sheen

filmový závislák

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
    • 21.6.2018  05:51
    Fargo (1996)

V rámci legend v Kino Aero jsem měl možnost shlédnout tento sranda thriller. Ten scénář, to prostě nevymyslíš, ty zvraty a eskapády, neskutečně jsem se bavil a ústřední dvojka? Totální trotlící bez debat, naprosto úžasní. [Kino Aero]

• 4.6.2018  23:19

Charlie v životní roli a neskutečná kadence gagů, narážek. Tento film je jasný král parodií. Moviezone se pochlapila a po projekci filmu Komando nám na velkém plátnu naservírovalo Výstřely 2 [Kino Aero]

• 2.6.2018  00:15
    Já, Simon (2018)

Takovou pozitivní nakopávku jsem dlouho neviděl. První hodinu se to tváří nevinně a průměrně ale pak to přijde :)

• 28.5.2018  22:28
    Cobra Kai (TV seriál) (2018)

Tak jo, po shlédnutí celé série musím uznat, že takovou šupu jsem nečekal, velké překvapení pro fandy původního Karate Kida, neskutečná nostalgie, která funguje naplno. Už se nemohu dočkat druhé série.

• 27.5.2018  22:49

Stará klasa do které se Clint neskutečně hodil. Jeden z těch starých filmů které můžu dokola. Po projekci jsem se musel podívat na Skálu xD Aktuálně shlédnuto na velkém plátně [Kino Ponrepo]

• 25.5.2018  23:32
    Agnelli (2017)

Pecka dokument? Víc k tomu nemám co napsat.

• 24.5.2018  21:15

Další spinoff, který je lepší než celovečerní film(y) z nové trilogie? Bingo! Dostal jsem přesně to co jsem chtěl, akcí nabušený příběh jak se jedna z nejlepších filmových dvojic z předaleké galaxie dala dohromady a jak se z nich stali kamarádi až za hrob. Nová trologie se jisto jistě zavděčuje teenage publiku, kdežto spinoffy budou žrát starší fandové. [IMAX 3D]

• 23.5.2018  21:10

Pro fanoušky komixů povinnost. Jak vznikli hrdinové jako Superman? Batman? Wonder Woman? Sandman? Nechyběl ani génius Alan Moore, který je můj nejoblíbenější autor vůbec. DC u mě vyhrává na plné čáře nad Marvelem :)

• 15.5.2018  23:00
    Deadpool 2 (2018)

Tywe, jim se to povedlo i na podruhé. A dokonce lépe. Je to totální blbost ale zábavná blbost a dokonce to dává hlavu a patu. Reynolds si holt pohlídal scénář. Je to brutálně nahláškované, ještě více než jednička, pecka akce, pecka narážky. Byl jsem nadšen. [Cinestar Anděl]

• 27.4.2018  20:23

Nejakčnější marvelovka, která chytne za koule a už nepustí. Žádný oddech, našlapaná ve všech směrech .[IMAX 3D]

• 1.4.2018  22:28

Úžasné retrovka kterou si naplno vychutná člověk, který pochytá ty tuny odkazů na staré "klasiky". Bylo to naprosto bombastické. Kdy jsem se tak naposledy v kině bavil? Ani nevím. Spielberg to prostě neskutečně vychytal. Můj favorit je úsek z filmu Osvícení. Druhá projekce, tentokráte v IMAX 3D pro porovnání na sebe nenechá dlouho čekat :) Jo a soundtrack si zaslouží svoji vlastní kapitolu, pecky od Van Halena, A-Ha, Bee Gees a dalších..[Cinestar Anděl]

• 25.3.2018  21:19

Čekal jsem, že to bude horší :) IMAX 3D to celé zachraňuje. Bitky jsou fakt pecka.

• 14.3.2018  22:12
    Tomb Raider (2018)

Až na zřejmé jisté tělesné nedostatky hlavní aktérky oproti herní předloze nemám pomalu co vytknout. Mladinká Alicia Vikander se své role zhostila velmi dobře. Bavil jsem se, jedná se o kvalitní dobrodružnák, který tady nebyl od prvních Lovců pokladů. Spokojenost. [CSFD premiréra]

• 1.3.2018  23:16

Tady nejde jít pod 5. To jsou zlaté vzpomínky, které nám nikdo nevezme. Na Nagano nikdy nezapomenu. Perfektní dokument.

• 6.2.2018  21:44

Nic převratného. Ovšem šatník a styl oblékání Juliana je o několik levelů výše než u většiny dnešních mužů :)

• 1.2.2018  23:36
    Tvář vody (2017)

Tak nějak jsem od filmu, který má 13 nominací na Oskara čekal víc. Del Toro je můj oblíbenec ale tady mne lehce zklamal. [Kino Aero]

• 10.1.2018  22:55

Doufám, že to Garymu vyjde a vyhraje Oskara. Leta nám dokazuje, že je to pan Herec, neskutečný univerzál, dokáže přesvědčivě zahrát cokoliv. Jinak film lehký nadprůměr, většina filmu se odehrává v Churchill War Rooms. Při návštěvě Londýna minulý rok jsem si je prošel, návštěvu doporučuji. [Kino Atlas CSFD předpremiéra].

• 29.12.2017  19:15

Finální bitka za doprovodu Vivaldiho Čtvero ročních období (Storm) byla epik! Jinak lepší průměr.

• 29.12.2017  01:43

Jedna hvězda za Táňu a druhá za mého oblíbeného, bohužel předabovaného Zaklínače.

• 25.12.2017  18:23

První hodinku jsem si myslel, že je to ztráta času, naštěstí pak přišel parádní závěr, který to trošku zachránil.

• 15.12.2017  23:10

Staré Star Wars se nám nikdy nevrátí, alespoň, že to není taková vykrádačka jako 7mý díl. Byl jsem spokojenější i přes spousty nelogičností, mělo to staré, známé postavy, zajímavé zvraty, dech mi to nevyrazilo ale šlo to. [IMAX 3D]

• 3.12.2017  00:10

Kdo se trošku zajímá o tvorbu génia jménem Mijazaki, ví, že je naprosto posedlý létáním :) Tento film se naplno věnuje létaní, letectví, letadlům.

• 2.12.2017  10:30

Není to John Whick v sukni :) ale dobře se na to dívá a rychle to utíká. Charlize je jedna z mála hereček současnosti, která to zvládne utáhnout prakticky sama. Ať už se jedná o bojové scény, sexappeal či konverzaci špion vs špion :)

• 26.11.2017  19:56

Tak ten závěr, to byla těžká ždímačka až na kost, neubránil se snad nikdo. Hodnotím DC verzi.

• 20.11.2017  21:23
    Fate/Zero (TV seriál) (2012)

Druhá část nářezového anime preqvelu k Fate Stay Night. Jak jsem napsal k první části, zajímavější páni a zajímavější hrdinní duchové. Saber s jejím Vznešeným fantomem je prostě nej :)

• 19.11.2017  18:32

Naprosto super oddechovka. Frantíci ty komedie prostě umí, inteligentní vtip, chytré dialogy a narážky. [Kino Světozor]

• 18.11.2017  23:03
    Fate/Zero (TV seriál) (2011)

FZ se mi líbí více než FSN, hlavně díky zajímavějším pánům a služebníkům.

• 12.11.2017  14:49

Zdařilý remake! Kenneth a parta okolo něj to zvládli a dělají čest předchůdci. Branagh je výborný Poirot, samozřejmě Suchet byl a navždy zůstane TEN Poirot :) [Kino Aero]

• 9.11.2017  23:39
    Sloní muž (1980)

To byl Lynch? Nevěřím :) Lynchova analýza lidského charakteru. [Kino Aero]

• 9.11.2017  00:03

Kino Aero uspořádalo přehlídku filmů D. Lynche. Tak jsem si řekl, že dám Mulholland. Můj první film od tohoto režiséra, nechal mě v hlavě brutální guláš :) Jako Naomi Watts, och! [Kino Aero]

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39