sheen

okres Praha
filmový závislák

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40
    • 14.8.2018  21:05

Steve McQueen - Persoly na ocich a na sobe harringtonku G9 od Baracuty. Klasik :)

• 8.8.2018  00:23
    Altered Carbon (TV seriál) (2018)

Hodně dobrý cyberpunk, chvilkami mi to připomínalo Deus Ex / Blade Runner. Našel jsem tam vše, krásný vizuál, úžasné prostředí, super akci - i s katanama, krásné nahé ženy, drsného antihrdinu. Ale i tak to na plný počet nebylo, třeba druhá řada zvedne laťku :)

• 27.7.2018  18:36

Našlapaná vysokooktanová šleha, která nemá žádné hluché a ani nudné místa. Cruise je brutální. Série jde díl od dílu nahoru (když neberu dvojku). Hype a zvěsti byly pro jednou pravdivé :) letos je to zatím to nejlepší. [IMAX 3D]

• 14.7.2018  12:10
    GLOW (TV seriál) (2017)

Pustil jsem si to jen tak ze srandy, že si dám jeden díl a uvidím. Ten seriál mě chytl a bavil celou první série. Velmi příjemná retro blbinka:) Netflix jede bomby. Tak jo, i druhá řada byla super, dokonce lepší než první, už se těším na třetí. Děvčata mají dobře našlápnuto.

• 9.7.2018  21:03

Seveřani mají tohle prostě v malíku, tyto thrillery on umí. Bravurně napsáno a zahráno, reálně natočeno až z toho mrazí. [Kino Světozor]

• 8.7.2018  22:41
    Patrick Melrose (TV seriál) (2018)

Hodně depresivní one man show Benedicta Cumberbatche.

• 5.7.2018  21:32

DCčko ty animáky zvládá na výbornou. Vynikající scénář, super postavy a pecka bitky. PS : potitulková scéna :)

• 5.7.2018  18:43

Měli před sebou těžký úkol, překonat nepřekonatelné. Překvapení se nekoná, každopádně se jedná o dobře natočený thriller. Brolin s Del Torem jsou neskuteční, když jsou oba na scéně, tak to šlape na plné pecky. [Kino Světozor]

• 4.7.2018  23:36

Další marvelovka pro kidy ale bavil jsem se setsakramentsky. Akce nebyla nikdy vtipnější :) [Cinestar Anděl]

• 27.6.2018  20:22

Po té kritice, která se snesla jsem čekal, že to bude opravdu terrybad :) ale nebylo to až tak zlé. Je pravda, že scénář je jedna velké díra, pokud tento aspekt filmu odpustíte a budete si užívat film, dostanete příjemnou, napínavou a lehce hororově naladěnou jednohubku. [IMAX 3D]

• 21.6.2018  05:51
    Fargo (1996)

V rámci legend v Kino Aero jsem měl možnost shlédnout tento sranda thriller. Ten scénář, to prostě nevymyslíš, ty zvraty a eskapády, neskutečně jsem se bavil a ústřední dvojka? Totální trotlící bez debat, naprosto úžasní. [Kino Aero]

• 4.6.2018  23:19

Charlie v životní roli a neskutečná kadence gagů, narážek. Tento film je jasný král parodií. Moviezone se pochlapila a po projekci filmu Komando nám na velkém plátnu naservírovalo Výstřely 2 [Kino Aero]

• 2.6.2018  00:15
    Já, Simon (2018)

Takovou pozitivní nakopávku jsem dlouho neviděl. První hodinu se to tváří nevinně a průměrně ale pak to přijde :)

• 28.5.2018  22:28
    Cobra Kai (TV seriál) (2018)

Tak jo, po shlédnutí celé série musím uznat, že takovou šupu jsem nečekal, velké překvapení pro fandy původního Karate Kida, neskutečná nostalgie, která funguje naplno. Už se nemohu dočkat druhé série.

• 27.5.2018  22:49

Stará klasa do které se Clint neskutečně hodil. Jeden z těch starých filmů které můžu dokola. Po projekci jsem se musel podívat na Skálu xD Aktuálně shlédnuto na velkém plátně [Kino Ponrepo]

• 25.5.2018  23:32
    Agnelli (2017)

Pecka dokument o jednom významném člověku, který postavil Itálii na nohy a doslova jí dal kola. Zároveň to byl jeden z nejlépe oblékaných pánů co kdy žil, nosíte někdo hodinky přes manžetu košile?:) Začal s tím právě tento "fashionista".

• 24.5.2018  21:15

Další spinoff, který je lepší než celovečerní film(y) z nové trilogie? Bingo! Dostal jsem přesně to co jsem chtěl, akcí nabušený příběh jak se jedna z nejlepších filmových dvojic z předaleké galaxie dala dohromady a jak se z nich stali kamarádi až za hrob. Nová trologie se jisto jistě zavděčuje teenage publiku, kdežto spinoffy budou žrát starší fandové. [IMAX 3D]

• 23.5.2018  21:10

Pro fanoušky komixů povinnost. Jak vznikli hrdinové jako Superman? Batman? Wonder Woman? Sandman? Nechyběl ani génius Alan Moore, který je můj nejoblíbenější autor vůbec. DC u mě vyhrává na plné čáře nad Marvelem :)

• 15.5.2018  23:00
    Deadpool 2 (2018)

Tywe, jim se to povedlo i na podruhé. A dokonce lépe. Je to totální blbost ale zábavná blbost a dokonce to dává hlavu a patu. Reynolds si holt pohlídal scénář. Je to brutálně nahláškované, ještě více než jednička, pecka akce, pecka narážky. Byl jsem nadšen. [Cinestar Anděl]

• 27.4.2018  20:23

Nejakčnější marvelovka, která chytne za koule a už nepustí. Žádný oddech, našlapaná ve všech směrech .[IMAX 3D]

• 1.4.2018  22:28

Úžasné retrovka kterou si naplno vychutná člověk, který pochytá ty tuny odkazů na staré "klasiky". Bylo to naprosto bombastické. Kdy jsem se tak naposledy v kině bavil? Ani nevím. Spielberg to prostě neskutečně vychytal. Můj favorit je úsek z filmu Osvícení. Druhá projekce, tentokráte v IMAX 3D pro porovnání na sebe nenechá dlouho čekat :) Jo a soundtrack si zaslouží svoji vlastní kapitolu, pecky od Van Halena, A-Ha, Bee Gees a dalších..[Cinestar Anděl]

• 25.3.2018  21:19

Čekal jsem, že to bude horší :) IMAX 3D to celé zachraňuje. Bitky jsou fakt pecka.

• 14.3.2018  22:12
    Tomb Raider (2018)

Až na zřejmé jisté tělesné nedostatky hlavní aktérky oproti herní předloze nemám pomalu co vytknout. Mladinká Alicia Vikander se své role zhostila velmi dobře. Bavil jsem se, jedná se o kvalitní dobrodružnák, který tady nebyl od prvních Lovců pokladů. Spokojenost. [CSFD premiréra IMAX 3D]

• 1.3.2018  23:16

Tady nejde jít pod 5. To jsou zlaté vzpomínky, které nám nikdo nevezme. Na Nagano nikdy nezapomenu. Perfektní dokument.

• 6.2.2018  21:44

Nic převratného. Ovšem šatník a styl oblékání Juliana je o několik levelů výše než u většiny dnešních mužů :)

• 1.2.2018  23:36
    Tvář vody (2017)

Tak nějak jsem od filmu, který má 13 nominací na Oskara čekal víc. Del Toro je můj oblíbenec ale tady mne lehce zklamal. [Kino Aero]

• 10.1.2018  22:55

Doufám, že to Garymu vyjde a vyhraje Oskara. Leta nám dokazuje, že je to pan Herec, neskutečný univerzál, dokáže přesvědčivě zahrát cokoliv. Jinak film lehký nadprůměr, většina filmu se odehrává v Churchill War Rooms. Při návštěvě Londýna minulý rok jsem si je prošel, návštěvu doporučuji. [Kino Atlas CSFD předpremiéra].

• 29.12.2017  19:15

Finální bitka za doprovodu Vivaldiho Čtvero ročních období (Storm) byla epik! Jinak lepší průměr.

• 29.12.2017  01:43

Jedna hvězda za Táňu a druhá za mého oblíbeného, bohužel předabovaného Zaklínače.

• 25.12.2017  18:23

První hodinku jsem si myslel, že je to ztráta času, naštěstí pak přišel parádní závěr, který to trošku zachránil.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40