Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Dobrodružný

Recenze (1 404)

plakát

Viva La Dirt League - FPS Logic (2020) (TV seriál) 

Zatím pouhých 5 dílů, zato masivní upgrade a nejkompaktnější obžaloba herních mechanizmů v rámci VLDL.

plakát

Viva La Dirt League - Souls Logic (2020) (TV seriál) 

Je fajn, že čtvrtý mušketýr z VLDL dostal možnost zhmotnit svou frustraci z Dark Souls, protože se mu jednak moc povedla a druhak s ní zaručeně nebude sám.

plakát

Viva La Dirt League - Bored (2013) (TV seriál) 

Takový trochu temnější IT Crowd mezi regály jednoho game shopu. Pro koho je synonymum gamingu Apple, má samozřejmě zákaz hodnotit.

plakát

Viva La Dirt League - PUBG Logic (2017) (TV seriál) 

Střílečky nejsou můj oblíbený herní žánr, ale s touhle bandou si nenechám ujít jedinou misi. Platí samozřejmě i pro Tarkov a FPS. Epizoda 74 mě dohnala regulérně k slzám.

plakát

Viva La Dirt League (2011) (TV seriál) 

Jeden z nejlepších současných večerníčků.

plakát

Baelin's Route: An Epic NPC Man Adventure (2021) 

Epická pouť legendárního NPC za hranici svého zdrojového kódu. Špička YouTuberské tvorby podpořená 500.000$ kickstarterovým rozpočtem. Ambice studia byla ještě větší, ale z nadstavby plánovaných scénářů dosáhlo financování jen na DLC lokace. Pokud neznáte novozélandskou VLDL, o spoustu v tomto filmu přijdete, na druhou stranu si nedovedu přetstavit lepší pozvánku k jejich YouTube kanálu, ve kterém si láska k filmu a pařanství podávají ruce.

plakát

Otravný pomeranč (2009) (TV seriál) 

Opravdový Metuzalém, který v mé mlhavé paměti soupeří s AVG Nerdem o prvenství v rámci YouTube seriálů. K mému překvapení po letech je stále naživu a stále stejně otravný. Navíc, zdá se, byl tohle regulérní večerníček pro celou jednu generaci. Viděl jsem dobrovolně tak 10% epizod? Ježišmarjá asi jo.

plakát

Raya a drak (2021) 

Mentalitou zůstává Disney viset stále někde u Pocahontas. Dokonale tezovitá a nepůvodní fantasy.

plakát

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011) 

Nesourodost Harryho Pottera je daná hlavně předlohou, která s každým dílem znovu posouvá a nově vytyčuje paradigma celého kouzelnického světa. Od třetího dílu tak sérii pouze ujíždí rychlík. V době marvelovské by na to dnes i produkce šla určitě jinak. Co se jevilo jako obyčejný kalkul a filmová degradace, dnes vidím jako jediné správné řešení - Harry Potter měl být seriál s povinným dvoudílem prakticky na každou knížku. Posledním dílem toho mnoho nedožene, ale tohle tempo mu svědčí mnohem lépe. Tak se třeba za 10 let nějakého toho remaku na Netflixu dočkáme.

Reklama

Reklama