Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Animovaný
  • Akční
  • Drama
  • Krátkometrážní

Obsahy (41)

Tom a Jerry - Na safari (1962) (epizoda)

Tom a Jerry přiletěli letadlem na safari tajně schovaní v kufru. Samozřejmě by to nebyli oni, aby zase něco neprovedli.

Malý Sheldon - David, Goliáš a čokomlíko zezadu (2019) (epizoda)

Sheldon Cooper (Iain Armitage) se skamarádí se školním šikanátorem Tommym (Ryan Cargill) a díky tomu může šéfovat staršímu bratru Georgiemu, který pro něho dělá věci, které by normálně neudělal. Sheldon je šťastný, že se k němu nyní každý chová s úctou, jakou si zaslouží. Před hodinou tělocviku narazí na Jasona, který mu nevěří, že je kamarád s Tommym a domluví si s Tommym boj. Sheldon je nervózní, že se budou rvát jen kvůli němu, a tak musí zasáhnout. I když nemá svaly a dostatečnou výšku, tak má něco, co ostatní nemají, a to mozek jednoho z milionu.

After Maria (2019)

Tři Portoričanky, které z domova vyhnal hurikán Maria, se snaží řešit nejistou budoucnost svých rodin, když jim federální úřady přestávají zajišťovat bydlení v New Yorku.

Pizza Boy - Test věrnosti (2015) (epizoda)

Aneta má podezření, že ji Mireček už nemá rád, a tak zavolá do rádio pořadu testu věrnosti, který poslouchá téměř půlka republiky. Mirek se z této situace nakonec dostane tak, že napodobí hlas Arnolda Schwarzeneggera, se kterým je údajně jako producent na natáčení.

Pizza Boy - Vilém (2015) (epizoda)

Poslíček s pizzou má kamaráda Viléma, který má napojení na pražskou kulturní scénu a je dealer. Když mu zavolá rejža, že má problém se štábem a herečkou, tak přijede i s poslíčkem do ateliéru přesvědčit hlavní herečku Anetu, která se zamkla na záchodě, aby pokračovala v natáčení.

Don't Tell a Soul (2020)

Mladistvé bratry Matta (Fionn Whitehead) a Joeyho (Jack Dylan Grazer), kteří se vloupali a kradli v cizím domě, přímo po loupeži s penězi v ruce načape policista Hamby (Rainn Wilson). Když se za nimi okamžitě rozběhne, tak po chvíli spadne v lese do jakési zapomenuté studny. Matt a Joey mu logicky nechtějí pomoci, protože nechtějí, aby se kdokoli dozvěděl o jejich pokusu o loupež bankovek, které měli v úmyslu dát jejich nemocné matce. Mezi bratry během několika dalších hodin budou panovat neshody a hádky, jestli policistu zachrání, anebo ho tam nechat umřít.

Once Upon A Snowman (2020)

Osmiminutový kraťas nám blíže ukáže zrod a první kroky známého sněhuláka Olafa v zasněžených horách za Arendellem. Ukáže nám to, co jsme neměli možnost vidět v prvním ledovém království z pohledu Olafa.

Ordinace v růžové zahradě - Anděl strážný (2020) (epizoda)

Marek se zamiluje do Sylvy Bursíkové, není si ale jistý, jestli s ní chce být. K tomu všemu se Markovi v zoo ztratí jeho syn Tobiáš, při jeho hledání však potká svoji bývalou kamarádku a lásku Bibi, která se vrátila z Kanady. Čestmíra zmlátil ve vězení spoluvězeň a přivezou ho do Kamenické nemocnice, kde ho budou operovat. Alena ho chce ošetřit, jenže to jí nedovolí policista, který Čestmíra hlídá. Beata hledá Julii, která ani nešla do školy. Přivezou ji do nemocnice opilou z nějaké párty.

Love, Death & Robots - Ice Age (2019) (epizoda)

Mladý pár se přestěhuje do nového bytu, kde najdou starou lednici. Po chvíli zjistí, že to není jen tak obyčejná lednice, uvnitř totiž sídlí ztracená civilizace, ve které plyne čas velmi rychle. Pár tak během pár hodin sleduje, jak se civilizace vyvíjí od středověku až po dalekou budoucnost.

Open 24 Hours (2018)

Mladou dívku jménem Mary (Vanessa Grasse) zrovna propustili z psychiatrické léčebny poté, co zapálila dům, ve kterém byl její přítel, který ji nutil, aby se dívala, jak v dešti zabíjí lidí. Mary se po tomto těžkém období snaží vrátit do běžného života, a tak si hledá práci. Když dostane zaměstnání na čerpací stanici, je štěstím bez sebe. Dokud nezačne její noční směna.

Mr. Bean: Animované příběhy - Epizoda 4 (2019) (epizoda)

Synovci paní Wicketové mají zálibu ve sbírání fotbalových nálepek a když se to dozví Bean, tak chce být jako oni a začne nakupovat všechny nálepky v obchodech...

Zázračný wrestler (2020)

11letý chlapec má ve škole problémy se šikanou a když ho šikanátoři pronásledují, rychle vběhne do cizího domu, kde najde tajemnou masku. Časem zjistí, že je maska kouzelná, a když si ji nasadí na obličej, tak získá super sílu. Chlapec neváhá a přihlásí se do soutěže WWE, kde může vyhrát nemalé peníze...

Hello Again - Ein Tag für immer (2020)

Zazie (Alicia von Rittberg) žije se svými dvěma spolubydlícími ve společném bytě, protože si nedokáže najít žádného partnera. Když v její poštovní schránce najde pozvání na svatbu jejího nejlepšího kamaráda Philippa (Tim Oliver Schultz), který si bere Franzisku (Emilia Schüle) – úhlavní rivalku Zazie, musí zachránit svého starého přítele před jeho životní chybou. Ale její pokus sabotovat svatbu selže a kvůli časové smyčce se tohle všechno děje znovu a znovu, pořád dokola.

Love Sarah (2020)

Mladá žena si splní sen své matky otevřít si vlastní pekárnu v Notting Hill v Londýně. Sama to však nezvládne, a tak požádá o pomoc svou babičku a nejlepší kamarádku, aby jí s tím pomohli.

Me, Myself and I - Pilot (2017) (epizoda)

Jako 14letý chlapec žijící v Chicagu v roce 1991, byl Alex Riley na vrcholu světa, a vymýšlel skvělé vynálezi, dokud se s jeho matkou Maggie nepřestěhoval do Los Angeles, kde si jeho matka vzala pilota Rona. Se svým novým nevlastním bratrem Justinem musel Alex nastoupit na novou školu, kde se však zamiloval do dívky Nori Sterlingové. V roce 2017 je 40letý Alex vynálezcem a podnikatelem co si myslí, že je na vrcholu světa, dokud ho jeho žena nepodvede a neopustí, a hrozí, že si vezme jejich dceru Abby s sebou. V roce 2042 v 65 letech je Alex velmi úspěšný podnikatel, který se po menším infarktu rozhodne, že je připraven znovu objevit sám sebe. Během těchto tří stěžejních období se Alexovi vždy podařilo najít způsob, jak se posunout vpřed, zvládat klíčové okamžiky s odhodláním, emocemi a humorem.

Me, Myself and I - Star Wars (2017) (epizoda)

Mladý Alex přesvědčí Justina, aby se večer vyplížili z domova, aby mohli sledoval Star Wars. Alex v přítomnosti je zdrcen, když se dozví, že Ron pustil Abby svůj oblíbený film Hvězdné války. Starému Alexovi Eleanor řekne, že může pro ni pracovat v restauraci.

Me, Myself and I - The Card (2017) (epizoda)

14letý Alex dostal od svého nevlastního otce podepsanou kartičku Michaela Jordana, a přinese ji do školy, aby na ostatní zapůsobil. Alex v přítomnosti se snaží sehnat peníze na výlet se svojí dcerou a starý Alex se snaží připravit narozeninový plán, aby je nemusel trávit sám.

Reklama

Reklama

Reklama