Buchty a klobásy (2016) odpad!

Neuvěřitelná blbost a ztráta času, film je vhodný snad jen pro puberťáky, co si budou užívat množství sprostých slov.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Nečekala jsem, že by se mi 2 a půl hodiny dlouhý film o indiánech a lovcích mohl líbit. Už od prvních okamžiků jsem si to ale nehorázně užívala, super Leo, super kamera, neuvěřitelná atmosféra. Doporučuji i odpůrcům této tématiky

Český žurnál - Obnažený národ (2014) (epizoda)

Dvě hvězdičky dávám za dobrý námět a téma. Všechno ostatní je bohužel prudce nezajímavé a nicneříkající. Spousta naprosto zbytečných záběrů a téma je rozebráno jen povrchově. Ještě fajn byla první část a rozhovory s delegáty a ukázka zábavy pro Pepíky, pak už jen nuda....

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

DD miluju, takže herecky je to naprosto úžasné, ale co funguje na divadle asi nefinguje v TV. Za 4 díly jsem se zasmála asi jednou, maximálně dvakrát. Jinak je to dost nudné až trapné. Asi nejsem dostatečně umělecky založená, ale v té trapnosti záměr nevidím

Gravitace (2013)

Viděla jsem to v 4DX, což byl napoprvé zážitek sám o sobě. Pocity mám ale rozporuplné, zanechalo to ve mně zvláštní pocit, který mám ještě teď po cca 6 hodinách. A asi přesně o tom pocitu celý film je..... Nevím, jak by se mi film líbil mimo kino, jen například doma u notebooku. Chce to atmosféru a je to jeden ze způsobů, tak lidi dostat do kina

Pozdravy ze spermabanky (2013)

Typicky Americky emocionální.....Zajímavý nápad, ale jako komedie mi to moc nepřišlo. Navíc tyhle happyend story fakt nemám ráda

Slečna Flintová (2013) (TV film) odpad!

Proboha!!! Těšila jsem se na nějakou novou českou komedii a přišlo tohle. 50 minut nudy, pak jsem to nevydržela a televizi zase na dlouhý čas vypnula. NUDA NUDA a ještě jednou NUDA. Prostě tohle divadlo v televizi absolutně nefungovalo.

Sněžný drak (2013) (TV film)

Nuda, ošklivá princezna, ještě ošklivější princ, šerm jako když se perou děti a zase nuda a nuda. Měla jsem co dělat, abych se dokoukala. Člověk se celý rok těší na nějakou novou hezkou pohádku, ale naše tvorba už opravdu stojí za prd. Poslední, která se opravdu povedla, byla Tajemství staré bambitky. No a ta dnešní opravdu propadák.

Diktátor (2012)

Směsice velmi laciného nevkusného humoru a geniálních intelektuálních vtipů, kterým může rozumět jen pár lidí. To vše v poměru 70:30.