fefee

umelec na volnej nohe

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 19.2.2018  11:27
    Můj přítel T.I.M. (TV film) (2014)

Silný TV nízkorozpočťák s množstvom krátkopriestorových scén kulisového oparu ale s dojemným detským hranatým príbehom. (2,5*)

• 11.2.2018  10:24

Tak vo filme dominovala a bola najlepšia hudba, ostatok len m**aní a kecání dve aj pol hodiny. Wahlberg by sa bez tohto filmu zaobišiel.

• 29.1.2018  17:30
    Tetsuo (1989)

Tak tohle jsem nepobral...

• 11.1.2018  12:34

Taká romantická dobrodružná pohádka, dosť naivné a pôsobiace miestami smiešne. Ale malo to aj svetlé stránky ako zobrazenie vyhasnutej sopky a pod. V tej dobe to bol určite parádny zážitok vidieť. No hodinu sa rozhodovať že pôjdu na dobrodružnú cestu a potom druhú hodinu skoro len ísť a zostupovať dole bolo dosť nuda. (2,5*)

• 7.1.2018  13:15

Prvý ostane top ale toto je nové pokračovanie celkom slušnej sci-fi hororovej príbehovej línie ktorá bola dosť predvídateľná ale pasovala a rozhodne nenudila. (3,5*)

• 2.1.2018  14:35

Ale ano pozerať sa to určite dalo, také podmanivé britské detektívne hororové retro. Dosť naivná pohádka, viac ale už netreba :) (2,5*)

• 27.12.2017  18:13

Ano psíci boli rozkošný, určite si zaujatý psíčkari prídu na svoje ale celkový dojem filmu strašne presladený, patetický a detský, ten príbeh mi skrátka nesadol. Oproti takému Hačikó sa to nedá ani zrovnať.

• 17.12.2017  08:49
    Alphaville (1965)

Pozoruhodný snímok reflektujúci tú dobu. Aj keď som zo začiatku iba kukal ako blázon nechápavo. Eddie Constantine bol vynikajúci.

• 10.12.2017  19:17

Len hraná kópia originálu Ghost in the Shell z deväťdesiateho piateho. Ten kto ho videl nebude ničím prekvapený. Vizuál pôsobiaci príliš umelo nenadchol a dej bol už len predom určený opakovák. Ale dívať sa na to dalo, hlavne na Scarlett tá celkom ušla. (3,5*)

• 2.12.2017  13:56
    Pasažéři (2016)

Vizuálne prostredie pecka, príbeh výborný, až na ten umelo držiaci romance príbeh, ktorý už miestami zachádzal na môj vkus priďaleko, inak bavilo... (3,5*)

• 29.11.2017  18:57
    Život (2017)

Votrelec a Gravitácia dokopy...parádny majsterštik.

• 27.11.2017  10:24

Neviem ale Affleck ma moc nepresvedčil. Dráma nedráma, moc toho tam na nervy dramatického nebolo, aj keď to "málo" čo tam bolo celkom stálo za to. No ako celok to hádže dosť priemerný krimi tieť s kopou zbytočne dlhých prekecávačiek a ženských nežnôstiek ktoré v tomto Affleckovom svete moc zbytočne zaberajú priestor. Priemerná krimi.

• 25.11.2017  13:58

Príjemná klasika svojho žánru, najzaujímavejší bol na tom práve ten kung-fu výcvik. Inak priemerné choreografické cvičenie počas celého filmu.

• 20.11.2017  20:07

Parádny zombie mad max presne tak, až škoda že miestami pôsobiace dosť lacno ale inak fakt rezba...

• 29.10.2017  18:26
    Hacker (2015)

Zbytočne dlhý film s inak kostrbato hranými hercami, pôsobiac dosť lacno a naivne v niektorých scénkach. Striedajúce sa dobré scény s tými nudnými neprinášajú nič pozitívne okrem gradácie v závere ktorý však nestačí na to aby diváka zaujal dostatočne. Silný priemer. (2,8*)

• 15.10.2017  17:28

Veľmi podarený počin od britskej produkcie, skvelé vizuálne prostredie na tú dobu bravúrne si myslím, záživný dej a zaujímavá pointa, parádne makety no rozhodne zaujímavé sci-fi ktoré stojí za to pozrieť aj po toľkých rokoch.

• 14.10.2017  10:48

Twilight po facebooksku aneb jak se proste bavia vymletý adolescenti dneška... (2,5*)

• 11.10.2017  16:23

Celkom podarené triky aj na dnešnú dobu, zábavná hororová komédia... (2,5*)

• 8.8.2017  15:53

Sympatický akčňák s Benom Afleckom so zaujímavou zápletkou, celkom obstojné ale nezložil som sa... (3,5*)

• 27.7.2017  11:19
    Rampa (1962)

Aj keď mne forma moc nesadla, rozhodne pôsobivý snímok...

• 13.7.2017  10:12
    Nepohodlný (2005)

Ano prvá polka filmu ako tak ušla, celkom solídne to vyzeralo ale potom sa to začalo už len naťahovať a naťahovať, ukecávať bez akejkoľvek dramatičnosti, schlo to ako polievkový vývar zo sáčku... (A pri tom tak zaujímavý scénar) (2,5*)

• 10.7.2017  10:22

Až na nekrofilný hororový začiatok, cez nudnú, dlhú a uťahanú kriminálnu pátračku v štýle talianského colomba, po bravúrny a naozaj excelentný koniec nič záživné.

• 7.7.2017  11:53

Spomínaní na Trainspoš jedna po dvaceti letech... hrozné, to sa s jednotkou nedá ani len rovnať ale čo už, nič som ani nečakal lepšie, jednotka mala proste gule, dvojka je len starecká kastrácia.

• 5.7.2017  18:20

Romantická rozprávka jak si zaplavat a neutopit se, aneb o chlápkovy v neoprénu z diskogule...Ale uznávam, malo to svoje nepochopiteľné čaro. Michail Kozakov mi strašne pripomínal Vincenta Cassela :) (2,5*)

• 3.7.2017  12:27

Silne intelektuálne-transcendentný a filozofický snímok o existenciálnych myšlienkach vizuálne poňatý surrealisticky veľmi pôsobivo, pričom môže vzniknúť pri prílišnom vnímaní obrazových a zvukových podnetov silná bolesť hlavy... (2,9*)

• 14.6.2017  18:37

Dosť duchaplný umelý sci-fi brak, vo svojej triede Béčok ale obstojí veľmi dobre. Jednu hviezdu na viac za Kingsleyho.

• 13.6.2017  14:30

Aj napriek svojej "starobe" stále má čo ponúknuť. Tento retro sci-fi snímok mal skvelé na tú dobu efekty a príbeh sa priam rýchlo varil cez prsty, so štipkou naivity, klišé ale aj drámy a romantiky vie upútať aj dnes.

• 13.6.2017  14:12
    Spojenci (2016)

Skvelá napriek dlhej stopáži neunávná a nenudiaca dráma romantického charakteru z vojnového prostredia s bravúrnym obsadením. Zemeckis neustále ukazuje aký má filmový talent bez zaváhania. Takto si predstavujem dokonalú romantiku pre chlapov, žiadne klišé a skvelé napätie.

• 12.6.2017  18:30
    Sólokapr (2006)

Celkom príjemná podarenejšia Woodyallenovka, vzásade som sa dobre bavil a to zas tak allenovky nemusím. Skvele obsadenie. (3,5)

• 10.6.2017  16:19

Priamočiari a úderný krátky westerník, škoda len tých štúdiových oparov a málo výrazného Fondu.

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31