Stružák

okres Jablonec nad Nisou

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 15.1.2018  22:33

Důstojný zakončení celý série (ne-li seriálu), ale určitě by jednotlivý příběhy z týhle epizody snesly víc prostoru, obzvlášť potom ta s doktorským závislákem.

• 15.1.2018  20:00

Nevím nevím. Tahle epizoda je sice skvěle, tak nějak po Trierovsku, zrežírovaná a natočená, ale svým obsahem je totálně prázdná, nijaká. Čtyřicet minut jsem čekal, co se stale a ono se nestalo lautr nic.

• 9.1.2018  23:15

Sice milý a pozitivní, ale taky docela nudný, málo vtipný a hrozně roztahaný. Nějakej nápad tam sice byl, ta pointa je zajímavá, ale celkově je ta epizoda taková prázdná, jednoduchá. Za mě určitě jeden z nejhorších dílů seriálu. Bohužel.

• 9.1.2018  16:03

Zajímavá krátká detektivka, které škodí snad jenom DOST lineární děj. Není tu absolutně žádná snaha o nějaký dramatický zvrat nebo překvapení. Zkrátka všechno dopadlo tak, jak mělo. Ale ten samotnej závěr mě pobavil. Crododile asi není epizodou, kterou bych si měl nějak zvlášť pamatovat, ale už pro tu sympatickou atmosféru si ji rád pustím znova.

• 6.1.2018  19:28

Už trošku vyčpělý téma a dost předvídatelnej děj. Jeden z těch slabších dílů, kde mi teda obě hlavní postavy přišly dost nesympatický... Nevím, Arkangela někdy zkusím zkouknout ještě jednou, ale moc šancí mu na úspěch nedávám.

• 4.1.2018  21:58

Z dílu, kterej začal tak trošku komiksově a na chvíli pokračoval v trošku nudným futuristickým stereotypu, se vyklubala skvělá zápletka s fantastickým záporákem. Je to trošku drama, trošku sci-fi, trošku komedie, trošku parodie a to mě tu ohromně bavilo (byť se normálně tomuhle mixu žánrů vyhýbám a když už, tak ho kritizuju – zvláštní). USS Callister je pro mě určitě jedním ze tří, čtyř nejlepších dílů seriálu. A jen tak na okraj – Cristin Milioti v roli Nanette Cole je roztomilá jak mraky. 😇

• 26.12.2017  22:35

Takovej příjemnej rychlofilm na jedno zkouknutí. Není tu vyloženě nic špatně, ale stejnětak ani nic extra skvěle. Zkrátka jsem se docela dobře bavil, ale znovu si film jen tak nepustím.

• 26.12.2017  16:45

Panebože, za co nás ty scenáristi trestaj?! Ale je fakt, že by bylo nefér všechen tenhle odpad svalovat jenom na scénář. Tady je totiž špatně absolutně, ale absolutně všechno. Scénář, herci, dialogy, kostýmy, kamera, zvuky... fakt všechno.

• 22.12.2017  10:36

S Patem a Matem je samozřejmě sranda, ale FILM to skutečně není. Každá epizoda zvlášť fungovat bude, ale takhle poslepovaná necelá hodina a půl prostě nebaví.

• 22.12.2017  09:13

Furt si říkám, kam až může úroveň český kinematografie klesnout, když už neumíme natočit ani 80 minut dlouhou komedii. A furt si taky říkám, kam až můžou klesnout nároky diváků, když tu tenhle počin má 62 %. 👎

• 19.12.2017  13:33
    Teror (TV film) (2016)

Zápletka je tady, pro účely filmu, samozřejmě hodně zjednodušená, ale na výsledným hodnocení to nic nemění... Byť jsem zatím neviděl úplnej závěr (není obsaženej v tý 85minutový stopáži), v podstatě to nevadí, protože pro film jako takovej není až tak důležitej. Tady si divák musí závěr doplnit sám. Každopádně se jedná o hrozně zajímavej filmovej počin, kterej si zaslouží pozornost. Navíc věřím, že jsem se na něj nedíval naposled.

• 15.12.2017  12:59

Z Epizody VII jsem měl dost rozporuplný pocity, něco se mi líbilo, něco míň, něco mě štvalo. Z Epizody VIII mám pocity absolutně prázdný, nijaký. 😑 Už dlouho mě nějakej film nebyl tak volnej. Vono se tu toho totiž za ty dvě a půl hodiny zas toliko nestane... A to, co se stane, zas takovej vodvar není teda. Stejně jako v předchozím díle tu je absolutně nepřítomná nějaká Síla, zas mi tu nedává smysl, kde Rey bere ty schopnosti, zas mi tu chybí nějakej výraznej záporák (a to tentokrát hodně!). Scény mezi Finnem a Rose jsou pak napřesdržku snad všechny (z toho jedna konkrétní obzvlášť). Na druhou stranu, když tohle všechno pominu, tak se na film kouká docela dobře, pozemní i letecký souboje maj drajv, Mark Hamill (Skywalker – nebo jak říká kamarád: "Skypetalker" ☎️ 💬 😂) hraje první ligu (kupodivu) a nějakým zvláštním způsobem mě baví i postava Poea. Nicméně, musím si někdy film pustit v klidu doma, protože v kině mě štvalo to množství rádoby vtipnejch (nebo i skutečně vtipnejch scén), který, jak často říkám, do podobnejch filmů prostě nepatří. Vtipný možná i jsou, ale nemaj tam co dělat. Čokoládová zmrzlina může bejt taky sama o sobě prima, ale mezi kachnu, knedlíky a zelí nepatří. Studio Disney (potažmo Rian Johnson) mi tu právě uvařili a naservírovali tenhle divnej paskvil. 🍗🍫 Ten je ve výsledku sice o fous lepší než Epizoda VII, ale zase o fous horší než třeba Rogue One.

• 11.12.2017  07:31
    Komando (1985)

Film přesně podle očekávání: hromada akce, hromada ptákovin, hromada Schwarzeneggera a hromada mrtvejch. Na jedno zkouknutí při unaveným nedělním večeru Komando funguje dobře, ale že bych ho musel vidět někdy znova, to snad ani ne.

• 4.12.2017  22:27

Chrochtal jsem blahem! 🐷 Dvojka je totiž možná ještě lepší než jednička. Sice se dost pomalu rozjíždí, ale o to větší rychlost nabere ve druhý půlce a hlavně závěru. Oproti jedničce je navíc určitě "komiksovější" (hlavně jakýkoli souboje!), srandovnější, ale i napínavější. Herci tu jsou pak na jedničku úplně všichni (mj. skvělá Julianne Moore, charizmatickej Pedro Pascal). Do plnýho hodnocení furt ale zbejvá trošku lepší scénář (děj je místy děravej, nelogickej), ale furt se jedná o skvělou podívanou. Takovejhle film sedne do letního kina jak prdel na hrnec.

• 4.12.2017  19:16
    Zakladatel (2016)

Parádní počin, u kterýho jsem fakt na vážkách s hodnocením. Na jednu stranu se nejedná o film, ze kterýho bych si sednul na zadek a tejden o něm vyprávěl kamarádům, ale na druhou stranu mě fakt nenapadá jedna jediná věc, proč sem nenapálit plný hodnocení. Pravdou je, že Zakladel je vlastně taková jednohubka, kterou člověk nepotřebuje vidět víckrát, nejsou v něm památný scény ani výkony na Oscara (ačkoli Majkl Keatonů je velice přesvědčivej!). Ale za tohle všechno film jako takovej vlastně nemůže. Technicky je zpracovanej parádně, zahranej nerušivě a celkově zrežírovanej tak nějak s citem. Tak já sem tu pětihvězdu nakonec přecejenom bouchnu. 🍔 🍟

• 4.12.2017  09:34

Továrna na prachy a další z řady úplně zbytečnejch animáků. Mamutí drcnutí asi není úplně blbý, jenom do série filmů Doby ledový nepřidává nic novýho. Děti to možná bude bavit, ostatní tam zas tolik vtipnejch situací nenajdou. Částečně to, jako vždy, zachraňuje veverka 🐿, ale už i ta začíná bejt ohraná.

• 28.11.2017  09:51

U mě dobrý, HODNĚ dobrý! 👌 Sice bych snesl trošku míň tý romantický zápletky, ale to zas tolik můj výslednej dojem neovlivní. Začátek je trošku vlažnější, ale asi je potřeba pro pochopení všech souvislostí. Jakmile se však akce přesune na útes, začne něco, co už jsem dlouho neviděl. Už dlouho jsem si myslel, že takový jatka, jaký jsem viděl v Zachraňte vojína Ryana, jen tak znovu neuvidím. Hacksaw Ridge ale překonalo veškerý moje představy! Takovou vřavu jsem ještě nezažil, byl jsem totálně vtáhnutej do děje. To všechno díky velmi přirozenejm efektům, nápaditý práci s kamerou, střihu, hudbě. Ta půlhodina (nebo možná hodina, nevím – úplně jsem v zápalu děje ztratil pojem o čase) byla jedním z nejsilnějších filmovejch zážitků vůbec. Až jsem litoval, že jsem ji propásl loni v kině. Závěrečné dokumentární pohledy na reálného Desmonda Dosse výsledné hodnocení jenom potvrdily.

• 27.11.2017  12:15
    RRRrrrr!!! (2004)

Totální úchylárna, trapárna a zvrácenost! ☠️ Vždycky si říkám, že proti gustu žádný dišputát, ale tenhle film někdo hodnotil víc jak jednou hvězdičkou, tak musí mít fakt v hlavě úplně nasráno. Tenhle typ humoru přece nemůže bavit ani předškolní děti. Navíc je to přesně typ filmu, kterej není ani dokonale blbej. Dokonale blbý je Žralokonádo. 🦈 To je původem akční film, ale je tak blbý a amatérský, až je svým způsobem vtipný. RRRrrrr!!! je původem komedie, ale fakt k posRRRrrrrání špatná, zoufalá, ubohá a utahaná. 💩 Jako kraťas na 10 minut by podobný "vtipy" možná fungovaly, na skoro desetinásobek ani omylem.

• 20.11.2017  21:16
    NON-STOP (2014)

Pochopil někdo, proč se ten film jmenuje právě Non-Stop? 🤔 Jako jo, byla to prakticky non-stop ptákovina, jinak mi to ale smysl nedává.

• 19.11.2017  21:46
    Wind River (2017)

Chci víc takovejhle filmů! Rejžizér nám tu napral hromadu akce a dechberoucí atmosféry do sympatickejch čtyřiceti minut, nějakou tu omáčku okolo do dalších snesitelnejch padesáti. Ve výsledku dostaneme rychlej a zběsilej zmrzlej americkej akčňák, kde exceluje vynikající kamera a skvělej Renner. Jenom to chtělo ještě víc indiánů a ještě míň Alžběty Olsenů, která mě tu štvala jak už dlouho nikdo. 💀

• 5.11.2017  21:38

Inspirace Mijakazim se tu nezapře, ale jinak je to takovej film na jedno podívání. Čemu ale hlavně nerozumím je opět ten mix různejch žánrů. Nevím, proč musí bejt jinak docela hezkej fantasy animák úplně nutně "vtipnej", resp. proč se má o ten vtip vůbec snažit. Moc se mu to totiž nevede a ty rádoby vtipný hlášky celkovej děj akorát narušujou. Takhle to je opět otřepaná klasika – film ani pro dospělý, ani pro děti.

• 3.11.2017  07:54
    Uprchlíci (1986)

Teda takhle roztomilou francouzskou komedii jsem neviděl už hodně dlouho, příjemný překvapení. Film je vtipnej a nápaditej. A nejlepší postavou tu je rozhodně ten veterinář! 🐶 😂

• 3.11.2017  07:50
    Kopyto (1981)

Kopyto je možná tak trochu můj příběh, ale jinak u mě moc nefungovalo. Scény jsou na jedno brdo a vtipu taky moc nepobraly. Možná je film jenom už tak nějak přežitej, v osmdesátkách mohly tyhle vtipy možná krásně fungovat.

• 1.11.2017  07:41
    Auta 3 (2017)

Zklamání roku! První díl Aut nás seznámil s novým prostředím, novými postavami (a byl v něm Schumacher! 🏎). Druhý se nesl v duchu detektivky, celkově pojal příběh jinak, ale pořád si držel vysokou míru vtipu. Třetí díl je průšvih prakticky skrz naskrz. Scénář tu absolutně nedává smysl, chování "postav" je úplně iracionální a příběh je jedna velká slátanina (a ještě předvídatelná, že bych brečel – a to i na pohádku). Je tu sice pár nepřímých odkazů na sérii Rockyho, ale taky je tu až příliš nostalgie a pohledů do minulosti. Naopak vtipu tu je jak šafránu, protože se tu o něj staraj prakticky výhradně Luigi s Guidem a docela pobavily i ty traktory. 🚜 Třetí díl Aut Pixar tradičně skvěle graficky zpracoval, ale opět uchopil za úplně špatnej konec (ale to asi většinu posledních filmů – výjimkou budiž Hledá se Dory 🐠). Nezbývá se nám než modlit, že další díl už nepřijde, Blesk bude odpočívat v důchodu a Hudson Hornet v pokoji.

• 31.10.2017  08:58

Zvláštní, hodně zvláštní film! Celou dobu je z toho, co se odehrává, člověk tak nějak zmatenej, ale vše se naštěstí včas vysvětlí. Tak jako tak, po skončení filmu budete mít víc otázek než odpovědí. Film je docela dlouhej, ale atmosféra je tak napjatá (sem to slovo thriller fakt sedí), že to vůbec nevadí. Film má možná svoje mouchy, ale na druhou stranu musím fakt říct, že už dlouhou dobu jsem film neprožíval tak intenzivně jako právě teď v případě Dokonalého triku.

• 26.10.2017  21:57

Solidní dokument, stručnej, jasnej, přehlednej, plnej zajímavejch informací. Těch možná bylo v první dvacetiminutovce až moc (konkrétně až moc čísel) a tak jsem se do toho chvilku dostával. Pak to ale jede svižným tempem.

• 23.10.2017  10:58
    Domek z karet - Série 5 (série) (2017)

Pátá série trochu mění zajeté pořádky, zajatý žánr seriálu. Najednou je to daleko víc detektivka a byť je politika jako taková pořád důležitá, je zde trochu upozaděná. To ale není na škodu, spíš naopak. Navíc zjišťuju, že čím víc se Claire dostává k moci, tím víc ji mám rád. Bohužel je to, mimo Franka, asi jediná víc zajímavá postava v téhle sérii. Ostatní buď jenom tak přicmrndávají (Jane Davis), nebo jsou to postavy krajně nesympatické (Conway, Yates), případně je jejich osud zatím takový nevyjasněný (Cathy). Zatím je u mě pátá série za lepší čtyři hvězdičky, ale samozřejmě v kontextu celého seriálu se jedná o prvotřídní podívanou.

• 16.10.2017  21:28

Teda to byla chcíplotina. Čas od času mám rád tyhle americký akční béčka rád, ale Pád Londýna mě moc nebavil. Scénář je děravej jak cedník (ačkoli to teroristi po útoku Butlera jakbysmet 😁), akce je málo, vtipů je moc a efekty podprůměrný.

• 10.10.2017  13:07
    Alf (TV seriál) (1986)

Alfa jsem samozřejmě sledoval jako malej a kdysi se mi hrozně líbil. Když seriál sleduju dneska, jsem po necelejch dvou sériích trošku na rozpacích. Pár vtipnejch momentů tam je, ale scén, kde bych se vysloveně smál nahlas, zase tolik není. Paradoxně o nejvtipnější momenty se kromě Alfa staraj spíš vedlejší postavy. Výborná je Katina matka, o spoustu zábavy se starají sousedé Ochmonekovi. Jinak rodina Tannerových mi přijde taková suchá a nesympatická, obzvlášť Lynn s Brianem. Alf jako seriál k večeři nebo snídani bude fungovat pořád dobře, ale že bych se musel k některejm dílům jó vracet, to snad ani ne.

• 9.10.2017  06:45
    Žraločí tornádo 4 (TV film) (2016)

Tohle už je skoro čistokrevná parodie. Bohužel těch vtipů tam ale není tolik a ty z předchozích dílů už nějak nefungují. Člověk se tu tak baví už jenom nad grafickými efekty, které snad tvůrci vytváříte Malování. 🙄 Fakt už jsem si skoro rval vlasy hrůzou, když jsem viděl Taru jak pomocí trysek lítá nad vodopádem a zachraňuje děti ze sudu. 😂

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20