Meiers

úchyl v kostýmu úchyla

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 4.12.2014  00:30
    Interstellar (2014)

SPOIL ... Takze jestli sem to ted na mobile dobre spocital, tak laska je 6 rozmer a spolecne s gravitaci dokaze vytvorit casoprostorovy komunikacni portal? Jednou je malo :-)

• 29.8.2011  23:14

Kýč je přesně to slovo, který to vystihuje. Míra vznešených kidů přesáhla únosnou míru hned na začátku. Ze startu jeden krutej gag: "Hyjó pejsku", ale jinak naprostý, ale naprostý lejno a vy všichni rádoby kritici a odborníci si běžte naliskat. Tady se zas jednou ukázalo, kdo má vkus a sami jste se všichni usvědčili. Bay je reklamní režisér, tohle je předražený Béčko a Jablonsky taky na kopanec do řiti. P.S. Mohl bych poplivat jednotlivosti, ale proč se namáhat, když se na to můžu vysrat jako na celek :)

• 11.8.2011  22:05

Biggest happy end ever, like totally.

• 12.2.2011  05:56

Boris Yellnikoff ROCKS !!!

• 21.9.2010  00:11

A já se ptám, "WTF?".

• 15.7.2010  09:50

Oj, to sem si zas jednou v honbě za červeným políčkem naběhnul na pěknou pí-čovinu. Ultimátní nuda na druhou, uvařil jsem si u toho kafe, ostříhal si u toho drápy na všech údech a čumět na to sám, tak jsem u toho po tom kafi normálně usnul. Takže 2 hodiny vycpávkových flashbacků, duchaprostých dialogů na solidním pozadím kanadské přírody. Být manažerem spánkového centra, neváhal bych, zaručený zabiják nespavosti.

• 4.6.2010  17:44
    Legie (2010)

Nadpřirozeně eunuchovský rozměr dostal nový význam

• 3.6.2010  09:31
    Barbar (2009)

A pointa? Artová syrovost je to jediný co to možná má. DVD Cover si dejte až po shlédnutí filmu, ne dřív!!!. Velká psina. Zaručeně vůbec ten nejvtipnější moment z celýho filmu.

• 1.6.2010  03:17
    Solomon Kane (2009)

Ani snad nemůžu vypsat to zklamání které mi Solomon přinesl, neboť očekávání byla velká. Co se týče formy, tak jsem od toho nečekal žádný zázrak a v podstatě jsem byl celkem spokojenej, ale kdybych se tu měl vypsat z toho monstrózního smradlavýho lejna v podobě obsahu, které se valí celým filmem jako kdysi Nil za období dešťů , tak se z toho nevypíšu. Charakter jako takovej má určitě potenciál, ale vývoj děje je brakovost nejhrubšího zrna, místo aby sypal vpřed tak se vrací na začátek a je tak klišoidní a patetický, že si jeden nemůže pomoct a nenasrat mu na hlavu. Každopádně největší BULLSHIT co jsem letos viděl.

• 31.5.2010  23:41

Klasická Disneyovka jak ze starých časů, nic víc, nic míň. Jenom škoda že už jsme vyrostení.

• 13.5.2010  18:29

Nejbrakovější brak jakej jsem kdy viděl....úsměvná věc od začátku do konce a nechybí samozřejmě triko tahající dialog, čí že kung-fu je to lepší.....Michael Jai White válec jak parní

• 8.5.2010  10:23

Invictus není ani zdaleka tak sportovním dramatem, jako nasnímaným obrazem neskutečné moudrosti a velkorysosti jednoho muže, který se dokázal i přes veškeré křivdy na něm napáchané povznést a svou velikostí šel příkladem 43 miliónům JAŘanů. Hafo respektu Nelsonovi a klobouk dolů, ostatně jako vždy, před Ëastwoodem, kterej mi zas dal načichat cibulovýho šrotu, že mi bulvy házely prasátka, jak stroboskop na setkání maturantú po 50ti letech. Freeman válel jak Hammy hammster v Tales of the riverbank.

• 13.4.2010  12:09

Ani nepamatuju, kdy jsem měl naposledy tak na krajíčku. Emocionálně mě to ždímlo a v průběhu titulí jsem byl doslova vyřízenej a nějakou dobu i potom. Příběh je to opravdu dojemný a hlavně smutný. Taky ho minimálně o třídu výš zvedá reálný základ, ALE prostě nejde přehlédnout, že 70 procent stopáže jsou 4 opakující se scény a ve výsledku 93 minut totálního vzduchoprázdna. Mám tady i japonskou verzi z 87. roku, tajně doufajíce v její komplexnější obsah.

• 22.3.2010  23:05

Jaksi nedokážu docenit kvalitu toho filmu v kontrastu s tím, kolik to shráblo oscarů. Když to "vyčíslím", tak nejlepší film, režie, originální scénář, střih, mix zvuku a to nemluvím o tom, že v podstatě v každé další kategorii to má nominaci. To mi přijde jako hodně laciný způsob ,jak zviditelnit problém války v Iráku před širší veřejností a já si nemůžu pomoct, ale tady se mi to tak jeví. Nechci popírat nesporné kvality a klobouk dolů před Kathrin Bigelow, ale rozhodně se nehodlám podepsat pod nálepku nejůspěšnějšího snímku uplynulého roku jenom proto, že někdo stočí téma vyvolávající veřejný rozkol v BurgerLandu. Podle mě docela přeceněný válečný snímek, který rozhodně není tím, na co ho pasovali.

• 21.3.2010  19:50
    Lov na Gluma (2009)

Jakožto amatérská práce to má kvalitní visuál, ale v podstatě je to 40 minut vycpávkovýho matroše, kterej shrne s přehledem jedno souvětíčko.

• 21.3.2010  19:06

Míra patosu a vznešených kidů přesáhla únosnou míru, nemluvě o skutečnosti, že to v podstatě nijak nerozšířilo legendu o středozemi, postrádalo děj a herecké výkony byly více než úsměvné.

• 15.3.2010  23:20

Celkem sympatická věc, až na Joshe Pecka. Ten jeho letargickej výraz s vyšpuleným pyskem je kurevsky iritující. Naštěstí je s ním na scéně buď Kingsley, nebo ještě líp Olivia Thirlby, takže se to dá vydržet.

• 15.3.2010  23:05

Liga mistrů v klamání tělem a 1. místo v opíjení rohlíkem....

• 12.3.2010  20:01

Best Dark Hero Ever, kterej si zasloužil kurwa lepší podporu od scénáristy.

• 11.3.2010  09:43
    Stopař (1986)

Je to už sice chvilka co jsem to viděl, ale pár těch "what the fuck" momentů si vybavuju společně s působivým Hauerem.

• 10.3.2010  18:08
    Soumrak (2002)

Skvělé drama vykreslující hlavně hodnoty a společenské postavení samuraje v nelehké životní situaci, než ostří jeho meče. Výborný Sanada, kterýho znám už od VHS timů pod režií pro mě do dneška neznámého Yoji Yamady, což je v tomto kontextu včerejšek.

• 9.3.2010  19:56
    Dorian Gray (2009)

Bez možnosti srovnání a i přesto obsahově sterilní. Až na pár mouder, které vylezou z mentorujícího Firtha hrajícího prim,prosté jak bulharská striptérka.

• 8.3.2010  18:25
    Apokalypsa (2006)

Tak zaprvé, tohle nehodlám vůbec hodnotit, protože jak to tady čtu, tak mi při sledování ujel trochu vlak. Abych to uvedl na pravou míru, trvalo mi asi měsíc než jsem se dotlačil ke konci. Pravda je, že to na konci do sebe nějakým způsobem zapadne a řekněme, že audiovizuálně to je taky zajímavý, jenomže jako celek a film jako takový to prostě nefunguje a ve výsledku to vyzní jako chaos, který prostě většina nedocení a popravdě ani docenit nemůže, a o kterým sice můžete přemýšlet a najít v něm různé motivy a odkazy, ale strávit to nějakým rozumným způsobem podle mě prostě nejde. Nicméně i přesto jsem rozhodnutej tomu dát v nejbližší době druhou šanci (na jeden zátah), pustím to, sednu si, píchnu si sedativa do slabin a uvidím jestli mě to vynese nad sněžnou čáru.

• 8.3.2010  02:30

OBSAH: Bella: Začínám být stará, proč mě nepokoušeš Edo? Edward: Nevíš co chceš, píchnulo by ti to dušu. Bella: Až budu stará tetka, tož už bude pozdě. Edward: Nepatříš do mýho světa Bello, tohle je naposledy co se vidíme. A ne, abys dělala nějaký cipoviny. Bella: Ahoj Jacobe, potřebuju kamaráda, co umí spravit rozbitou motorku. Jacob: Miluju tě Bello. Bella: Nedělej to Jacobe, všecko posereš. Bella: Jacobe proč mi nebereš telefony a jaktože mi neřekls, že máš nový tetování? Jacob: Běž pryč Bello, nemužu ti říct proč, ale je to pro tvoje dobro. Bella: Ty si vlkodlak, to je hrůza, dá se to léčit? Jacob: Si hlůpá, sem se tak narodil, to je jak kdybys chtěla léčit tu tvoju blbost, taky to nejde. Navíc zabíjíme jenom upíry. Bella: Hmmm, coool. Alice: Bello, Edward si myslí, že seš mrtvá a chystá se předávkovat česnekem. Bella: Musíme ho zastavit. Jedem do Voltery, já si tam střihnu last minute zpomalenej běh. Bella: STOP!!! Edward: Bello ty nejsi mrtvá? Nemohl jsem žít ve světě kde nejseš. Bella: Myslela jsem, že mě nemiluješ. Edward: Ale jo miluju, sem kecal. Taky všechno sežereš. Bella: Chci být upir, pojďme hlasovat. Jacob: Bello vybodni se na něho, je moc bilej a znovu tě zrani, nejlepší frajeři jsou barevní. Edward: Diky Jacobe že ses mi postaral o Bellu když sem byl na výletě, ale teď už si to přeberu. Jacob: Pro tebe sem to nedělal a jestli někoho kousneš tak vykopem válečnou sekyru. Bella: Nemožeš vykopat sekyru, když to budu chtět. Jacob: Ale možu a taky že vykopu.

• 7.3.2010  22:30
    Home (2009)

Jeden by až brečel když "Home" skončí. Konec filmu dáva sice jakous takous vizi kudy jít, ale řešení to není, protože hlavním problémem je to, že jsme planetu přelidnili a to je věc, která jde jaksi těžko změnit. Ono to totiž postupuje geometrickou řadou(víc lidí plodí víc lidí), s takovým tempem nárůstu populace, nám nepomůže i kdyby celá planeta byla jedno velký pole. Řešení je v nedohlednu. Zákonitě musí přijít série přírodních katastrof zapříčiněná změnami klimatu, celosvětová vlna hladomoru pod taktovkou urbanizace a vyčerpání zdrojů, nebo pandemie v režiji nárůstu populace. Už se těším, osobně bych dal přednost té pandemii která by vyhladila třeba 3/4 lidstva, chcípat hlady se mi nechce, už proto že by to přežily ty kurvy co jsou u kormidla a vychcípali bysme my ostatní, v tomto ohledu je pandemie přirozeným výběrem a vyčísne chcípáky a oddálí reformy důchodových systémů. Takže otázka je jenom co a kdy? Že by 2012? Jenom aby už nebylo pozdě. P.S. Jinak teda fakt krutý záběry země a přírodních scenérií podbarvené skvělou hudbou.

• 5.3.2010  01:28
    Zombieland (2009)

Naprosto geniální žánrový mix. Jeden by ani nevěřil, že to jako celek může tak dobře fungovat. Nicneřešící, milimetr hluboké roadmovie, které si na nic nehraje a přináší ostrou zábavu v honbě za balením buchtiček. Ustřední parta hraje skvěle. Někomu tu hrozí zastrčení vlasů za ouško(Wichitas magic). Tallahasee rulez . Už nikdy žádné splachování a žádné nové statusy na facebooku. P.S. Woody´s king !!!!!!!

• 5.3.2010  00:56

Dost nesourodý film na můj vkus, jakoby nevěděl co divákovi podstrčit a čím se zavděčit. A tak se toho před kulisu amerického maloměsta předhodí povíc, a oni už si čumilové vyberou jestli mladická romance, nebo rodinná tragédie. A kdyby náhodou zaujalo oboje, tak jenom bonus. Jak říkám pro mě naprosto nekompaktní mix s příjemným hereckým obsazením.

• 4.3.2010  00:26
    Cashback (2006)

Wow, tohle mě naprosto přibilo a nemůžu snad ani popsat v kolika rovinách. Jistojistě náplň krabice s nápisem: "Film Club". I přesto, že ve srovnání s tempem Cashbacku je slimák sprintujícím gepardem hřbitovních travin dokáže tahle naprosto skvěle situovaná romance v zajetí lehce abstraktní formy, kde břidkým humorem řízlý cynický výklad vypravěče obohacený o životní moudra naprosto zabíjí potřebu jakékoliv akce, táhnout diváka od začátku až do konce . Co dál? Dál už jenom poplácat po zádech režii, kameru a scénáristu, kterým je režisér sám, takže 2 poplácání jak pro rejžiséra, tak pro scénáristu:). Každopádně si Sean Ellis vysloužil mou pozornost do budoucna. A Emilia Fox? To by bylo minimálně na stránku).

• 2.3.2010  00:27
    Sejmi eso (2006)

Za bratry Tremorovy, za mluvící mrtvolu B.Áčka. a každopádně za Aliciu......a vůbec, za všechny!!!

• 18.2.2010  09:57
    Stefanie (TV seriál) (1995)

Zrovna jsem to zahlídl koutkem oka po výhře nad slovákama 3:1(Vancouver) a musím říct, že se mi hned vybavily všechny zkurvený nedělní obědy. Sračkoidní ekvivalent ordinace s časovým náskokem 10ti let.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6