X-Men Origins: Wolverine (2009)

Vo všetkej počestnosti cool, Hugh je drsňák, Schreiber ukážkový hajzel, lenže tých 150 mega tu nevidno.

Nenávist (2002)

6 ročný šikmooký chlapček, čierny mrak(či vlasy či čo to bolo) a jedna stará pani.K posraní desivé!

Rumplcimprcampr (1995)

Rumplcamprkripl mal fakt štýlový piercing, ale bohužiaľ neodvrátil neodvratiteľné...nepozerateľnosť!

Stáhni mě do pekla (2009)

Fuckin' scary! Hovoracie kozy, cigánska kliatba, trocha satanizmu a hektolitre grcaníc.Všetko čo máme radi na 80´s zhmotnené do jedného novoošateného celku.

Karanténa (2008)

Neviem ako je na tom [Rec] , ale tu mi hrozne vadila kamera, chcelo to autenticitu v podobe digitálnej videokamery z blšieho trhu a nie vizuálny orgazmátor s cool temným filtrom.

Resident Evil: Rozklad (2008)

Mizerná réžia a tetrisovský scenárista kontra príjemne oldschoolová animácia a známe postavičky zo série RE2 Claire, Leon(aj keď tentokrát s dosť netypickým emo účesom).V rámci žánru vlastne zábava, ale pre PSX neznalú obec sračka.

District 9 (2009)

...a Transformers stáli 150 mega.

Rok jedna (2009)

Množstvo hlášiek, známych postáv, Apatowských camei a kvantum narážok.Možno budem za ignoranta, ale mňa to chytilo viac ako Monty Pythoňácky Život Briana.I'm a virgin by choice.Ha.Not your choice!

Dragonball: Evoluce (2009)

Skurvili to herci, skurvili to masky, skurvil to rozpočet, skurvila to réžia, ale tak ako to skurvil scenár, sa slovami len ťažko opisuje.Dlhé roky budovaná mytológia okolo Dragon Ball sa mala vtesnať do 85 minút dlhej fantasy verzie karate kida pre mládež a dorast o jednom nadržancovi, ktorý neustále myslí na svoju spolužiačku.Najväčšia sračka roka.