HanLiuKun

okres Praha

<< předchozí 1 2 3
    • 30.10.2016  11:52
    Buchty a klobásy (2016)

Neuvěřitelná blbost a ztráta času, film je vhodný snad jen pro puberťáky, co si budou užívat množství sprostých slov.

• 26.3.2016  19:31

Nečekala jsem, že by se mi 2 a půl hodiny dlouhý film o indiánech a lovcích mohl líbit. Už od prvních okamžiků jsem si to ale nehorázně užívala, super Leo, super kamera, neuvěřitelná atmosféra. Doporučuji i odpůrcům této tématiky

• 15.3.2015  09:33

Lze charakterizovat jedním slovem: NUDA

• 15.5.2014  10:29

Dvě hvězdičky dávám za dobrý námět a téma. Všechno ostatní je bohužel prudce nezajímavé a nicneříkající. Spousta naprosto zbytečných záběrů a téma je rozebráno jen povrchově. Ještě fajn byla první část a rozhovory s delegáty a ukázka zábavy pro Pepíky, pak už jen nuda....

• 19.3.2014  14:18

Typicky Americky emocionální.....Zajímavý nápad, ale jako komedie mi to moc nepřišlo. Navíc tyhle happyend story fakt nemám ráda

• 28.1.2014  16:58
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

DD miluju, takže herecky je to naprosto úžasné, ale co funguje na divadle asi nefinguje v TV. Za 4 díly jsem se zasmála asi jednou, maximálně dvakrát. Jinak je to dost nudné až trapné. Asi nejsem dostatečně umělecky založená, ale v té trapnosti záměr nevidím

• 25.12.2013  22:00
    Sněžný drak (TV film) (2013)

Nuda, ošklivá princezna, ještě ošklivější princ, šerm jako když se perou děti a zase nuda a nuda. Měla jsem co dělat, abych se dokoukala. Člověk se celý rok těší na nějakou novou hezkou pohádku, ale naše tvorba už opravdu stojí za prd. Poslední, která se opravdu povedla, byla Tajemství staré bambitky. No a ta dnešní opravdu propadák.

• 14.10.2013  20:54
    Gravitace (2013)

Viděla jsem to v 4DX, což byl napoprvé zážitek sám o sobě. Pocity mám ale rozporuplné, zanechalo to ve mně zvláštní pocit, který mám ještě teď po cca 6 hodinách. A asi přesně o tom pocitu celý film je..... Nevím, jak by se mi film líbil mimo kino, jen například doma u notebooku. Chce to atmosféru a je to jeden ze způsobů, tak lidi dostat do kina

• 8.9.2013  21:52
    Slečna Flintová (TV film) (2013)

Proboha!!! Těšila jsem se na nějakou novou českou komedii a přišlo tohle. 50 minut nudy, pak jsem to nevydržela a televizi zase na dlouhý čas vypnula. NUDA NUDA a ještě jednou NUDA. Prostě tohle divadlo v televizi absolutně nefungovalo.

• 31.12.2012  09:34
    Farmár hľadá ženu (TV pořad) (2010)

Druhá řada je neskutečně povedená, účastníci mají dohromady asi 32 zubů a IQ 120. Všichni chlastají, šu*ají a velmi vkusně se oblékají. Dokonalé na zvýšení sebevědomí nebo na studii o white trash. Moderátor má občas velmi vtipné komentáře, takže se nestydím říct, že na toto opravdu koukám. Na první díl s otevřenou pusou, protože takovou směsku deb*lu bych nenašla ani mezi bezdomovci na Hlaváku.

• 30.12.2012  22:42
    O pokladech (TV film) (2012)

Jedna hvězdička za dobré herecké obsazení ve vedlejších rolích a druhá za skvěle vybrané lokace. Jinak ztráta času, nuda, přeplácanost a jednoduše blbost

• 31.8.2012  23:16
    Gorila (2011)

Opravdu blbost, šílené herecké výkony, přehnaná nefungující sprostota, trapnost nad trapnost. Měla jsem sto chutí z kina odejít, ale nechtěla jsem zvedat lidi. Nezasmála jsem se ani jednou. Škoda peněz.

• 31.8.2012  09:01
    Klip (2012)

Přijde mi, že většina záporně hodnotících vůbec nepochopila, o čem ten film je. To není o šokování, to je ukázání reality. Režisérku k tomu inspirovalo to, že na youtube viděla podobné klipy, které puberťačky natáčely. Mně to přijde propracované a ty sexuální scény na mě nepůsobí nijak lacině, prostě realita. Však je to vidět i na ulicích tady, mladé slečny oblečené jako děvky, fotí se na mobil, postují na facebook a sexu se rozhodně nebojí.

• 16.8.2012  21:51
    Diktátor (2012)

Směsice velmi laciného nevkusného humoru a geniálních intelektuálních vtipů, kterým může rozumět jen pár lidí. To vše v poměru 70:30.

• 22.7.2012  00:45

10 minut akce, minuta strachu a 89 minut nudy. Stručný a výstižný popis tohoto filmu. Ani nevím, proč dávám tu jednu hvězdičku, snad že je to lepší než Kameňák

• 15.7.2012  22:35

Vůbec nesdílím nadšení ostatních. Strhující? Nikoliv - pro mě nudné. Na konci mi ani nepřišlo, že bych to rozhodnutí nějak toužila znát. Pro našince je zajímavé asi jen vidět, jak to funguje v odlišných kulturách, ač může být obraz filmem značně zkreslený. Po 120 minutách v kině jsem prostě znuděná a nezaujatá odešla

• 6.6.2012  21:43

Tady se dá říct asi jen: všechna čest za výběr hlavních herců, což platí i u jedničky. Tak úžasné ztělesnění úchyla a psychopata jsem v žádném jiném filmu neviděla. Dosud bych za nejodpornější a nejnechutnější film označila Srpski film, který ovšem na Lidskou stonožku 2 nemá....

• 3.6.2012  18:58

Jedna hvězdička za Cliva Owena jinak je to naprostá blbost bez atmosféry. FUJ! Člověk se u toho nebojí ani nesměje, jen šílená nuda.

• 28.5.2012  22:17
    Příběh z periferie (2012)

Měla jsem tu čest tento "filmařský kousek" shlédnou na jedné snad z pěti premiér které už na Moravě proběhly a celorepublikově to snad nemůže myslet nikdo vážně. Podrobněji: Herecké výkony :0% Příběh: 5%, protože takovou blbost člověk jen tak nemůže vydávat za originalitu Vtip:5%-50% to jejich nářečí asi někoho pobaví, a když bych to vzala jako Bčkový horor, tak možná i těch 50 Hudba:70% to je tak jediný klad tehle zpackaniny, co si někdo troufne promítat celorepublikově. Závěr: Nepovedený dlouhý videoklip

• 10.3.2012  15:36

Pro mě celkem zklamání. Chtěla jsem se bát, ale místo toho jsem byla vystavena jen pár lekačkám. Natočené je to celkem hezky, ale Radcliffe mi do role otce opravdu nesedí....

• 28.12.2011  04:18

Miluju Burtona, miluju Deppa, miluju čokoládu a miluju tento film. Krásný příběh, skvěle zahrané a bravurně natočené. Vše doplňuje ještě zajímavá hudba.

• 28.12.2011  04:14
    Tajemství staré bambitky (TV film) (2011)

Já si myslím, že ideální pohádka na Vánoce, kdy má být rodina spolu. Koho by bavilo koukat na hloupé pohádky pro děti, tady se pobaví celá rodina. Skvělá satira (v pohádce nečekaná) a Klus se k tomu hodí a zahrál to skvěle. I když uznávám, že ze slova kudla asi nemají rodiče zrovna radost:-)) Pobavil mě i komenář triatlet : hlavně Klus nemá co zahrát-neustále olizuje hrnce:-D

• 22.12.2011  03:23
    Drive (2011)

neuvěřitelná atmosféra, víc se říct nedá. Nejpřekvapivější a možná i nejlepší film tohoto roku.

• 1.10.2011  17:13

Největší slabinou tohoto filmu pro mě bylo jednoznačně herecké obsazení mániček, všichni herci a hlavně jejich hlasy, prostě byly nesympatické až otravné.

• 1.10.2011  17:09

Neuvěřitelně silný film, který nejde popsat, takže se o to ani nebudu pokoušet....

• 18.9.2011  09:33
    Grotesque (2009)

Upřímně netuším, jak film ohodnotit, vydržím hodně, ale tady jsem několikrát zavřela oči. Bylo to už vážně moc. Scéna s letící hlavou byla ale opravdu vydařená:-D

• 19.8.2011  20:50
    Funny Games (1997)

Dokonalé psycho! Skvělý svíravý pocit od půlky filmu, kdy tušíte, že nejsme v Hollywoodu a asi to nedopadne dobře. Jen ta scéna s dálkovým ovladačem se mi tedy vůbec nelíbila a film to podle mě srazilo o hvězdičku dolů...

• 13.8.2011  17:16

Nevyužitý potenciál skvělého obsazení, naprosto fádní příběhy a vtip tomu bohužel chybí také..... Velké zklamání

• 8.8.2011  00:19
    Dům ďábla (2009)

Asi už na tyto (rádoby) staré horory nejsem, uznávám, že je to velmi zdařilá napodobenina, ale chybí mi tam to hlavní - atmosféra. Hodinu jsem se nudila, posledních 30 minut bylo fajn.

• 6.8.2011  23:07

Nudilo mě to tak, že jsem to nedokoukala a raději tedy nehodnotím....

<< předchozí 1 2 3