Antikrist (2009)

Vizuální orgie jsou zde zaručeny. Pokud by šlo prolog hodnotit zvlášť, byl by rozhodně v mém top 10, nic lepšího jsem totiž dlouho neviděla. Občas mi připadalo, že některé scény jsou čistě účelové a mají jen šokovat, což působí lehce rušivě. Film jako celek je ale rozhodně fascinující a herecké výkony obdivuhodné.

Avatar (2009)

Dlouhá výpravná a efektní pohádka nejen pro dospělé. Nic víc na tom nevidím. Znova už to vidět nechci.

Banksy: Exit Through the Gift Shop (2010)

Super dokument, obzvlášť když si člověk přečte o mystifikaci až zpětně :-) Klidně by to asi mohla být pravda.

Buchty a klobásy (2016) odpad!

Neuvěřitelná blbost a ztráta času, film je vhodný snad jen pro puberťáky, co si budou užívat množství sprostých slov.

Casino Royale (2006)

Originální způsob mučení, Praha jako Miami, Karlovy Vary jako Černá hora. Relativně pěkný chlap s nádhernýma očima. Pěkná akce, skvělá kamera a trocha té romantiky, kterou tak nesnáším....

Černá labuť (2010)

Nemám ráda baletní prostředí, nečekala jsem od toho moc a jediným důvodem byl Aronofsky, jehož Requiem za sen je filmem, který mě oslovil a šokoval asi nejvíc. Black Swan je i díky úžasné Natalii Portman velmi podobný, ale ne lepší. Film má neuvěřitelnou dynamiku, člověk je u jeho sledování v křeči a jen se dívá a nechává se unášet fantazií i realitou. Vůbec by mi nevadilo, kdyby vše skončilo pádem, ale rozhodně je to jeden z nejlepších filmů roku 2010

Český žurnál - Obnažený národ (2014) (epizoda)

Dvě hvězdičky dávám za dobrý námět a téma. Všechno ostatní je bohužel prudce nezajímavé a nicneříkající. Spousta naprosto zbytečných záběrů a téma je rozebráno jen povrchově. Ještě fajn byla první část a rozhovory s delegáty a ukázka zábavy pro Pepíky, pak už jen nuda....

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

DD miluju, takže herecky je to naprosto úžasné, ale co funguje na divadle asi nefinguje v TV. Za 4 díly jsem se zasmála asi jednou, maximálně dvakrát. Jinak je to dost nudné až trapné. Asi nejsem dostatečně umělecky založená, ale v té trapnosti záměr nevidím

Diktátor (2012)

Směsice velmi laciného nevkusného humoru a geniálních intelektuálních vtipů, kterým může rozumět jen pár lidí. To vše v poměru 70:30.

Drive (2011)

neuvěřitelná atmosféra, víc se říct nedá. Nejpřekvapivější a možná i nejlepší film tohoto roku.