Ellesime

okres Zlín
knihomol

• 25.11.2009  01:10
    27 šatů (2008)

Původně průměrná romanťárna, kterou určité maličkosti, např. dokonalá nálada na takový film, žádné zbytečné americké žvanění, žádné omlouvání a dávání rozeštvaných milenců dohromady, závěrečný nástup družiček a hlavně Katherine Heigl, povýšily do lehkého nadprůměru.

• 24.11.2009  23:06

Moc příjemný oddychový film. Škoda jen, že většina motivů a línií příběhu nebyla dotažených do nějakého konce, mohlo to být za víc.

• 7.11.2009  23:34

Když jsem dala Superstar tři hvězdy, tak tomuto musím dát 4. Rychlejc to ,,odsejpá", nejsou tam žádné zbytečné zdržovačky, reklamy a podobné protahováky, nikdo tam zbytečně nekecá, a tak se na to ráda kouknu. Je fakt, že některé výkony jsou dost hrozné, ale co, u Stardance to taky ze začátku nebyla žádná sláva. Nic jsem od tohoto pořadu neočekávala, a tak mě ani nezklamal. Docela nechápu zdejší hodnocení. Jako by byl odpad u pořadů tohoto typu nějak v módě, nebo co.... tak na konci série dávám 3*, už to není co to bývalo.

• 1.10.2009  22:49

Když si vzpomenu, jak jsem na to jako malá čučela a jak se mi to líbilo :)))))) Ach jo, kde jsou ty časy ... :)

• 1.10.2009  22:43

Další film mého mládí :) Z nostalgie za tři.

• 7.9.2009  20:19
    Návrh (2009)

Jedna z těch lepších romantických komedií. Chemie mezi Sandrou a Ryanem funguje na sto procent, hezky se na ně dívá, a za to dávám tu pátou hvězdičku. Jo, a taky za toho ložtošného pejska :))))

• 31.8.2009  16:03
    Tarzan (TV seriál) (1991)

Jako malé se mi to líbilo :) Ale už si to moc nepamatuju... Tak z nostalgie dvě hvězdy :)

• 30.8.2009  22:43
    Rady ptáka Loskutáka (TV pořad) (2001)

Přesně se ztotožňuju s komentářem AngelAngie, akorát dám o hvězdičku víc. Myslím, že si tento pořad nezaslouží tak špatné hodnocení, i když chápu, že spoustu lidí Gondíci štvou.

• 30.8.2009  12:40
    Komisař Rex (TV seriál) (1994)

Jako malá jsem tento seriál měla ráda. Moretti a Burkhard byli dobří, ale ti dva poslední stáli za starou belu. Pak už jsem se na to ani nedívala. Z nostalgie a za krásného psa tři hvězdy.

• 26.8.2009  01:45
    Želvy Ninja (TV seriál) (1987)

Jeee, vzpomínky na dětství :)) Já byla vždycky Leonardo :))

• 28.7.2009  23:23

Jednička byla samozřejmě lepší, ale ani toto nebylo špatné. Možná by to chtělo trochu zkrátit - hlavně dění v poušti bylo zbytečně dlouhé a nepřehledné. Ale jinak za čtyři, Baye mám ráda, jeho filmy mají spád a jsou koukatelné i víckrát :)

• 29.6.2009  23:03
    Dinosaurové (TV seriál) (1991)

Hlášku ,,Zlato jsem doma!" si teda moc napamatuju, ale zase si pamatuju jinou, a tu už asi nikdy nezapomenu: ,,Jsem Dítě, mějte mě rádi!" :))))))

• 28.6.2009  22:14

Jednu za ten pomalovaný autobus :))))

• 9.6.2009  18:17
    Bingo (TV pořad) (1994)

Už si na to moc nepamatuju, ale vím, že se mi to líbilo, když jsem byla malá. Jen si pamatuju, že tam byla Monika Žídková, ale protože byla mladá, tak za ni soutěžil otec. Jo, a ještě jakési zásuvky tam byly :)

• 2.6.2009  22:19

Kdybych byla mladší, tak dám asi 4, takto je to spíš 3*. Byl to vcelku dobrý film, ale přesto mu chybělo ono "něco", kvůli čemu byste si ho zapamatovali a oblíbili. Herci vybraní asi dobře, efekty asi dobré, hudba ani nevím, že by tam nějaká byla, příběh se celkem dal, no jak říkám, "něco" tomu chybělo...

• 21.5.2009  11:13
    Ďáblův sluha (TV seriál) (2007)

Zkrátit stopáž a bylo by to na 4*.

• 14.5.2009  21:58

Oproti Šifře je tento film nesrovnatelně lepší. Pro mě byl napínavý po celou dobu, i když podle knížky jsem věděla, kdo za tím vším je. Vůbec nebyl zdlouhavý, naopak, ještě jsem si říkala, ať nekončí a pokračuje dál. A hudba! Ta neměla nejmenší chybu. Posunula celý film o úroveň nahoru. Možná jsem moc hodná, ale když vidím, jaké má film (podle mě neprávem) malé hodnocení, musím ho trochu zvýšit :)

• 30.4.2009  21:11

To bylo super! Chci to vidět znovu a pak ještě jednou a znovu a furt!!! Líbila se mi původní trilogie, líbilo se mi toto. Nečekejte nějakou duchaplnou zápletku, či nějaké poselství lidstvu. Od toho tento film není. Je jen čistě pro pobavení, a to splňuje dokonale. Postavy byly skvěle obsazené, jak hlavní, tak vedlejší. Prostě nemám nic, co bych vytkla. Jen bych možná dala větší prostor Gambitovi. Snad jen poznámka: počkejte si na konec titulků :-)

• 24.4.2009  19:18
    Marley a já (2008)

Tak já nevím, chvilkama dobré, chvilkama divné, každopádně moc dlouhé.

• 17.4.2009  23:05

Milá pohádka se skvělým obsazením. Šílenosti tam sice byly (např. osel), ale tak nějak mi vůbec nevadily. Morální podtext tam sice byl, ale tak nějak mi vůbec nevadil. Předvídatelný příběh to sice byl, ale tak nějak... dál už to znáte :-) Všechno bylo, tak jak mělo. Ani chvilku jsem se nenudila. Mělo to spád, vtip a pohladilo to mou pohádkovou duši :-)

• 17.4.2009  21:20

Na tento klasický příběh ze střední zasazený do prostředí superhrdinů jsem asi měla tu nejsprávnější náladu, jakou lze na tento film mít, protože jinak si nedovedu vysvětlit, že mě tak bavil. Jasně, scénář byl předvídatelný už od začátku, ale to vůbec nevadí, abyste se dobře pobavili, navíc některé schopnosti hrdinů byly vážně k popukání :-) Líbí se mi, že si Kurt Russell umí ze sebe udělat srandu a navlíknout se do takového ,,skvělého" kostýmu. Prostě se mi to líbilo a musím dát (v rámci tohoto žánru) 4 hvězdičky, protože 3 jsou málo.

• 4.4.2009  22:22

Dala bych tak 3 a půl, ale nakonec se přikloním (po časovém odstupu) ke 3.* Jeden z těch filmů, u kterých se zase tak moc nestydíte za hlavního hrdinu, že je takové pako, to se mi líbilo :)

• 28.3.2009  15:46

Krásný film, který se přesně hodí na nedělní odpoledne. Nádherná příroda, krásný zámek, výborné obsazení, jednoduchý, ale o to zajímavější příběh, co víc si přát? Příběh se obešel bez vyloženě záporných hrdinů, což je jedině dobře, protože filmů, kde si lidé jen škodí, jsou zákeřní, zlí a prolhaní, už mám tak akorát dost. Kdo si chce v poklidu užít příjemný film, by si Dobrý ročník neměl nechat ujít.

• 26.3.2009  13:36
    Will a Grace (TV seriál) (1998)

Buď ty vtipy nechápu, nebo to vtipné není, každopádně NUDA...

• 7.2.2009  21:19
    Dr. Horrible's Sing-Along Blog (TV seriál) (2008)

Nuda, nuda a ještě jednou nuda. Jestli to mělo být vtipné, tak opravdu nebylo. Ani jedinkrát jsem se nezasmála. I když to mělo jen 40 minut, tak jsem se pořád dívala na čas, kdy už to skončí. Jedna hvězda za písničky, druhá za Harrise.

• 2.2.2009  22:24

Tak jsem Temného rytíře konečně viděla a musím uznat, že je to opravdu mistrně natočený film. Přesto, do půlky jsem se lehce nudila a říkala si, že dám tak tři hvězdy. Pak se to ale konečně rozjelo a nakonci musím uznat, že si film pět hvězdiček zaslouží. Možná bych dala jen 4, ale za Heatha, který podal opravdu excelentní výkon, musím dát pět. Ledger pozvedl film o úroveň výš a o jeho ztvárnění Jokera se bude ještě hodně dlouho mluvit.

• 24.1.2009  20:14

Normálně bych asi dala 3*, ale díky křečkovi a roztomilosti Bolta dám 4. Děckám se to určitě líbit bude, a pro ty je to přece dělané.

• 16.1.2009  21:46

Mínus jedna hvězdička ze ten americký konec. Kdyby Klaatu Zemi vyhladil, dala bych 5 :)

• 17.11.2008  15:10

Všichni píšou, že je to hororový příběh, krvavá, depresivní pohádka. No já nevím, asi jsem se dívala na jiný film. Vůbec jsem se u ní nebála a ani chlupy na těle mi nestály. Rozhodně jsem čekala napínavější konec. Myslím, že z příběhu se dalo vytěžit víc, například mohlo být více rozvinuto přátelství s Tondou. Přesto se mi film velice líbil a dávám plný počet hvězdiček. Je to poetické vyprávění o lásce, věrnosti a přátelství, které Zeman vkusně a zajímavě zpracoval. I ilustrace jsou hezké, ne jako dnešní večerníčky. Rozhodně však doporučuju přečíst si knihu, protože u té se člověk opravdu bojí a nejednou jsem při čtení měla slzy na krajíčku.

• 8.11.2008  16:27
    Johanka z Arku (divadelní záznam) (2003)

Úžasný muzikál, skvělé texty a hudba. Viděla jsem ho v novém zpracování Divadla Kalich a byl to skvělý zážitek. Scéna, herci-zpěváci, tanečníci, zpracování, pojetí, všechno perfektní. A i když jsem myslela, že bez Bílé to nebude ono, tak proti Licii Šoralové nemůžu říct jediné špatné slovo, právě naopak. A za výkon Kamila Střihavky klobouk dolů. Třičtvrtě představení jsem měla husí kůži, prostě nemůžu dát míň jak 5*.