Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Krimi
  • Akční

3Bobule (2020)

Začátek příšernej, topornej, zoufalej, pak se to trošku zlepšilo a konec vyhrabal 3Bobule aspoň na tu hvězdičku. Komedie to není ani omylem. Vtipy i některý záběry jsou trapný, v tom nejlepším případě strašně tuctový. Je to nuda k pláči. Člověk by neřekl, že se může hodinu a půl dívat na film, kde se skoro nic neděje, kde herci skoro nehrajou (výjimkou budiž Mirek Táborský). A musím říct, že hodně dojemnej a sympatickej byl ten voiceover Vaška Postráneckýho, to se mi líbilo.

plakát

M*A*S*H - Šťabajzna se vrací (1979) (epizoda)

V životě bych neřekl, že budu Radarovi závidět rande, ale evidentně i to je možný. 😀

plakát

M*A*S*H - Láska a válka (1977) (epizoda)

Tohle je jeden z mejch nejvíc nejoblíbenějších dílů z celýho MASHe vůbec. Je tam vtip, je tam válka, trocha tý romantiky a dohromady to působí neskutečně reálně, přirozeně. Je to díl převážně o Piercovi, ale není tu na to sám. A navíc to není ta jediná zajímavá příběhová linka epizody.

plakát

Kukačky - Epizoda 13 (2021) (epizoda)

Konec špatný, všechno špatně. Jak už jsem si u předchozího dílu myslel, že tahle pseudotelenovela začala i trošku dávat smysl (resp. propojily se tam konečně nějaký zdánlivě nesouvisející příběhy), tak poslední díl to opět poslal do kytek. Jo a jinak, jak je Marta Dancingerová hezká jak vobrázek, tak ta její postava je teda asi suveréně nejvíc protivnou v celým seriálu (možná hned vedle postavy Adamczyka). 🙈 😀

plakát

Kukačky - Epizoda 11 (2021) (epizoda)

No ty kráso, to je dobrá ptákovina. Remundová a Kostka jsou bezvadný, Novotnej fajn, celkově to herecky není problém. Ale ze zajímavýho tematu na začátku (výměna děcek) se stává příšerná telenovela. 🤮 Asi mi to dá ještě zabrat, abych to dokoukal.

plakát

Kukačky - Epizoda 5 (2021) (epizoda)

Jo, přesně podle očekávání. Hlavní příběh by z těch 50 minut vydal na 15. Krom toho hlavního příběhu tu totiž moc zajímavejch věcí není...

plakát

Kukačky - Epizoda 3 (2021) (epizoda)

Technicky povedený, herecky slušně zahraný, ale dějově jdou Kukačky čím dál tím víc do kopru. Stává se z toho taková prapodivná telenovela. Základní linka okolo těch dvou malejch capartů je super, zbytek je tam dost navíc.

plakát

Kukačky - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Tohle vypadá na zajímavej kousek. Nejsem si jistej, jestli se z toho časem nestane nějakej nesourodej a zbytečně natahovanej bazmek, ale určitej potenciál to má a první díl se povedl. 👌

plakát

M*A*S*H - Hawkeye (1976) (epizoda)

Pro mě je tohle jeden z nejlepších dílů, resp. určitě jeden z nejzapamatovatelnějších. Alan Alda si tam hraje svoje, hraje to sám a hraje to skvěle.