Na Západ (2005) (seriál)

Nádherné vyprávění o dobývání západu. Nebyla to procházka růžovým sadem. Byl to horor.

Invalida (2023)

Velice povedené. V detailech, příběh, kostými nejvíce. Namakané. Dekl is TOP! Parádně zahrané.

Světlo naděje (2023) (seriál)

Tedy, to byl silný příběh. SKvěle natočené, moc skvěle. Nádherný přiběh o lidskosti.

To Catch a Killer (2023)

Moc pěkný úvod do děje. Perfektní průběh vyšetřování a závěr bez patosu. Perfektní detektivka. Perfektní!

Volha - FOXTERIÉRY (2023) (epizoda)

Perfektní filmařská práce i praáce produkce. Buran má sen, a je ochoten se upsat StB - to je  katastrofa společnosti. Souloží se kde se dá. OPBH a interupční komise je tu popsána úplně přesně. Úplatky a Bohemka, chlastačky v práci a všude rudá hvězda, Soudruzi. Dokonalý interiéry, extriéry a vše ostatní.

Noční agent (2023) (seriál)

To snad není pravda. "Vytočila tvoje číslo. Musiš se o ni postarat." To snad ne. To je zase blbina.

Zlatá labuť - Epizoda 2 (2023) (epizoda)

Ano, je to jako telenovela. Ale herci jsou perfektní, je to prostě paráda. Podle nás, (já s manželkou) to nemá chybu.

Zlatá labuť - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Je to velmi dobře natočené. Má to spád, (sme už ve čtvrtém dílu), zápletku, produkce je na maximu. Někteří prdukcr kritizují, ale je to přesné. Jsem nadšený, jak to vypadá. Herci - ti jsou úplně perfektní. Opravdu velmi, velmi dobře hrajou svoje role. To se jim nesmí upřít. Je to fakt pecka.

Zlatá labuť - Epizoda 3 (2023) (epizoda)

Ano, je to jako telenovela. Nějak nám to nevadí. Herci jsou perfektní, i příběh je fajn. Je to prostě parádní. Je to super oddychovka. Fakticky dáváme s mažulou 5 hvězd.

Zlatá labuť - Epizoda 4 (2023) (epizoda)

Ano, je to jako telenovela. Ale herci jsou perfektní, i příběh je fajn. Je to prostě parádní. Je to super oddychovka. Fakticky dáváme s mažulou 5 hvězd.  Budeme pokračovat ve sledování.