Han22

Martin Halilovič

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 63 84
    • 16.10.2018  08:53

Nebylo to tak špatné jak jsem myslel, ba právě naopak. Princ Valiant je poctivá stará šermovačka, která si nehraje na nic více. Atraktivní prostředí, kde se doplňují Camelot, Artuš a rytíři kulatého stolu s Vikingy, příběh o zradě a mladém princi který chce zpět Vikingský trůn a ještě i boj mezi křesťanstvím a starými bohy. Troška té vtipné romantiky a spousta akce. Valiant je sice takový klučina, který je oproti hřmotným Vikingů v nevýhodě, ale zato je neskutečně mrštný a ty jeho akrobatické kousky by mohl závidět nejeden parkourista. A závěrečné ohnivé peklo při dobývání hradu či souboj se zrádce mají grády. Jsem spokojený.

• 11.10.2018  23:48

Musím uznat, že takovou sílu jsem od kresleného filmu nečekal. Jasně je to Orwel, ale klasická animace a zvířátka dávají iluzi, že to bude pro děti. Ale ty by to asi nevydýchaly. Zvířátka na farmě se rozhodnou zbavit majitele a poté co odrazí odvetný útok lidí založí utopický socialismus, kde všichni pracují pro blaho farmy. A jak to tak bývá, hezká idea se brzy mění na diktaturu, ve které jsou brzy porušeny všechny zákony a ve které se umírá. A hodně. Většina smrtí je mimo záběr, ale i tak to má sílu. K tomu parádní hudba, spousta emocí a ten papalášský sjezd na konci vypadá úplně jak z filmových týdeníků o sjezdech komunistů. Parádní záležitost.

• 6.10.2018  16:40

SPOILERY. Na válečný film, který má Oskara za efekty jsem čekal mnohem víc. Mosty na Toko-Ri jsou v podstatě jakousi padesátkovou verzí Top Gunu, přičemž stejně jako v Top Gunu se zde absolutně nic neděje. Hlavní hrdina má krásný vztah s ženou a dětma, druhý hrdina má smůlu, protože mu přítelkyni přebere jiný voják a tak se rve a to se řeší prvních cca 70 minut. A pak přijde samotný nálet, který je rychle odbytý a absolutně nezajímavě natočený - za co tohle dostalo Oskara? Jakžtakž zajímavý to začne být až na konci při boji o přežití na zemi jenže... to skončí blbě. Jako u filmu z roku 54 bych fakt nečekal konec kdy zařvou v podstatě všichni hlavní hrdinové. 2* za slušné herce.

• 4.10.2018  22:54

Hned když jsem si četl obsah mě napadlo, že to bude Bounty převedená do moderní doby a víceméně jo. Každopádně i tak je to kvalitní válečné drama z jedné lodě, akorát tomu chybí pořádný hrdina. Na pozici těch kladných jsou totiž tři lidé - mladý praporčík se svým tuctovým vztahem, zbabělý rádobypsychiatr a pochybovač, který se nakonec ujme vzpoury. Ovšem postava kapitána Queega stojí za to - paranoidní pedant, který má pocit, že jsou všichni proti němu a který se vyžívá v řešení banalit (vystrčené košile, krádež jahod) a peskování posádky, ale když přijde na velení, je zbabělý a neschopný. Troufám si říct, že takhle netypického a nesympatického Bogarta jsem ještě neviděl. Každopádně na rok vzniku je tu solidní výprava, celá scéna bouřky je parádní, nechybí výborné zakončení u soudu a hořký dovětek právníka ve výborném podání José Ferrera. Výborná záležitost a válečný film roku 1954.

• 30.9.2018  23:48

Co s takovým filmem, u kterého člověk několikrát usne a dokoukává ho se sebezapřením? Druhý Peckův film o letcích a opět šlápnutí vedle a opět příšerná nuda. Je to válečný film, ale bez války, tu tu obstará jen příšerný začátek s modýlky, pak sledujeme Pecka, jak si léčí světabol někde v Barmě, hádá se s ostatními a vylívá si srdíčko barmské dívce. Ještěže se to poslední půlhodiny změní v solidní survival, jinak by to bylo k nepřežití. Hvězdičky jen za tu půlhodinu a finální "pochod smrti".

• 30.9.2018  19:24

Půlka ČSFD zase jede na nějakých těžkých drogách a tak je to vychválená do nebes naprosto nudná, nehororová, hysterická pičovina, který plně vystihuje mizérii hororů posledních 10-15 let. První hodinu a půl se nic neděje, jen sledujeme nefunkční rodinu po ztrátě babičky a po (dost brutální) ztrátě malé dcerky. Mamince z toho trošku hrábne, takže začne vyvolávat duchy a vyvolá jako vždy něco jiného. Do toho pár tradičních "japonských" lekaček (někdo přeběhne po zdi, někdo visí na stropě), naprosto nevysvětlené zlo (co třeba ten zápisník, proč to řezání hlavy, proč zrovna ten kluk?) a samozřejmě špatný konec. Dobrá scéna jedna (uražená hlava), Gabriel Byrne se filmem potácí s výrazem proč hraju v podobné blbosti, Toni Collette je sice výborná ale ta její hysterka mě neskutečně štvala. A pokud někdo chce rodinné drama o ztrátě dítěte, což je většinu stopáže, doporučím starý dobrý Řbitov Zviřátek.

• 23.9.2018  19:21

Avengers je ve sci-fi prakticky stoprocentní událost roku a epikou se rovná snad i Pánu prstenů. Už jen ten začátek s Thorem a Lokim na kolenou je fantastický. Thanos, který zatím jen pokukoval z povzdálí se razantně vydá na cestu získat všech šest kamenů moci a proti němu stojí roztříštěné zbytky Avengers i Strážců Galaxie. Nechybí tu srderyvné momenty různých párů, které jste si zamilovali v jiných marvelovkách, nechybí pochopitelně i vtipné scény (Thor vs. veverčák) epické momenty (Thorovo získávání nové zbraně a její síla v praxi) a pochopitelně i velkolepé akce. I když musím říct, že tenhle díl byl trošku komornější a pořádná akce je až snad ta ve Wakandě (a připomíná právě Pána prstenů). Každopádně tenhle díl jde na dřeň, umírají sakra důležité postavy a když přijde finále, které jsem bohužel znal tak si říkáte že to prostě není možné a že to tvůrci nějak příště vyřeší. Každopádně opět fantastický film.

• 13.9.2018  07:27

Pěkný Mannovsko-Stewartovský western s tradičními známkami tohoto režiséra. To znamená spousta divočiny, nějaká ta těžba zlata a honba dobytka, nuzné zlatokopecké městečka a také lidi, kteří by chtěli něco více. Jenže proti nim stojí záporák, který v jednom městečku představuje zákon a když na druhé straně hranic nemá pravomoc, prostě se svou bandou začnou loupit a zabíjet. Hlavního hrdinu v podání Stewarta nic z toho nezajímá, lidi jsou mu ukradení a prohlídne až na závěr, kdy se samozřejmě postaví bandě a v přestřelce je vyřídí. Tradiční chlapská podívaná, nemám větších výhrad.

• 10.9.2018  06:59

Ač zestárlá, tak vynikající Joan Crawfordová stojí v popředí tohoto netradičního westernu jako trvá byznysmenka Vienna, která si otevře bar/casino a odmítá se ho vzdát přes nevoli místních. A proti ni stojí další žena Emily, která ji až fanatický nesnáší a která dokáže zfanatizovat celé město až k nočnímu lynčování a vypalování. A ani muži co tu jsou nejsou svatoušci - ať už banda grázlů pod vedením Tančícího Kida nebo titulní pistolník Johnny Guitar, který má nejspíše pěkných pár mrtvol na krku. Zkrátka výborná záležitost, kde nechybí napětí (střetnutí všech postav v hospodě na začátku), brutální lynč (dokonce snad první film kde je vidět krev) a parádně vygradovaný závěr s obléháním plný zrad a zvratů.

• 6.9.2018  18:03

Absolutně nezáživný western, který jsem dokoukal asi na pošesté, pokaždé jsem totiž během pár minut usnul. Farmářovi ukradne zlatokop koně a pušku a tak se s jeho přítelkyní a svým čerstvě nalezeným synem vydává po divoké řece do města, aby si to s ním vyřídil. Zní to zajímavě, ale bohužel většinu filmu si někdo s někým nudně povídá, hlavní hrdina balí holku tím stylem, že ji málem znásilní (a paradoxně si ji získá) no a veškeré scény z řeky jsou zabité naprosto příšernou zadní projekcí. Marylin umí pěkně zpívat, ale jinak se do westernu nehodí a znovu mě nepřesvědčila v ničem o tom, proč byla tak slavná a stejně nezajímavý je překvapivě i Mitchum, navíc jakákoliv chemie mezi nimi nefunguje. Dvě hvězdičky za pár pěkných písniček a bitku s indiány, jinak ztráta času.

• 29.8.2018  03:35

Westernové kulisy, co skrývají v podstatě rodinné farmářské drama. Patriarcha rodu, který farmu vybudoval v potu tváře, všechny problémy řešil postaru a který nesnáší své tři syny a oni jeho. Jen nejmladší je jeho oblíbenec. Namísto tradičních westernových kulis se spíše jedná v soudní síni či debatuje v rodinném sídle. A je to poměrně nuda a o ničem, navíc se mi nezdálo, že by nejstarší syn k té nenávisti neměl důvod. Dokoukával jsem to na víckrát a nebýt fantastického Tracyho v titulní roli, šel bych s hodnocením mnohem níž.

• 20.8.2018  07:08

Zoufalá žena si najme čtveřici lidí, co se víceméně neznají a střetnou v jedné hospodě, aby ji pomohli zachránit manžela, uvízlého ve zlatém dole. A tak putují a putují a poté zase putují a putují zpět, s bandou Apačů za zády. Každý je trošku jiný - zbabělý hejsek, karbaník, mlčenlivý hrdina, manžel co pochopil že je nemilován a žena, která motá chlapům hlavy ani neví jak. Je psychologická hra a poměrně nudná, ale zato s krásnými přírodními scenériemi a když už dojde na boj s Apači, připomíná to survival horory - Apači jsou dlouho neviděným zlem, které nespatřeno udeří a zmizí. Zkrátka nebylo to zlé, jen docela nudné.

• 19.8.2018  20:18
    Apač (1954)

Druhý Aldrichův western z roku 1954. Nechybí tu znovu Bronson v menší roli a v té hlavní je opět Lancaster. Oproti mexické jízdě Vera Cruz je tohle ale trochu nuda. Sledujeme posledního Apače, který se odmítá vzdát a žít v rezervaci a tak vede partyzánskou válku proti bělochům. Čas, žena po boku a možnost narození potomka ho přivádí spíše na cestu farmáře. Mám rád indiánské příběhy, ale tohle je docela pomalé, silně naivní a Lancaster se prostě na indiána nehodí a ani vzdáleně jako indián nevypadá. Nicméně koukat se na to dá a pár dobrých přestřelek tu nechybí.

• 16.8.2018  07:59
    Vera Cruz (1954)

Silně netradiční western - ve kterém jiném westernu uvidíme mexický císařský dvůr v plné parádě a také armádu kopiníků v brnění, která se teda do westernu hodí jako pěst na oko. Jinak ovšem parádní podívaná. Válkou zdeptaný voják (zestárlý Cooper) a všehoschopný křivák (Lancaster) se dají dohromady a v mexické občanské válce se přidají na stranu císaře, aby převezli nejen hraběnku přes území juaristů, ale také 3 miliony dolarů ve zlatě. Nechybí pár podrazů, měnění stran a především vynikající akční scény - ať už přepad v uličkách města nebo výborné dobývání pevnosti se spoustou vojáků, děly, granáty a rotačním kulometem. Na rok vzniku je to docela nářez. Western roku 1954.

• 12.8.2018  20:51

Jsem na 100% spokojený a to jsem si říkal, že je to v podstatě zbytečný film a další ždímání peněz. A přitom je to zase hezké doplnění skládačky do světa Star Wars - zatímco o Lukovi, Leie, Anakinovi či Obiwanovi víme dost, o Hanovi jsem nevěděl nic. A tady se dovíme vše - jak přišel k příjmení Solo, seznámil se s Chewiem (vynikající scéna), získal Millenium Falcon či naučil se střílet první. A taky že ještě před Leiou miloval někoho jiného, naučil se být trošku cynický a nevěřit lidem. To vše v zábavném, dobrodružném lupičském filmu, kde se se svou posádkou snaží celou dobu o dokonalou loupež a ke konci jim dojde, co dělají špatně. Je tu tuna parádních scén (vlaková akce, celé povstání na důlní planetě zakončené úžasnou vesmírnou honičkou, postavy se mění, zrazují a zraňují. Konec dějové linie s Quirou jsem nečekal. Navíc v titulní roli je nečekaně slušný a sympatický herec. Zkrátka jsou to Star Wars, opět trošku jinak a opět za 5*.

• 11.8.2018  16:01

Totéž co jednička. Pár nezajímavých postav (naštvaný mladík který nechce bojovat, zlodějka, správňácký pilot, šéfka korporace, vědci), scénář kdy přesně víte co se kdy stane (nebude chybět inspirativní proslov) a samozřejmě tuna digitálního mrdníku. Jako vždy je zničeno město, roboti bojují tentokrát nejen proti příšerám, ale i proti sobě, ocel praská, z monster stříká sliz, paneláky padají jeden za druhým. Dá se říct, že je to v podstatě totéž co Transformers, ale přece jen tak akce je dobře udělaná a dobře se na to kouká (narozdíl od totálního bordelu v Transormers) a scénář přecejen nedává pocit že Vám měkne mozek. Takže slušný 3*.

• 10.8.2018  20:08

Rok 1954 jsem nemohl začít ničím jiným, než oblíbeným filmem mé mamky, která ho měla moc ráda a který jsem viděl jako dítě. Milionová bankovka je kouzelná komedie ze staré Anglie, vycházející z toho, že když obyčejný chudák dostane zdánlivě neproměnitelnou milionovou bankovku, i její vlastnictví mu zajistí lepší život. A funguje to kouzelně - obchodníci se můžou přetrhnout ochotou, je ubytován v nejlepším hotelu, uveden do společnosti, jeho jméno stačí aby akcie šly nahoru a potkává i lásku. A když to vypadá že bankovku nemá, zase ho všechno opouští. Zkrátka nádherná studie toho, jak peníze otevírají dveře a k tomu moc milý film s neselhávajícím Peckem.

• 9.8.2018  12:54

Oskarová klasika o které není třeba pochybovat. Tuhle oskarovku jsem kdysi chytl v České televizi a už tenkrát jsem věděl, že sleduji dobrý film. Je to vlastně takový opak všech heroických válečných filmů, plný správných a čestných lidí, jaké se točily do té doby. Místo akce sledujeme život na základně prostřednictvím několika postav. Kapitán Holmes je neschopný a základnu vede seržant Warden (Lancaster), který se zamiluje do Holmesovy ženy (Kerrová) a také se otcovsky stará o mladého vojína Prewitta (Clift). Ten se stává s tichý souhlasem kapitána terčem šikany, protože odmítá vstoupit do boxerského klubu a snaží se získat Loren, jenže ta má trošku jiné představy o budoucnosti. A pak je tu furiantský, paličatý a věčně zábavný Maggio (Sinatra), který se neodvratně žene do průseru. Ve filmu se v podstatě nic moc neděje (kromě slavné plážové líbačky), ale postavy jsou skvěle vymyšlené a výborně zahrané, zvláště Sinatra mě neskutečně překvapil. A většina z nich má docela trpký osud, který neskončí nijak dobře. Ve finále přichází slušně natočený útok na Pearl Harbor a po konci filmu zůstane na patře pachuť depky. Není to optimistický film, ale i tak je to klasika, válečný film roku 1953 a naprosto zasloužený Oskar.

• 8.8.2018  17:04

Asi nebyl dobrý nápad pouštět si romantickou komedii s čerstvě zlomeným srdcem, protože ten smutný konec pořádně zabolel. Jinak ale moc hezký film, Řím 50. let je moc krásné město jeho uličky žijí, dočkáme se i honičky s policií nebo rvačky na lodi. Gregory Peck je skvělý herec, sympaťák a neselhávající jistota. A Audry Hepburn ve své první hlavní roli? Jednoduše kouzelná - nádherná, křehká, naivní, ale zároveň vznešená a zamiloval by se do ní asi každý chlap. Co na tom, že s dlouhýma vlasama ji to slušelo o něco více. Jinak je to romantické, vtipné (věčné "nehody" kamaráda hlavního hrdiny) a bohužel ke konci smutné, i když realistické.

• 7.8.2018  22:27
    Stalag 17 (1953)

Paráda. Od filmu s takovým slavným jménem jsem čekal nějakou válečnou klasiku a on je to v podstatě takový předchůdce MASHe, který si z války, zajateckých táborů a hlavně Němců dělá vyloženě prdel. Zajatecký tábor je tak místo, kde se pořádají krysí závody, vězni mají tajně zbastlenou palírnu či rádio, pokukují na ruské zajatkyně a dělají si srandičky s dozorcem. Postavy jsou povedené - ať už šílený Joe, Zvíře který miluje Betty Grable nebo jeho parťák Harry, kteří fungují jako táboroví klauni. A hlavně Sefton - neoblíbený kšeftař, oportunista a antihrdina, který využívá všechno proto, aby si zajistil lepší život, kšeftuje čile s dozorci. Ale je to také donašeč? A právě okolo hledání donašeče, který hatí každou akci se točí ta vážnější část filmu a musím uznat že toto detektivní pátrání završené napínavým finále stálo za to. Stejně jako celý film se skvělými herci, parádním scénářem a jako tradičně velice silným Billy Wilderem jako režisérem.

• 7.8.2018  19:15
    Mogambo (1953)

Mogambo není jak jsem myslel nějaký napínavý dobrodružný film. Ano odehrává se to v Africe, je tu spousta zajímavých zvířat a také domorodců, ale jinak se jedná spíše o romanťárnu. Clark Gable balí napřed Avu Gardner a poté Grace Kelly, která je vdaná. Musím uznat, že i když jsem se celkem nudil, z vyústěním jsem byl nakonec docela spokojený. Jen jediný problém - Gabla jsem viděl naposledy v Jih proti Severu a od té doby nepěkně zestárnul a ty jeho pletky jsem mu moc nevěřil.

• 6.8.2018  17:52

Totéž co jiný spinof Mimoni - bláznivá ulítlá jízda pro děti, ve které se nedočkáte nic co byste v animácích stokrát neviděli. Tučňáci stojí proti konkurenčnímu komandu, které je zdánlivě lepší a také proti zákeřné chobotnici, která trpí komplexem méněcennosti díky vzhledu a tak chce všechny roztomilé tučňáky proměnit na zrůdy. Čeká nás mírně špionážní nádech, spousta dětinského humoru a honiček, ale nic co bych si do týdne pamatoval.

• 6.8.2018  13:01

Opět Shakespeare, dosledováno snad na čtvrtý pokus. No tentokrát je to celkem snesitelné, protože to navenek vypadá jako film. Slušná (nikoliv skvělá) výprava, občas nějaká ta menší davová scéna a dokonce i pokus o nějakou závěrečnou bitvu. Bohužel ta je utnuta dříve než začne. Do toho opravdu skvělí herci té doby včetně Branda. Navíc je tu známý příběh o smrti Julia Caesara. Jenže... pod tím vším je to divadlo a nic víc. Divadlo plné divadelních deklamací, proslovů, dlouhých monologů a prostě to mě k smrti nudí a navíc tento způsob hraní nemám rád. Mě to prostě přijde jako přehrávání, mám rád civilní herectví a to se bohužel se Shakespearem vylučuje.

• 6.8.2018  12:04
    Mimoni (2015)

Chápu že animáky jsou pro děti, ale ty nejlepší nabízí přidanou hodnotu i pro dospělé. Mimoni jsou ale primárně pro děti, které budou nadšené ze všechno toho skotačení, blbnutí, mimoňské hatmatilky a toho že vidí oblíbené postavičky. Mě mimoni nepřirostli k srdci ani v Já padouch, takže jsem na to koukal střízlivě. Ano uteče to rychle, je tu pěkná finální akce s jednou padouškou a mega mimoněm, ale jinak čistě průměr. Jediné co mě potěšilo byla vedlejší role královny Alžběty a spousta šedesátkových pecek v soundtraku.

• 5.8.2018  17:50

Ano je to naprosto pitomé monster béčko jak z devadesátých let. Nechybí hlavní hrdina, ošetřovatel opičáka s minulostí zelených baretů (he?) a vizáži Rocka, krásná žena, drsnej agent, korporátní zmrdi a i nějaké to zachráněné dítě by se našlo. Nicméně když dojde na věc tak to stojí za to - řádění vlka v lese, gorily v letadle je takový předkrm a finále nabídne pořádný stejk, kdy nasraná mega gorila, mega vlk a mega ještěrka naprosto zdemolují celý Chicago (pro změnu to není New York) a posléze si naprosto ultimátně dají přes hubu. Je to natočeno čistě, přehledně, nechybí parádní detaily typu záporák padající do tlamy gorily a hlavně je to přesně to, co od podobnýho filmu čekám. Xkrát lepší než nová Godzila.

• 2.8.2018  22:23
    Kick-Ass (2010)

Když se člověk na něco těší, bývá většinou zklamaný. Já miluju komixové filmy a Kick-Ass si z nich dělá srandu.. v pořádku. Co není v pořádku, že po vzoru Spidermana nás nutí sledovat život absolutního losera, který si hraje na superhrdinu a loserem zůstane do konce filmu, akorát mu někdo dá zbraň. Co se týče další dvojice postav, Nicolas Cage hraje prostě soft verzi Batmana a malá Chloe Grace Moretz? Jo její holčička v latexu je drsná, brutální a to až tak, že mi to přijde divný (stejně jako divný koukat se na holčičku v latexu). Navíc soupeři jsou obyčejná drogová mafie a vůbec já sleduje komixovky kvůli velkolepým záporákům, nadpřirozeným schopnostem a sci-fi nádechu. Takže ano film je brutální, krvavý a závěrečná akce je vymazlená, ale nic takového, abych z toho slintal blahem jsem neviděl.

• 2.8.2018  18:36
    Red (2010)

Velice zábavná blbinka u které jsem ani netušil že se mi může tak moc líbit. Willise chce někdo oddělat, rozstřílí mu celý barák na kaši, ale nepovede se. A tak Bruce s pomocí své telefonické lásky, kterou tak trošku nedobrovolně unese dává dohromady důchodcovský Expendables a začíná pátrat. Stopy vedou k pradávné misi a do vysokých míst. Musím uznat, že staří páprdové si to dávají neskutečně a je osvěžující v době plné hereckých nedochůdčat vidět pohromadě Freemana, Malkoviche, Coxe, Mirrenovou, jako záporáka Dreyfusse a dokonce v malém štěku i prastarého Borgnina. Ani Urban nebo Mary Louise Parkerová nedělají ostudu, děj příjemně odsýpá a akce je slušná. Není to úplně pětihvězdičkový akční nářez, ale neskutečná pohodovka.

• 2.8.2018  14:57

Dobře natočený film, který mě osobně příliš nechytl. Příběh je šíleně naivní - jeden americký voják odhalující v době vzniku všem známé skutečnosti, totiž že v Iráku v době invaze nebyly žádné zbraně hromadného ničení. A akce? Ta je typická Greengrassovská, to znamená roztřesená, zoomující dokumentární kamera se spoustou střihů, navíc finální boj je ještě k tomu utopený ve tmě. Takže z toho bordelu nic moc nevidíte, sice si budete připadat asi jako byste byli přímo na bojišti a kolem byl zmatek, nicméně já radši přehledně natočenou pohodu, kde vidím všechny detaily.

• 1.8.2018  22:54

Důstojné rozloučení Tonyho Scotta, který narozdíl od svého bratra nikdy nestvořil opravdu legendární filmy, ale také nikdy netočil žádné propadáky. Nezastavitelný je v podstatě Nebezpečná rychlost, akorát bez záporáků a s vlaky. Čili nikoliv akční, ale katastrofický film. A také jsem si celou dobu lámal hlavu, proč to co udělají hrdinové na konci (přijet k lokomotivě, naskočit a zastavit) neudělal někdo kdykoliv v průběhu filmu. Jinak ovšem parádní jízda, které pomáhá jako vždy fantastický Washington a neméně sympatický Pine. A musím uznat, že stejně jako v Nebezpečné rychlosti jsem při finální akci téměř nedýchal napětím.

• 1.8.2018  02:02

Tohle mě opravdu nesedlo. Ano jsou tu dobré akce, ale tak ve stylu 90. let a honička mezi býky je hraně parodie. A zbytek? Historka o padouších honících se za věčnou baterií ujde, ale celkově scénář psal snad někdo po lobotomii. Stupidní dialogy, nehodící se romantické vsuvky, přestárlá a trapná Diazová a Cruise, který sice umí hrát, ale jen když se mu chce a tady se mu moc nechtělo, takže si vystačil se svým herectvím ala playboy. Na akční film absolutně nenapínavé, nestylové, zato trapné.

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 63 84