Ellesime

• 5.8.2011  22:13

To byl humáč :))

• 4.8.2011  22:39
    Varieté (2010)

Předvídatelný scénář, hmm, ani moc nevadil; tři hvězdičky. Taneční čísla, super; plus hvězdička navíc. V konečném součtu pěkné čtyři hvězdy. Christinu moc nemusím,abych pravdu řekla, ale tady se mi vcelku líbila, a to především její tanečně-zpívající vystoupení. Jiný její herecký projev byl takový nemastný-neslaný, neurazí, ale ani nenadchne. Stanley byl ovšem neodolatelný. Každý film, ve kterém hraje, pěkně oživí, a jeho postavy se stávají těmi oblíbenějšími z celého filmu. Jen ještě škoda, že se Cher moc nehýbal obličej, občas jsem si musela procvičit své obličejové svaly, abych zjistila, že při pohledu na ni neztuhly.

• 14.7.2011  22:52

I když mám k celé sérii spoustu, ale opravdu spoustu, výhrad, tak jsem se dočkala velice důstojného zakončení. Ani jeden z potterovských filmů pro mě nebyl na 5*, ale protože jsou obě Relikvie v rámci série velice povedené, tak si je zaslouží. V první části tu poslední hvězdičku zařídil příběh tří bratří, ve druhé to byl příběh prince dvojí krve. Tak to vypadá, jako by Yates lépe ovládal vložené příběhy, než hlavní dějovou linii, ale i tak spokojenost. Přesto, knihám filmy nesahají ani po první kapitolu...

• 6.7.2011  22:57
    Rango (2011)

Průměrný, zbytečně dlouhý animák s nadprůměrnou hudbou.

• 29.4.2011  06:38
    Thor (2011)

Film přesně podle mého gusta, jen tak dál, Kennethe, už se těším na dvojku!

• 24.2.2011  20:32

Dokonalé! Přesně tak, jak si přála.

• 24.11.2010  12:49

Nejlepší díl z Potterovské série. Za film samotný bych dala 4*, ale jednu musím přidat za Příběh tří bratří, protože to je pro mě osobně jedna z nejlepších scén v historii filmu (samozřejmě moje filmové rozhledy jsou omezené, ale jedná se o osobní pohled na věc :))

• 3.10.2010  19:15
    Vrať se mi (2000)

Příjemný filmek na nedělní poobědové lenošení :)

• 3.10.2010  19:04

Drsný film, který jen dokazuje, že každá pohádka je v podstatě horor.

• 4.8.2010  16:11
    Počátek (2010)

Málokdy mě nadchne film od první sekundy. Tomuto se to povedlo. Od první do poslední chvíle jsem téměř nedýchala a vychutnávala si stupňující tempo, které přes (nebo právě proto?) všechny zpomalené záběry, bylo téměř vražedné. Občas v prostředku jsem hluboce vydechla, tetelila se nadšením a nechápavě kroutila hlavou nad tím, jaký je to ten Nolan zázrak. Bohužel (nebo bohudík) teď nasadil laťku hooodně vysoko, a bude se muset setsakramentsky snažit, aby ji překonal. Ale nemám strach, že ne...

• 28.5.2010  23:44

Já jsem navýsost spokojená. Dostala jsem přesně to, co jsem od filmu očekávala. Nenáročný, výpravný, akční, fantasy film, u kterého jsem nemusela ani minutu přemýšlet, a přesně to jsem zrovna potřebovala... Jak už jsem psala u Souboje titánů, jsem nenáročný divák, a na podobné velkofilmy já slyším, takže klidně ať je točí dál, a já na ně do toho kina chodit budu. Jednoduchá zápletka, nenáročný scénář, spoustu akce a předem očekávaný konec - i takové filmy jsou potřeba. Nestydím se dát 5 hvězd, protože film mě nad očekávání pobavil, a přesně to by filmy dělat měly. A navíc Jack byl prostě trefa do černého, a Gemma jakbysmet.

• 26.5.2010  22:33

Forma za 5, obsah nula, průměr - tři hvězdy. Nějak nevím, co si o tom filmu myslet. Většinové nadšení nesdílím. Možná, až se mi film rozleží, své hodnocení zvýším, zatím takto.

• 28.4.2010  15:22

A tak...je to docela vtipné. Pokud odmyslím obsah a budu hodnotit jen formu, tak za dvě :) Navíc nevládnu velkými sympatiemi ke zmíněnému panu spisovateli, takže žádný problém s oním přirovnáním :)) Akorát moc nechápu, proč je to tady na čsfd...

• 17.4.2010  21:42

V prvé řadě zapoměňte, že kdy nějací původní titáni byli, protože jakmile začnete srovnávat, tak se vám to určitě líbit nebude. Jiný příběh, jiné postavy (pouze stejná jména), jiný film. Ano, má spoustu chyb, ale který nemá. Občas mi přijde, že se tady film nelíbí už z principu: jakto, že si někdo dovolil předělávat naši milovanou klasiku? Je třeba se nad to povznést a užít si film tak jak je, protože rozhodně není špatný. Přiznávám, jsem nenáročný divák a podobné pitomky se mi líbí, takže jsem si film užila od začátku do konce. Jasně, dialogy byly někdy tak stupidní, že se člověk chytal za hlavu, ale no bóže, dá se to přežít. Takže u mě spokojenost a rozhodně návštěvy kina nelituji. Možná si předtím přečtěte místní diskuzi, ať od toho nic neočekáváte, a budete spokojeni ještě víc :)

• 13.4.2010  23:03

Musím se přidat k všeobecnému nadšení z toho draka, protože byl naprosto úžasný. Roztomilá, animovaná zvířátka (a další podobné bytůstky) na mě platí, takže toto je film přesně pro mě. I když bych možná dala příběhu hvězdičky 4, tak za dráčka jednu přidávám. Děti budou z filmu nadšené, a dospělí se k nim určitě rádi přidají. A ještě něco musím vyzvednout, a to hudbu, která byla moc moc povedená.

• 29.3.2010  16:26
    O bílé paní (TV film) (2008)

Jee, to bylo vtipné :)) Martha teda válela a její ,,hovňousci" jsem si pouštěla furt dokola :)) Triky hrozné, ale zase i to má své kouzlo. Možná občas bylo nějaké hluché místo, ale krátká stopáž to vyvážila. Za to, že jsem se fakt pobavila dávám 4*.

• 24.3.2010  21:20
    Morganovi (2009)

Ne, ne, ne, ne, takto to fungovat nebude. Začíná to už obsazením. Jako SJP mám ráda, ale pouze jako Carrie, jinak je teda docela hrozná, Hugh se sice snažil, ale když k sobě nemá pořádnou partnerku, tak se může snažit sebevíc, a ničemu to nepomůže. Ostatní postavy mohly být výbrány taky lépe. Děj byl taaak nudný, musela jsem si to dát nadvakrát, 103 minut v kuse bych nevydržela. Vtipy žádné, romantika žádná, akce žádná, co to vůbec bylo za film. Ach jo, a přitom námět vypadal tak slibně.

• 1.3.2010  19:03

Stejně roztomilé, barevné, veselé a třpytivé jako první díl, a k tomu doplněné o perfektní světlušku :))

• 25.2.2010  23:15
    Zvonilka (2008)

To bylo tak roztomilunké! Barevné, veselé, třpytivé! Krásná pohádka, která vyloudí úsměv, a nejen u malých dětí.

• 8.2.2010  23:38

Ale no tak lidi neblbněte, 25%? Zase tak špatné to opravdu nebylo. Je fakt, že jsem do tohoto filmu šla víceméně z povinnosti, abych věděla, co že to ti puberťáci vůbec zbožňují, ale rozhodně jsem u něj netrpěla tak, jak tady mnozí píší. Průměrná komedie, nic víc nic míň, taková, jakých jsou desítky. Není třeba ji takto okatě zatracovat, a to jen proto, že když nedám odpad, budou si všichni ostatní uživatelé myslet, že nemám vkus. Jasně, je to film zaměřený na náctileté publikum, ale to neznamená, že je to film špatný. Takže odhoďte předsudky... Jinak, seriálem jsem nepolíbená, tak nemůžu říct, jak to k sobě pasuje, ale pokud toto beru jako samostatný film, tak nemůžu dát míň jak 3*. A navíc ty písničky nebyly vůbec špatné :)

• 22.1.2010  19:13

Dobře no, odpad měním na 1* za to, že jsem se vůbec dodívala. Sice s mírným znechucením, ale dodívala.

• 9.1.2010  22:14

Tak tento film mě opravdu překvapil. Čekala jsem další trapnou romantickou komedii s Lindsay, a ono ne. Ani jsem se ze začátku nechtěla dívat, ale během několika mála minut jsem změnila názor, a se zájmem se dodívala. Nevím, proč je tady napsané komedie/romantický, když je to spíš drama. Vtipného tam opravdu nic není. To by mohlo spoustu lidí odradit, a přitom by to byla škoda.

• 30.12.2009  23:10

Čím dýl to trvalo, tím horší to bylo! Nakonec se to ustálilo na dvou hvězdičkách. Škoda, film začal slibně, pak ztrácí dech. Možná na něj nemám ten správný věk, ale od půlky už mi opravdu dělalo problém udržet pozornost. A pořád to nechtělo skončit, a nechtělo a nechtělo.....

• 27.12.2009  00:43
    Avatar (2009)

Komentář píšu po půl hodině, co jsem přišla z kina, a tak jsem ještě plná dokonalého filmového zážitku, což nejspíš ovlivní můj komentář. Nevím proč, ale od tohoto filmu jsem moc neočekávala, i když o něm všichni tak básnili, ale nakonec musím uznat, že se jedná o nejlepší film roku 2009, a možná i let předtím a potom. Kdybych měla Avatara zhodnotit jedním slovem, bylo by to: nádhera!!! Naprosto okouzlující vizuální stránka mě dostala, příběh, ač se nejedná o nic převratného, rychle ubíhal a nikde nezdržoval. A dohromady mě toto spojení přikovalo do sedadla a téměř tři hodiny mi utekly jako voda. Na konci jsem se usmívala doslova jako blbeček, a možná to bude znít jako úplně blbá fráze, ale uvnitř se mi rozléval krásný pocit, který ve mě už hodně dlouho žádný film nevyvolal. Avatar se tak rychle dostal do mé topky na hodně vysoké místo, a to jak na pozici filmu, tak režiséra. A i kdyby Cameron už nikdy nic nenatočil, tímto počinem si získal pevné místo mezi mými nejoblíbenějšími režiséry.

• 24.12.2009  20:31
    Láska rohatá (TV film) (2009)

Ach jo, česká pohádková tvorba nám nějak upadá. Vrcholem v poslední době byl Anděl páně, a tomu žádná nová pohádka nesahá ani po kotníky. Za Mádla a Táňu dvě hvězdy.

• 24.12.2009  12:07
    Shrekovy Vánoce (TV film) (2007)

Plivni mi sem, lásko. Obětuju se pro kolektiv. Tys tam nebyl ... A i když to nedosahuje kvalit prvního filmu, párkrát jsem se fakt od srdce zasmála :)

• 18.12.2009  12:13
    Jack Frost (1998)

Příjemný filmek pro děti na předvánoční zasněžené odpoledne. Akorát si říkám, proč se k něčemu takovému propůjčil Michael Kaeton.

• 16.12.2009  22:20

Celý film jsem byla přesvědčená, že dám 2*, ale závěrečná scéna upálení byla tak dobře natočená, že kvůli ní jednu přidám. Jinak je celý film takový nemastný neslaný, kromě závěru s Dustinem, který ukazuje úplně jiný pohled na Johančiny vidiny, což vůbec není špatné. A ačkoliv mám Millu jinak ráda, tady mě její herecký výkon neskutečně iritoval.

• 6.12.2009  22:21
    Talkshow Jana Saudka (TV pořad) (2009)

Obdivuju Saudkův elán a to, jak je ve svých letech čupr, ale jako moderátor je šílený (ve špatném slova smyslu). Toto se opravdu nepovedlo...

• 5.12.2009  18:44
    Máj (2008)

Dvě hvězdičky za hudbu a posledních 20 minut, ve kterých by se našlo pár scén, které stojí za to. Nějaké emoce ve mně tento film vyvolal, takže odpad dát nechci. A i jedna je málo. Našlo by se pár opravdu dobrých nápadů a vizuální stránka filmu taky nebyla špatná, ba naopak nějaké scény byly opravdu povedené. No, snažila jsem se najít pozitiva, je však pravda, že negativa převažují. Nic od toho nečekejte, nic totiž nedostanete.