Pokoj 1408 (2007)

Nevedel som sa rozhodnúť, či dám štyri alebo len tri, pretože sa tu nachádza dosť veľa klišé a scenár je tak trochu zmätený, ale predsa len - kvalitné remeslo je kvalitné remeslo, je to raz darmo.

Škola superhrdinů (2005)

Taká celkom pohodová, ničím výnimočná sranda, v ktorej sa objaví niekoľko slušných hercov a ako diváci tak môžete týmto filmom kľudne zabiť jeden obyčajný večer bez toho, aby ste sa nejako výraznejšie nudili.

Sedmé nebe (1996) (seriál)

Povedzte, verili ste niekedy, že sa americký sen môže stať skutočnosťou? Nie? Tak sa pozrite na tento seriál a potom budete vedieť, že zrejme tak ľahko to ani nepôjde, pretože ak by americký sen znamenal TOTO, tak by bol riadne odtrhnutý od reality. Prvé série sa, jednoducho povedané - dajú, s tými novšími je to už trochu horšie. Deti vyrástli, prišli nové postavy a všetko ma to nejako prestalo baviť. Prv som bol schopný pozerať sa na tento seriál trebárs aj každý deň, ale teraz by to nešlo. Niečo sa zmenilo, buď seriál, alebo ja. Ale asi oboje.

Sexbomba od vedle (2004)

Po ohlasoch, ktoré som niekde čítal (počul), som od tejto komédie čakal niečo viac ako to, čo súčasné teenage komédie ponúkajú. No a moje očakávanie sa... naplnilo. Prekvapivo inteligentná komédia, ktorej ale zároveň nechýbajú momenty príznačné pre bláznivé komédie, to je kombinácia, ktorá sa dnes tak ľahko nevidí. A navyše, Eli by si zaslúžil vlastný film! :-)

Nitro Circus (2009) (pořad)

Tento seriál je jednoducho... super! Rád sa pozerám na extrémne športy, takže tento seriál splnil moje očakávania.

Chuckyho sémě (2004)

Doteraz som nevidel ani jedného Chuckyho, preto môžem nezaujato dať plný počet. Bola to jednoducho fakt zábavná jazda!

Double Team (1997)

Tak, ja som bol rozhodne spokojný, miestami dokonca prekvapený, aká úžasná akcia je v tomto filme. A tým rozhodne nemyslím len bitky muža proti mužovi, ale všeobecne - výbuchy, strieľačky a podobne. Viac takýchto filmov! ( aj keď si až nepríjemne realisticky uvedomujem, že v dnešnej digitálnej dobe takéto filmy jednoducho nemajú šancu ). Raz to asi stačiť nebude.

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Ak má Spielberg svojho Indiana Jonesa, Lucas má svoje Star Wars. Film, ktorý je dnes kultový, nestráca na svojej kvalite absolútne nič ani po 22 rokoch svojej existencie. To, čo hovorím, je možno klišé, ale viac sa k tomuto filme ( resp. k tejto sérii ) povedať jednoducho nedá.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Dokonale zábavné, technicky dotiahnuté k fantastickému rozmeru a pri tom to nestratilo nič zo svojho SW kúzla. Taktéto filmy mám jednoducho rád. A digitál konečne ukázal, že je dobrá konkurencia pre celuloid.