barbarossa

okres Náchod

1 bod

1 2 následující >>
    • 15.1.2012  14:04

Kdo má rád válečná dramata, neměl by se nechat odradit poněkud tuctovým názvem a na tento film si čas udělat. I bez charismatické filmové hvězdy předčí film s velmi podobným příběhem "Tears of the Sun" - 90%

• 29.10.2011  18:40

Jednoznačně nejlepší dokument z prostředí boxu! Deset soupeřů Muhammada Aliho vypráví nejen své dojmy z utkání s Alim, ale i často velmi dojemné příběhy svých soukromých životů. Obzvlášť bych ocenil filmové záznamy boxerských zápasů. Každý detail o kterém se soupeř Aliho ve svém vyprávění zmiňuje, je vzápětí doložen i filmovým záznamem.

• 14.10.2011  21:47

Bývalý německý a světový šampion v boxu Henry Maske v roli boxerské legendy Maxe Schmelinga. Pro milovníky boxu lahůdka!

• 2.6.2011  18:24

V krušnohorské vesnici, kde se děj odehrává, se mluví pouze česky. Renč chce asi přepsat dějiny. V této době (krátce po vzniku ČSR) tam žili pouze Němci .....

• 3.5.2011  10:37
    Řekni, kde ti mrtví jsou (TV film) (2010)

"Tato česká hanba se žádným mlčením nesmyje" prohlásil kardinál František Tomášek na jaře 1990 na téma "odsunu" sudetských Němců. Po dvaceti letech se postoj české společnosti k těmto událostem příliš nezměnil a právě proto je průkopnická práce Davida Vondráčka velmi užitečná. Vzhledem k omezeným možnostem nejsou dokumenty samozřejmě dokonalé(pouhé výpovědi pamětníků), ale pro svůj účel naprosto dostačující.

• 7.1.2011  20:21

Tak tohle je "poctivá" francouzská klasika. Jediná vada snad je ta, že Depardieu hraje zápornou postavu...

• 4.1.2011  17:12
    Ripleyho hra (2002)

Herectví Johna Malkoviche zvyšuje o třídu úroveň filmu . V roli chladnokrevného zabijáka jakoby navázal na roli sociopata Learyho z filmu "S nasazením života" (1993). Na rozdíl od tohoto filmu, mu zde ale chybí rovnocenný herecký protějšek.-75%

• 1.1.2011  18:53
    Kajínek (2010)

Takže tu máme jeden fušersky a nezkušenou rukou namíchaný koktejl české "porevoluční" akční krimi. Ingredience jsou v tomto případě předem dané a osvědčené. Jistá konspirace, trocha akce i sexu. Chybět pochopitelně nesmějí ani "poldové". Nižší šarže patřičně primitivní, vyšší zkorumpované. Tohle všechno navíc korunují "prostoduché dialogy". Ačkoliv se režisér "chopil" atraktivního tématu a dispozici měl velmi kvalitní herce, podívaná je to smutná( několikrát se mi vybavil film "Nahota na prodej"). Největší slabinou filmu je myslím scénář -30%

• 1.1.2011  18:24

Dlouho jsem se na toto DVD těšil, ale nakonec jsem zklamaný. Myslím si, že fanoušek který na koncertu DM byl, očekává od takového záznamu podstatně víc detailních záběrů a nápaditých střihů, tedy to, co na koncertě nevidí. Tenhle sestřih ale vypadá jako nějaké amatérské video. Dojem trochu vylepšuje bonusové DVD s dokumentem o zákulisí turné plus videoklipy.-40%

1 2 následující >>