chalp

chalp

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 28.5.2013  17:47
    Zlo (2012)

Slovenská reklama na adobe after effects, aneb aj my Slováci vieme spraviť found footage horor.Priznávam, opičime sa, ale všetky movie connections sa mi pačili, niektoré aj celkom trefné, vtipné-dvojičky.Ponechaná naša autencita: chlieb s paštekou, ROHLIKY, rajec svätená voda, jednota za rohom... nehráme sa na Ameriku a predsa máme čo ponúknuť aj mimo naše hranice. Veľká spokojnosť, herci sa dali predýchať, efekty taktiež (vizuálne priemer, audio je síce už na tom horšie), byť silnejšej distribúcie, myslím, že by sa pokojne dalo konkurovať tak 20% denne vydaných (nie len) direct do DVD americkým hororom.

• 15.11.2012  10:55

Neviem či sa dá vobec toto hodnotiť ako regulérny seriál, ale ak áno jednoznačne plný počet, druhá séria postupne prekonavá prvú...klišé nečakajte ani v deji ani vo vývine kvality, toto je originál jak lusk!...EDIT: Druhá séria je absolútny seriálovy TOP!

• 31.10.2011  19:14
    Mami, ožeň mě (TV pořad) (2011)

Romááááán..

• 20.3.2011  20:17
    Karate Kid (2010)

Nieje to až taká sračka, ale predsa KARATE kid o kung fu...

• 2.3.2011  17:00

Umřít je snadný, rock n roll je tvrdej!

• 16.2.2011  20:42

Krásna bodka za karierou White Stripes.Myslím, že týmto povedali všetko a preto sa na ich koniec ani nemožem hnevať.

• 7.2.2011  20:03
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

For christ's sake...

• 4.10.2010  14:24

Nightmare on Elm Street(1984) - *** /Nightmare on Elm Street(2010) - ****...myslím, že hodnotenie to vystihuje aj bez komentu, tento Freddy sa mi páčil oveľa viac, či už mal mizernú masku, alebo nie, takto si predstavujem upáleneho pedofila :)

• 21.8.2010  12:16

...tak už konečne otvorte oči.

• 18.7.2010  19:14

Formálne geniálne(kam sa hrabe Paranormal Activity), ale obsahovo zrejme najvačší humus čo som videl.

• 16.7.2010  22:40
    Legie (2010)

Otázka vkusu.Sám som prekvapený, že sa mi to sakramentsky páčilo :)

• 15.7.2010  17:40

Spolu s Osirisom a Druhou Renesanciou jediné pozeraťeľné diely animatrixu, zvyšok nemá zmysel komentovať, egomasturbačné čarbanice, ktoré nemajú s matrixom absolútne nič spoločné.

• 13.7.2010  22:08

Úžasný film...na svoju dobu, v dnešnej dobe neponúkne divákovi jednoducho nič.A z pózeriny nedám plné hodnotenie,ani priemerné a od odpadu to tiež nemá ďaleko(1 hviezda za naozaj šeredného Maxa Shrecka), dopozerané rychloposuvom a aj to som trpel.

• 4.7.2010  22:45

113 minútový sen ;)

• 4.7.2010  18:04

Výborny scenár, camea a hlášky...ktoré však nie všetci vedia podať tak aby vyzneli vtipne.Obsadť trošku lepších hercov, navýšiť rozpočet a mohol to byť film roka...ale aj tak chcem trojku!!!

• 5.6.2010  22:19
    Ils (2006)

Toto by človek fakt nevymyslel, darmo najlepšie a hlavne najdesivejšie scenáre píśe sám život...a TheMaker tu ma fakt nechutný spoiler, takže radšej menej čítať a viac pozerať, pokazilo mi to minimálne tu jednu hviezdičku v hodnotení.

• 23.4.2010  20:29
    Podivní (2010)

Rated R!

• 20.4.2010  18:59

Hlavného hrdinu by som najradsej opľul...

• 26.2.2010  14:44

$8,00

• 13.2.2010  23:52
    Eurovision Song Contest 2010 (TV pořad) (2010)

PLAYBACK

• 12.2.2010  22:50
    Opus, The (2008)

Slaboduché pokračovanie jedného z najpútavejších dokumentov, ktoré som mal možnosť vidieť...The Secret.Absolútne zrejme mierené na širšie publikum aj keď so slabším rozpočtom, nebyť slzomasturbačných epizódiek Morrisa Goodmana a Luan Mitchell, neviem ako by to dopadlo.V každom prípade určené pre ľudí, ktorým buď Tajomstvo nezafungovalo, alebo mu pre jeho jednoduchosť neverili.

• 14.12.2009  14:30
    Česko - Slovenská SuperStar (TV pořad) (2009)

Po repete, senzusákoch, drišľakovi a podobnom skvoste konečne živá muzika.Nech je to už akákoľvek komerčná sračka, alebo továreň na esemesky za samotný princíp tam jednu, dve hviezdičky hodim :)

• 12.12.2009  21:24
    Mini Talent show (TV pořad) (2009)

oh...my...fucking...god.

• 8.12.2009  12:27

som v šoku

• 27.11.2009  00:07

Agent Orange a Domino akoby naznačili kam sa bude Scottova senilita uberať.Množstvo filtrov, sekané spomaľovačky, bullettime, internet, mobily, notebooky, metrosexualita...To už radšej Mannovo zrno, lebo toto sa fakt nedá pozerať, o debilite New Yorkskej polície nehovoriac.

• 26.11.2009  13:58
    Dnes vás baví Senzi Senzus (TV pořad) (2008)

Za tie desaťročia televíznej šikany sa konečne môžem revanšovať odpadom, lenže tú hlbokú stopu zanechanú na mojej detskej psychike zrejme už nevymažem nikdy.

• 25.11.2009  23:07
    Tajemství (2006)

Najviac na celom tajomstve sa mi páči, že vás k ničomu nenúti, nemusíte sa oberať o drahocenné dve hodiny každú nedeľu, nenúti vás prispievať na charitu, nejesť v piatok mäso, odopierať si zo života všetko dobré(tu je čas na otázku čo to vlastne je fanatizmus že?)Ponúka vám len alternatívu ako si spríjemniť a zlepšiť terajší pozemský život(v lepšom prípade od základu zmeniť), na ktorý vlastne každá viera z vysoka jebe.

• 14.11.2009  10:50
    Zombieland (2009)

Navodiť takúto atmosféru vyľudnenosti a beznádeje sa nepodarilo snaď ani kráľovi žánru Romerovi vo všetkých svojích ...of the dead.V každom svojom smere hororovom, komediálnom, parodickom dokonalé.Z najväčšej skepsy roka je nakoniec film roka :) a Jesse Eisenberg je sakramentsky talent.

• 9.11.2009  22:03
    Chappelle's Show (TV seriál) (2003)

I'm Rick James bitch!

• 9.11.2009  20:19

Z jedného hľadiska(rozpočet, rozpočet, a rozpočet) je to úplne geniálne, lenže keď si spomeniem na tie Spielbergove žvásty, trailery, nekončiace upútavky na MTV a celkovo marketing sľubujúci vôbec najdesivejší film všetkých čias som vyslovene sklamaný.Milujem amatérsku filmarinu, ale len keď amatérskou aj naozaj ostáva.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19