015)

Akční anime se superhrdiny za zvuků speedmetalu, to si nechám líbit :)

• 17.10.2017  22:44
    matka! (2017)

Tywol* na čem jsem to byl? 2h mého života vyhozeny oknem. [CSFD předpremiéra Kino Atlas]

• 14.10.2017  00:11
    Sněhulák (2017)

Těšil jsem se jako sviň, knížku jsem četl o to víc jsem bohužel zklamaný. Kde bylo to mrazivé napětí, které jsem v knize cítil na každé stránce?. [Cinestar Anděl]

• 9.10.2017  22:59

Rád bych poděkoval kinu Aero za možnost vidět film s velkým předstihem a za pozvání na předpremiéru :). Měli jsme možnost vidět prvních pár minut v originále a zbytek projekce v dabingu, díky menším technickým komplikacím:). Pro mě osobně, jednoznačně Redford. Zpět k filmu. Sérii Zázračná planeta jsem samozřejmě viděl a považuji ji za vrchol dokumentární tvorby (a také filmy od Davida Attenborougha) a za přírodopisné orgie. I tento snímek není výjimkou, krásné scenérie, podmanivá hudba, různorodost, barevnost, sranda, pecka film pro celou rodinu (spíše pro ty menší). Dokument o tom jak bychom si naší planetky měli vážit a jak je krásná. [Bio Oko]

• 5.10.2017  20:07

Po téměř 35 letech, návrat cyberpunkové legendy, Deckarda, neskutečného vizuálu, scenéríi, pomalu vyprávěného příběhu a pečlivě vystavěné mrazivé atmosféry za zvuků dokonalé elektronické hudby, takový je nový Blade Runner. Scény a rozhovory K/Joi na mne působily neskutečně silně. Jedná se o výjimečné, umělecké dílko. PS : Gosling se může snažit ale Deckard je jenom jeden a navždy bude :) [IMAX 3D] Tak druhé shlédnutí o 11 dní později, opět v IMAXU bylo ještě intenzivnější, je to neskutečná scifárna.

• 3.10.2017  22:33
    Noc (1961)

Tak už vím kde Sorrentino čerpal při tvorbě Velké nádhery xD. V originále a na velkém plátně. [Kino Ponrepo].

• 1.10.2017  20:15

Pro mě největší katastrofické pecky společně se Skleněným peklem. Musím říci, že dlouho jsem neviděl takový výkon jaký na place nechává Gene Hackman, naprosto strhující, ten by vyburcoval i mne abych bojoval o svůj život. A měl jsem velké štěstí vidět tento klenot na velkém plátně! [Kino Ponrepo]

• 28.9.2017  18:44
    Wind River (2017)

Asi to nejlepší co jsem viděl letos v kině. Ten scénář si zaslouží nějakou odměnu. Vynikající mrazivý thriller s hodně silnou atmosférou. [Kino Světozor]

• 21.9.2017  22:26

Krejčí z legendární britské Savile Row jsou zpět a v plné síle. Je to neskutečně přehnané, plné super hlášek. Vaughn to vyhnal do extrému a to se mi moc líbilo, stejně jako Statesmani. [IMAX 2D]

• 2.9.2017  12:43

Mladičký Williem Defoe, kterému zkušeně sekunduje veterán Hackman. Mrazivé a hutné drama, které se věnuje nejen rasové nenávisti.

• 31.8.2017  21:41

Emocionální ždímačka. Ani ne týden zpět jsem byl v Londýně, měl jsem možnost navštívit Kensingtonský palác, výstavu "Diana Her Fashion Story" a projít si její "Memorial Walk" a navštívit krásná místa kam chodila. Byl jsem naprosto dojat.

• 2.8.2017  00:39
    Bio Ráj (1988)

Tak to bylo boží, vidět film v originále s titulkama a ze starých kotoučů. Letní kino na Veletržním paláci vytasilo zážitek jak bič. Dokonalý film o jednom z nejsilnějších přátelství a lásce k filmu. [Letní kino Veletržního paláce]

• 30.7.2017  00:46
    Mimo zákon (1986)

Po příchodu Benigniho na scénu začne ta pravá zábava xD [Nákladové nádraží Žižkov]

• 25.7.2017  23:22
    Dunkerk (2017)

Nolan mi sedl ..nebo spíš Zimmer?:) Perfektně technicky zvládnuté drama, skvělé prolínání časových linek, více než obvykle je tady veledůležitý Mr. Zimmer, který dokresluje emoce a atmosféru, tam kde se nemluví, což je hodně částí filmu. Jinak zvláštní odstavec si zaslouží projekce v IMAXU, projekce ve formátu 70mm na plátně 25 x 14 metrů a musím říci, že to byla pastva pro oči, tak čistý obraz jsem v kině ještě neviděl a obávám se, že jinde bude zážitek zhola poloviční. [IMAX]

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39