chalp

chalp

• 31.8.2009  13:19

Až po hodine som si uvedomil, že som už tento film videl.“Veľmi silné.“

• 30.8.2009  11:29

Úžasne napísané postavy.

• 29.8.2009  12:25

Příběhy několika postav (rocková hvězda, filmový producent, televizní reportér, feťák či dokonce upír), které na první pohled nemají nic společného,...a oni fakt nič spoločného nemajú, 5 pilotov k piatim neexistujúcim seriálom zlepené do jedného k smrti nudiaceho snímku.Hviezdička za Rourka a Renfra.

• 28.8.2009  12:21
    Boj o oheň (1981)

Ron Perlman mi vyrazil dych, to čo dokázal vyjadriť čisto svojou mimikou bez použitia akéhokoľvek zmysluplného slova je neuveriteľné.Tento film dialógy fakt nepotrebuje!

• 26.8.2009  12:02

Vydržal som takmer hodinu a pol.Na recenziách typu “Has he lost his fucking mind?“ asi niečo bude.NEPOZERATEĽNÉ!!!A podľa toho čo tu čítam zrejme aj nedopozerateľné.

• 24.8.2009  14:59
    Mistři hrůzy (TV seriál) (2005)

To hľadanie ihly v kope sena ma po siedmich sračkoidných epizodách(jedna, alebo dve sa možno priblížili priemeru) prestalo baviť a tak som sa uchýlil k vyhľadaniu len tých epizód, na ktoré som bol najviac zvedavý.Toť Carpenterov Cigarette Burns(*****), Pro-Life(****),Miikeho Imprint(***) a Andersonov Sounds Like.//po dopozeraní všetkých vybraných epizód doplním hodnotenie/komentár, zatiaľ by to nemalo zmysel//

• 23.8.2009  20:04
    Marabunta: Mravenci útočí (TV film) (1998)

Zaujímave, že tie mravce vyzerajú v každom zábere inač, raz sú čierne, raz hnedé, zblízka naopak zelené, raz sú veľkosti špendlíka a inokedy ako ľudská ruka.V každom prípade neopakovateľný zážitok.

• 23.8.2009  19:57
    Jason X (2001)

Ono sledovanie toho ako sa chudák Jason za všetky tie roky dostal z Crystal lake až do vesmíru je zábavnejšie ako ktorýkoľvek diel sám o sebe.Som zvedavý čo bude nabudúce, možno Jason the beginning: Cave man.

• 23.8.2009  11:41

Prirovnávanie k Lynchovi absolutne zcestné, pri ňom väčšinou pochopím aspoň začiatok a ako tak postavy, tu som nechápal nič.

• 22.8.2009  11:43

Prvé dojmy za 3, zážitok za 5!Neuveriteľne vypiplaný vizuál, ak bol Dark Knight temný, tak toto je čierna diera.

• 19.8.2009  14:45
    Noc v archíve (TV pořad) (2009)

Bylo to kdysi dávno, kdy lidé věřili všemu, co slyšeli v televizi...aneb komunistická propaganda vtesnaná do každého televízneho programu.

• 17.8.2009  13:38

Never go full retard.

• 17.8.2009  11:48
    Invaze žraloků (TV film) (2008)

Nevedel som, že žraloky vydávajú zvuky ako Tyrannosaurus Rex....

• 12.8.2009  12:37
    Hnus (1965)

Po týchto závratných červených percentách som čakal pařbu v štýle Rosemary, lenže nič také sa nekonalo.Kým v Rosemary, dýchal každý detail, každý tieň navodzoval atmosféru a ten pocit beznádeje diváka asbolútne vtiahol, tu to nefunguje.Atmosféru tu ma vyčarovať pečený králik, prasklina v stene a príšerne zostrihané “znásilnenia“(záber na chodidlo a tuším som zahliadol aj rameno).Nie, tento film je jednoducho zlý a vo svojom žánrovom označení horor zapadol len náhodne.

• 6.8.2009  23:59
    Madhouse (2004)

Klišé, klišé, klišé a koniec to len korunoval, ale atmosféra madhousu prekvapivo v pohode, aspoň v prvej polovici.

• 3.8.2009  22:11
    What's My Line? (TV pořad) (1950)

Alfred Hitchcock, Yul Brynner, Vincent Price, Clarence C. Nash...skutočné celebrity, ktoré overil až zub času, radosť pozrieť aj po takmer šesdesiatich rokoch.

• 1.8.2009  10:12

Neustály pocit de javue, ale človek sa na Franka Darabonta ani nemôže hnevať, on dokáže z tej väznice beztak vyždimať vždy najviac.

• 31.7.2009  11:09

Ak malo ísť o predstavenie Kurta Russella širšej verejnosti v úlohe drsňáka (konieckoncov tieto úlohy idú Kurtovi najlepšie) tak to beriem, ale ako plnohodnotné sci-fi z dielne Carpentera jednoznačne nie, John má naviac.

• 29.7.2009  20:10
    Černá vdova (TV film) (2008)

Príbeh o čiernej vdove je zrejme druhým najfilmovanejším tv námetom(hneď po únose dieťaťa), je zaujímavé ako dokážu tvorcovia jeden scenár predestilovať 20 krát a predsa vyzerá vždy inač...bohužiaľ nikdy originálne.

• 29.7.2009  20:00
    Agent Orange (2004)

Tak toto je na mňa príliš, Tony Scott v honbe za svojím osobitým trademarkom došiel až na hranicu únosnosti kde jednotlivo zlepené gýčovite farebné obrázky po totálne chaotickom strihu nedávajú žiaden zmysel.

• 29.7.2009  12:40

Nemyslel, som si, že niekedy použijem slová výborný a Baldwin v jednej vete, ale tu to inač nejde...výborný William Baldwin!A celkovo veľmi nevšedne a zaujímavo obsadený mysteriózny thriller, po formálnej stránke dokonalý(ten scenár sa jednoducho lepšie sfilmovať nedal), ale všetci sme čakali tunel nie? :)

• 28.7.2009  13:41
    Hope & Faith (TV seriál) (2003)

Americké sticomy sú definitívne v hajzli a nezachráni ich snaď ani reštart Friends.

• 27.7.2009  16:49
    Pavouk (2002)

Po Existenz vyslovene sklamanie.Kým v existenz všetky hrátky s divákom, logikou a pletením odlišných svetov fungovalo tu to jednoducho nešlape, všetko je (na Cronenberga) veľmi jednoduché, priamočiare a bez štipky fantázie.Aj keď musím uznať, že táto tvár Davida sa mi páčila oveľa viac ako jeho najnovšie pokusy...

• 26.7.2009  11:24
    Brazil (1985)

Nech už čakáte čokoľvek, dostanete niečo úplne iné.Na sci-fi moc súčasne, na mind-fuck prekvapivo pochopiteľné.

• 25.7.2009  11:21

Tak...každý čakal novú mŕtvu nevestu, bohužiaľ Henry Selick je len animátor a nie Tim Burton, rovnako ako Frank Miller nemá bez tvrdšej režisérskej ruky šancu.

• 24.7.2009  11:19
    Časožrouti (TV film) (1995)

Na stopáž 180 minút a podtitulok TV film, ozaj vymakaná atmosférická záležitosť.Po všetkých tých negatívnych komentároch osočujúce triky, obsadenie a vlastne všetko som čakal to najhoršie a prekvapivo som dostal jednu z najlepšie sfilmovaných Kingoviek!A triky sú myslím adekvátne k rozpočtu a roku vzinku, na mňa nijako smiešne, alebo rušivo nepôsobili nakoľko si ich tam divák užije sotva 5 minút.

• 23.7.2009  12:43

Lynch pre začiatočníkov, alebo ako sa konečne niekto odhodlal vopchať trochu mind-fucku do mainstreamoveho filmu.

• 21.7.2009  21:43
    St. Tropez (TV seriál) (1996)

Najhorší seriál čo som videl.

• 21.7.2009  12:25
    Tři (2005)

Za večne biele plavky.

• 20.7.2009  14:16

Tarantino tribute, prekvapivo z Nemecka a prekvapivo sakra pozerateľná!Po všetkých tých rexoch, Inge Lunstremovej(tuším tak nejak sa to píše) a kobre11 je toto vymakaná záležitosť a áno nemecká kinematografia má šancu!...narozdiel od tej našej :)