Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Animovaný
  • Akční
  • Drama
  • Krátkometrážní

Biografie (5)

Billie Eilish (herečka / skladatelka / režisérka)

09.03.2021

Celým jménem Billie Eilish Pirate Baird O'Connell, známá hlavně pod jménem Billie Eilish, je americká zpěvačka a skladatelka. Má převážně irské a skotské předky. Její matka Maggie Baird je dabérka, scenáristka a tanečnice. Otec Patrick O'Connell pracuje ve stavebnictví, hraje na klavír či ukulele a pracoval jako herec na… (více)

Kylian Mbappé (účinkující / herec)

28.02.2021

Kylian Mbappé Lottin, zkráceně Kylian Mbappé, je francouzský fotbalový útočník a reprezentant. Jeho otec je Wilfried Mbappé a matka Fayza Lamari, pocházející z Jižní Francie. Profesionálním fotbalistou je i jeho nevlastní bratr Jirès Kembo-Ekoko. Kylian má skvělou míčovou techniku a schopnost proměňovat brankové příležitosti.… (více)

Damson Idris (herec)

20.12.2020

Damson Idris je britský herec a producent. Narodil se nigerijským rodičům a je nejmladším ze šesti dětí. Byl vychováván pouze jeho svobodnou matkou, která mu od mladého věku vnukovala ambice a tvrdou práci. Již jako malý rád bavil rodinu a přátele, už na začátku tedy bylo zřejmé, jak přirozený je jeho talent pro umění. Jeho… (více)

Nicholas Hamilton (herec)

17.08.2020

Nicholas Hamilton, celým jménem Nicholas William Hamilton, je herec a hudebník. Je synem Vicki Atkins a Craiga Hamiltona. Poprvé na sebe upoutal pozornost hlavní rolí v krátkém filmu Time (2013). Nicholas za svoji roli vyhrál na festivalu krátkých filmů Tropfest 2013 cenu v kategorii Nejlepší herec. Ve stejném roce jsme ho… (více)

Jaeden Martell (herec / účinkující)

16.08.2020

Jaeden Martell, celým jménem Jaeden Wesley Lieberher, je americký herec. V roce 2011 se ve svých osmi letech přestěhoval se svou matkou Angely Martell do Los Angeles. V té době však nikdo neočekával, že by jednou mohl být slavný herec. Bez jakýchkoli hereckých zkušeností, krátce po příjezdu do Los Angeles, začal Jaeden hrát v… (více)

Reklama

Reklama

Reklama