sheen

filmový závislák

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40
    • 15.10.2018  20:59
    Billy Elliot (2000)

Ani nepamatuji kdy naposled mne film vzal tak za srdce.

• 5.10.2018  23:16

Trošku delší stopáž mi vůbec nevadila, nepřistihl jsem se, že bych sledoval hodinky nebo se nudil. Jako Gosling je pro mne několik let po sobě absolutní top, po BR 2049 má další majstrštyk, asi bude volat po sošce. Myslel jsem, že větší patriot než Bay neexistuje ale Chazelle v tomto filmu zachází ještě o kousek dál. [Kino Atlas CSFD předpremiéra]

• 13.9.2018  09:32

Tak opožděnější komentář ale přece :) V 87 si Shane Black asi splnil svůj sen, když si zahrál s Arnieho testosteronovýma hodavama v perfektním survival filmu. Teď si splnil asi svůj druhý sen, škoda, že to nepřišlo o dost dříve, mohl to být hit. Teď je to jen béčková, nahláškovaná krvavá lázeň. Bavil jsem se. [Kino Atlas CSFD předpremiéra]

• 9.9.2018  00:18
    Stalker (1979)

Tak to není film pro každého, zdaleka. U tohoto filmu se musí přemýšlet a uvažovat. Na velkém plátně působivé. [Kino Ponrepo]

• 6.9.2018  23:39
    McQueen (2018)

Úchvatné. Božské. Dokonalé. Vizionářské. Depresivní. Pohled pod pokličku jednoho z nejvíce kontroverzních módních návrhářů. Jedni ho milovali, druzí jím opovrhovali. [Bio Oko]

• 3.9.2018  20:55

Poutavé vykreslení divočiny a života v divočině. Redford to zvládl na jedničku, musím uznat, že je to jeden z nejlepších filmů, který jsem s ním viděl.

• 26.8.2018  22:15

Zatím asi nejhorší McQueen, kterého jsem viděl, nějak se mi to táhlo a neutíkalo :(

• 24.8.2018  22:29
    Upgrade (2018)

Tvl, to byl cyberpunk jak mraky, naprostá pecka a velké překvapení. Boží scénář, prostředí, hudba, vylepšení mi dost připomínalo Deus Ex :)

• 14.8.2018  21:05

Steve McQueen - Persoly na očích a na sobě harringtonku G9 od Baracuty. Klasik :)

• 8.8.2018  00:23
    Altered Carbon (TV seriál) (2018)

Hodně dobrý cyberpunk, chvilkami mi to připomínalo Deus Ex / Blade Runner. Našel jsem tam vše, krásný vizuál, úžasné prostředí, super akci - i s katanama, krásné nahé ženy, drsného antihrdinu. Ale i tak to na plný počet nebylo, třeba druhá řada zvedne laťku :)

• 27.7.2018  18:36

Našlapaná vysokooktanová šleha, která nemá žádné hluché a ani nudné místa. Cruise je brutální. Série jde díl od dílu nahoru (když neberu dvojku). Hype a zvěsti byly pro jednou pravdivé :) letos je to zatím to nejlepší. [IMAX 3D]

• 14.7.2018  12:10
    GLOW (TV seriál) (2017)

Pustil jsem si to jen tak ze srandy, že si dám jeden díl a uvidím. Ten seriál mě chytl a bavil celou první série. Velmi příjemná retro blbinka:) Netflix jede bomby. Tak jo, i druhá řada byla super, dokonce lepší než první, už se těším na třetí. Děvčata mají dobře našlápnuto.

• 9.7.2018  21:03

Seveřani mají tohle prostě v malíku, tyto thrillery on umí. Bravurně napsáno a zahráno, reálně natočeno až z toho mrazí. [Kino Světozor]

• 8.7.2018  22:41
    Patrick Melrose (TV seriál) (2018)

Hodně depresivní one man show Benedicta Cumberbatche.

• 5.7.2018  21:32

DCčko ty animáky zvládá na výbornou. Vynikající scénář, super postavy a pecka bitky. PS : potitulková scéna :)

• 5.7.2018  18:43

Měli před sebou těžký úkol, překonat nepřekonatelné. Překvapení se nekoná, každopádně se jedná o dobře natočený thriller. Brolin s Del Torem jsou neskuteční, když jsou oba na scéně, tak to šlape na plné pecky. [Kino Světozor]

• 4.7.2018  23:36

Další marvelovka pro kidy ale bavil jsem se setsakramentsky. Akce nebyla nikdy vtipnější :) [Cinestar Anděl]

• 27.6.2018  20:22

Po té kritice, která se snesla jsem čekal, že to bude opravdu terrybad :) ale nebylo to až tak zlé. Je pravda, že scénář je jedna velké díra, pokud tento aspekt filmu odpustíte a budete si užívat film, dostanete příjemnou, napínavou a lehce hororově naladěnou jednohubku. [IMAX 3D]

• 21.6.2018  05:51
    Fargo (1996)

V rámci legend v Kino Aero jsem měl možnost shlédnout tento sranda thriller. Ten scénář, to prostě nevymyslíš, ty zvraty a eskapády, neskutečně jsem se bavil a ústřední dvojka? Totální trotlící bez debat, naprosto úžasní. [Kino Aero]

• 4.6.2018  23:19

Charlie v životní roli a neskutečná kadence gagů, narážek. Tento film je jasný král parodií. Moviezone se pochlapila a po projekci filmu Komando nám na velkém plátnu naservírovalo Výstřely 2 [Kino Aero]

• 2.6.2018  00:15
    Já, Simon (2018)

Takovou pozitivní nakopávku jsem dlouho neviděl. První hodinu se to tváří nevinně a průměrně ale pak to přijde :)

• 28.5.2018  22:28
    Cobra Kai (TV seriál) (2018)

Tak jo, po shlédnutí celé série musím uznat, že takovou šupu jsem nečekal, velké překvapení pro fandy původního Karate Kida, neskutečná nostalgie, která funguje naplno. Už se nemohu dočkat druhé série.

• 27.5.2018  22:49

Stará klasa do které se Clint neskutečně hodil. Jeden z těch starých filmů které můžu dokola. Po projekci jsem se musel podívat na Skálu xD Aktuálně shlédnuto na velkém plátně [Kino Ponrepo]

• 25.5.2018  23:32
    Agnelli (2017)

Pecka dokument o jednom významném člověku, který postavil Itálii na nohy a doslova jí dal kola. Zároveň to byl jeden z nejlépe oblékaných pánů co kdy žil, nosíte někdo hodinky přes manžetu košile?:) Začal s tím právě tento "fashionista".

• 24.5.2018  21:15

Další spinoff, který je lepší než celovečerní film(y) z nové trilogie? Bingo! Dostal jsem přesně to co jsem chtěl, akcí nabušený příběh jak se jedna z nejlepších filmových dvojic z předaleké galaxie dala dohromady a jak se z nich stali kamarádi až za hrob. Nová trologie se jisto jistě zavděčuje teenage publiku, kdežto spinoffy budou žrát starší fandové. [IMAX 3D]

• 23.5.2018  21:10

Pro fanoušky komixů povinnost. Jak vznikli hrdinové jako Superman? Batman? Wonder Woman? Sandman? Nechyběl ani génius Alan Moore, který je můj nejoblíbenější autor vůbec. DC u mě vyhrává na plné čáře nad Marvelem :)

• 15.5.2018  23:00
    Deadpool 2 (2018)

Tywe, jim se to povedlo i na podruhé. A dokonce lépe. Je to totální blbost ale zábavná blbost a dokonce to dává hlavu a patu. Reynolds si holt pohlídal scénář. Je to brutálně nahláškované, ještě více než jednička, pecka akce, pecka narážky. Byl jsem nadšen. [Cinestar Anděl]

• 27.4.2018  20:23

Nejakčnější marvelovka, která chytne za koule a už nepustí. Žádný oddech, našlapaná ve všech směrech .[IMAX 3D]

• 1.4.2018  22:28

Úžasné retrovka kterou si naplno vychutná člověk, který pochytá ty tuny odkazů na staré "klasiky". Bylo to naprosto bombastické. Kdy jsem se tak naposledy v kině bavil? Ani nevím. Spielberg to prostě neskutečně vychytal. Můj favorit je úsek z filmu Osvícení. Druhá projekce, tentokráte v IMAX 3D pro porovnání na sebe nenechá dlouho čekat :) Jo a soundtrack si zaslouží svoji vlastní kapitolu, pecky od Van Halena, A-Ha, Bee Gees a dalších..[Cinestar Anděl]

• 25.3.2018  21:19

Čekal jsem, že to bude horší :) IMAX 3D to celé zachraňuje. Bitky jsou fakt pecka.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40