Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Akční
  • Dobrodružný

plakát

Line of Duty - Episode 7 (2021) (epizoda)

Pěkný, natáhly to dobře. Stačilo by klasických 6 dílů. Doufám, že je to poslední série. Super konec.

plakát

Devadesátky - Epizoda 1 (2022) (epizoda)

Moc jsem se těšil, jaké to bude. Nesklamali mě. Sokola jsem se bál, ale moc mile překvapil. Pagáčová je moc přijemná herečka. Finger je taky dobře naštvanej, ale moc topornej. Ale asi to skvěle odpovídá době. Bartoš dost dobrý, ale více neznám - líbil se mi. A Frydrich se té role taky chopil pěkně. Tvůrci se moc vytáhli, tímto dílem. Zločinci jsou tak moc skvěle zahraní. Paráda.

plakát

Stíny v mlze - Hlasy (2022) (epizoda) odpad!

Tak po sledování  tohotu dílu víme, že budeme mít volné pondělky. Je to opravdu katastrofa. Ten policajt s tím dokladem na krku, tan to dneska dovršil. Zbytečnost poznám, když ji vidm v televizi.

plakát

Stíny v mlze - Klec (2022) (epizoda)

Tak to bylo zase tak spíchnuto na honem, že to pokračování dalších dílů zřejmě nezachrání. Jen jedna otázka. Proč je kapitán pojmenován Magda Malá, jako zpěvačka? Ty vogo, to ji měli dát jméno Aneta Langerová. A proč tam zase narvali tuhle hudbu? Co tím chtěli předvést? To bysme to měli celou dobu poslouchat, když se budu dívat na další díly? Nasjat, zapomeňte. Ale pochválit musím tu malou slečnu - hraje výborně, je krásně vedená. Před tímto klobouk dolů. Herci, prosím, jste herci, tak se do těch rolí vžívejte. A Vyorálek mě taky moc bavil. Ale jak tam zahodil tu "žvejkačku", to jsem pochopil, že je celá produkce na houno.

plakát

Případ Roubal (2021) (seriál)

Polovina herců hraje jako na divadle. A vede je paní Dáša.  Ty dialogy jsou zoufalý.

plakát

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Dávám pět za opravdovou snahu. Když ale v hadru máte dvě deci, tak půllitr nevyždímete. A ve finále nevyždímete ani ty dvě deci. Jediný, co hejtnu jsou scény s těmi dětmi. To je totální zoufalství. Ale ta snaha byla obrovská, ta je moc hmatatelná. Za tu snahu obrovsky chválím.

Mlčení jehňátek (1991)

V kině v době premiéry strašidelné. Ale tak podmanivě.

Ovládací panel
3 body