Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dobrodružný

Recenze (1 404)

plakát

Viva La Dirt League - FPS Logic (2020) (TV seriál)

Zatím pouhých 5 dílů, zato masivní upgrade a nejkompaktnější obžaloba herních mechanizmů v rámci VLDL.

plakát

Viva La Dirt League - Souls Logic (2020) (TV seriál)

Je fajn, že čtvrtý mušketýr z VLDL dostal možnost zhmotnit svou frustraci z Dark Souls, protože se mu jednak moc povedla a druhak s ní zaručeně nebude sám.

plakát

Viva La Dirt League - Bored (2013) (TV seriál)

Takový trochu temnější IT Crowd mezi regály jednoho game shopu. Pro koho je synonymum gamingu Apple, má samozřejmě zákaz hodnotit.

plakát

Viva La Dirt League - PUBG Logic (2017) (TV seriál)

Střílečky nejsou můj oblíbený herní žánr, ale s touhle bandou si nenechám ujít jedinou misi. Platí samozřejmě i pro Tarkov a FPS. Epizoda 74 mě dohnala regulérně k slzám.

plakát

Viva La Dirt League (2011) (TV seriál)

Jeden z nejlepších současných večerníčků.

plakát

Baelin's Route: An Epic NPC Man Adventure (2021)

Epická pouť legendárního NPC za hranici svého zdrojového kódu. Špička YouTuberské tvorby podpořená 500.000$ kickstarterovým rozpočtem. Ambice studia byla ještě větší, ale z nadstavby plánovaných scénářů dosáhlo financování jen na DLC lokace. Pokud neznáte novozélandskou VLDL, o spoustu v tomto filmu přijdete, na druhou stranu si nedovedu přetstavit lepší pozvánku k jejich YouTube kanálu, ve kterém si láska k filmu a pařanství podávají ruce.

plakát

Otravný pomeranč (2009) (TV seriál)

Opravdový Metuzalém, který v mé mlhavé paměti soupeří s AVG Nerdem o prvenství v rámci YouTube seriálů. K mému překvapení po letech je stále naživu a stále stejně otravný. Navíc, zdá se, byl tohle regulérní večerníček pro celou jednu generaci. Viděl jsem dobrovolně tak 10% epizod? Ježišmarjá asi jo.

Raya a drak (2021)

Mentalitou zůstává Disney viset stále někde u Pocahontas. Dokonale tezovitá a nepůvodní fantasy.

plakát

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Nesourodost Harryho Pottera je daná hlavně předlohou, která s každým dílem znovu posouvá a nově vytyčuje paradigma celého kouzelnického světa. Od třetího dílu tak sérii pouze ujíždí rychlík. V době marvelovské by na to dnes i produkce šla určitě jinak. Co se jevilo jako obyčejný kalkul a filmová degradace, dnes vidím jako jediné správné řešení - Harry Potter měl být seriál s povinným dvoudílem prakticky na každou knížku. Posledním dílem toho mnoho nedožene, ale tohle tempo mu svědčí mnohem lépe. Tak se třeba za 10 let nějakého toho remaku na Netflixu dočkáme.