Stružák

okres Jablonec nad Nisou

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 5.5.2020  07:56

Výborně, na Guse jsem se těšil od začátku série. Jenom ta Skyler je víc a víc napřesdržku, já si nemůžu pomoct...

• 30.4.2020  08:54

Druhá série je nastartovaná k výbornejm scénám a situacím od prvního okamžiku. Tenhle díl je toho přesně příkladem. Tady už se to pěkně všechno sype, Tuco dává zabrat, Walt i Jess dělaj přirozený chyby. Jo, tohle mě baví! Jedeme dál.

• 29.4.2020  12:26

Tohle je vono! Tohle je přesně díl, kde se to, co se trošku pomalu rozjíždí v prvních dílech, rozjede na plný obrátky!

• 27.4.2020  09:27

Katastrofickej ačňák, kterej je přesně takovej, jak člověk očekával... A přesně takovej, jak psal Rocky88 (https://www.csfd.cz/film/397118-deepwater-horizon-more-v-plamenech/komentare/?comment=10575499). 👍

• 23.4.2020  09:49

Sem tam nějaký klišé tady je, ale jinak se jedná o docela slušně koukatelnej kousek, herecky obsazenej k prasknutí. Skoro bych řekl, že se jedná o typickej americkej thriller 90. let, jako z učebnice.

• 30.3.2020  10:25

Nevím, jestli je chyba ve Vieweghovi nebo Nellis, ale tohle mi teda strašně nesedlo. Utahaný, nudný, "černobílý", podivný. Nevidím jedinej důvod, proč bych si měl film za pár hodin pamatovat.

• 29.3.2020  09:57

Druhej díl se mi líbil možná ještě víc než první. Vtipnejch situací je tu pořád hromada, prostředí internetu promyšlený, zajímavý, navíc jsem docela rád, že se (narozdíl od prvního dílu) odehrával děj jinde než v tom přeslazeným závodišti. Odkazy na ostatní filmy z Disneyho tvorby taky mile potěšily. Jenom mě snad moc nebavil závěr (s naklonovanejma Ralfama) a Vanellopka mi je pořád spíš protivná než sympatická, ale co už. Na velmi slušný 4 hvězdy to stačí s přehledem.

• 25.3.2020  19:57

Netradiční, zajímavý, nápaditý, dobře zahraný, se skvělou hudbou a přiměřenou stopáží. Přesně takhle má romantická "komedie" vypadat.

• 25.3.2020  12:03

První díl byl nemasnej, neslanej, druhej je (možná podle očekávání) úplně stejnej. Nuda, nuda, šeď. Není to vyloženě špatnej animák, spíš je strašně tuctovej, obyčejnej, zkrátka jeden z mnoha...

• 24.3.2020  11:28

Dostal jsem od kamaráda doporučení na skvělej dokument. I zmýlil jsem se v důvěře. Pokud totiž řeknu, že to je skvělej dokument, tak si představuju něco o DOST lepšího! Tohle bylo udělaný veskrze průměrně, místy až podprůměrně... Strašně se tam skáče od jednoho tématu k druhýmu (příšerně ale), je tam málo vizuálních informací. A často, když tam jsou, tak jsou spíš jako takovej divnej dramatickej balast, taková rádoby výplň, aby z toho udělali dvouhodinovou záležitost. Kupodivu to je docela dobře střižený do hudby, tam nějaký nápady jako jsou no ale celkově je to příšerně ukecaný. Což jako jo, to dokumenty bejvaj 😀, ale tohle bylo ukecaný tak, že máš chuť si to pustit na pozadí, nekoukat u toho vůbec na obraz vůbec a asi bys o tolik nepřišel (ne vždycky, ale často). Krom toho je to ukecaný ne úplně důležitejma informacema, spíš takový emocionální zvracení dost často. Na řeči typu "no jo, chudák Uran, von nebyl tak fotogenickej, chudák Uran 😞 chudák Uran 😭" fakt zvědavej nejsem... Tematicky se mi to líbilo, něco jsem se dozvěděl, to jo, ale "skvělej dokument" to není ani omylem.

• 12.3.2020  08:48
    Posel (2012)

Stoprocentní souhlas s komentářem od Endyise. 👌 Skvěle zahraný (nejen od excelentního Hádka a charismatický Leimbergerový), nápaditě zrežírovaný, atmosféra, která by se dala krájet. K tomu scénář, kterej má sice mouchy, ale jinak se jedná o Epsteinův nejlepší počin. Ježkovy zraky, tohle mě tak bavilo – na hodinu a půl jsem najednou byl součástí toho světa jak už dlouho v žádným českým filmu ne. Bravo. 👏

• 10.3.2020  13:44

Trošku jiný úhel pohledu na zásluhy Nicholase Wintona podaný zajímavě, poutavě, dojemně, s excelentním Abrhámem. Tohle mě bavilo.

• 10.3.2020  06:54

Dobrý, takhle to má vypadat. Proč mi jenom přijde, že se dřív dělaly dokumenty tak nějak líp, poctivějc, poutavějc, než dneska? 🤔

• 9.3.2020  19:33
    Na druhý pohled (TV film) (2014)

Ve filmu šli Emil a ostatní navšívit klub Sajrajt, já za slušnej sajrajt považuju celej ten film. Nudná kompozice, kamera, světlo, režie, dialogy k pláči, příběh možná zajímavej, ale možná taky ne úplně dořešenej. Na studentskej film by to možná bylo i dobrý, ale Nikolaev umí přece líp.

• 9.3.2020  08:34
    Malý princ (2015)

Knížku od Exupéryho mám hrozně rád, tahle filmová adaptace mi úplně nesedla. Hlavní linka kolem Malého prince (jako to je v knížce) je fajn, ale ten zbytek okolo mi přišel hrozně dlouhavej a nehezkej. Ale pravda, že využití těch vedlejších postav se mi docela líbilo. Jako celek mě ale film spíš nudil.

• 4.3.2020  10:21

Teď jsem ten film viděl potřetí a opět musím smeknout klobouk. Tohle je jeden z nejroztomilejších spaghetti westernů, co znám. Je v nejlepším slova smyslu úsměvnej (nikoli nutně vtipnej), má strašně dobrej scénář i dialogy, který by zasloužily tesat do kamene.

• 3.3.2020  10:18

Mně to přišlo i možná lepší jak první díl. Je to míň ukecaný, víc "dokumentární" (dá-li se to vůbec takhle říct) a celkově to tak nějak líp odsejpá.

• 3.3.2020  07:17
    1917 (2019)

Audiovizuální orgie se prolínaj s dost strohým a relativně přímočarým příběhem. Hezky se na to kouká, atmosféra pomalu, pomalinku graduje, člověk nedejchá, když jsou hlavní postavy v průšvihu, raduje se, když se jim něco povede, oddychne si, když vylezou ze zákrytu. Takhle vyčerpanej z kina jsem nešel hodně dlouho. 😅 Jenže to je asi tak všechno, člověku je zároveň vlastně jedno, jak to celý dopadne. Ale to ve výsledku tolik nevadí, protože kamera i režie jsou vyťukaný do nejmenšího detailu. 👌

• 26.2.2020  14:54
    Gangster Ka (2015)

Podobnejch filmů máme v ČR mraky. Mám tenhle žánr obecně docela rád, jenže to by musel bejt uchopenej trošku jinak. Těch pitomejch scenáristickejh berliček v podobě voicoveru už mám ale plný kecky. Tady se toho "do větru" nakecalo strašně moc. Hrozně! Jinak je to i dobrý, má to atmosféru, ale tohle okecávání toho, co se děje, co se stalo, jak to je, jak to není, proč, co, kam, to člověka hrozně vysiluje, nudí. Pár vět do filmu, proč ne, ale tady toho je fakt šíleně moc.

• 26.2.2020  12:38
    Nevinnost (2011)

Dost nudný, dost nepřirozený a dost nevýrazný. Dost zapomenutelný. Všechno, co se týkalo samotnýho vyšetřování mi přišlo fajn, Čermák je na podobný role jak šitej na míru, jinak ta linka okolo mi ale úplně neseděla. Byla totiž podaná strašně zdlouhavě, depresivně, únavně. Nevím.

• 25.2.2020  09:56

Hm, jak tohle vlastně hodnotit... On to jako není špatnej film, člověka vůbec neštve, ani v nejmenším ne. Ale to je tak asi všechno. Jinak je to ale film technicky nezajímavej a docela dlouhej. Resp. on je problém ve strašně plochým příběhu "bez konce". Něco se tam odehrává, ale šlo by to klidně stihnout za 90 minut. Nebo naopak mohl film trvat klidně další hodinu nebo dvě a vlastně by to taky ničemu nevadilo. Jako dobrý to bylo, ale spíš tak pro jedno voko u nějaký aktivity. V kině tohle musí bejt nuda k ukousání.

• 17.2.2020  19:55

V podstatě jsem dostal přesně to, co jsem očekával podle traileru. Film, kterej je vtipnej, dobře zrežírovanej, sympaticky zahranej, místy možná zbytečně vážnej, ale rozhodně strašně roztomilej. Asi bych si ho nutně nepustil za tejden honem honem znova, ale za půl roku s lahví vína a dobrou společností v letním kině? To bude náramná zábava!

• 5.2.2020  16:41

Vagnerová může bejt hezká jak vobrázek, ale to její herectví mi přijde hrozně plochý, umělý, těžko uvěřitelný. Koneckonců, to by se dalo říct i o samotným příběhu.

• 5.2.2020  08:47

Zatím nejlepší díl Nevinných lží. Má spád, logiku, hezkou kameru i skvělou Báru Kodetovou.

• 4.2.2020  07:42

Ty vole to je blbý, až to tříská dveřma. Celkově jsou Nevinné lži docela fajn, ale tahle trapná komediální stránka jim setsakra nesluší.

• 3.2.2020  07:00
    O chytrém Honzovi (TV film) (1985)

Je to taková roztomilá blbost, u který jsem se docela pobavil. 😀

• 25.1.2020  00:13
    André Rieu: 70 let mlád (koncert) (2020)

Hudebně samozřejmě pecka a jsem HODNĚ rád, že jsem měl možnost tohle včera vidět v kině (a šel bych zas a znova), to jo! Nicméně pokud budu brát tenhle počin jako "dokument", tak budu zklamanej. Já jsem se totiž přišel podívat na Andrého a jeho Johann Strauss Orchestra, nikoli na "krasobruslení", záběry "National Geographic" nebo nějakou "tancovačku" někde v sále ve Vídni (nebo kde vlastně už, nevím). Nepochopte mě špatně, já jsem rád za Andrého rozhovory a chápu, že do koncertu nepatří jenom záběry na kapely. Záběry na diváky v Mexiku, Nizozemí i jinde byly super, stejně tak ostatní momenty (nechci prozrazovat), ale těch záběrů "mimo" tam bylo někdy až přehršel a výslednej dojem rušily. Nemalý minus taky putuje do střižny, přišlo mi, že si střihači nevědí rady a jsou absolutně mimo rytmus hudby. Škoda. Tenhle dokument měl potenciál, ale tvůrci s ním naložili bídně. Ale je mi jasný, že to tu ve výsledku bude mít vysoký hodnocení (protože lidi budou hodnotit hudbu a nikoli technickou kvalitu filmu). Fanouškem Andrého jsem byl a budu, jsem rád za návštěvu kina, která mě emocionálně vyždímala do sytosti a budu na ni dlouho vzpomínat v dobrém, ale ne, "André Rieu: 70 Years Young" není moc dobře zpracovanej koncert nebo dokument.

• 20.1.2020  20:17
    Živé terče (TV seriál) (2019)

Asi dvě tři dobrý hlášky bych tu našel, jinak ale Živé terče maj spoustu mrtvejch dialogů, zbytečnejch postav a tunu zbytečnejch scén. Kdyby z toho někdo sestříhal jeden celovečerní film, nemuselo by to bejt asi až tak zlý. Melíškovou mám obecně hrozně rád, ale to role vyšetřovatelky mi teda sakra nesedí. Preiss by byl fajn, ale má tu hrozně málo prostoru. Herecky mi tu asi nejvíc sedl Isteník, ten člověk mě začíná bavit. Jinak to je ale taková série o ničem no, dlouhá, zbytečná.

• 20.1.2020  19:48

Ty vole, zaplať pánbů, že jsem se nakonec přecejenom dozvěděl informaci, kvůli který bych asi nespal další tři tejdny. Na závěr celý pofidérní komedie jsem se dozvěděl, s kým to Voříšková čeká. Dobrá práce! 🙃 Závěr samozřejmě pitomej prakticky skrz naskrz. Si asi půjdu zahrát starýho Poldu, tam je řešení případu na podobný úrovni. Jenom tam si jsem docela jistej, že to autor fakt myslel jako komedii.

• 20.1.2020  19:39

Mno... Druhej díl jede v podobným rytmu i kvalitě prvního dílu. Uvidíme, jestli to třetí díl zásadně nezmění (ať už k lepšímu, nebo horšímu).

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23