Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Sci-Fi
  • Komedie
  • Animovaný

Obsahy (40)

Pathaan

Pathaan (2023)

Podaří se indickému agentovi vyzrát nad zrádcem z vlastních řad, který chce zemi zničit? Bude krásná Rubina (Deepika Padukone) požehnáním či zkázou?

Sam & Kate

Sam & Kate (2022)

Sam (Jake Hoffman) žije se svým mrzoutským otcem (Dustin Hoffman) poklidný život, dokud při cestě z kostela nepotkají hromadičku věcí Tinu (Sissy Spacek) a její dceru Kate (Schuyler Fisk). Odvezou je domů, protože se jim porouchalo auto, a tím začíná hořkosladký příběh dvou odlišných světů.

Scooby-Doo o Halloweenu

Scooby-Doo o Halloweenu (2022)

Příběh o tom, jak nudný život by byl, kdyby byli do vězení zavřeni všichni zloduši aneb bude mít Scooby-Doo na Halloweena konečně klid na dobroty?

Zvuk 007

Zvuk 007 (2022)

Průvodce šedesáti lety dechberoucí hudby k filmům o Jamesi Bondovi za účastni legend filmového a hudebního průmyslu.

Mortal Kombat Legends: Snow Blind

Mortal Kombat Legends: Snow Blind (2022)

Svět kousek po kousku podléhá sadistickému Kanovi a jeho bojovníkům nazývaným Černý drak. Přežije mladičký válečník svou vlastní nerozvážnost a zvládne se postavit Černému drakovi? Bude na boj sám či přesvědčí svého legendárního, mrazivou silou oplývajícího učitele?

Víc než jen roboti

Víc než jen roboti (2022)

Dokumentární film o jednom ročníku celosvětové soutěže týmů studentů středních škol budujících roboty, o soudržnosti, komunitě a ochotě pomáhat tam, kde je třeba.

Groundswell

Groundswell (2022) (TV film)

Šéfkuchařka Ema (Lacey Chabert) je zklamaná svým životem a utíká se dát dohromady za tetičkou June (Tracy Yamamoto) na Havaj. Co se stane, když se do příběhu zamotá surfařský instruktor Ben (Ektor Rivera) a jeho bratr Frankie (Omar Bustamante) s malebnou restaurací?

Meat the Future

Meat the Future (2021)

Dokument o firmě, které není lhostejná planeta a dopad chovu dobytka na ni aneb je maso vypěstované z buněk pořád sci-fi nebo už začíná být realitou?

Return of the Six-Million-Dollar Man and the Bionic Woman, The

Return of the Six-Million-Dollar Man and the Bionic Woman, The (1987) (TV film)

Další z příběhů bionického (šestimilionového) muže a ženy, bojujících tentokrát s bandou teroristů, co by chtěla získat bionickou technologii pro sebe. Jako bonus poznáme syna bionického muže a jeho osud.

Secret Headquarters

Secret Headquarters (2022)

Charlie (Walker Scobell) a jeho přátelé objevují tajemství otcova domu a najdou tajnou centrálu nejmocnějšího světového hrdiny Strážce. Když padouši vezmou centrálu útokem, musí Charlieho partička využít všechen svůj důvtip a kuráž, aby zachránila sebe i svět.

Moonhaven - Season 1

Moonhaven - Season 1 (2022) (série)

V první sérii se seznámíme s lidmi z měsíční kolonie Paulem, Arlo, Maite (a dalšími) a pozemšťany Bellou, Indirou a Tommem. Podaří se Belle zorientovat v utopické kolonii, vyřešit vraždu a záhadné zmizení své matky? Zvládnou Tomm a další dovést Měsíc k revoluci?

Moonhaven

Moonhaven (2022) (seriál)

Moonhaven je měsíční kolonie ve formě rajské zahrady rozprostírající se na 800 čtverečních metrech hledající odpovědi na jedinou otázku: „Pokud lze zachránit lidstvo, tak jak?“ Jestli o takovou pomoc „pozemšťané“ stojí a všichni „měsíčňané“ s ní souhlasí je však úplně jiná otázka...

Bobovy burgery ve filmu

Bobovy burgery ve filmu (2022)

Bobovy burgery jsou v problémech, není na nájem, natož na splátku bance. Podaří se zachránit rodinný byznys navzdory nepřízni osudu a vyřeší Bobovy děti záhadu mrtvoly v jámě velké jako dům?

Code Name Banshee

Code Name Banshee (2022)

Nájemná vražedkyně zvaná Banshee (Jaime King) chce zjistit více o osudu svého otce a jeho parťáka Caleba (Antonio Banderas). Podaří se jí to dříve, než je všechny zlikviduje další zabiják Anthony (Tommy Flanagan) a jeho malá armáda?

Invaze: Operace Mincemeat

Invaze: Operace Mincemeat (2022)

Operace „Mincemeat“ je založena na skutečných událostech druhé světové války (rok 1943), kdy Britové lstí přesvědčili německé vrchní velení, že plánují útok na Řecko a Sardínii namísto Sicílie.

The Outfit

The Outfit (2022)

Pohled do krejčovské dílny v gangsterském Chicagu počátku dvacátého století. Proč se krejčí z Anglie (Mark Rylance) přesunul do Chicaga, jsou to jen nenáviděné džíny, či je za tím něco víc? Může být jen nezúčastněným divákem bojů o území?

1883

1883 (2021) (seriál)

1883 je rok, kdy se rodina Duttonových a další pionýři vydali napříč Amerikou za štěstím či neštěstím.

DMZ

DMZ (2022) (seriál)

Minisérie podle komiksu zasazená do Ameriky blízké budoucnosti, rozdrobené občanskou válkou. DMZ (nárazová zóna nikoho), rozkládající se na území dnešního Manhattanu, je uzavřena a hlídaná vojáky, nikdo nesmí tam ani ven. Seriál sleduje příběh zdravotnice Almy (Rosario Dawson) a její trable při hledání syna. Alma hledala už všude, zbývá jen zóna. Najde po osmi letech syna? Bude to ještě ten mladík, kterého znala?

Reklama

Ovládací panel
1 bod