sheen

okres Praha
filmový a seriálový závislák

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42
    • 31.5.2020  20:02

Jak lépe oslavit narozeniny (90té) jedné z největších hereckých legend než tímto trhlým filmem. Neskutečně mě bavil Donald Sutherland. A ta westernová scéna jak jdou vyjednávat k tanku za hudby skoro Morriconeho byla jen třešnička :)

• 21.5.2020  16:47
    Poslední představení (TV seriál) (2020)

To nejlepší co Netflix vyprodukoval, tečka! Naprosto nevídaný dokument, který je plný úžasných záběrů, příběhů a emocí. Za svých mladých let jsem nosil kšiltovku a zimní čepici Bulls. Jordan byl naprostý fenomén :)

• 9.5.2020  00:08

Naprosto famózní dokument, takových o hokeji moc není. A zrovna v této době kdy se odehrával ten příběh jsem NHL sledoval a fandil Coloradu :)

• 16.4.2020  16:56

Pro člověka, který byl odkojen a vyrůstal na hrách Mortal Kombat I. a hrál posléze díly 2, 3, 4 a miluje staré béčko od Andersona je to splněný sen. Brutální, krvavá lázeň plná soubojů a fatalit.

• 11.4.2020  18:45

Dočkal jsem se ještě dalšího dílu a nyní již opravdu závěrečného této úžasné filmové série s tématikou bojového umění. Film je o krapet lepší než předešlý díl, řadím ho za první a druhý díl. Donnie Yen opět dokazuje, že je akční mega star a touto rolí se stal s nadsázkou nesmrtelným, tedy alespoň pro fandy filmů, kteří mají rádi bojové umění.

• 19.3.2020  21:37
    Párty Hárd (2019)

Prcičky po česku, neskutečná řežba xD

• 15.3.2020  22:33

Co jsem začal dohánět resty v podobě starých filmů, narazil jsem několikrát na Spencera Tracyho a neskutečně jsem si ho oblíbil, je to pan HEREC.

• 8.3.2020  00:29

Jeden z nejlepších honů na čarodejnice. Rockwell opět boduje.

• 12.2.2020  22:05
    1917 (2019)

Kdo čeká nového Vojína Ryana bude velmi zklamán, jedná se o technicky dokonalé psychologické drama. Perfektní kamera a neskutečná hudba vás vtáhne na bojiště jako ještě nikdy. Nutné vidět v kině. [CSFD předpremiéra Cinestar Černý Most]

• 2.2.2020  21:19
    Good Boys (2019)

Není to takový nářez jako Superbad. McLovin je jen jeden. Příjemná oddychovka na jedno podívání.

• 31.1.2020  23:50

Klobouk dolů před Sethem Ickermanem a jeho týmem, za vybrané peníze z Kickstarteru natočili film s úžasným audiem a hlavně vizuálem, který mě neskutečně bavil. Audio vizuál sice předčil příběh na plné čáře, nic jiného jsem ani nečekal. Film vyloženě pro úzkou skupinu lidí. [Kino Lucerna Future Gate Festival 2020]

• 24.1.2020  21:09

HBO má další neskutečný majsterštyk. Viděl jsem 3 díly, víc jich venku není a musím konstatovat, že mě běhal mráz po zádech, mrazivá, temná atmosféra, feelingem z True Detective nebo Mindhuntera. Wau!

• 5.1.2020  12:49

Neskutečně krásné scenérie, ve 4K opravdu vizuální orgie sladěny s dokonalou hudbou. Tyto extrémní sporty a hazard se životem mi moc neříkají ale i tak jsem si to užil. Borci tam provádějí neskutečné vylomeniny.

• 4.1.2020  21:07
    Django (1966)

Můj třetí westernový Corbucci. Django je naprostá paráda a klasika. Samozřejmě Leonemu se to rovnat nemůže. Modrooký Franco Nero a úvodní znělka je uhrančivá.

• 1.1.2020  23:35

Pocta Maestrovi. Velmi dobře zahrané a dobrý výběr písní, nezůstali jenom u jeho největších šlágrů. Zahráli dokonce i Kmotra od Roty :)

• 30.12.2019  21:20

Úžasná komedie s ještě úžasnějším hereckým obsazením a výkony :) Sešly se nám tři nesmrtelné legendy Hollywoodu a ukázali co dokážou, to byla pohádka.

• 30.12.2019  00:14

Billyho Wildera a jeho filmy jsem si opravdu oblíbil, takové scénáře jako píše on se jen tak nevidí. Marně si vzpomínám kdy jsem naposled viděl takový krásný příklad lidského hyenismu a vypočítavosti. Douglas byl naprosto parádní.

• 23.12.2019  19:01

Moc se mi líbila tato sonda díky které jsem mohl nahlédnout pod pokličku práce jednoho z nejzásadnějších fotografů. Kdo může říci, že fotil pro Vogue, Vanity Fair, do Pirelly kalendáře a spousty dalších renomovaných médii. Fotil mnohé osobnosti, zmínil bych jenom pár - Yves Saint Laurent, Hugh Hefner, Karl Lagerfeld, Sigourney Weaver, Andy Warhol, Luciano Pavarott, David Bowie a další. Fotil také spousty krásných nahých žen. Helmut byl umělec.

• 20.12.2019  21:11
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Tak mám za sebou celou 1. sérii. Četl jsem jednu povídku, viděl jsem polský film i seriál, několikrát jsem hrál a dohrál hry. Má největší výtka směruje k neautentičnosti, ty černochy prostě nedávám, to beru jako obrovský přešlap. Když to porovnám s tím polským seriálem, který sice neměl takový rozpočet, výpravu,triky a napětí...ale zato měl lepší herecké obsazení, lepší hudební doprovod a daleko více jsem se sžil s těmi postavami. Je to prostě "moderní" Zaklínač pro dnešní mladé publikum. I přes ty výtky jsem rád, že to natočili a uvidíme co druhá série.

• 19.12.2019  22:44

Opět další nablýskaná recyklace a copy paste předešlé trilogie, rozuměj původní trilogie, neochota přijít s něčím svým a originálním. Tato trilogie víceméně vymazala to co se budovalo přes 30 let, gratulace. [IMAX 3D]

• 1.12.2019  20:46
    Klaus (2019)

Wau, wau, wau. Jeden z nejdojemnějších animovaných filmů co jsem za poslední roky viděl. Rozhodně jeden z nejlepších vánočních filmů. PS : Kapesníky připravit :))

• 30.11.2019  23:05
    Nahý Šípek (TV film) (2016)

Dokument jsem měl možnost shlédnout při návštěvy výstavy Bořka Šípka v Tančícím Domě. Parádní dokument. Pan Šípek na mne působil skromným dojmem.

• 16.11.2019  22:27
    The Deuce: Špína Manhattanu (TV seriál) (2017)

Po posledním díle třetí a závěrečné řady musím uznat, že se jim z toho tématu podařilo vyždímat maximum. Naprosto perfektní sonda, která se zabývá rozmachem pornoprůmyslu v USA. Děj je zasazen do New Yorku a prolíná se v něm několik zajímavých linek. James Franco si tady střihl parádní dvojroli.

• 15.11.2019  23:32

Druhá část byla kratší, akčnější a zajímavější, uvidíme jak se to vyvine dále.

• 9.11.2019  23:02

Na tento nenápadný film jen tak nezapomenu. Neskutečná emocionální ždímačka, která mě vzala za srdce. Skvěle odvyprávěný příběh člověk, jeho nejlepší přítel a láska k závodění.

• 5.11.2019  22:29
    Le Mans '66 (2019)

6 let jsem musel čekat na pořádný film s tématikou motorsportu a jak se to čekání vyplatilo. Ve skrytu duše jsem doufal a věřil, že se jim z toho povede udělat podobnou ohnivou bombu na kolech jakou stvořil Howard v Rivalech. A ono se to povedlo! Neskutečná adrenalinová pecka, která nemá žádná hluchá místa, skvěle hláškující a hrající ústřední dvojice (z toho smrdí nominace pro oba), výborné závody, dynamický děj, který se vůbec nevleče, nemám slov. Pro mně je to film roku. Děkuji! [CSFD předpremiéra Cinestar Černý Most]

• 2.11.2019  00:22
    Král (2019)

Po Outlaw King se Netflix pustil do podobného projektu. Myslel jsem si, že lepší historický už nezvládnou. Jak hluboce jsem se mýlil. Naprosto dokonalá filmařina v každém detailu. Ač se ve filmu až tak často nebojovalo, tak mi to vyhovovalo, mohli jsme se více soustředit na vývoj postav, hlavně mladého krále. Chalamet naprosto vynikající výkon.

• 5.10.2019  22:18

Výborně natočené a zahrané konverzační drama o rasových předsudcích. Vynikající Spancer Tracy.

• 2.10.2019  22:48
    Joker (2019)

Zasloužených 5 hvězd. Pořádně se využila temnota pro kterou mám DC Comics tak rád. Temné, depresivní, anarchistické psycho, které nás provede vzestupem jednoho z nejlegendárnějších padouchů. Geniální scénář a to pojetí Gothamu bylo opravdu drsné. Phoenix bravo! [IMAX]

• 30.9.2019  17:29
    Turbo killer (2016)

Neskutečný nářez. Ta hudba a stylizace je dechberoucí. Už se nemůžu dočkat Blood Maschines!

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42