chalp

chalp

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 3.7.2009  18:13

Čím menej o tomto filme viete tým viac budete nadšení, celé čaro tohto filmu spočíva v nepredvídateľnosti jednotlivých úloh, ktoré tu bohužiaľ každý menovite vypisuje, takže serte na čsfd a rýchlo do videopožičovne! :)

• 7.10.2009  21:46

Nech by tento film niesol akékoľvek hlboké posolstvo, ja ako divák nedokážem tolerovať tú neuveriteľnú natiahnutosť a onanovanie okolo ničoho, každý záber aj nezáber (veď pochopíte) tu trvá 50x dlhšie akoby mal!

• 11.2.2009  18:40
    21 gramů (2003)

Nikdy by som neveril koľko príbehu, emócii a časového rozhrania sa dá vtesnať do 125 minút a pri tom vobec nedodržiavať súvislosť deju.Oproti amores perros je toto míľový krok dopredu v každom smere, herci, kamera, scenár, vykreslenie postáv.Film, ktorý stojí za zhliadnutie a minimálne pol hodinovému zamysleniu nad tým čo sme to vlastne videli.Režisérska exhibícia.

• 9.2.2008  09:30
    23 (2007)

0,13043478260869565217391304347826 . 23...to jest za tri hviezdy :)

• 9.2.2008  09:24
    25. hodina (2002)

Za ten monológ (dialóg) so zrkadlom a dvojkoniec, nebyť Edwarda ani pes po tomto zrejme neštekne.

• 9.2.2008  09:10

Masterpiece!

• 17.1.2009  14:32

Veľká slabota, verím, že v kine to museli byť iné vizuálne orgie, ale na dvd toho veľa neponúkne...po výbornom úsvite mŕtvych dosť sklamanie čo sa Snydera týka.

• 6.2.2009  11:06

V podstate ide o nejaký zlepenec Kubrickovho osvietenia a hororu 3:15 zomrieš, predvídateľné kliše bez štipky inovácie.O strašidelnom dome do ktorého sa prisťahuje mladý manžuelský pár, ktorý prišiel o syna.Ponorková choroba na seba nenechá dlho čakať a „desivé“ znamenia o ostávajúcich dňoch života samozrejme tiež nie :).Z bažín odpadu to vlastne vyťahuje len výborná Amanda Plummer, ale tá by zachránila snaď každý šmejd :)

• 29.12.2008  12:57
    7EDEM s r. o. (TV pořad) (2001)

Jediné pozitívum čo na markíze mali, nahradili ordináciami, rádiami a podobnými konzumnými(nie vlastne nekonzumnými/nepozerateľnými) sračkami.Nemôžem to napísať inak, ale to čo Rusko silou mocou ako tak vybudoval v časoch keď sme mali len stv1, stv 2 a sezónny program VTV/LUNA, skurvil Mika v jedinej minúte.Markíza sa už fakt nedá pozerať.

• 2.1.2009  17:58
    8 MM (1999)

Vrchol filmárčiny, po režisérskej stránke absolútny klenot, a vôbec asi najlepší pohľad do ľudskej mysle, ktorá spočiatku všetkému svinstvu okolo seba odoláva, no postupne ho vtiahne a úplne vcucne.

• 28.1.2009  22:48
    88 minut (2007)

Jon Avnet je rakovinou hollywoodu, ktorá dúfam raz bude vyliečená.

• 8.2.2009  19:37
    96 hodin (2008)

Seagalovka bez Seagala :)Pre mňa zatiaľ najvačšie prekvápko roku 2008, v podstate ani neviem kde začať, snaď pri výbornom scenári, ktorý sa snaží moralizovaniu a kliše vyhýbať ako to len ide a neamerickým prístupom ukazuje, že aj do otrepanej pesničky sa dá vniesť nový (inovatívny) rytmus.Všetky akčné scény a boje zblízka premakané do posledného záberu a nasnímané typicky svižnou francúzkou kamerou.A ako čerešnička na torte Liam Neeson, ktorý ukazuje, že mu fakt žiadna herecká pozícia nerobí problémy.

• 21.3.2009  13:13
    Adaptace (2002)

Výborny začiatok, stred, koniec a každá minúta medzi tým, jeden z najlepšie a najnápaditejšie napísaných scenárov čo som mal možnosť vidieť.Pre mňa minimálne o triedu lepšie ako neskorší a omnoho vychvaľovanejší Kaufmanov počin Eternal Sunshine of the Spotless Mind.

• 28.2.2009  12:33
    Aeon Flux (2005)

Neviem či bolo najšťastnejším nápadom uviesť na plátna kín takto neznámy komix, síce je pravda, že to jedného času bežalo na mtv, ale vo vysielaní sa to neohrialo ani dva mesiace a zrušili to, zrejme pre vysokú sledovanosť :)Celkovo so žánrom sci-fi treba narábať veľmi opatrne, nieje to ten druh filmu na ktorý by si zašiel do kina každý, skor je to záležitosť pár vyvolených a ja takto vyvolený teda niesom.Celý svet budúcnosti okolo Aeon Flux nieje vobec príťažlivý, celý je chladný tak isto ako tento film, ktorý s vašimi emóciami nepohne ani keby neviem ako chcel.A už vobec tomu nepridáva neschopná réžia a veľmi slabučký scenár, o bojových scénach a efektoch sa vyjadrovať moc zmysel nemá(tie ruky namiesto noh?omg!).Ale, treba uznať, že Charlize Theron v priliehavom čiernom kostýme može byť istým lákadlom.

• 29.7.2009  20:00
    Agent Orange (2004)

Tak toto je na mňa príliš, Tony Scott v honbe za svojím osobitým trademarkom došiel až na hranicu únosnosti kde jednotlivo zlepené gýčovite farebné obrázky po totálne chaotickom strihu nedávajú žiaden zmysel.

• 11.2.2008  19:32
    Agenti dementi (2003)

humus, humus, humus,...

• 30.5.2009  12:31
    Air Marshal (2003)

Tie vizuálne efekty boli úžasne.

• 29.12.2008  12:58
    Aj múdry schybí (TV pořad) (1998)

11 rokov na televíznej obrazovke, preboha prečo?

• 10.5.2009  12:11
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Drž hubu a hele nemám žádny zájem...asi todle uslyšíte když na tento inzerát odpovíte.Jsem idiot a nezajíma mně nikdo akorát ja.PS: psy nechci.

• 8.7.2009  00:47

Namiesto mystiky, mimozemšťanov a paranormálnych javov, ktorými nás Akty x krmili takmer 10 rokov prichádza dospelá kriminálka, ktorú ocenia snaď len seriálom minimálne dotknutí diváci.Tiež som čakal ufónov, Mulderovu sestru a nejaký ten oblak záhad, lenže konečný výsledok tohto thrilleru ala Sedem ma žánrovo uspokojil viac ako ktorýkoľvek samostatný diel tohto seriálu.Mulder a Scullyová je asi vôbec jediná seriálová dvojka, ktorej uverím FILM.

• 18.5.2008  15:48

Tony Montana was a Lindsay Lohan of the 80´s :))

• 14.9.2009  13:05
    Albert, Albert (TV film) (1995)

Príšerné.

• 21.2.2009  13:38

Nie len, že Segal hrá v každom filme tú istú oxeroxovanu postavu, on ma ešte aj na každom posteri k svojmu filmu rovnaký ksicht...ach jo.

• 15.11.2012  10:55

Neviem či sa dá vobec toto hodnotiť ako regulérny seriál, ale ak áno jednoznačne plný počet, druhá séria postupne prekonavá prvú...klišé nečakajte ani v deji ani vo vývine kvality, toto je originál jak lusk!...EDIT: Druhá séria je absolútny seriálovy TOP!

• 24.10.2008  19:06

Celý film vsádza na fakt,že človeka zamrazí hlavne preto lebo je to na motívoch skutočnej udalosti, bohužiaľ na mňa to vobec nefungovalo a ako tak pozerám ani na ostatných.

• 13.2.2008  21:56

Scenár bol viac menej písaný presne na telo američanom, s ktorým sa neameričan len ťažko na 100% stotožní.Málo kto z nás pracoval ako tínedžer v Mcdonalde, málo kto má v garáži dve autá,dom v prekrásnej štvrti, rebelujúcu dcéru...tzvn. americký sen, ktorý je však len dobre premyslená fraška a zástierka nenormálnosti.Pochopím keď sa niekde uvádza, že je to veľmi preceňovaný, film, dokonca ten najpreceňovanejší, ale nepochopím užívateľov čo to napíšu a pri tom dajú plné hodnotenia.U mňa v každej stránke dokonalé.

• 28.1.2009  22:43

Keď sa teraz pozerám na profil filmu, konečne mi došlo čo mi tu tak vadilo...dĺžka snímku, ktorú si budete v druhej polovici uvedomovať čim ďalej tým viac.Inač na v podstate režisérsky debut, nemám čo vytknúť.

• 9.5.2009  13:00
    Anakonda (1997)

Sám sa čudujem akú anakondomániu tento film odštartoval(anakonda 2,3,4,..).Okrem Lopezovej zadku a Jona Voighta nemá film prakticky absolutne nič čo ponúknuť a ten had bol neskutočne smiešny, aj keď nie až tak ako v neskorších pokračovaniach.

• 11.2.2008  19:32

Vidno, že tvorcovia si dali záležať aspoň na tom názve(znie to cool), keď už na ničom inom.

• 15.7.2010  17:40

Spolu s Osirisom a Druhou Renesanciou jediné pozeraťeľné diely animatrixu, zvyšok nemá zmysel komentovať, egomasturbačné čarbanice, ktoré nemajú s matrixom absolútne nič spoločné.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19