Starci (2022)

Dosť nudný a nezáživný film. Nepostrehol som nejaký hlbší príbeh, postavy pobehujú a vraždia ľudí.

Pach krve (2021)

Nie je to zo serie Wrong Turn, a je to dobre. Pretoze WT bolo uz tupe a nepozeratelne. Toto je vyborny samostatny film o skupine ludi, ktori sa stratia v lese, ale od druhej polovice sa to ubera inou, zaujimavejsou cestou. Mozem pochvalit zaujimave zvraty pocas celeho filmu, nie je to prilis podla sablony, ako ine filmy.

Hon na ruského tygra (2012) (TV film)

Dokument je viac menej o chlapovi, ktorý si vyvŕtal dieru do zeme, a v tej diere čakal na tigrov. Tých tigrov je v dokumente veľmi málo.

Černý Tulipán (1964)

Pozeral som to teraz prvý krát a príde mi to dosť naivné, hlúpe a nudné.

Captain America: Občanská válka (2016) odpad!

Dej a zapletka vlastne ziadna, takmer polovicu filmu sa biju hrdinovia medzi sebou. Cim ma tento film zaujat? Nekonecnymi subojmi, v ktorych sa biju nesmrtelni a neporazitelni navzajom?

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Takže ak to zhrniem, tak nejaký šašo v smiešnom kostýme pobehuje hore dole, ničí všetko čo mu príde do cesty, skáče z lietadla bez padáka, po nepriateľoch háďže štít, ktorý sa za záhadných okolností vracia ako nejaký bumerang a na konci zvíťazí láska a pravda. Technicky na úrovni, ale inak je to hlúpa zlátanina všetkých možných akčných filmov.

Úsvit planety opic (2014)

Ani Rambo v najlepších rokoch nejazdil na koni bez sedla držiac v oboch rukách automatické zbrane a skákal s koňom rovno do ohňa. Mám veľké výhrady akceptovať takúto zlátaninu. Opice robia nájazd na pevnosť, na koňoch so zbraňami, bez zásobníkov samozrejme, lebo ich nemajú kde dať, ale aj tak strieľajú tak, akoby mali nekonečnú muníciu, V jeden deň sú opice v ZOO, o niekoľko mesiacov neskôr po dávke zázračného séra hovoria ľudskou rečou, jazdia na koňoch ako Vinetou a Old Shatterhand, rozohrávajú intrigy ako Borgiovci. Akčné scény sú úplne smiešne, nereálne a predigitalizované. Odkiaľ sa tam vzalo tých 500 opíc pri San Franciscu? Pochybujem, že v celých Spojených štátoch ich žije viac ako tisíc. Ako to, že sú všetci pokope v jednom kmeni? Pri útoku na mesto ich útočili snáď tisíc. Na sledovanie takéhoto filmu musí divák úplne vypnúť mozog, pretože je tam jedna neuveriteľná scéna za druhou.Samotný dej je veľmi jednoduchý a celý film o týždeň vyšumí z hlavy, pretože okrem digitálnych efektov tam nie je nič čo si človek zapamätá.

Iron Man 3 (2013)

Audiovizuálne orgie o samo sa skladajúcich oblekoch Ironmana. Je vidno na čo sa minul 200 miliónový rozpočet, na kvalitný scénar to určite nebolo. Je tam určitý dej, kladný hrdina, záporáci atď., je tam aj akcia, len škoda, že hlavný hrdina nie je tentoraz Tony Stark, ale jeho samo sa skladajúci oblek. Páči sa mi ako miestni znalci zhadzujú jeden blockbuster za druhým a tomuto veľdielu dávajú 5 bodov :-)