Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Animovaný
  • Akční
  • Drama
  • Krátkometrážní

Zajímavosti k filmům (554)

Slovania (2021) (TV seriál)

V době uvedení se jednalo o nejdražší slovenský seriál. Rozpočet činil 3,6 milionu euro.

Slovo (2021)

Natáčení probíhalo od 11. do 12. září 2020 v Třebíči v židovské čtvrti. Dále pak v Litomyšli na několika lokacích: v ulici T. G. Masaryka od 27. září do 11. října, v uliích Šmilovského, B. Němcové, Braunerova a Šantova náměstí od 12. do 13. září. Natáčení dále probíhalo v historickém bytě ve Svitavách.

Láska z pasáže (1985)

Natáčení probíhalo v reálném prostředí za plného provozu a Václavské náměstí i jeho pasáže byly plné běžných lidí. Jenže obyvatelé hlavního města neměli pro filmaře pochopení a často se jim pletli do záběrů, hrozili do kamery nebo nadávali.

Anatomie života (2021) (TV seriál)

Většina hereček musela před natáčením absolvovat náročné zdravotnické školení a při natáčení jsou stále pod dohledem odbornice.

Báječný den (1996)

George Clooney v jednom rozhovoru přiznal, že jednou trošku přebral a dorazil na plac pod vlivem tequily. Údajně v tom byl nevinně, jelikož měl mít ten den volno, jenže natáčecí schéma se operativně změnilo, na což přišel až v jednu ráno. Naneštěstí se zrovna točila scéna, kde na sebe s Pfeiffer relativně z blízka poštěkávají, tudíž si představitelka hlavní ženské role užila onen alkoholový odér na plné pecky.

Pokáč: Anděl (2020) (hudební videoklip)

Natáčelo se na různých místech Prahy, například na Karlově mostě nebo na Staroměstském náměstí.

Reklama

Reklama

Reklama