Sedm statečných (2016)

V rámci žánru, westernu je to příjemné zpestření, které samozřejmě ani náhodou neustojí srovnávačku s partou okolo Brynnera. [Cinestar Anděl]

Závrať (1958)

Můj první Hitchcock, vybral jsem si asi toho nejméně nervy drásajícího. Ovšem mrazivá atmosféra tomu ale vůbec nechybí.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Eastwood u mě byl TOP díky nesmrtelným westernům pod taktovkou Leoneho a musím přiznat, že režisér je ještě lepší. Žádné zbytečnosti - patriotismus, romantiku, okecávání apod tady nenajdete. A Tom? paráda. [Imax]

Pýcha, předsudek a zombie (2016)

Dostal jsem přesně to co jsem očekával, nenáročnou oddechovku, je to každopádně neskutečný úlet a blbina xD

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Po třetí sérii musím přiznat, že mě to bavilo více než Boardwalk. Ať je Steve Buschemi sebelepší, rodina Shelbyových je nehorázná! 4tá řada je spolu s druhou to nejlepší ze současných 4 sérií. 4řka se opravdu vyvedla, Adrien Brody je boží. Vypadá to, že si Tommy v 5té řadě našel sobě rovného :)

Jason Bourne (2016)

Greengrass a jeho herec 1. se vrátili k jejich oblíbenému agentovi, není jim nikdo jiný než Webb/Bourne. Pecka akce, dobrý scénář, slušný záporák a titulkový Moby (ano opět!YES). [Cinestar Anděl]

Star Trek: Do neznáma (2016)

Pokud bude kvalita SW upadat a budou jen tupě kopírovat předešlé filmy, tak se ze mě snad stane Trekkie (ne, nestane:). Každopádně nový Star Trek mě sedl daleko více než Star Wars. Lin tu přehnanou akci prostě zvládá na jedničku. Jako velké plus beru, že Karl Ubran = Bones dostal více prostoru a jeho úseky spolu se Spockem jsou prostě boží. Live long and prosper. [Imax 3D]

Sebevražedný oddíl (2016)

Tuto úchylárnu jsem si nemohl nechat ujít v Imaxu :) Smith má konečně po dlouhé době dobrý film a Margot Robbie nebyla víc k sežrání. [Imax 3D]

Správní chlapi (2016)

To nevymyslíš, chytrá a zábavná komedie, docela jsem se nasmál a mělo to hlavu a patu :)

Dior a já (2014)

Pro mne zatím jednoznačná jednička z filmů o módě a vysoké krejčoviny-Haute Couture. Zaměřuje se na všechny aspekty a hlavně na tvorbu kolekce. Ten návrhář, který než přišel k CD měl zkušenosti "jen" s ready to wear...a udělat svoji první kolekci Haute Couture zrovna u Diora, to chce sebevědomí. Dior je symbol, jeden z největších ve světě módy.