chalp

chalp

• 31.1.2009  13:34

Shrek je asi jediný animák, pri ktorom mi varenie z vody vôbec nevadí a naopak sa teším aj na štvrté pokračovanie.Shrek, Fiona, oslík a kocúr v čižmách sú jednoducho neuveriteľne sympatické postavičky na ktoré sa pozriem aj v sebemenšej sračke :)

• 30.1.2009  15:26

Najvačším zádrheľom vačšiny filmov natočených na motíve skutočných udalostí je ten fakt, že je veľmi ťažké miestami nemožné vtesnať všetok príbeh do niejakých dvoch hodín, v deji som sa sem tam strácal a nevedel či vlastne okolie hlavného hrdinu, pardón hrdinky tuší pravdu, alebo nie.Dlhšie som váhal medzi štyrmi, alebo piatimi hviezdičkami, ale nakoniec to musím posunúť na maximum.Prečo?Pre asi najlepší ženský herecký výkon čo som kedy videl, to čo predviedla Hilary sa slovami veľmi ťažko popisuje, niečo neuveriteľné, miestami dychberúce.Ak si myslíte, že vás už žiadny herec, herečka nemože prekvapiť, tak si po tento film ihneď skočte do videopožičovne.

• 29.1.2009  14:24

Nechápem čo sa všetkým na tomto páčilo, Al Pacina mám fakt rád, ale toto bola neskutočná nuda, jeden z mála filmov, čo som nedokázal dopozerať dokonca.

• 29.1.2009  14:22

Česká videoklipovka, niekedy sa sám nestačím diviť aké klenoty sa kedysi točili.

• 29.1.2009  14:17

Celú túto triológiu považujem za najvačší omyl v Rodriguezovej kariére a tento diel bol už ozaj vrchol nevkusu a vydierania.

• 29.1.2009  13:48
    Halloween (2007)

Približne prvá hodina patrí k tomu najlepšiemu čo Rob kedy natočil, celá tá štúdia toho ako sa vlastne z Mikea stal chladný stroj na zabíjanie je úchvatna, áno presne toto fanúšikov zaujíma, nie rodinné problémy obetí, ktoré sa aj tak konca nedožijú :)Lenže ako náhle Mike dospeje a nasadí si svoju masku ide to všetko do tých najhorúcejších pekiel, celé sa to z detajlnej štúdie jeho podvedomia mení na klasickú vyvražďovačku, ktorú zoženiete v požičovni za dvacku, veľká škoda, toto mohol byť kult!Ale určite to nevidím tak „modro“ ako vačšina hodnotiacich, malý Mike s maskou vyvražďujúci celý dom, patrí k tým najefektnejším scénam čo som kedy videl.Rob Zombie sa film čo film zlepšuje, len by to možno chcelo nájsť nápaditejšieho scenáristu.

• 28.1.2009  23:30
    Rocker (2001)

Ty jó a to toho rockera hral reper (:

• 28.1.2009  23:22
    Con Air (1997)

Odporúčam všetkým čo nevedia prísť akčným filmom na chuť, toto je 100% rýchlokurz pre každého.

• 28.1.2009  23:20
    Catwoman (2004)

Možno to vyznie rasisticky, ale nebola catwoman beloška?

• 28.1.2009  22:48
    88 minut (2007)

Jon Avnet je rakovinou hollywoodu, ktorá dúfam raz bude vyliečená.

• 28.1.2009  22:46
    Next (2007)

Možno mi neuveríte, ale pri pozeraní tohto filmu som sa cítil ako sám Nicholas, vždy som vedel dve minúty dopredu čo sa bude diať :)Klišoidné klišé s príšernou Jessicou Biel a Cageom vo svojom najhoršom hereckom období, snaď sa z toho raz vyseká a opať bude robiť dvorana Lynchovi či De Palmovi.

• 28.1.2009  22:43

Keď sa teraz pozerám na profil filmu, konečne mi došlo čo mi tu tak vadilo...dĺžka snímku, ktorú si budete v druhej polovici uvedomovať čim ďalej tým viac.Inač na v podstate režisérsky debut, nemám čo vytknúť.

• 28.1.2009  22:39
    Beethoven (1992)

Nudný pes s nudnou rodinkou v nudnom filme.

• 28.1.2009  22:38
    Sissi (1955)

sorry, ale pre mňa 105 bolestivých minút nudy, nudy a nudy...

• 28.1.2009  22:34
    Sedm mumií (2006)

O pol noci som na markíze nič extra nečakal, v podstate som chcel niečo pri čom sa ľahko zaspí a tento film toto kritérium dokonale splnil :)

• 28.1.2009  22:07
    Spider-Man 3 (2007)

V podstate sa tento diel priblížil ku svojej komixovej predlohe najbližšie a najvernejšie, akurát problém bude možno v tom, že prvé dva diely spideyho zaujali práve svojou reálnosťou a uveriteľnosťou.

• 28.1.2009  22:05
    Spider-Man (TV seriál) (1967)

V jednoduchosti je krása!

• 27.1.2009  19:24

80% filmu je jasný odpad, pri ktorom som sa dokonca ani nepousmial nie to usmial(pri komédii zásadny kameň úrazu), ale keď som sa už chystal film vypnúť a vzdať to nečakane sa to rozbehlo na čistých 5*!Všetkým čo ste to nevideli odporúčam zapnúť až poslednú pol hodinu, o nič neprídete akurát si ušetríte pohľad na neuveriteľne trápneho Stevea Zahna.

• 27.1.2009  12:55

Nebyť toho prepínania medzi vtipným a vážnym s plným hodnotením by som neváhal ani na sekundu.Bohužiaľ mne to miestami veľmi vadilo.V jednom momente lapáte po dychu od smiechu a v druhom sa cítite previnilo, že ste sa na niečom takom smiali, lebo v druhom zábere sa už rieši úplne vážna vec.David Schwimmer výborný avšak jasne to tu viedol SImon Pegg, z ktorého som v istých momentoch vážne nemohol, je to presne ten typ herca ktorému sa stačí len na obrazovke objaviť a už vás rozosmeje.Keby sa to celé udržalo ako komédia, mohlo sa jednať o kultovku,takto čaká tento film len nemilosrdné zabudnutie...ako som písal už skôr: bohužiaľ :(

• 27.1.2009  11:01

Ešte horšie ako prvý diel a to už je čo povedať.

• 26.1.2009  18:57

Ben Affleck strikes back!

• 25.1.2009  13:22
    Apocalypto (2006)

Mel Gibson znova zasadá na režisérsku stoličku aby nám opať priniesol pohľad do histórie teraz pre zmenu indánov.Všetko za pomoci peknej pestrej kamery v nemenej pestrom prostredí pralesov a s neokukanými tvárami hercov, z ktorých u vačšiny bolo učinkovanie v tomto filme prvotnou skúsenosťou.Herci do svojích úloh zapadajú vynikajúco, jednoducho každá tvár sedí na svoju rolu dokonale, každá mimika či už dieťaťa, ktorému odvádzajú matku, alebo vojaka ktorý sa vyžíva v mučení nepriateľa.Áno Mel Gibson je v tomto ohľade vynikajúci režisér.Lenže tento film má rovnaký defekt ako predchodca Umučenie krista(odpusť bože).Celý film by sa dal zmestiť do niejakej hodiny, maximálne hodiny a pol, lenže Mel to celé naťahoval, ako sa len dalo.Polovica filmu ide v bullettime, kde každý aspoň trochu emócie obsahujúci záber musí byť automatický spomalený, zrejme aby sme ho precítili čo najsilnejšie.Opať tu sú detajlné gore zábery(ktoré sa spomaleniu nevyhli tiež) na všetky tie odrezané, vyrezané, odkusnuté časti tela, niekto sa v tom zrejme vyžíva(hádajte kto:) čo mňa proste nebaví, celý zážitok z filmu mi to jedine pokazilo a miestami ma to iritovalo.Film to zlý nieje, ale celé to chce posobiť ako veľkolepý snímok, lenže bohužiaľ o ničom.

• 22.1.2009  10:41
    Iron Man (2008)

Zábavne to je a po hereckej stránke veľmi pestré, ale sfilmovaných komixov, lepších je oveľa viac a po tomto po pár rokoch ani pes neštekne, ale ako jednohubka s popcornom v ruke jednoznačne pobaví.

• 21.1.2009  20:31
    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998)

náter!

• 21.1.2009  20:28
    Tormenta, La (TV seriál) (2005)

Odpad odpadov, ktorým ma vždy ráno optimisticky naladí tv markíza...začo jej veľmi ďakujem

• 21.1.2009  20:15
    Dr. House (TV seriál) (2004)

Uau, budem zrejme jediný kto ide pod tri, ale ta Laurieho “charizma“ ma teda neberie.Pre STV stádo je to možno nový De Niro, ale pre mňa len seriálový herec, ktorý hrá svoju seriálovú úlohu...ale po Doktorovi z hôr a Medicopter 12(dačo) rozhodne krok vpred.

• 21.1.2009  20:15
    Bořiči mýtů (TV pořad) (2003)

Najlepší dokumentárny seriál čo poznám, snaď nijaký televízny program mi nedal toľko užitočných rád aplikovateľných v bežnom živote.V daždi nikdy neutekajte!

• 21.1.2009  20:14
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Dodnes nechápem čím bol tento seriál taký výnimočný, nebol vtipný, nudil, po hereckej stránke veľmi chabé...n-e-c-h-á-p-e-m.Ale konieckoncov nieje to prvý krát čo som sa nezhodol s csfd, ako sa vraví 100 ľudí 100 chutí.

• 21.1.2009  20:09

Alyson klesla na absolútne dno...

• 21.1.2009  20:08
    Zachraňte Willyho 3 (1997)

Zabite Willyho!