Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Tohle je jediná kostička, kterou opravdu žeru :-DDD

Přátelé (1994) (seriál)

Klenot mezi klenoty......ani nedokážu říct kolikrát jsem tento seriál viděl....15x je málo. Dost jsem se nasmál i při sledování zkažených scén :))))

Nelítostný souboj (1995)

Opravdu neskutečný kousek, pod kterým je podepsán Michael Mann. Natočit film, kde Al Pacino jako policista honí lupiče Roberta De Nira a jeho partu, byla trefa do černého. Ani delší stopáž nijak filmu neuškodila (ba snad naopak). Ač snímek má jistá hluchá místa, myslím, že kvalitě filmu to nijak neubírá. Moc se mi líbí i zvukové efekty, které filmu dodají dynamičnost a reálnost (pokud ovšem zvolíte originál zvuk v DTS). V samém závěru filmu je hudba od Mobyho milou třešničkou na dortu. Film tohoto žánru se bude jen těžko překonávat.

Terminátor (1984)

Skvěle komorní a syrové prostředí, které je doprovázeno dokonalou hudbou. Když se k tomu přičte režie Jimiho, tak řadí Terminátora mezi filmový kult.

Pearl Harbor (2001)

Sice moc roztahané, efekty dobré a celku se to dalo zkousnout. Dle mého názoru tam ale nejslabším článkem byl Ben Affleck. Tu jeho postavu by snad zahrál líp tříletý kluk :-)

Rallye smrti (2008)

Teenageři budou z detah race asi jako utržení z řetězu. Mně však tohle žhavé akční béčko nechává ledově klidným.

Ospalá díra (1999)

Spojení Tima a Johnnyho je až neuvěřitelné. Oni k sobě patří jako špunt a láhev.

Hráči (1998)

Ač nejsem fanda filmů z hráčského poker-prostředí, tak tady musím svůj názor změnit. Pěkný příběh dvou kluků, kteří když nemají v kapse karty a nebo žetony, tak jako kdyby nežili. Celý film má svižný průběh a já jsem se ani minutku u filmu nenudil. Na kvalitní herecké výkony Matt Damona na kterém bylo vidět, že mu role opravdu sedla jako ušitá, a jeho "povedeného" parťáka Edwarda Nortona, který ho vždycky zavede do průseru a Johna Malkoviche jako ruského KGB-pokermana se mužete spolehnout.