Ellesime

Ellesime

Zuzana Svobodová

okres Zlín
knihomol

74 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 8.2.2010
  Lee Pace
  (herec)

  Lee Pace, celým jménem Lee Grinner Pace, se narodil v Oklahomě, ale rané dětství prožil na Středním východu v Saudské Arábii. Kvůli jeho otci, který se živil jako naftař, se rodina několikrát stěhovala. Nakonec se vrátili zpátky do USA, nejdříve do New Orleans a později do Hustonu v Texasu. Lee navštěvoval Klein High School v… (více)

  • 19.9.2008
  Leslie Bibb
  (herečka)

  Leslie Bibb se narodila 17. listopadu 1974 v Severní Dakotě a vyrůstala ve Virginii. Později se se svou matkou a třemi staršími sestrami (otec zemřel, když měla tři roky) přestěhovala do Richmondu, kde navštěvovala dívčí katolickou školu sv. Gertrudy. V roce 1990 pořádala "The Oprah Winfrey Show" a Elite Agency celonárodní… (více)

  • 1.1.2008
  Jennie Garth
  (herečka)

  Narodila se ve městě Urbana ve státě Illinois Johnovi a Carolyn Garthovým. Má šest nevlastních sourozenců - dva bratry a čtyři sestry. Její rodiče když se brali, měli každý tři děti, až poté Jennie. Když jí bylo 13, přestěhovala se celá její rodina do Phoenixu v Arizoně. Brala hodiny tance a začala se věnovat modelingu. Když… (více)

  • 20.12.2007
  Sam Trammell
  (herec)

  Sam Trammell, americký divadelní a televizní herec, se narodil 15. května v New Orleans. Vyrůstal v Charlestonu v Západní Virginii a vystudoval Střední školu George Washingtona. Na Brownově univerzitě se poté mimo jiné věnoval sémiotice, francouzské filozofii či filmové vědě. Podobné kurzy navštěvoval i na Univerzitě v Paříži,… (více)

  • 20.12.2007
  Sophia Myles
  (herečka)

  Sophia se narodila v Anglii rodičům Peterovi a Jane. Její otec je farář anglikánské církve a matka pracuje ve vydavatelství. Do svým 11 let žila v Notting Hillu. Poté byl její otec přeložen do Isleworthu na předměstí Londýna.

  V 16 letech zazářila ve školní hře TEACHERS, kde ji objevil Oscarem ověnčený scénárista Julian… (více)