Iron Man 2 (2010)

Efekty, Režie, Herci.....vše bylo v pohodě. Neskutečně sexy Scarlett, byla třešnička na dortu. Proč ale byla první hodina tak nudná nechápu. Nesmyslné ptákoviny a žvanění o kravinách, které byly absolutně zbytečné. Každopádně mohlo pokračování dopadnout podstatně hůře. Takhle je to pro mně je lepší průměr.

Pavouk (2007)

Za ten konec přidám jednu hvězdu, protože ten blb si nic jiného nezasloužil. Každopádně to je neskutečná nesmyslnost.......

Benga v záloze (2010)

Měla to být sranda, měla to být jízda, bohužel bylo asi špatně namazáno. Párkrát jsem se zasmál, to jo. Spíš než humor, ale vyšel na světlo trapný mišmaš, nad kterým jsem jenom nevěřícně kroutil hlavou. Pro mne je to určitě zklamání jako blázen. Tady je aspoň krásně vidět, že McKay ani nevěděl, co chce vlastně točit. Hodit herce na plac a myslet si, že je bezva film hotovej?.......... Pouze z mouky taky neuválíš těsto na pizzu.

Talentmania (2010) (pořad)

Nova o5 nezklamala, další průser na obrazovkách :-DDD

Barbar (2009)

Mads Mikkelsen opět skvělej, kamera byla úžasná. Co ale naplat, když celý příběh stál za zlámanou grešli a v globálu to byla celkem nuda.

Cedulky (2008)

No a co, že si mohli poslat číslo. Takhle to bylo zábavnější :-)

Horší než smrt (2010)

Ano, ten název je zcela výstižný. Film je opravdu horší než smrt :-)

Holka z města (2009)

Tenhle jogurt se s přimhouřením oka dal celkem strávit. Spíše neoslnivá komedie, které chybí originalita, více vtipu a méně trapných situací. Renée je krásně štíhlá jako proutek, který ale jen stěží unese břemena tohoto snímku.

Julie a Julia (2009)

Ještě nudnější, než Babicovy dobroty, kde aspoň dozvím nějaký ten recept :-DDD

Dolanův cadillac (2009)

Co k tomu říci.......Z mého pohledu je to průser jako kráva. Trapná podívaná, která nemá špetku originality a inteligence. Christian se opravdu snažil, ale ani jeho herecký výkon nezvedá špatnost filmu.