The Opus (2008)

Slaboduché pokračovanie jedného z najpútavejších dokumentov, ktoré som mal možnosť vidieť...The Secret.Absolútne zrejme mierené na širšie publikum aj keď so slabším rozpočtom, nebyť slzomasturbačných epizódiek Morrisa Goodmana a Luan Mitchell, neviem ako by to dopadlo.V každom prípade určené pre ľudí, ktorým buď Tajomstvo nezafungovalo, alebo mu pre jeho jednoduchosť neverili.

Česko - Slovenská SuperStar (2009) (pořad)

Po repete, senzusákoch, drišľakovi a podobnom skvoste konečne živá muzika.Nech je to už akákoľvek komerčná sračka, alebo továreň na esemesky za samotný princíp tam jednu, dve hviezdičky hodim :)

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Agent Orange a Domino akoby naznačili kam sa bude Scottova senilita uberať.Množstvo filtrov, sekané spomaľovačky, bullettime, internet, mobily, notebooky, metrosexualita...To už radšej Mannovo zrno, lebo toto sa fakt nedá pozerať, o debilite New Yorkskej polície nehovoriac.

Dnes vás baví Senzi Senzus (2008) (pořad) odpad!

Za tie desaťročia televíznej šikany sa konečne môžem revanšovať odpadom, lenže tú hlbokú stopu zanechanú na mojej detskej psychike zrejme už nevymažem nikdy.

Tajemství (2006)

Najviac na celom tajomstve sa mi páči, že vás k ničomu nenúti, nemusíte sa oberať o drahocenné dve hodiny každú nedeľu, nenúti vás prispievať na charitu, nejesť v piatok mäso, odopierať si zo života všetko dobré(tu je čas na otázku čo to vlastne je fanatizmus že?)Ponúka vám len alternatívu ako si spríjemniť a zlepšiť terajší pozemský život(v lepšom prípade od základu zmeniť), na ktorý vlastne každá viera z vysoka jebe.

Zombieland (2009)

Navodiť takúto atmosféru vyľudnenosti a beznádeje sa nepodarilo snaď ani kráľovi žánru Romerovi vo všetkých svojích ...of the dead.V každom svojom smere hororovom, komediálnom, parodickom dokonalé.Z najväčšej skepsy roka je nakoniec film roka :) a Jesse Eisenberg je sakramentsky talent.

Paranormal Activity (2007)

Z jedného hľadiska(rozpočet, rozpočet, a rozpočet) je to úplne geniálne, lenže keď si spomeniem na tie Spielbergove žvásty, trailery, nekončiace upútavky na MTV a celkovo marketing sľubujúci vôbec najdesivejší film všetkých čias som vyslovene sklamaný.Milujem amatérsku filmarinu, ale len keď amatérskou aj naozaj ostáva.